(fot. G. Sojka).
W naszym serwisie będziecie mogli na bieżąco śledzić wyniki zmagań piłkarzy. Aby jednak było to możliwe, prosimy o pomoc i nadsyłanie nam wyników — można do nas dzwonić albo słać SMSy na numery: 791888818, 518028540, 785172067.
Ekstraklasa | ||||||||
Kolejka 8 | ||||||||
Korona Kielce | 2 — 1 | Podbeskidzie Bielsko-Biała | 15 WRZ | 18:00 |
22 bramek | Paweł Cygnar (19 + 3 k.) (Soła) |
16 bramek | Tomasz Ogar (15 + 1 k.) (Garbarnia) |
15 bramek | Adrian Gębalski (12 + 3 k.) (Wisła) |
14 bramek | Jakub Snadny (11 + 3 k.) (Soła) |
13 bramek | Maciej Żurawski (Poroniec), Artur Biały (11 + 2 k.) (Wolania) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
IV liga | ||||||||
Kolejka 6 | ||||||||
Lubrzanka Kajetanów | 1 — 0 | Alit Ożarów | 13 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 Lubrzanka: 1 Alit: 1 Trenerzy: STOCKI KRZYSZTOF, FOKS ZENOBIUSZ — WRÓBEL MARCIN.
| ||||||||
Spartakus Daleszyce | 4 — 0 | Skała Tumlin | 14 WRZ | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Spartakus: 84 Skała: 99 Trenerzy: Więcek Andrzej , Kozubek Dariusz — Ludwinek Mariusz , Tacij Marcin.
| ||||||||
Unia Sędziszów | 0 — 1 | TS 1946 Nida Pińczów | 14 WRZ | 16:00 | ||||
0 — 1 53' Unia: 1 TS 1946 Nida: 1 Trenerzy: Gardiew Tomasz, Krupa Zbigniew — Jagodziński Artur.
| ||||||||
Hetman Włoszczowa | 1 — 1 | Olimpia Pogoń Staszów | 14 WRZ | 16:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 Hetman: 33 Pogoń: 1 Trenerzy: Lichosik Karol — Trela Krzysztof.
| ||||||||
Orlicz Suchedniów | 3 — 1 | Naprzód Jędrzejów | 14 WRZ | 16:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 26' 2 — 1 3 — 1 Orlicz: 12 Naprzód: 1 Trenerzy: Anduła Artur — Groszek Jarosław.
| ||||||||
Sparta Kazimierza Wielka | 1 — 0 | ŁKS Georyt Łagów | 14 WRZ | 16:00 | ||||
1 — 0 Sparta: 1 ŁKS Łagów: 1 Trenerzy: Owca Stanisław — Janus Ryszard, Gołofit Rafał.
| ||||||||
Klimontowianka Klimontów | 1 — 1 | GKS Rudki | 14 WRZ | 16:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 82' Klimontowianka: 24 GKS Rudki: 12 Kartki także: Karol Świstak 77'. Trenerzy: Klepacz Grzegorz — Świetlik Dariusz.
| ||||||||
Neptun Końskie | 1 — 0 | MKS Zdrój Busko | 14 WRZ | 16:00 | ||||
1 — 0 Neptun: 12 MKS Zdrój: 12 Trenerzy: Dziubel Krzysztof — Zawadzki Piotr.
|
20 bramek | Przemysław Rzepa (13 + 7 k.) (Alit) |
17 bramek | Michał Bracha (Lubrzanka) |
14 bramek | Krzysztof Pach (Skała), Krzysztof Kozieł (13 + 1 k.) (Sparta), Karol Wójciak (12 + 2 k.) (Klimontowianka), Mariusz Jaros (9 + 5 k.) (GKS Rudki) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa okręgowa | ||||||||
Kolejka 6 | ||||||||
Astra Piekoszów | 1 — 2 | KSZO 1929 II Ostrowiec Św. | 13 WRZ | 16:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 66' 1 — 2 Astra: 81 KSZO 1929 II: 1 Trenerzy: Śladkowski Marcin — Marynowski Tomasz.
| ||||||||
Star Starachowice | 0 — 0 | Nidzianka Bieliny | 13 WRZ | 16:00 | ||||
Star: 1 Nidzianka: 1 Trenerzy: Spadło Zdzisław — Wiącek Andrzej, Wijas Paweł.
| ||||||||
Stal Kunów | 3 — 0 | Piast Stopnica | 14 WRZ | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Stal: 1 Piast: 27 Trenerzy: Siczek Tomasz — Tomecki Grzegorz.
| ||||||||
Zenit Chmielnik | 1 — 2 | Kamienna Brody | 14 WRZ | 16:00 | ||||
0 — 1 29' 0 — 2 1 — 2 Zenit: 1 Kamienna: 1 Trenerzy: Idzik Piotr — Sobczyński Adrian.
| ||||||||
Orlęta Kielce | 0 — 1 | GKS Nowiny | 14 WRZ | 16:00 | ||||
0 — 1 39' Orlęta: 94 GKS Nowiny: 30 Trenerzy: Zychalski Marcin — Cicho Przemysław.
| ||||||||
Sparta Dwikozy | 1 — 2 | LZS Samborzec | 14 WRZ | 16:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 70' 1 — 2 Sparta: 1 LZS Samborzec: 12 Trenerzy: Marzec Jerzy — Szkutnik Artur.
| ||||||||
Wicher Miedziana Góra | 2 — 1 | Koprzywianka Koprzywnica | 14 WRZ | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 75' Wicher: 1 Koprzywianka: 1 Trenerzy: Wojtasiński Sławomir — Kuranty Jacek.
| ||||||||
Moravia Morawica | 4 — 0 | Politechnika Świętokrzyska Kielce | 14 WRZ | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Moravia: 22 Politechnika Św.: 12 Trenerzy: BĘBEN MAREK, JEZIORSKI KAZIMIERZ — OBARZANEK ARTUR.
|
27 bramek | Łukasz Pyszczek (Koprzywianka) |
17 bramek | Mateusz Pindral (Nidzianka), Bartosz Sot (16 + 1 k.) (Nidzianka), Piotr Rajca (13 + 4 k.) (Piast), Łukasz Zawadzki (13 + 4 k.) (Moravia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa A, gr. I | ||||||||
Kolejka 5 | ||||||||
Zryw Skroniów | 1 — 1 | Nida Sobków | 14 WRZ | 14:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 54' Zryw: 1 Nida: 1 Trenerzy: KOŚMIDER MARIUSZ — PAŃTAK HUBERT.
| ||||||||
Samson Samsonów | 4 — 1 | MSS-Klonówka Masłów | 14 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 51' 3 — 1 4 — 1 Samson: 1 MSS-Klonówka: 1 Trenerzy: Pawlik Jacek, Gębski Krzysztof — Kwiatkowski Maciej, Kupis Andrzej.
| ||||||||
Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn | 1 — 2 | Partyzant Wodzisław | 14 WRZ | 15:00 | ||||
0 — 1 23' 0 — 2 80' 1 — 2 Sokół: 1 Partyzant: 1 Trenerzy: Haczkiewicz Marian — Ćwiertnica Rafał.
| ||||||||
Zieleń Żelisławice | 2 — 1 | Piast Chęciny | 14 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 2 — 1 Zieleń: 26 Piast: 1 Trenerzy: Józefowski Karol — Wilk Piotr.
| ||||||||
Piaskowianka Piaski | 8 — 0 | Victoria Górki Szczukowskie | 14 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 8 — 0 Piaskowianka: 12 Victoria G. S.: 1 Trenerzy: Opara Grzegorz, Pietrasiewicz Mirosław — Filipiak Mateusz.
| ||||||||
Victoria Mniów | 4 — 1 | Hetman II Włoszczowa | 14 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 28' 2 — 1 3 — 1 4 — 1 Victoria M.: 1 Hetman II: 1 Trenerzy: Karol Rusiński — Szafrański Marcin, Tanasiewicz Marcin.
| ||||||||
Lechia Strawczyn | 0 — 2 | Gród Ćmińsk | 14 WRZ | 15:00 | ||||
0 — 1 56' 0 — 2 90' Lechia: 1 Gród: 1 Trenerzy: Zapała Kazimierz — Arczewski Mariusz, Frydrych Albin.
|
31 bramek | Mateusz Kokosza (25 + 6 k.) (Gród) |
21 bramek | Rafał Krzysztofik (18 + 3 k.) (Piaskowianka) |
20 bramek | Krzysztof Stańczyk (19 + 1 k.) (Zryw, Sokół) |
19 bramek | Przemysław Objosło (18 + 1 k.) (Partyzant) |
18 bramek | Mateusz Milcarz (17 + 1 k.) (Victoria M.) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa A, gr. II | ||||||||
Kolejka 5 | ||||||||
Gród Wiślica | 5 — 3 | Zorza Tempo Pacanów | 14 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 44' 2 — 1 3 — 1 3 — 2 71' 3 — 3 73' 4 — 3 5 — 3 Gród: 1 Zorza Tempo: 1 Trenerzy: Gruchała Przemysław — Kopacki Tomasz.
| ||||||||
Zryw Zbigniewice | 1 — 2 | Polanie Pierzchnica | 14 WRZ | 15:00 | ||||
0 — 1 16' 0 — 2 57' 1 — 2 Zryw: 1 Polanie: 1 Trenerzy: Sznuc Tomasz — Kwaśniewski Łukasz.
| ||||||||
Victoria 2009 Kurozwęki | 1 — 2 | OKS Opatów | 14 WRZ | 15:00 | ||||
0 — 1 24' 1 — 1 1 — 2 90+2' Victoria 2009: 12 OKS Opatów: 1 Trenerzy: Sekuła Radosław, Kozioł Krzysztof — Kodyra Rafał.
| ||||||||
KS Tarłów | 1 — 2 | Nidzica Dobiesławice | 14 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 90' 1 — 2 90+5' KS Tarłów: 12 Nidzica: 22 Trenerzy: Tomczyk Robert — Gruchała Stanisław, Idziak Jakub.
| ||||||||
Świt Ćmielów | 1 — 0 | Agricola Łoniów | 14 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 Świt: 12 Agricola: 12 Trenerzy: Paszyński Piotr — Twaróg Michał, Kołacz Łukasz .
| ||||||||
GKS Górno | 3 — 1 | Wisła Nowy Korczyn | 14 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 72' 3 — 1 GKS Górno: 12 Wisła: 12 Trenerzy: Waldon Mirosław, Baranowski Daniel — Francuz Wiesław.
| ||||||||
Spartakus II Daleszyce | 2 — 2 | Baszta Rytwiany | 14 WRZ | 16:15 | ||||
1 — 0 1 — 1 33' 2 — 1 2 — 2 84' Spartakus II: 1 Baszta: 1 Trenerzy: Janaszek Arkadiusz, Paweł Toboła — Majewski Jerzy.
|
27 bramek | Jakub Majewski (23 + 4 k.) (Polanie) |
21 bramek | Robert Radek (20 + 1 k.) (GKS Górno) |
20 bramek | Michał Piotrowski (16 + 4 k.) (Wisła) |
19 bramek | Adam Papka (17 + 2 k.) (Zryw) |
15 bramek | Przemysław Nowak (Nidzica) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Klasa B, gr. I | ||||||||
Kolejka 4 | ||||||||
GLKS Fałków | 4 — 0 | Płomień Wólka Kłucka | 14 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 GLKS Fałków: 12 Płomień: 12 Trenerzy: Baran Robert — Kaniowski Mateusz, Jas Grzegorz.
| ||||||||
ULKS Łączna | 2 — 0 | Radiator$ Stąporków | 14 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 ULKS Łączna: 1 Radiator$: 1 Trenerzy: Żmijewski Tadeusz — Jedynak Sławomir, Majos Sławomir.
| ||||||||
Tęcza Gowarczów | 4 — 2 | Unia Małogoszcz | 14 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 30' 1 — 1 2 — 1 2 — 2 48' 3 — 2 4 — 2 Tęcza: 1 Unia: 1 Trenerzy: Skowron Paweł — Bodzioch Marcin, Borowski Tomasz.
| ||||||||
Dolina Wilków | 1 — 2 | KS Kamienna Wola | 14 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 1 — 2 Dolina: 12 KS Kamienna W.: 1 Trenerzy: Rubinkiewicz Mirosłąw — Janus Ryszard.
| ||||||||
KS Smyków | 2 — 2 | Polonia Białogon Kielce | 14 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 1 — 2 82' 2 — 2 KS Smyków: 12 Polonia Białogon: 1 Trenerzy: Kołodziejczyk Jacek, Kołodziejczyk Dawid — Kostucha Michał, Siuda Artur.
| ||||||||
Victoria II Mniów | 5 — 0 | Lubrzanka II Kajetanów | 14 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 2 — 2 3 — 2 4 — 2 4 — 3 5 — 3 5 — 4 Victoria II: 99 Lubrzanka II: 18 Trenerzy: Rusiński Karol — Stocki Krzysztof.
|
27 bramek | Krzysztof Rajczykowski (GLKS Fałków) |
15 bramek | Bartłomiej Grzegorczyk (12 + 3 k.) (Polonia Białogon), Sebastian Wójcik (12 + 3 k.) (ULKS Łączna) |
13 bramek | Michał Fornal (GLKS Fałków) |
12 bramek | Artur Wypych (Unia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. II | ||||||||
Kolejka 3 | ||||||||
LKS Bolmin | 2 — 3 | Dąb Nagłowice | 13 WRZ | 16:00 | ||||
0 — 1 36' 1 — 1 1 — 2 66' 1 — 3 70' 2 — 3 LKS Bolmin: 1 Dąb: 1 Trenerzy: Nowaczek Paweł, Pierzak Kamil — Jarmuda Sebastian.
| ||||||||
GLKS Krasocin | 1 — 0 | Wierna II Małogoszcz | 14 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 GLKS Krasocin: 1 Wierna II: 12 Trenerzy: Luzar Jan — Kuterasiński Adam.
| ||||||||
Start Słupia Jędrzejowska | 1 — 2 | Bucovia Bukowa | 14 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 20' 1 — 2 62' Start: 1 Bucovia: 1 Trenerzy: łukasz winiarski — tomasz tatar, sławomir malaga.
| ||||||||
GKS Kluczewsko | 1 — 1 | Nida Oksa | 14 WRZ | 15:00 | ||||
0 — 1 70' 1 — 1 GKS Kluczewsko: 1 Nida: 1 Trenerzy: Dąbrowski Dariusz — Karpiński Andrzej.
| ||||||||
ŁKS Łopuszno | 6 — 3 | Top-Spin Promnik | 14 WRZ | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 4 — 1 75' 5 — 1 5 — 2 5 — 3 6 — 3 ŁKS Łopuszno: 12 Top-Spin: 1 Trenerzy: Soboń Karol — Brudziński Arkadiusz.
|
20 bramek | Adrian Koprowski (19 + 1 k.) (Start) |
16 bramek | Michał Bąk I (12 + 4 k.) (Bucovia) |
12 bramek | Artur Gaweł (10 + 2 k.) (Top-Spin), Andrzej Kusaj (8 + 4 k.) (Nida) |
10 bramek | Łukasz Niebudek (6 + 4 k.) (ŁKS Łopuszno), Łukasz Bąk (5 + 5 k.) (Bucovia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. III | ||||||||
Kolejka 3 | ||||||||
GTS Raków | 2 — 5 | Victoria Skalbmierz | 14 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 13' 1 — 1 2 — 1 2 — 2 62' 2 — 3 70' 2 — 4 77' 2 — 5 87' GTS Raków: 1 Victoria: 33 Trenerzy: więcek andrzej — borek michał.
| ||||||||
GKS Świniary | 5 — 3 | LZS Czarnocin | 14 WRZ | 11:00 | ||||
Osiek, ul. Sportowa | ||||||||
1 — 0 brak danych 60' 2 — 0 3 — 0 4 — 0 4 — 1 77' 4 — 2 83' 5 — 2 5 — 3 88' GKS Świniary: 1 LZS Czarnocin: 1 Trenerzy: Frańczak Janusz, Dziuba Zbigniew — Pytel Przemysław, Szostak Krystian.
| ||||||||
Źródło Solec-Zdrój | 0 — 3 | Piast Osiek | 14 WRZ | 11:00 | ||||
Gospodarze nie zebrali składu. | ||||||||
Arka Koprzywnica | 2 — 2 | Zorza Czajków | 14 WRZ | 14:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 2 — 2 85' Arka: 1 Zorza: 12 Trenerzy: Wojciech Ciach, Walczak Marek — Gil Michał.
| ||||||||
Strzelec Chroberz | 2 — 5 | Jawornik Gorzków | 14 WRZ | 15:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 1 — 2 44' 1 — 3 47' 1 — 4 52' 2 — 4 2 — 5 Strzelec: 1 Jawornik: 12 Trenerzy: Paweł RADZISZEWSKI — Seweryn SOSIEŃ, Paweł BOCHNIAK.
|
28 bramek | Norbert Wątek (27 + 1 k.) (Jawornik) |
22 bramek | Krzysztof Witek (21 + 1 k.) (Jawornik) |
15 bramek | Robert Pytowski (14 + 1 k.) (GTS Raków) |
13 bramek | Kamil Olesiński (12 + 1 k.) (Victoria), Sylwester Pyszczek (12 + 1 k.) (Arka) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. IV | ||||||||
Kolejka 4 | ||||||||
ŁKS Georyt II Łagów | 3 — 2 | GKS Obrazów | 13 WRZ | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 64' 2 — 2 78' 3 — 2 ŁKS II: 1 GKS Obrazów: 12 Trenerzy: Siwoń Grzegorz — Marzec Robert.
| ||||||||
Huragan Wilczyce | 1 — 5 | Łysica II Bodzentyn | 14 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 13' 0 — 2 0 — 3 66' 1 — 3 1 — 4 78' 1 — 5 Huragan: 12 Łysica II: 12 Trenerzy: Dywan Andrzej — Szczurek Jarosław.
| ||||||||
Kamienna II Brody | 2 — 2 | Strażak Bidziny | 14 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 26' 2 — 1 2 — 2 78' Kamienna II: 1 Strażak: 1 Trenerzy: Stachura Hubert — Jędrzejewski Damian, Sobczyk Mateusz.
| ||||||||
Alit II Ożarów | 3 — 2 | Marol Jacentów | 14 WRZ | 13:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 2 — 1 3 — 1 3 — 2 87' Alit II: 12 Marol: 12 Trenerzy: Ożóg Piotr — Chruściel Grzegorz.
| ||||||||
Ester Wojciechowice | 0 — 3 | UKS Baćkowice | 14 WRZ | 14:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 15' 0 — 3 31' Ester: 1 UKS Baćkowice: 1 Trenerzy: Cheba Jacek — Czaja Adrian, Grzyb Krzysztof.
|
29 bramek | Grzegorz Kwiatkowski (28 + 1 k.) (Alit II) |
18 bramek | Damian Lipiec (GKS Obrazów) |
16 bramek | Marcin Kargul (UKS Baćkowice) |
15 bramek | Grzegorz Pękalski (14 + 1 k.) (Alit II) |
14 bramek | Grzegorz Grzegorski (Łysica II) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
II liga kobiet, gr. południowo-wschodnia | ||||||||
Kolejka 1 | ||||||||
Resovia Rzeszów | 1 — 0 | Górnik II Łęczna | 14 WRZ | 12:00 | ||||
1 — 0 Resovia: 1 Górnik II: 1 Trenerzy: Wargacka Sabina — MZURKIEWICZ PIOTR.
|
23 bramek | Aleksandra Giza (22 + 1 k.) (Zielonka, Rysy) |
17 bramek | Marta Góral (16 + 1 k.) (Naprzód) |
12 bramek | Katarzyna Białoszewska (Naprzód) |
9 bramek | Kinga Łatka (7 + 2 k.) (Bronowianka) |
8 bramek | Patrycja Dadał (Zielonka), Aleksandra Misiura (Rysy) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
III liga kobiet | ||||||||
Kolejka 2 | ||||||||
Hetmanki Włoszczowa | 0 — 5 | Wisła Nowy Korczyn | 13 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 29' 0 — 3 0 — 4 60' 0 — 5 Hetmanki: 1 Wisła: 1 Trenerzy: Podsiedlik Daniel — Pabijańczyk Henryk, Snieżny Łukasz.
| ||||||||
Orlicz Suchedniów | 0 — 8 | Stal Kunów | 13 WRZ | 15:30 | ||||
0 — 1 0 — 2 0 — 3 0 — 4 24' 0 — 5 32' 0 — 6 39' 0 — 7 68' 0 — 8 Orlicz: 1 Stal: 1 Trenerzy: Moskal Kamil — Jałocha Jarosław.
| ||||||||
UKS Iwaniska | 1 — 4 | Sparta Daleszyce | 14 WRZ | 13:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 0 — 3 0 — 4 68' 1 — 4 UKS Iwaniska: 12 Sparta: 1 Trenerzy: Starba Grzegorz — Wengorski Marcin.
| ||||||||
Łysica Akamit Bodzentyn | 3 — 1 | MKS Zdrój Busko | 14 WRZ | 14:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 2 — 1 3 — 1 Łysica: 1 MKS Zdrój: 1 Trenerzy: Rubinkiewicz Mirosław — Malczewski Lech.
|
15 bramek | Kamila Komisarczyk (13 + 2 k.) (Sparta) |
13 bramek | Karolina Podgórska (Sparta) |
12 bramek | Maja Dąbrowska (Stal), Aleksandra Pawlik (11 + 1 k.) (Stal) |
11 bramek | Natalia Romańska (Stal) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Centralna Liga Juniorów, gr. wsch. | ||||||||
Kolejka 6 | ||||||||
Stomil Olsztyn | 2 — 3 | Cracovia Kraków | 13 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 69' 2 — 2 83' 2 — 3 90' Stomil: 29 Cracovia: 83 Trenerzy: Aziewicz Tomasz — Zegarek Paweł.
| ||||||||
Jagiellonia Białystok | 2 — 1 | MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św. | 13 WRZ | 12:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 86' Jagiellonia: 1 KSZO-Junior: 15 Trenerzy: TOMAR SAMUEL, AMBROŻEJ ANDRZEJ — Domagała Waldemar.
| ||||||||
Legia Warszawa | 4 — 0 | Olimpia Elbląg | 13 WRZ | 14:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Legia: 1 Olimpia: 1 Trenerzy: Piotr Kobierecki, Kamil Socha, Mateusz Kamuda — Tyburski Dariusz.
| ||||||||
Korona Kielce SA | 3 — 1 | Motor Lublin | 14 WRZ | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 83' 3 — 1 Korona SA: 1 Motor: 31 Trenerzy: Ruszkowski Cezary, Mierzwa Marek — Tomasz Zlomańczuk, Karol Herda, Jarosław Grajper.
| ||||||||
GKS Bełchatów | 2 — 0 | Stal Mielec | 14 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 GKS Bełchatów: 54 Stal M.: 1 Trenerzy: ZADWORNY TOMASZ, ŁUSZCZ ZYGMUNT — Łętocha Krzysztof, Kula Jakub.
| ||||||||
Stal Rzeszów | 0 — 2 | Łódzki KS | 14 WRZ | 15:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 14' Stal R.: 1 Łódzki KS: 1 Trenerzy: WOŁOWIEC MARCIN, PAWEŁ KLOC, MARCINEK WOJCIECH — Piotr Faryński.
| ||||||||
Wisła Kraków | 2 — 0 | ŁKS 1926 Łomża | 14 WRZ | 16:30 | ||||
1 — 0 2 — 0 Wisła K.: 1 ŁKS 1926 Łomża: 12 Trenerzy: MARZEC DARIUSZ — Obrycki Arkadiusz.
| ||||||||
Wisła Puławy | 1 — 2 | Polonia Warszawa | 15 WRZ | 14:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 1 — 2 Wisła P.: 12 Polonia: 97 Trenerzy: Abramczyk Mariusz, Majewski Michał — Chmielewski Łukasz, Sut Dawid.
|
18 bramek | Emil Gajko (16 + 2 k.) (Jagiellonia), Łukasz Dynel (15 + 3 k.) (Łódzki KS) |
17 bramek | Adam Zawierucha (Korona SA) |
16 bramek | Marcin Kluska (13 + 3 k.) (Polonia) |
13 bramek | Krystian Brudz (12 + 1 k.) (Motor), Krystian Pałczyński (12 + 1 k.) (GKS Bełchatów) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Świętokrzyska Liga Juniorów Starszych | ||||||||
Kolejka 3 | ||||||||
Juventa Starachowice | 2 — 1 | Czarni Połaniec | 13 WRZ | 13:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 49' 2 — 1 Juventa: 1 Czarni: 12 Trenerzy: Wójtowicz Tomasz — Reczek Marcin.
| ||||||||
Klimontowianka Klimontów | 2 — 5 | Orlęta Kielce | 13 WRZ | 13:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 1 — 2 1 — 3 40' 2 — 3 2 — 4 74' 2 — 5 77' Klimontowianka: 1 Orlęta: 1 Trenerzy: SZYMAŃSKI ŁUKASZ — JANICKI KAROL.
| ||||||||
Wisła Junior Sandomierz | 3 — 6 | Neptun Końskie | 13 WRZ | 13:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 23' 1 — 2 2 — 2 2 — 3 52' 2 — 4 3 — 4 3 — 5 65' 3 — 6 72' Wisła Junior: 12 Neptun: 1 Trenerzy: Dzieciuch Tomasz, Jarosz Wojciech — Kluska Tomasz.
| ||||||||
TS 1946 Nida Pińczów | 4 — 1 | ŁKS Georyt Łagów | 13 WRZ | 13:00 | ||||
0 — 1 24' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 4 — 1 TS 1946 Nida: 1 ŁKS Łagów: 12 Trenerzy: Maj Zdzisław — Bochniak Szymon.
| ||||||||
Granat Skarżysko-Kamienna | 2 — 2 | Łysica Akamit Bodzentyn | 13 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 2 — 1 2 — 2 90+2' Granat: 1 Łysica: 97 Trenerzy: Kotwica Jarosław, Snopek Arkadiusz — Szczurek Jarosław.
|
16 bramek | Karol Maciąg (Juventa) |
13 bramek | Jakub Łata (Wisła Junior) |
12 bramek | Michał Jarosz (Wisła Junior) |
11 bramek | Mikołaj Podzielny (Juventa) |
10 bramek | Karol Rogoziński (Granat), Piotr Dzieciuch (7 + 3 k.) (Czarni) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych | ||||||||
Elim. makr. · Kolejka 5 | ||||||||
KKP Korona Kielce | 3 — 2 | MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św. | 13 WRZ | 10:00 | ||||
Kielce, ul. Ściegiennego (boczne) | ||||||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 77' 3 — 2 80+3' KKP Korona: 12 KSZO-Junior: 1 Trenerzy: Pełka Mikołaj — Klepacz Grzegorz.
| ||||||||
Polonia Białogon Kielce | 1 — 2 | Granat Skarżysko-Kamienna | 13 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 1 — 2 Polonia Białogon: 1 Granat: 1 Trenerzy: Michał KOSTUCHA — Dariusz KASPRZYK.
| ||||||||
Juventa Starachowice | 1 — 7 | Korona Kielce SA | 13 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 1 — 2 21' 1 — 3 43' 1 — 4 44' 1 — 5 47' 1 — 6 54' 1 — 7 69' Juventa: 1 Korona SA: 12 Trenerzy: Spadło Zdzisław — Gębura Michał, Graba Marek.
|
16 bramek | Piotr Poński (Korona SA) |
11 bramek | Kacper Chudecki (Korona SA) |
10 bramek | Ernest Jopkiewicz (6 + 4 k.) (KKP Korona) |
9 bramek | Piotr Pierzchała (KKP Korona), Michał Rybus (KKP Korona), Cyprian Suligowski (Granat) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. I | ||||||||
Kolejka 3 | ||||||||
Naprzód Jędrzejów | 8 — 1 | Piaskowianka Piaski | 13 WRZ | 11:30 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 7 — 1 80' 8 — 1 Naprzód: 1 Piaskowianka: 12 Trenerzy: Magiera Stanisław — Florkiewicz Włodzimierz.
| ||||||||
Unia Sędziszów | 1 — 1 | GKS Górno | 13 WRZ | 12:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 Unia: 1 GKS Górno: 1 Trenerzy: Rokicki Krystian — Kobus Kamil.
| ||||||||
Czarnovia Kielce | 2 — 1 | Wierna Małogoszcz | 13 WRZ | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 41' Czarnovia: 22 Wierna: 1 Trenerzy: WĄCHAŁ JAN — BIEŃ PAWEŁ.
| ||||||||
Orlicz Suchedniów | 3 — 0 | Wicher Miedziana Góra | 13 WRZ | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Orlicz: 1 Wicher: 1 Trenerzy: Kowalik Dariusz — Wojtasiński Sławomir .
| ||||||||
Deko Włoszczowa | 3 — 0 | Nidzianka Bieliny | 13 WRZ | 13:00 |
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. II | ||||||||
Kolejka 4 | ||||||||
Wisła Nowy Korczyn | 2 — 4 | Nidzica Dobiesławice | 13 WRZ | 13:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 13' 0 — 3 18' 1 — 3 1 — 4 75' 2 — 4 Wisła: 1 Nidzica: 12 Trenerzy: BODUSZEK MACIEJ, PARLAK PATRYK — GRUCHAŁA STANISŁAW, TRĘDOWSKI STANISŁAW.
| ||||||||
Zenit Chmielnik | 1 — 0 | Moravia Morawica | 13 WRZ | 13:00 | ||||
1 — 0 Zenit: 1 Moravia: 1 Trenerzy: SKROKOSZ SEBASTIAN — OSMAN MATEUSZ.
| ||||||||
Sparta Kazimierza Wielka | 9 — 0 | Gród Wiślica | 13 WRZ | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 8 — 0 9 — 0 Sparta: 1 Gród: 1 Trenerzy: Łakota Łukasz — Wieloch Piotr.
|
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. III | ||||||||
Kolejka 3 | ||||||||
Kamienna Brody | 4 — 1 | UKS Iwaniska | 13 WRZ | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 60' 3 — 1 4 — 1 Kamienna: 12 UKS Iwaniska: 1 Trenerzy: Świtoń Jacek — .
| ||||||||
Stal Kunów | 2 — 1 | Star Starachowice | 13 WRZ | 13:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 Stal: 12 Star: 12 Trenerzy: Jałocha Rafał — Mikos Artur.
| ||||||||
Świt Ćmielów | 5 — 1 | GKS Rudki | 13 WRZ | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 5 — 1 85' Świt: 1 GKS Rudki: 1 Trenerzy: Paszyński Piotr — Kowalski Łukasz.
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. I | ||||||||
Kolejka 4 | ||||||||
Spartakus Daleszyce | 2 — 0 | Victoria Mniów | 13 WRZ | 09:30 | ||||
1 — 0 2 — 0 Spartakus: 24 Victoria: 9 Trenerzy: andrzej więcek — michał milcarz.
| ||||||||
Orlicz Suchedniów | 2 — 9 | Lechia Strawczyn | 13 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 1 — 2 12' 2 — 2 2 — 3 32' 2 — 4 38' 2 — 5 39' 2 — 6 2 — 7 67' 2 — 8 74' 2 — 9 79' Orlicz: 1 Lechia: 1 Trenerzy: Moskal Kamil — Woźniak Bogdan.
| ||||||||
ŁKS Łopuszno | 0 — 3 | GKS Nowiny | 13 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 2' 0 — 2 36' 0 — 3 63' ŁKS Łopuszno: 1 GKS Nowiny: 12 Trenerzy: Soboń Karol — Wróbel Adam.
| ||||||||
Bucovia Bukowa | 1 — 0 | Gród Ćmińsk | 13 WRZ | 11:30 | ||||
1 — 0 Bucovia: 1 Gród: 1 Trenerzy: Tatar Tomasz, Malaga Sławomir — Mech Paweł.
| ||||||||
Partyzant Radoszyce | 2 — 1 | Hetman Włoszczowa | 13 WRZ | 13:00 | ||||
0 — 1 35' 1 — 1 2 — 1 Partyzant: 22 Hetman: 1 Trenerzy: Basiak Marek — Dąbrowski Dariusz .
| ||||||||
Astra Piekoszów | 2 — 4 | Orlęta Kielce | 13 WRZ | 13:00 | ||||
0 — 1 15' 1 — 1 1 — 2 33' 2 — 2 2 — 3 60' 2 — 4 80' Astra: 1 Orlęta: 33 Trenerzy: ŚLADKOWSKI MARCIN — ZYCHALSKI MARCIN.
|
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. II | ||||||||
Kolejka 2 | ||||||||
MKS Zdrój Busko | 6 — 2 | Unia Sędziszów | 12 WRZ | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 44' 4 — 1 5 — 1 6 — 1 6 — 2 79' MKS Zdrój: 12 Unia: 1 Trenerzy: Malczewski Lech — Chuptyś Łukasz.
| ||||||||
Jawornik Gorzków | 2 — 6 | Victoria Skalbmierz | 13 WRZ | 11:00 | ||||
Skalbmierz | ||||||||
Jawornik: 1 Victoria: 12 Trenerzy: Radziszewski Paweł — Majchrowski Andrzej .
| ||||||||
Od 41. minuty w bramce Victorii 1Sebastian Bil. | ||||||||
Źródło Solec-Zdrój | — | Zryw Skroniów | 13 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 59' 1 — 2 67' 1 — 3 78' Źródło: 1 Zryw: 1 Trenerzy: — Gajos Hubert, Jarzyński Damian.
| ||||||||
Partyzant Wodzisław | 0 — 2 | MGTS Działoszyce | 13 WRZ | 11:00 | ||||
Działoszyce | ||||||||
Partyzant: 1 MGTS Działoszyce: 98 Trenerzy: Ćwiertnia Rafał — Banaszek Robert.
|
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. III | ||||||||
Kolejka 4 | ||||||||
MKS KSZO-Junior II Ostrowiec Św. | 3 — 2 | Marol Jacentów | 13 WRZ | 10:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 39' 3 — 1 3 — 2 KSZO-Junior II: 1 Marol: 1 Trenerzy: Wróbel Marcin — Chruściel Grzegorz.
| ||||||||
Cukrownik Włostów | 0 — 13 | Czarni Połaniec | 13 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 10' 0 — 3 35' 0 — 4 36' 0 — 5 38' 0 — 6 45' 0 — 7 49' 0 — 8 51' 0 — 9 0 — 10 54' 0 — 11 67' 0 — 12 70' 0 — 13 78' Cukrownik: 1 Czarni: 1 Trenerzy: Waszczyk Artur — Majewski Jerzy.
| ||||||||
Piast Osiek | 3 — 3 | Nidzianka Bieliny | 13 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 48' 3 — 1 3 — 2 65' 3 — 3 73' Piast: 1 Nidzianka: 1 Trenerzy: Ryński Robert — Pindral Mateusz.
| ||||||||
Wisła Junior Sandomierz | 2 — 3 | Sparta Dwikozy | 13 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 24' 2 — 1 2 — 2 2 — 3 74' Wisła Junior: 12 Sparta: 12 Trenerzy: Łuczak Dariusz, Dzieciuch Tomasz — Rogoziński Robert.
| ||||||||
Łysica Akamit Bodzentyn | 3 — 1 | Olimpia Pogoń Staszów | 13 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 48' 3 — 1 Łysica: 12 Pogoń: 21 Trenerzy: DEJWOREK Seweryn — TWARÓG Michał.
| ||||||||
Ester Wojciechowice | 3 — 4 | Arka Pawłów | 14 WRZ | 12:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 20' 0 — 3 22' 0 — 4 33' 1 — 4 2 — 4 3 — 4 Ester: 1 Arka: 1 Trenerzy: Cheba Jacek — Krzewicki Przemysław.
|
|
|