(fot. G. Sojka).
W naszym serwisie będziecie mogli na bieżąco śledzić wyniki zmagań piłkarzy. Aby jednak było to możliwe, prosimy o pomoc i nadsyłanie nam wyników — można do nas dzwonić albo słać SMSy na numery: 791888818, 518028540, 785172067.
Ekstraklasa | ||||||||
Kolejka 11 | ||||||||
Górnik Łęczna | 1 — 0 | Korona Kielce | 4 PAŹ | 15:30 | ||||
1 — 0 Korona: 22 | ||||||||
W 70. minucie Tomasz Nowak nie wykorzystał rzutu karnego, Vytautas Černiauskas obronił. |
I liga | ||||||||
Kolejka 11 | ||||||||
Miedź Legnica | 0 — 1 | Chojniczanka Chojnice | 3 PAŹ | 18:00 | ||||
22 bramek | Paweł Cygnar (19 + 3 k.) (Soła) |
16 bramek | Tomasz Ogar (15 + 1 k.) (Garbarnia) |
15 bramek | Adrian Gębalski (12 + 3 k.) (Wisła) |
14 bramek | Jakub Snadny (11 + 3 k.) (Soła) |
13 bramek | Maciej Żurawski (Poroniec), Artur Biały (11 + 2 k.) (Wolania) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
IV liga | ||||||||
Kolejka 9 | ||||||||
Alit Ożarów | 1 — 3 | Neptun Końskie | 4 PAŹ | 15:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 1 — 2 59' 1 — 3 90+2' Alit: 12 Neptun: 12 Trenerzy: Wróbel Marcin — Dziubel Krzysztof.
| ||||||||
Olimpia Pogoń Staszów | 1 — 4 | Sparta Kazimierza Wielka | 4 PAŹ | 15:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 0 — 3 81' 1 — 3 1 — 4 88' Pogoń: 1 Sparta: 1 Trenerzy: Trela Krzysztof — Owca Stanisław.
| ||||||||
GKS Rudki | 4 — 1 | Unia Sędziszów | 5 PAŹ | 12:00 | ||||
Bodzentyn | ||||||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 3 — 1 4 — 1 GKS Rudki: 1 Unia: 47 Trenerzy: ŚWIETLIK DARIUSZ — GARDIEW TOMASZ, KRUPA ZBIGNIEW .
| ||||||||
ŁKS Georyt Łagów | 0 — 0 | MKS Zdrój Busko | 5 PAŹ | 15:00 | ||||
ŁKS Łagów: 1 MKS Zdrój: 12 Trenerzy: Janus Ryszard, Gołofit Rafał — Piotr Zawadziński.
| ||||||||
Naprzód Jędrzejów | 4 — 3 | Klimontowianka Klimontów | 5 PAŹ | 15:00 | ||||
0 — 1 28' 0 — 2 31' 1 — 2 2 — 2 3 — 2 3 — 3 85' 4 — 3 Naprzód: 82 Klimontowianka: 24 Trenerzy: OSIŃSKI CEZARY, PUCHROWICZ TOMASZ — KLEPACZ GRZEGORZ.
| ||||||||
Skała Tumlin | 0 — 4 | Lubrzanka Kajetanów | 5 PAŹ | 15:00 | ||||
Ćmińsk | ||||||||
0 — 1 43' 0 — 2 55' 0 — 3 0 — 4 78' Skała: 99 Lubrzanka: 1 Trenerzy: LUDWINEK MARIUSZ, TACIJ MARCIN — STOCKI KRZYSZTOF, ZENOBIUSZ FOKS.
| ||||||||
Orlicz Suchedniów | 1 — 2 | TS 1946 Nida Pińczów | 5 PAŹ | 15:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 83' 1 — 2 Orlicz: 12 TS 1946 Nida: 1 Trenerzy: Wójcik Jerzy, Kabała Rajmund — Jagodziński Artur.
| ||||||||
Hetman Włoszczowa | 0 — 1 | Spartakus Daleszyce | 5 PAŹ | 15:00 | ||||
0 — 1 76' Hetman: 33 Spartakus: 80 Trenerzy: Lichosik Karol — Więcek Andrzej, Kozubek Dariusz.
|
20 bramek | Przemysław Rzepa (13 + 7 k.) (Alit) |
17 bramek | Michał Bracha (Lubrzanka) |
14 bramek | Krzysztof Pach (Skała), Krzysztof Kozieł (13 + 1 k.) (Sparta), Karol Wójciak (12 + 2 k.) (Klimontowianka), Mariusz Jaros (9 + 5 k.) (GKS Rudki) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa okręgowa | ||||||||
Kolejka 9 | ||||||||
GKS Nowiny | 4 — 0 | Wicher Miedziana Góra | 4 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 GKS Nowiny: 30 Wicher: 1 Trenerzy: Cichoń Przemysław — Wojtasiński Sławomir.
| ||||||||
Nidzianka Bieliny | 0 — 2 | Stal Kunów | 5 PAŹ | 15:00 | ||||
0 — 1 10' 0 — 2 Nidzianka: 87 Stal: 1 Trenerzy: Wiącek Andrzej, Wijas Paweł — Siczek Tomasz .
| ||||||||
Koprzywianka Koprzywnica | 2 — 1 | Politechnika Świętokrzyska Kielce | 5 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 2 — 1 Koprzywianka: 1 Politechnika Św.: 12 Trenerzy: Kuranty Jacek, Wiśniewski Radosław — Obarzanek Artur.
| ||||||||
LZS Samborzec | 0 — 0 | Moravia Morawica | 5 PAŹ | 15:00 | ||||
LZS Samborzec: 1 Moravia: 22 Trenerzy: Szkutnik Artur — Bęben Marek, Szlufik Paweł.
| ||||||||
KSZO 1929 II Ostrowiec Św. | 2 — 0 | Star Starachowice | 5 PAŹ | 15:00 | ||||
Bodzechów | ||||||||
1 — 0 brak danych (sam.) 30' 2 — 0 KSZO 1929 II: 1 Star: 1 Trenerzy: Marynowski Tomasz — Spadło Zdzisław.
| ||||||||
Kamienna Brody | 6 — 0 | Sparta Dwikozy | 5 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 Kamienna: 1 Sparta: 1 Trenerzy: Sobczyński Adrian — Mazur Jerzy.
| ||||||||
Piast Stopnica | 0 — 2 | Astra Piekoszów | 5 PAŹ | 15:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 73' Piast: 27 Astra: 81 Trenerzy: Tomecki Grzegorz — Śladkowski Marcin.
| ||||||||
Zenit Chmielnik | 2 — 2 | Orlęta Kielce | 5 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 60' 2 — 1 2 — 2 90+2' Zenit: 1 Orlęta: 1 Trenerzy: IDZIK PIOTR — JANICKI KAROL.
|
27 bramek | Łukasz Pyszczek (Koprzywianka) |
17 bramek | Mateusz Pindral (Nidzianka), Bartosz Sot (16 + 1 k.) (Nidzianka), Piotr Rajca (13 + 4 k.) (Piast), Łukasz Zawadzki (13 + 4 k.) (Moravia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa A, gr. I | ||||||||
Kolejka 8 | ||||||||
Nida Sobków | 1 — 1 | Victoria Mniów | 4 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 90+3' Nida: 1 Victoria M.: 44 Kartki także: Łukasz Kwapisz 67' — . Trenerzy: Pańtak Hubert — Dejworek Piotr, Jakub Kaszuba.
| ||||||||
MSS-Klonówka Masłów | 2 — 1 | Hetman II Włoszczowa | 5 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 76' MSS-Klonówka: 12 Hetman II: 13 Trenerzy: Kwiatkowski Maciej, Zarychta Tomasz — Szafrański Marcin.
| ||||||||
Victoria Górki Szczukowskie | 0 — 4 | Gród Ćmińsk | 5 PAŹ | 15:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 15' 0 — 3 0 — 4 60' Victoria G. S.: 1 Gród: 1 Trenerzy: Filipiak Mateusz — Arczewski Mariusz.
| ||||||||
Piast Chęciny | 1 — 4 | Lechia Strawczyn | 5 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 17' 1 — 2 23' 1 — 3 1 — 4 90+2' Piast: 1 Lechia: 1 Trenerzy: Wilk Piotr — Zapała Kazimierz, Kowalczyk Jerzy.
| ||||||||
Partyzant Wodzisław | 5 — 9 | Piaskowianka Piaski | 5 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 1 — 2 28' 1 — 3 34' 1 — 4 36' 1 — 5 39' 2 — 5 2 — 6 53' 2 — 7 3 — 7 3 — 8 61' 4 — 8 4 — 9 5 — 9 Partyzant: 92 Piaskowianka: 12 Trenerzy: Ćwietnia Rafał — Opara Grzegorz.
| ||||||||
Samson Samsonów | 3 — 0 | Zieleń Żelisławice | 5 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Samson: 1 Zieleń: 44 Trenerzy: Pawlik Jacek, Kowalczyk Artur — Józefowski Karol.
| ||||||||
Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn | 0 — 3 | Zryw Skroniów | 5 PAŹ | 15:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 0 — 3 Sokół: 1 Zryw: 1 Trenerzy: Haczkiewicz Marian, Michalski Dariusz — Kośmider Mariusz.
|
31 bramek | Mateusz Kokosza (25 + 6 k.) (Gród) |
21 bramek | Rafał Krzysztofik (18 + 3 k.) (Piaskowianka) |
20 bramek | Krzysztof Stańczyk (19 + 1 k.) (Zryw, Sokół) |
19 bramek | Przemysław Objosło (18 + 1 k.) (Partyzant) |
18 bramek | Mateusz Milcarz (17 + 1 k.) (Victoria M.) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa A, gr. II | ||||||||
Kolejka 8 | ||||||||
OKS Opatów | 3 — 0 | Świt Ćmielów | 4 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 OKS Opatów: 1 Świt: 12 Trenerzy: Kodyra Rafał — Paszyński Piotr.
| ||||||||
Zorza Tempo Pacanów | 2 — 2 | Agricola Łoniów | 5 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 2 — 2 90' Zorza Tempo: 1 Agricola: 12 Trenerzy: Kopacki Tomasz — Twaróg Michał, Kołacz Łukasz.
| ||||||||
Nidzica Dobiesławice | 6 — 0 | GKS Górno | 5 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 Nidzica: 1 GKS Górno: 12 Trenerzy: Gruchała Stanisław — Waldon Mirosław, Krzysiek Arkadiusz.
| ||||||||
Polanie Pierzchnica | 3 — 1 | Spartakus II Daleszyce | 5 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 29' 3 — 1 Polanie: 22 Spartakus II: 1 Trenerzy: Kwaśniewski Łukasz — Toboła Paweł, Januchta Grzegorz.
| ||||||||
Gród Wiślica | 3 — 2 | KS Tarłów | 5 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 71' 3 — 2 75' Gród: 1 KS Tarłów: 12 Trenerzy: Gruchała Przemysław — Tomczyk Robert.
| ||||||||
Zryw Zbigniewice | 1 — 2 | Victoria 2009 Kurozwęki | 5 PAŹ | 15:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 55' 1 — 2 Zryw: 1 Victoria 2009: 12 Trenerzy: szmuc tomasz — sekuła radosław.
|
27 bramek | Jakub Majewski (23 + 4 k.) (Polanie) |
21 bramek | Robert Radek (20 + 1 k.) (GKS Górno) |
20 bramek | Michał Piotrowski (16 + 4 k.) (Wisła) |
19 bramek | Adam Papka (17 + 2 k.) (Zryw) |
15 bramek | Przemysław Nowak (Nidzica) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Klasa B, gr. I | ||||||||
Kolejka 7 | ||||||||
Lubrzanka II Kajetanów | 3 — 1 | Płomień Wólka Kłucka | 4 PAŹ | 12:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 3 — 1 Lubrzanka II: 23 Płomień: 12 Trenerzy: Stocki Krzysztof — Kaniowski Mateusz, Jas Grzegorz.
| ||||||||
Dolina Wilków | 0 — 2 | GLKS Fałków | 5 PAŹ | 11:00 | ||||
0 — 1 22' 0 — 2 Dolina: 1 GLKS Fałków: 12 Trenerzy: Rubinkiewicz Mirosław — Baran Robert.
| ||||||||
Radiator$ Stąporków | 0 — 0 | KS Kamienna Wola | 5 PAŹ | 11:00 | ||||
Radiator$: 1 KS Kamienna W.: 1 Trenerzy: Jedynak Sławomir — Janus Ryszard.
| ||||||||
ULKS Łączna | 2 — 0 | Tęcza Gowarczów | 5 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 ULKS Łączna: 5 Tęcza: 1 Trenerzy: Żmijewski Tadeusz — Skowron Paweł.
| ||||||||
Victoria II Mniów | 0 — 3 | Polonia Białogon Kielce | 5 PAŹ | 15:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 Victoria II: 1 Polonia Białogon: 18 Trenerzy: Rusiński Karol — Kostucha Michał , Siuda Artur .
| ||||||||
Unia Małogoszcz | 1 — 1 | KS Smyków | 5 PAŹ | 15:30 | ||||
1 — 0 1 — 1 90+1' Unia: 1 KS Smyków: 1 Trenerzy: Bodzioch Marcin, Świrszcz Andrzej — Kołodziejczyk Jacek.
|
27 bramek | Krzysztof Rajczykowski (GLKS Fałków) |
15 bramek | Bartłomiej Grzegorczyk (12 + 3 k.) (Polonia Białogon), Sebastian Wójcik (12 + 3 k.) (ULKS Łączna) |
13 bramek | Michał Fornal (GLKS Fałków) |
12 bramek | Artur Wypych (Unia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. II | ||||||||
Kolejka 6 | ||||||||
Wierna II Małogoszcz | 0 — 6 | Nida Oksa | 4 PAŹ | 13:00 | ||||
0 — 1 42' 0 — 2 63' 0 — 3 0 — 4 0 — 5 89' 0 — 6 90+1' Wierna II: 12 Nida: 12 Trenerzy: Adam Kuterasiński — Andrzej Karpiński.
| ||||||||
Dąb Nagłowice | 3 — 2 | Start Słupia Jędrzejowska | 5 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 30' 3 — 2 65' Dąb: 1 Start: 1 Trenerzy: Jarmuda Sławomir — Winiarski Łukasz, Opałka Grzegorz.
| ||||||||
GLKS Krasocin | 1 — 4 | GKS Kluczewsko | 5 PAŹ | 11:00 | ||||
0 — 1 25' 0 — 2 41' 0 — 3 0 — 4 77' 1 — 4 GLKS Krasocin: 1 GKS Kluczewsko: 1 Trenerzy: jan luzar — dariusz dąbrowski.
| ||||||||
ŁKS Łopuszno | 3 — 0 | Bucovia Bukowa | 5 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 ŁKS Łopuszno: 1 Bucovia: 1 Trenerzy: Soboń Karol — Tatar Tomasz, Malaga Sławomir.
| ||||||||
LKS Bolmin | 4 — 2 | Top-Spin Promnik | 5 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 67' 3 — 1 4 — 1 4 — 2 77' LKS Bolmin: 88 Top-Spin: 1 Trenerzy: Nowczek Paweł, Sztandera Maciej — Brudziński Arkadiusz.
|
20 bramek | Adrian Koprowski (19 + 1 k.) (Start) |
16 bramek | Michał Bąk I (12 + 4 k.) (Bucovia) |
12 bramek | Artur Gaweł (10 + 2 k.) (Top-Spin), Andrzej Kusaj (8 + 4 k.) (Nida) |
10 bramek | Łukasz Niebudek (6 + 4 k.) (ŁKS Łopuszno), Łukasz Bąk (5 + 5 k.) (Bucovia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. III | ||||||||
Kolejka 6 | ||||||||
LZS Czarnocin | 2 — 6 | Jawornik Gorzków | 5 PAŹ | 11:00 | ||||
0 — 1 14' 1 — 1 1 — 2 64' 1 — 3 67' 1 — 4 72' 2 — 4 2 — 5 84' 2 — 6 85' LZS Czarnocin: 1 Jawornik: 1 Trenerzy: PYTEL PRZEMYSŁAW, SZOSTAK KRYSTIAN — RADZISZEWSKI PAWEŁ.
| ||||||||
GTS Raków | 0 — 1 | Arka Koprzywnica | 5 PAŹ | 11:00 | ||||
0 — 1 GTS Raków: 1 Arka: 12 Trenerzy: Więcek Andrzej — Ciach Wojciech.
| ||||||||
Fotorelacja ze spotkania dostępna tutaj. | ||||||||
Źródło Solec-Zdrój | 3 — 3 | GKS Świniary | 5 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 65' 2 — 2 75' 3 — 2 3 — 3 89' Źródło: 4 GKS Świniary: 1 Trenerzy: Chrustek Grzegorz — Frańczak Janusz.
| ||||||||
Victoria Skalbmierz | 3 — 0 | Zorza Czajków | 5 PAŹ | 11:40 | ||||
1 — 0 Victoria: 33 Zorza: 1 Trenerzy: Borek Michał — Gil Michał.
| ||||||||
Goście, spóźnieni 45 minut, zeszli z boiska w 41. minucie spotkania przy stanie 1–0. | ||||||||
Piast Osiek | 3 — 1 | Strzelec Chroberz | 5 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 63' Piast: 1 Strzelec: 1 Trenerzy: Ryński Robert — Sosien Seweryn, Bochniak Paweł.
|
28 bramek | Norbert Wątek (27 + 1 k.) (Jawornik) |
22 bramek | Krzysztof Witek (21 + 1 k.) (Jawornik) |
15 bramek | Robert Pytowski (14 + 1 k.) (GTS Raków) |
13 bramek | Kamil Olesiński (12 + 1 k.) (Victoria), Sylwester Pyszczek (12 + 1 k.) (Arka) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. IV | ||||||||
Kolejka 3 | ||||||||
Kamienna II Brody | 5 — 0 | Cukrownik Włostów | 1 PAŹ | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 Kamienna II: 1 Cukrownik: 1 Trenerzy: Stachura Hubert — Kwiatosz Krzysztof.
| ||||||||
Kolejka 7 | ||||||||
UKS Baćkowice | 2 — 0 | ŁKS Georyt II Łagów | 5 PAŹ | 11:00 | ||||
Iwaniska | ||||||||
1 — 0 2 — 0 UKS Baćkowice: 1 ŁKS II: 12 Trenerzy: CZAJA ADRIAN — Siwoń Grzegorz.
| ||||||||
Arka Pawłów | 1 — 1 | Alit II Ożarów | 5 PAŹ | 11:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 Arka: 15 Alit II: 12 Trenerzy: Koprowski Kamil — Ozóg Piotr.
| ||||||||
GKS Obrazów | 5 — 3 | Cukrownik Włostów | 5 PAŹ | 11:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 1 — 2 10' 2 — 2 3 — 2 4 — 2 4 — 3 69' 5 — 3 GKS Obrazów: 1 Cukrownik: 1 Trenerzy: Marzec Robert — Kwiatosz Krzysztof, Pietraszewski Artur.
| ||||||||
Ester Wojciechowice | 2 — 3 | Huragan Wilczyce | 5 PAŹ | 13:00 | ||||
0 — 1 18' 0 — 2 36' 1 — 2 1 — 3 66' 2 — 3 Ester: 1 Huragan: 12 Trenerzy: Cheba Jacek — Dywan Andrzej.
| ||||||||
Łysica II Bodzentyn | 4 — 1 | Kamienna II Brody | 5 PAŹ | 14:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 65' 4 — 1 Łysica II: 97 Kamienna II: 1 Trenerzy: SZCZUREK Jarosław — STACHURA Hubert.
| ||||||||
Marol Jacentów | 2 — 0 | Strażak Bidziny | 5 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Marol: 1 Strażak: 1 Trenerzy: Chruściel Grzegorz — Jędrzejewski Damian.
|
29 bramek | Grzegorz Kwiatkowski (28 + 1 k.) (Alit II) |
18 bramek | Damian Lipiec (GKS Obrazów) |
16 bramek | Marcin Kargul (UKS Baćkowice) |
15 bramek | Grzegorz Pękalski (14 + 1 k.) (Alit II) |
14 bramek | Grzegorz Grzegorski (Łysica II) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
II liga kobiet, gr. południowo-wschodnia | ||||||||
Kolejka 4 | ||||||||
Zielonka Wrząsowice | 2 — 2 | Naprzód Sobolów | 5 PAŹ | 11:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 2 — 2 90+2' Zielonka: 1 Naprzód: 1 Trenerzy: Szewczyk Marcin, Kawula Robert — Bukowiec Piotr.
|
23 bramek | Aleksandra Giza (22 + 1 k.) (Zielonka, Rysy) |
17 bramek | Marta Góral (16 + 1 k.) (Naprzód) |
12 bramek | Katarzyna Białoszewska (Naprzód) |
9 bramek | Kinga Łatka (7 + 2 k.) (Bronowianka) |
8 bramek | Patrycja Dadał (Zielonka), Aleksandra Misiura (Rysy) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
III liga kobiet | ||||||||
Kolejka 5 | ||||||||
Łysica Akamit Bodzentyn | 2 — 2 | Hetmanki Włoszczowa | 4 PAŹ | 15:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 20' 1 — 2 2 — 2 Łysica: 1 Hetmanki: 10 Trenerzy: Rubinkiewicz Mirosław — Podsiedlik Daniel.
| ||||||||
Fotorelacja ze spotkania dostępna tutaj. | ||||||||
Wisła Nowy Korczyn | 2 — 0 | UKS Iwaniska | 4 PAŹ | 15:00 |
15 bramek | Kamila Komisarczyk (13 + 2 k.) (Sparta) |
13 bramek | Karolina Podgórska (Sparta) |
12 bramek | Maja Dąbrowska (Stal), Aleksandra Pawlik (11 + 1 k.) (Stal) |
11 bramek | Natalia Romańska (Stal) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Centralna Liga Juniorów, gr. wsch. | ||||||||
Kolejka 9 | ||||||||
Stomil Olsztyn | 1 — 4 | Wisła Puławy | 4 PAŹ | 12:00 | ||||
0 — 1 19' 0 — 2 26' 0 — 3 34' 1 — 3 1 — 4 81' Stomil: 1 Wisła P.: 12 Trenerzy: AZIEWICZ TOMASZ — Abramczyk Mariusz. | ||||||||
Łódzki KS | 1 — 2 | Wisła Kraków | 4 PAŹ | 14:00 | ||||
0 — 1 31' 1 — 1 1 — 2 90' Łódzki KS: 33 Wisła K.: 1 Trenerzy: Piotr Faryński, Jarosław Byczkowski — MARZEC DARIUSZ. | ||||||||
MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św. | 3 — 2 | Korona Kielce SA | 5 PAŹ | 12:00 | ||||
0 — 1 32' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 3 — 2 90+1' KSZO-Junior: 12 Korona SA: 12 Trenerzy: Domagała Waldemar — Ruszkowski Cezary, Mierzwa Marek.
| ||||||||
Cracovia Kraków | 1 — 1 | Jagiellonia Białystok | 5 PAŹ | 12:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 80' Cracovia: 83 Jagiellonia: 1 Trenerzy: Zegarek Paweł, Palczewski Maciej — TOMAR SAMUEL, AMBROŻEJ ANDRZEJ.
| ||||||||
ŁKS 1926 Łomża | 2 — 2 | GKS Bełchatów | 5 PAŹ | 14:00 | ||||
0 — 1 25' 1 — 1 2 — 1 2 — 2 ŁKS 1926 Łomża: 1 GKS Bełchatów: 54 Trenerzy: Obrycki Arkadiusz — ZADWORNY TOMASZ, ŁUSZCZ ZYGMUNT.
| ||||||||
Polonia Warszawa | 0 — 2 | Legia Warszawa | 5 PAŹ | 14:00 | ||||
0 — 1 10' 0 — 2 15' Polonia: 1 Legia: 1 Trenerzy: CHMIELEWSKI ŁUKASZ, SUT DAWID — Piotr Kobierecki, Kamil Socha, Arkadiusz Białostocki.
| ||||||||
Stal Mielec | 0 — 1 | Stal Rzeszów | 5 PAŹ | 14:00 | ||||
0 — 1 59' Stal M.: 24 Stal R.: 1 Trenerzy: Kula Jakub, Mazur Robert — WOŁOWIEC MARCIN, KLOC PAWEŁ.
| ||||||||
Olimpia Elbląg | 4 — 1 | Motor Lublin | 5 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 15' 2 — 1 3 — 1 4 — 1 Olimpia: 12 Motor: 31 Trenerzy: Dariusz Kaczmarczyk — Tomasz Zlomańczuk.
|
18 bramek | Emil Gajko (16 + 2 k.) (Jagiellonia), Łukasz Dynel (15 + 3 k.) (Łódzki KS) |
17 bramek | Adam Zawierucha (Korona SA) |
16 bramek | Marcin Kluska (13 + 3 k.) (Polonia) |
13 bramek | Krystian Brudz (12 + 1 k.) (Motor), Krystian Pałczyński (12 + 1 k.) (GKS Bełchatów) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Świętokrzyska Liga Juniorów Starszych | ||||||||
Kolejka 6 | ||||||||
Juventa Starachowice | 2 — 1 | Wisła Junior Sandomierz | 4 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 84' Juventa: 1 Wisła Junior: 1 Trenerzy: WÓJTOWICZ TOMASZ — JAROSZ WOJCIECH.
| ||||||||
Łysica Akamit Bodzentyn | 0 — 1 | TS 1946 Nida Pińczów | 4 PAŹ | 12:30 | ||||
0 — 1 51' Łysica: 97 TS 1946 Nida: 1 Trenerzy: Szczurek Jarosław — Maj Zdzisław, Sadowski Marcin.
| ||||||||
Orlęta Kielce | 2 — 2 | ŁKS Georyt Łagów | 4 PAŹ | 13:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 65' 1 — 2 75' 1 — 3 80' Orlęta: 1 ŁKS Łagów: 1 Trenerzy: Janicki Karol — Bochniak Szymon.
| ||||||||
Granat Skarżysko-Kamienna | 6 — 1 | Klimontowianka Klimontów | 5 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 34' 3 — 1 4 — 1 5 — 1 6 — 1 Granat: 12 Klimontowianka: 1 Trenerzy: Kotwica Jarosław, Snopek Arkadiusz — Szymański Łukasz.
| ||||||||
Czarni Połaniec | 1 — 3 | Neptun Końskie | 6 PAŹ | 16:00 | ||||
0 — 1 47' 0 — 2 66' 0 — 3 69' 1 — 3 Czarni: 1 Neptun: 1 Trenerzy: Reczek Marcin — Kluska Tomasz, Kosmal Kamil.
| ||||||||
Kolejka 9 | ||||||||
Orlęta Kielce | 0 — 3 | Łysica Akamit Bodzentyn | 30 WRZ | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Orlęta: 1 Łysica: 97 Trenerzy: Janicki Karol — Szczurek Jarosław.
|
16 bramek | Karol Maciąg (Juventa) |
13 bramek | Jakub Łata (Wisła Junior) |
12 bramek | Michał Jarosz (Wisła Junior) |
11 bramek | Mikołaj Podzielny (Juventa) |
10 bramek | Karol Rogoziński (Granat), Piotr Dzieciuch (7 + 3 k.) (Czarni) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych | ||||||||
Elim. makr. · Kolejka 9 | ||||||||
KKP Korona Kielce | 2 — 3 | Korona Kielce SA | 4 PAŹ | 10:00 | ||||
0 — 1 25' 1 — 1 1 — 2 73' 1 — 3 74' 2 — 3 KKP Korona: 1 Korona SA: 1 Trenerzy: PEŁKA MIKOŁAJ — GĘBURA MICHAŁ, GRABA MAREK.
| ||||||||
TS 1946 Nida Pińczów | 1 — 3 | MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św. | 4 PAŹ | 11:00 | ||||
0 — 1 14' 0 — 2 23' 1 — 2 1 — 3 TS 1946 Nida: 12 KSZO-Junior: 12 Trenerzy: PASTERNAK JACEK — KLEPACZ GRZEGORZ.
| ||||||||
Polonia Białogon Kielce | 4 — 0 | Juventa Starachowice | 4 PAŹ | 14:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Polonia Białogon: 1 Juventa: 1 Trenerzy: KOSTUCHA MICHAŁ — SPADŁO ZDZISŁAW.
|
16 bramek | Piotr Poński (Korona SA) |
11 bramek | Kacper Chudecki (Korona SA) |
10 bramek | Ernest Jopkiewicz (6 + 4 k.) (KKP Korona) |
9 bramek | Piotr Pierzchała (KKP Korona), Michał Rybus (KKP Korona), Cyprian Suligowski (Granat) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. I | ||||||||
Kolejka 6 | ||||||||
Piaskowianka Piaski | 3 — 0 | Nidzianka Bieliny | 4 PAŹ | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Piaskowianka: 12 Nidzianka: 97 Trenerzy: Florkiewicz Włodzimierz — Iwan Hubert.
| ||||||||
GKS Górno | 4 — 3 | Deko Włoszczowa | 4 PAŹ | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 4 — 1 4 — 2 80' 4 — 3 88' GKS Górno: 1 Deko: 1 Trenerzy: Kamil Kobus — Kosowski Włodzimierz, Gruzło Dariusz.
| ||||||||
Czarnovia Kielce | 1 — 1 | Orlicz Suchedniów | 4 PAŹ | 13:00 | ||||
0 — 1 32' 1 — 1 Czarnovia: 22 Orlicz: 1 Trenerzy: Wąchała Jan — Kowalik Dariusz.
| ||||||||
Unia Sędziszów | 5 — 3 | Naprzód Jędrzejów | 4 PAŹ | 13:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 2 — 1 2 — 2 3 — 2 4 — 2 5 — 2 5 — 3 Unia: 1 Naprzód: 99 Trenerzy: ROKICKI KRYSTIAN — MAGIERA STANISŁAW.
| ||||||||
Wierna Małogoszcz | 3 — 3 | Wicher Miedziana Góra | 6 PAŹ | 16:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 1 — 2 1 — 3 80' 2 — 3 3 — 3 Wierna: 12 Wicher: 30 Trenerzy: Bień Paweł — Wojtasiński Sławomir.
|
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. II | ||||||||
Kolejka 7 | ||||||||
Moravia Morawica | 3 — 0 | Wisła Nowy Korczyn | 4 PAŹ | 13:00 | ||||
Gród Wiślica | 1 — 5 | Nidzica Dobiesławice | 4 PAŹ | 13:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 18' 1 — 2 56' 1 — 3 63' 1 — 4 71' 1 — 5 Gród: 1 Nidzica: 12 Trenerzy: WIELOCH PIOTR — GRUCHAŁA STANISŁAW.
|
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. III | ||||||||
Kolejka 6 | ||||||||
UKS Iwaniska | 0 — 5 | Olimpia Pogoń Staszów | 4 PAŹ | 10:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 14' 0 — 3 0 — 4 60' 0 — 5 80' UKS Iwaniska: 1 Pogoń: 1 Trenerzy: Starba Grzegorz — Konat Rafał.
| ||||||||
Sparta Dwikozy | 2 — 4 | GKS Rudki | 4 PAŹ | 13:00 | ||||
0 — 1 10' 0 — 2 15' 1 — 2 1 — 3 55' 1 — 4 56' 2 — 4 Sparta: 12 GKS Rudki: 1 Trenerzy: Mazur Jerzy — Kowalski Lukasz.
| ||||||||
Star Starachowice | 1 — 1 | Świt Ćmielów | 5 PAŹ | 13:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 62' Star: 1 Świt: 1 Trenerzy: Spadło Zdzisław, Mikos Artur — Paszyński Piotr.
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. I | ||||||||
Kolejka 9 | ||||||||
Orlicz Suchedniów | 2 — 1 | Partyzant Radoszyce | 4 PAŹ | 10:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 Orlicz: 1 Partyzant: 1 Trenerzy: Mik Mariusz — Basiak Marek.
| ||||||||
Hetman Włoszczowa | 2 — 2 | Spartakus Daleszyce | 4 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 28' 2 — 1 2 — 2 62' Hetman: 18 Spartakus: 12 Trenerzy: Dąbrowski dariusz — Więcek Andrzej.
| ||||||||
UKS Chęciny | 1 — 1 | Orlęta Kielce | 4 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 75' UKS Chęciny: 1 Orlęta: 27 Trenerzy: Mochocki |Karol — Rafał Goraj .
| ||||||||
Lechia Strawczyn | 2 — 1 | Astra Piekoszów | 4 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 29' 2 — 1 Lechia: 1 Astra: 1 Trenerzy: Woźniak Bogdan — Śladkowski Marcin.
| ||||||||
Victoria Mniów | 3 — 3 | ŁKS Łopuszno | 4 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 8' 2 — 1 3 — 1 3 — 2 70' 3 — 3 80+1' Victoria: 1 ŁKS Łopuszno: 12 Trenerzy: Michał Milcarz — Karol Soboń.
| ||||||||
Gród Ćmińsk | 0 — 1 | GKS Nowiny | 5 PAŹ | 10:00 | ||||
Gród: 1 GKS Nowiny: 12 Trenerzy: Mech Paweł — Wróbel Adam.
|
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. II | ||||||||
Kolejka 6 | ||||||||
Partyzant Wodzisław | 2 — 3 | Unia Sędziszów | 4 PAŹ | 11:00 | ||||
0 — 1 43' 1 — 1 1 — 2 62' 1 — 3 73' 2 — 3 Partyzant: 1 Unia: 1 Trenerzy: Ćwiertnia Rafał — Chuptyś Łukasz.
| ||||||||
Zryw Skroniów | 1 — 1 | Victoria Skalbmierz | 4 PAŹ | 11:00 | ||||
0 — 1 73' 1 — 1 Zryw: 1 Victoria: 12 Trenerzy: hubert gajos — andrzej majchrowski.
| ||||||||
MKS Zdrój Busko | 8 — 0 | Jawornik Gorzków | 4 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 8 — 0 MKS Zdrój: 1 Jawornik: 1 Trenerzy: Malczewski Lech — Radziszewski Paweł.
| ||||||||
MGTS Działoszyce | 2 — 6 | Zenit Chmielnik | 4 PAŹ | 12:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 0 — 3 0 — 4 0 — 5 0 — 6 1 — 6 2 — 6 MGTS Działoszyce: 1 Zenit: 1 Trenerzy: Banaszek Robert — Srokosz Sebastian.
|
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. III | ||||||||
Kolejka 8 | ||||||||
Łysica Akamit Bodzentyn | 4 — 0 | Arka Pawłów | 4 PAŹ | 10:30 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Łysica: 12 Arka: 12 Trenerzy: Dejworek Piotr — Krzewicki Przemysław.
| ||||||||
MKS KSZO-Junior II Ostrowiec Św. | 5 — 1 | Sparta Dwikozy | 4 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 21' 2 — 1 3 — 1 4 — 1 5 — 1 KSZO-Junior II: 1 Sparta: 1 Trenerzy: Wróbel Marcin — Rogoziński Robert.
| ||||||||
Olimpia Pogoń Staszów | 8 — 0 | Czarni Połaniec | 4 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 8 — 0 Pogoń: 1 Czarni: 1 Trenerzy: twaróg michał — majewski jerzy.
| ||||||||
Marol Jacentów | 5 — 2 | Nidzianka Bieliny | 4 PAŹ | 11:00 | ||||
0 — 1 46' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 4 — 1 5 — 1 5 — 2 80' Marol: 12 Nidzianka: 1 Trenerzy: Chruściel Grzegorz — Pindral Mateusz.
| ||||||||
Wisła Junior Sandomierz | 10 — 0 | Cukrownik Włostów | 5 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 8 — 0 9 — 0 10 — 0 Wisła Junior: 12 Cukrownik: 1 Trenerzy: ŁUCZAK DARIUSZ, DZIECIUCH TOMASZ — WASZCZYK ARTUR.
| ||||||||
Piast Osiek | 3 — 1 | Ester Wojciechowice | 5 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 37' 2 — 1 3 — 1 Piast: 1 Ester: 12 Trenerzy: ryński robert — cheba jacek.
|
|
|