(fot. G. Sojka).
W naszym serwisie będziecie mogli na bieżąco śledzić wyniki zmagań piłkarzy. Aby jednak było to możliwe, prosimy o pomoc i nadsyłanie nam wyników — można do nas dzwonić albo słać SMSy na numery: 791888818, 518028540, 785172067.
Ekstraklasa | ||||||||
Kolejka 13 | ||||||||
Ruch Chorzów | 0 — 1 | Korona Kielce | 27 PAŹ | 18:00 | ||||
0 — 1 77' Korona: 22 |
I liga | ||||||||
Kolejka 14 | ||||||||
Zagłębie Lubin | 4 — 0 | Arka Gdynia | 25 PAŹ | 17:45 | ||||
22 bramek | Paweł Cygnar (19 + 3 k.) (Soła) |
16 bramek | Tomasz Ogar (15 + 1 k.) (Garbarnia) |
15 bramek | Adrian Gębalski (12 + 3 k.) (Wisła) |
14 bramek | Jakub Snadny (11 + 3 k.) (Soła) |
13 bramek | Maciej Żurawski (Poroniec), Artur Biały (11 + 2 k.) (Wolania) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
IV liga | ||||||||
Kolejka 12 | ||||||||
Lubrzanka Kajetanów | 3 — 1 | Hetman Włoszczowa | 25 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 63' 3 — 1 Lubrzanka: 1 Hetman: 1 Trenerzy: Stocki Krzysztof, Dworak Marian — Lichosik Karol.
| ||||||||
Alit Ożarów | 1 — 3 | ŁKS Georyt Łagów | 25 PAŹ | 14:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 32' 1 — 2 1 — 3 69' Alit: 1 ŁKS Łagów: 1 Trenerzy: Wróbel Marcin — Janus Ryszard, Gołofit Rafał.
| ||||||||
Unia Sędziszów | 2 — 0 | Orlicz Suchedniów | 26 PAŹ | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Unia: 47 Orlicz: 12 Trenerzy: Gardiew Tomasz, Krupa Zbigniew — Wójcik Jerzy.
| ||||||||
Sparta Kazimierza Wielka | 1 — 0 | Spartakus Daleszyce | 26 PAŹ | 13:00 | ||||
1 — 0 Sparta: 1 Spartakus: 12 Trenerzy: Owca Stanisław — Więcek Andrzej, Kozubek Dariusz.
| ||||||||
Klimontowianka Klimontów | 3 — 1 | TS 1946 Nida Pińczów | 26 PAŹ | 13:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 2 — 1 3 — 1 Klimontowianka: 24 TS 1946 Nida: 1 Trenerzy: KLEPACZ GRZEGORZ — JAGODZIŃSKI ARTUR.
| ||||||||
MKS Zdrój Busko | 0 — 4 | Olimpia Pogoń Staszów | 26 PAŹ | 13:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 43' 0 — 3 45+1' 0 — 4 65' MKS Zdrój: 12 Pogoń: 1 Trenerzy: Zawadziński Piotr — Trela Krzysztof.
| ||||||||
Neptun Końskie | 2 — 0 | Skała Tumlin | 26 PAŹ | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Neptun: 12 Skała: 1 Trenerzy: DZIUBEL KRZYSZTOF — LUDWINEK MARIUSZ, SOLNICA ADRIAN.
| ||||||||
GKS Rudki | 1 — 1 | Naprzód Jędrzejów | 26 PAŹ | 13:00 | ||||
Bodzentyn | ||||||||
0 — 1 47' 1 — 1 GKS Rudki: 1 Naprzód: 82 Trenerzy: Świetlik Dariusz — Osiński Cezary.
|
20 bramek | Przemysław Rzepa (13 + 7 k.) (Alit) |
17 bramek | Michał Bracha (Lubrzanka) |
14 bramek | Krzysztof Pach (Skała), Krzysztof Kozieł (13 + 1 k.) (Sparta), Karol Wójciak (12 + 2 k.) (Klimontowianka), Mariusz Jaros (9 + 5 k.) (GKS Rudki) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa okręgowa | ||||||||
Kolejka 12 | ||||||||
Nidzianka Bieliny | 6 — 2 | KSZO 1929 II Ostrowiec Św. | 25 PAŹ | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 3 — 1 4 — 1 5 — 1 5 — 2 6 — 2 Nidzianka: 87 KSZO 1929 II: 1 Trenerzy: Wiącek Andrzej, Wijas Paweł — Marynowski Tomasz.
| ||||||||
Star Starachowice | 6 — 2 | Piast Stopnica | 25 PAŹ | 14:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 21' 2 — 1 3 — 1 4 — 1 5 — 1 6 — 1 6 — 2 90' Star: 1 Piast: 1 Trenerzy: Spadło Zdzisław — Tomecki Grzegorz.
| ||||||||
Stal Kunów | 2 — 1 | Astra Piekoszów | 26 PAŹ | 13:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 53' 2 — 1 Stal: 1 Astra: 81 Trenerzy: Siczek Tomasz — Śladkowski Marcin.
| ||||||||
Sparta Dwikozy | 5 — 0 | Orlęta Kielce | 26 PAŹ | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 Sparta: 1 Orlęta: 94 Trenerzy: Mazur Jerzy — Marcin Zychalski.
| ||||||||
Wicher Miedziana Góra | 1 — 2 | Zenit Chmielnik | 26 PAŹ | 13:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 41' 1 — 2 Wicher: 1 Zenit: 12 Trenerzy: WOJTASIŃSKI SŁAWOMIR — IDZIK PIOTR.
| ||||||||
Moravia Morawica | 1 — 2 | Kamienna Brody | 26 PAŹ | 13:00 | ||||
0 — 1 1' 0 — 2 22' 1 — 2 Moravia: 22 Kamienna: 1 Trenerzy: Bęben Marek, Jeziorski Kazimierz — Sobczyński Adrian.
| ||||||||
Politechnika Świętokrzyska Kielce | 1 — 5 | GKS Nowiny | 26 PAŹ | 13:00 | ||||
Kielce, Stadion Międzyszkolny, ul. Prosta | ||||||||
0 — 1 3' 0 — 2 51' 0 — 3 56' 0 — 4 78' 1 — 4 1 — 5 90' Politechnika Św.: 12 GKS Nowiny: 30 Trenerzy: OBARZANEK ARTUR — CICHOŃ PRZEMYSŁAW .
| ||||||||
Koprzywianka Koprzywnica | 3 — 1 | LZS Samborzec | 26 PAŹ | 13:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 3 — 1 Koprzywianka: 1 LZS Samborzec: 12 Trenerzy: Kuranty Jacek, Kuwbiński Paweł — Szkutnik Artur.
|
27 bramek | Łukasz Pyszczek (Koprzywianka) |
17 bramek | Mateusz Pindral (Nidzianka), Bartosz Sot (16 + 1 k.) (Nidzianka), Piotr Rajca (13 + 4 k.) (Piast), Łukasz Zawadzki (13 + 4 k.) (Moravia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa A, gr. I | ||||||||
Kolejka 11 | ||||||||
Victoria Mniów | 7 — 0 | Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn | 25 PAŹ | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 Victoria M.: 1 Sokół: 15 Trenerzy: Dejworek Potr — Haczkiewicz Marian, Michalski Darek.
| ||||||||
Lechia Strawczyn | 4 — 3 | Samson Samsonów | 26 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 20' 3 — 1 3 — 2 67' 4 — 2 4 — 3 90+3' Lechia: 1 Samson: 1 Trenerzy: Włodzimierz Zapała — Pawlik Jacek, Gębski Krzysztof.
| ||||||||
Zieleń Żelisławice | 4 — 3 | MSS-Klonówka Masłów | 26 PAŹ | 13:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 12' 1 — 2 42' 2 — 2 3 — 2 3 — 3 90' 4 — 3 Zieleń: 44 MSS-Klonówka: 12 Trenerzy: JÓZEFOWSKI KAROL — kwiatkowski maciej.
| ||||||||
Piaskowianka Piaski | 3 — 1 | Zryw Skroniów | 26 PAŹ | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 72' Piaskowianka: 12 Zryw: 1 Trenerzy: Opara Grzegorz, Pietrasiewicz Mirosław — Kośmider Mariusz, Gajos Hubert.
| ||||||||
Gród Ćmińsk | 6 — 3 | Partyzant Wodzisław | 26 PAŹ | 13:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 2 — 1 3 — 1 4 — 1 4 — 2 73' 4 — 3 76' 5 — 3 6 — 3 Gród: 1 Partyzant: 1 Trenerzy: Arczewski Mariusz — Ćwiertnia Rafał, Zasada Łukasz.
| ||||||||
Hetman II Włoszczowa | 0 — 4 | Nida Sobków | 26 PAŹ | 13:30 | ||||
0 — 1 17' 0 — 2 67' 0 — 3 76' 0 — 4 86' Hetman II: 1 Nida: 1 Trenerzy: Szafrański Marcin, Lichosik Karol — Pańtak Hubert.
| ||||||||
Victoria Górki Szczukowskie | 0 — 0 | Piast Chęciny | 26 PAŹ | 13:30 | ||||
Victoria G. S.: 1 Piast: 1 Trenerzy: Filipiak Mateusz — Wilk Piotr.
|
31 bramek | Mateusz Kokosza (25 + 6 k.) (Gród) |
21 bramek | Rafał Krzysztofik (18 + 3 k.) (Piaskowianka) |
20 bramek | Krzysztof Stańczyk (19 + 1 k.) (Zryw, Sokół) |
19 bramek | Przemysław Objosło (18 + 1 k.) (Partyzant) |
18 bramek | Mateusz Milcarz (17 + 1 k.) (Victoria M.) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa A, gr. II | ||||||||
Kolejka 11 | ||||||||
Spartakus II Daleszyce | 1 — 1 | Victoria 2009 Kurozwęki | 25 PAŹ | 11:00 | ||||
0 — 1 41' 1 — 1 Spartakus II: 1 Victoria 2009: 94 Trenerzy: Więcek Andrzej — Sekuła Radosław.
| ||||||||
KS Tarłów | 4 — 0 | Zorza Tempo Pacanów | 26 PAŹ | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 KS Tarłów: 12 Zorza Tempo: 1 Trenerzy: Tomczyk Robert, Dwojak Dawid — Kopacki Tomasz.
| ||||||||
Świt Ćmielów | 0 — 2 | Zryw Zbigniewice | 26 PAŹ | 13:00 | ||||
0 — 1 28' 0 — 2 90+2' Świt: 12 Zryw: 1 Trenerzy: Paszyński Piotr — Szmuc Tomasz.
| ||||||||
Wisła Nowy Korczyn | 5 — 3 | Polanie Pierzchnica | 26 PAŹ | 13:00 | ||||
0 — 1 10' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 3 — 2 49' 3 — 3 60' 4 — 3 5 — 3 Wisła: 12 Polanie: 22 Trenerzy: Francuz Wiesław, Boduszek Maciej — Kwaśniewski Łukasz, Malinowski Marek.
| ||||||||
Agricola Łoniów | 0 — 0 | OKS Opatów | 26 PAŹ | 13:00 | ||||
Agricola: 1 OKS Opatów: 1 Trenerzy: Twaróg Michał, Kołacz Łukasz — KODYRA RAFAŁ.
| ||||||||
Baszta Rytwiany | 0 — 2 | Nidzica Dobiesławice | 26 PAŹ | 13:00 | ||||
0 — 1 75' 0 — 2 90' Baszta: 1 Nidzica: 1 Trenerzy: Majewskie Jerzy — Gruchała Stanisław.
| ||||||||
GKS Górno | 3 — 1 | Gród Wiślica | 26 PAŹ | 13:20 | ||||
1 — 0 1 — 1 48' 2 — 1 3 — 1 GKS Górno: Gród: 1 Trenerzy: Waldon Mirosław — Gruchała Przemysław.
| ||||||||
Fotorelacja ze spotkania dostępna tutaj. |
27 bramek | Jakub Majewski (23 + 4 k.) (Polanie) |
21 bramek | Robert Radek (20 + 1 k.) (GKS Górno) |
20 bramek | Michał Piotrowski (16 + 4 k.) (Wisła) |
19 bramek | Adam Papka (17 + 2 k.) (Zryw) |
15 bramek | Przemysław Nowak (Nidzica) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Klasa B, gr. I | ||||||||
Kolejka 10 | ||||||||
KS Kamienna Wola | 1 — 2 | Tęcza Gowarczów | 26 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 72' 1 — 2 KS Kamienna W.: 12 Tęcza: 1 Trenerzy: Ryszard Janus — Skowron Paweł, Mariusz Rynkiewicz.
| ||||||||
Polonia Białogon Kielce | 2 — 0 | Płomień Wólka Kłucka | 26 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Polonia Białogon: 1 Płomień: 1 Trenerzy: Kostucha Michał, Siuda Artur — Kaniowski Mateusz, Jas Grzegorz.
| ||||||||
Dolina Wilków | 2 — 1 | Radiator$ Stąporków | 26 PAŹ | 11:00 | ||||
Bodzentyn | ||||||||
1 — 0 1 — 1 37' 2 — 1 Dolina: 12 Radiator$: 1 | ||||||||
Fotorelacja ze spotkania dostępna tutaj. | ||||||||
Victoria II Mniów | 5 — 4 | Unia Małogoszcz | 26 PAŹ | 11:00 | ||||
0 — 1 11' 0 — 2 1 — 2 2 — 2 2 — 3 61' 3 — 3 4 — 3 5 — 3 5 — 4 89' Victoria II: 1 Unia: 1 Trenerzy: Rusiński Karol — Bodzioch Marcin, Borowski Tomasz.
| ||||||||
GLKS Fałków | 4 — 1 | Lubrzanka II Kajetanów | 26 PAŹ | 11:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 3 — 1 4 — 1 GLKS Fałków: 12 Lubrzanka II: 23 Trenerzy: Baran Robert — Stocki Krzysztof.
| ||||||||
KS Smyków | 0 — 5 | ULKS Łączna | 26 PAŹ | 14:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 30' 0 — 3 0 — 4 80' 0 — 5 KS Smyków: 1 ULKS Łączna: 1 Trenerzy: Kołodziejczyk Jacek — Żmijewski Tadeusz.
|
27 bramek | Krzysztof Rajczykowski (GLKS Fałków) |
15 bramek | Bartłomiej Grzegorczyk (12 + 3 k.) (Polonia Białogon), Sebastian Wójcik (12 + 3 k.) (ULKS Łączna) |
13 bramek | Michał Fornal (GLKS Fałków) |
12 bramek | Artur Wypych (Unia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. II | ||||||||
Kolejka 9 | ||||||||
GKS Kluczewsko | 3 — 0 | Wierna II Małogoszcz | 26 PAŹ | 11:00 | ||||
GKS Kluczewsko: 1 Trenerzy: Dąbrowski Dariusz — .
| ||||||||
Goście nie dojechali. | ||||||||
Bucovia Bukowa | 4 — 2 | LKS Bolmin | 26 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 42' 2 — 1 3 — 1 3 — 2 58' 4 — 2 Bucovia: 1 LKS Bolmin: 1 Trenerzy: Tatar Tomasz, Malaga Sławomir — Nowaczek Paweł, Nowaczek Marcin.
| ||||||||
Nida Oksa | 3 — 0 | GLKS Krasocin | 26 PAŹ | 11:00 | ||||
Goście nie dojechali. | ||||||||
ŁKS Łopuszno | 0 — 0 | Dąb Nagłowice | 26 PAŹ | 11:00 | ||||
ŁKS Łopuszno: 1 Dąb: 1 Trenerzy: Soboń Karol — Jarmuda Sławomir, Niemstak Łukasz.
| ||||||||
Start Słupia Jędrzejowska | 6 — 1 | Top-Spin Promnik | 26 PAŹ | 13:30 | ||||
1 — 0 1 — 1 2 — 1 3 — 1 4 — 1 5 — 1 6 — 1 Start: 12 Top-Spin: 1 Trenerzy: Winiarski Łukasz — Brudziński Arkadiusz.
|
20 bramek | Adrian Koprowski (19 + 1 k.) (Start) |
16 bramek | Michał Bąk I (12 + 4 k.) (Bucovia) |
12 bramek | Artur Gaweł (10 + 2 k.) (Top-Spin), Andrzej Kusaj (8 + 4 k.) (Nida) |
10 bramek | Łukasz Niebudek (6 + 4 k.) (ŁKS Łopuszno), Łukasz Bąk (5 + 5 k.) (Bucovia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. III | ||||||||
Kolejka 9 | ||||||||
Piast Osiek | 1 — 1 | LZS Czarnocin | 25 PAŹ | 13:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 90+3' Piast: 1 LZS Czarnocin: 1 Trenerzy: Ryński Robert — Pytel Przemysław, Szostak Krystian.
| ||||||||
Victoria Skalbmierz | 1 — 1 | Arka Koprzywnica | 26 PAŹ | 11:00 | ||||
0 — 1 12' 1 — 1 Victoria: 12 Arka: 12 Trenerzy: michał borek — wojciech ciach.
| ||||||||
Zorza Czajków | 3 — 4 | GTS Raków | 26 PAŹ | 11:00 | ||||
Staszów, ul. Koszarowa (boczne) | ||||||||
0 — 1 12' 0 — 2 0 — 3 53' 1 — 3 1 — 4 70' 2 — 4 3 — 4 Zorza: 12 GTS Raków: 1 Trenerzy: Gil Michał — Baran Janusz.
| ||||||||
Jawornik Gorzków | 4 — 2 | Źródło Solec-Zdrój | 26 PAŹ | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 25' 3 — 1 3 — 2 42' 4 — 2 Jawornik: 12 Źródło: 1 Trenerzy: Radziszewski Paweł — Chrustek Grzegorz.
| ||||||||
Strzelec Chroberz | 1 — 0 | GKS Świniary | 26 PAŹ | 13:30 | ||||
1 — 0 Strzelec: 1 GKS Świniary: 1 Trenerzy: seweryn sosień, rafał bochniak — janusz frańczak.
|
28 bramek | Norbert Wątek (27 + 1 k.) (Jawornik) |
22 bramek | Krzysztof Witek (21 + 1 k.) (Jawornik) |
15 bramek | Robert Pytowski (14 + 1 k.) (GTS Raków) |
13 bramek | Kamil Olesiński (12 + 1 k.) (Victoria), Sylwester Pyszczek (12 + 1 k.) (Arka) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. IV | ||||||||
Kolejka 10 | ||||||||
ŁKS Georyt II Łagów | 3 — 0 | Huragan Wilczyce | 25 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 ŁKS II: 1 Huragan: 1 Trenerzy: SIWOŃ GRZEGORZ — DYWAN ANDRZEJ.
| ||||||||
Kamienna II Brody | 3 — 0 | Ester Wojciechowice | 26 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Kamienna II: 1 Ester: 1 Trenerzy: Stachura Hubert — Cheba Jacek.
| ||||||||
GKS Obrazów | 3 — 2 | UKS Baćkowice | 26 PAŹ | 11:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 2 — 2 29' 3 — 2 GKS Obrazów: 1 UKS Baćkowice: 1 Trenerzy: marzec robert — czaja adrian.
| ||||||||
Marol Jacentów | 2 — 8 | Łysica II Bodzentyn | 26 PAŹ | 11:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 1 — 2 35' 1 — 3 39' 1 — 4 1 — 5 54' 2 — 5 2 — 6 84' 2 — 7 86' 2 — 8 89' | ||||||||
Cukrownik Włostów | 0 — 3 | Alit II Ożarów | 26 PAŹ | 11:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 0 — 3 Cukrownik: 1 Alit II: 2 Trenerzy: Kwiatosz Krzysztof — Ożóg Piotr.
| ||||||||
Strażak Bidziny | 2 — 1 | Arka Pawłów | 26 PAŹ | 13:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 Strażak: 1 Arka: 1 Trenerzy: Jędrzejewski Damian — Koprowski Kamil.
|
29 bramek | Grzegorz Kwiatkowski (28 + 1 k.) (Alit II) |
18 bramek | Damian Lipiec (GKS Obrazów) |
16 bramek | Marcin Kargul (UKS Baćkowice) |
15 bramek | Grzegorz Pękalski (14 + 1 k.) (Alit II) |
14 bramek | Grzegorz Grzegorski (Łysica II) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
III liga kobiet | ||||||||
Kolejka 4 | ||||||||
Sparta Daleszyce | 3 — 0 | Łysica Akamit Bodzentyn | 25 PAŹ | 14:30 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Sparta: 1 Łysica: 1 Trenerzy: Wengorski Marcin — Rubinkiewicz Mirosław.
|
15 bramek | Kamila Komisarczyk (13 + 2 k.) (Sparta) |
13 bramek | Karolina Podgórska (Sparta) |
12 bramek | Maja Dąbrowska (Stal), Aleksandra Pawlik (11 + 1 k.) (Stal) |
11 bramek | Natalia Romańska (Stal) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Centralna Liga Juniorów, gr. wsch. | ||||||||
Kolejka 12 | ||||||||
Jagiellonia Białystok | 4 — 0 | Wisła Puławy | 25 PAŹ | 12:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Jagiellonia: 1 Wisła P.: 1 Trenerzy: TOMAR SAMUEL — Nowak Marek, Abramczyk Mariusz.
| ||||||||
Korona Kielce SA | 1 — 2 | Cracovia Kraków | 25 PAŹ | 12:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 52' 1 — 2 68' Korona SA: 1 Cracovia: 83 Trenerzy: Ruszkowski Cezary, Mierzwa Marek — Zegarek Paweł.
| ||||||||
Wisła Kraków | 2 — 3 | Stal Mielec | 26 PAŹ | 13:00 | ||||
0 — 1 16' 1 — 1 1 — 2 43' 2 — 2 2 — 3 73' Wisła K.: 1 Stal M.: 24 Trenerzy: MARZEC DARIUSZ — Kula Jakub.
| ||||||||
Legia Warszawa | 4 — 0 | Stomil Olsztyn | 26 PAŹ | 13:30 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Legia: 1 Stomil: 33 Trenerzy: Kobierecki Piotr, Socha Kamil, Kamuda Mateusz, Białostocki Arkadiusz — AZIEWICZ TOMASZ.
| ||||||||
GKS Bełchatów | 2 — 0 | Stal Rzeszów | 26 PAŹ | 14:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 GKS Bełchatów: 52 Stal R.: 1 Trenerzy: ZADWORNY TOMASZ, ŁUSZCZ ZYGMUNT — WOŁOWIEC MARCIN.
| ||||||||
Motor Lublin | 3 — 4 | Polonia Warszawa | 26 PAŹ | 14:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 21' 1 — 2 1 — 3 57' 2 — 3 3 — 3 3 — 4 Motor: 31 Polonia: 97 Trenerzy: ROBERT ROGALA, KAROL HERDA — CHMIELEWSKI ŁUKASZ, SUT DAWID.
| ||||||||
ŁKS 1926 Łomża | 1 — 0 | Łódzki KS | 26 PAŹ | 14:00 | ||||
1 — 0 ŁKS 1926 Łomża: 1 Łódzki KS: 33 Trenerzy: Obrycki Arkadiusz — Faryński Piotr.
| ||||||||
Olimpia Elbląg | 3 — 0 | MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św. | 26 PAŹ | 14:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Olimpia: 12 KSZO-Junior: 12 Trenerzy: TYBURSKI DARIUSZ — DOMAGAŁA WALDEMAR.
|
18 bramek | Emil Gajko (16 + 2 k.) (Jagiellonia), Łukasz Dynel (15 + 3 k.) (Łódzki KS) |
17 bramek | Adam Zawierucha (Korona SA) |
16 bramek | Marcin Kluska (13 + 3 k.) (Polonia) |
13 bramek | Krystian Brudz (12 + 1 k.) (Motor), Krystian Pałczyński (12 + 1 k.) (GKS Bełchatów) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Świętokrzyska Liga Juniorów Starszych | ||||||||
Kolejka 9 | ||||||||
Czarni Połaniec | 1 — 3 | Wisła Junior Sandomierz | 25 PAŹ | 13:00 | ||||
0 — 1 3' 0 — 2 34' 1 — 2 1 — 3 90+2' Czarni: 12 Wisła Junior: 12 Trenerzy: Reczek Kamil — Jarosz Robert, Pasek Mateusz.
| ||||||||
TS 1946 Nida Pińczów | 1 — 2 | Klimontowianka Klimontów | 25 PAŹ | 13:00 | ||||
0 — 1 26' 1 — 1 1 — 2 46' TS 1946 Nida: 1 Klimontowianka: 1 Trenerzy: MAJ ZDZISŁĄW, SOSIEŃ SEWERYN — SZYMAŃSKI ŁUKASZ.
| ||||||||
ŁKS Georyt Łagów | 1 — 3 | Granat Skarżysko-Kamienna | 25 PAŹ | 13:00 | ||||
0 — 1 17' 1 — 1 1 — 2 62' 1 — 3 75' ŁKS Łagów: 12 Granat: 98 Trenerzy: Bochniak Szymon — Kotwica Jarosław, Snopek Arkadiusz.
| ||||||||
Neptun Końskie | 3 — 2 | Juventa Starachowice | 25 PAŹ | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 52' 3 — 1 3 — 2 77' Neptun: 1 Juventa: 1 Trenerzy: Kluska Tomasz — Wójtowicz Tomasz.
|
16 bramek | Karol Maciąg (Juventa) |
13 bramek | Jakub Łata (Wisła Junior) |
12 bramek | Michał Jarosz (Wisła Junior) |
11 bramek | Mikołaj Podzielny (Juventa) |
10 bramek | Karol Rogoziński (Granat), Piotr Dzieciuch (7 + 3 k.) (Czarni) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych | ||||||||
Elim. makr. · Kolejka 12 | ||||||||
Korona Kielce SA | 7 — 1 | Juventa Starachowice | 25 PAŹ | 10:00 | ||||
Kielce, Stadion Międzyszkolny, ul. Prosta | ||||||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 5 — 1 61' 6 — 1 7 — 1 Korona SA: 1 Juventa: 1 Trenerzy: Gębura Michał — Spadło Zdzisław.
| ||||||||
MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św. | 2 — 0 | KKP Korona Kielce | 25 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 KSZO-Junior: 1 KKP Korona: 12 Trenerzy: Klepacz Grzegorz — Pełka Mikołaj, Graba Marek.
| ||||||||
Granat Skarżysko-Kamienna | 1 — 1 | Polonia Białogon Kielce | 25 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 68' Granat: 99 Polonia Białogon: 1 Trenerzy: Kasprzyk Dariusz — Kostucha Michał.
|
16 bramek | Piotr Poński (Korona SA) |
11 bramek | Kacper Chudecki (Korona SA) |
10 bramek | Ernest Jopkiewicz (6 + 4 k.) (KKP Korona) |
9 bramek | Piotr Pierzchała (KKP Korona), Michał Rybus (KKP Korona), Cyprian Suligowski (Granat) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. I | ||||||||
Kolejka 9 | ||||||||
Nidzianka Bieliny | 2 — 1 | Unia Sędziszów | 25 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 56' 2 — 1 Nidzianka: 97 Unia: 12 Trenerzy: Iwan Hubert — Rokicki Krystian.
| ||||||||
Orlicz Suchedniów | 1 — 1 | Wierna Małogoszcz | 25 PAŹ | 13:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 Orlicz: 1 Wierna: 1 Trenerzy: Kowalik Dariusz — Bień Paweł.
| ||||||||
Deko Włoszczowa | 1 — 5 | Naprzód Jędrzejów | 25 PAŹ | 13:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 1 — 2 1 — 3 32' 1 — 4 1 — 5 90' Deko: 1 Naprzód: 12 Trenerzy: Kosowski Włodzimierz — Magiera Stanisław.
| ||||||||
Wicher Miedziana Góra | 2 — 2 | Czarnovia Kielce | 25 PAŹ | 13:00 | ||||
0 — 1 2' 1 — 1 2 — 1 2 — 2 88' Wicher: 12 Czarnovia: 22 Trenerzy: WOJTASIŃSKI SŁAWOMIR — WĄCHAŁA JAN.
| ||||||||
Piaskowianka Piaski | 6 — 0 | GKS Górno | 25 PAŹ | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 Piaskowianka: 12 GKS Górno: 1 Trenerzy: Florkiewicz Włodzimierz — Kobus Kamil.
|
35 bramek | Patryk Mackiewicz (34 + 1 k.) (Naprzód) |
16 bramek | Krystian Zieliński (GKS Górno) |
15 bramek | Patryk Zapała (13 + 2 k.) (Czarnovia) |
14 bramek | Patryk Pisarek (Naprzód) |
13 bramek | Paweł Miśtal (12 + 1 k.) (Deko) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. II | ||||||||
Kolejka 1 | ||||||||
Zenit Chmielnik | 6 — 2 | Wisła Nowy Korczyn | 22 PAŹ | 15:30 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 36' 3 — 1 4 — 1 5 — 1 5 — 2 72' 6 — 2 Zenit: 1 Wisła: 12 Trenerzy: Srokosz Sebastian — Boduszek Maciej, Buczak Kamil.
| ||||||||
Kolejka 10 | ||||||||
Zenit Chmielnik | 4 — 2 | Nidzica Dobiesławice | 25 PAŹ | 13:00 | ||||
0 — 1 16' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 3 — 2 67' 4 — 2 Zenit: 1 Nidzica: 12 Trenerzy: Srokosz Sebastian — Gruchała Stanisław.
| ||||||||
Wisła Nowy Korczyn | 4 — 2 | Gród Wiślica | 25 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 24' 3 — 1 3 — 2 72' 4 — 2 Wisła: 12 Gród: 1 Trenerzy: BODUSZEK MACIEJ, DZIAMA WIESŁAW — WIELOCH PIOTR.
|
29 bramek | Karol Maciński (26 + 3 k.) (Zenit) |
22 bramek | Michał Szczygielski (Zenit) |
19 bramek | Mikołaj Maciejski (17 + 2 k.) (Moravia) |
17 bramek | Dominik Dybał (Nidzica), Wojciech Idziak (16 + 1 k.) (Nidzica) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. III | ||||||||
Kolejka 8 | ||||||||
Sparta Dwikozy | 3 — 4 | Olimpia Pogoń Staszów | 22 PAŹ | 15:30 | ||||
Kolejka 9 | ||||||||
Star Starachowice | 3 — 0 | Sparta Dwikozy | 25 PAŹ | 11:00 | ||||
Olimpia Pogoń Staszów | 7 — 0 | Kamienna Brody | 25 PAŹ | 11:30 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 Pogoń: 1 Kamienna: 1 Trenerzy: konrad rafał, przetak maciej — świtoń jacek.
|
12 bramek | Ernest Rozmysłowski (Pogoń) |
11 bramek | Mateusz Gąsior (GKS Rudki), Adam Witek (Stal) |
7 bramek | Karol Rogala (Pogoń) |
6 bramek | Rafał Barszcz (Star), Hubert Czerpak (Świt), Dawid Kiliański (Sparta), Karol Skrzypek (Świt), Adam Celary (4 + 2 k.) (Kamienna) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. I | ||||||||
Kolejka 12 | ||||||||
ŁKS Łopuszno | 2 — 3 | Bucovia Bukowa | 25 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 20' 2 — 1 2 — 2 61' 2 — 3 80+2' ŁKS Łopuszno: 1 Bucovia: 1 Trenerzy: SOBOŃ KAROL — TATAR TOMASZ, MALAGA SŁAWOMIR.
| ||||||||
Orlęta Kielce | 1 — 1 | Orlicz Suchedniów | 25 PAŹ | 11:00 | ||||
0 — 1 65' 1 — 1 Orlęta: 33 Orlicz: 3 Trenerzy: Rafał Goraj — Moskal kamil.
| ||||||||
GKS Nowiny | 4 — 2 | Victoria Mniów | 25 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 3 — 1 3 — 2 4 — 2 GKS Nowiny: 12 Victoria: 1 Trenerzy: Wróbel Adam — Milcarz Michał.
| ||||||||
Hetman Włoszczowa | 3 — 1 | Lechia Strawczyn | 25 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 55' 3 — 1 Hetman: 12 Lechia: 1 Trenerzy: Dariusz Dąbrowski — Woźniak Bogdan.
| ||||||||
Gród Ćmińsk | 0 — 2 | UKS Chęciny | 26 PAŹ | 09:30 | ||||
0 — 1 0 — 2 76' Gród: 1 UKS Chęciny: 1 Trenerzy: Mech Paweł — MOCHOCKI KAROL.
| ||||||||
Spartakus Daleszyce | 1 — 1 | Partyzant Radoszyce | 26 PAŹ | 12:15 | ||||
0 — 1 17' 1 — 1 Spartakus: 1 Partyzant: 1 Trenerzy: Janaszak — Basiak Adam.
|
28 bramek | Krystian Kmiecik (Lechia) |
24 bramek | Paweł Bąk (22 + 2 k.) (Bucovia) |
20 bramek | Norbert Jaworski (19 + 1 k.) (UKS Chęciny) |
18 bramek | Piotr Śliwa (Lechia) |
17 bramek | Wojciech Umański (12 + 5 k.) (Partyzant) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. II | ||||||||
Kolejka 9 | ||||||||
MGTS Działoszyce | 3 — 3 | Jawornik Gorzków | 25 PAŹ | 12:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 3 — 1 3 — 2 68' 3 — 3 70' MGTS Działoszyce: 98 Jawornik: 1 Trenerzy: paweł radziszewski — robert banaszek.
| ||||||||
Unia Sędziszów | 2 — 2 | Victoria Skalbmierz | 25 PAŹ | 12:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 73' 2 — 2 77' Unia: 1 Victoria: 1 Trenerzy: Chuptyś Łukasz — Majchrowski Andrzej.
| ||||||||
Zenit Chmielnik | 0 — 5 | MKS Zdrój Busko | 25 PAŹ | 15:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 53' 0 — 3 61' 0 — 4 74' 0 — 5 80+2' Zenit: 12 MKS Zdrój: 1 Trenerzy: Srokosz Sebastian — Malczewski Lech.
|
23 bramek | Mikołaj Szczygielski (Zenit) |
20 bramek | Konrad Sikorski (MKS Zdrój) |
18 bramek | Artur Ciepliński (17 + 1 k.) (MKS Zdrój) |
15 bramek | Albert Lasia (MKS Zdrój), Krystian Bracisiewicz (7 + 8 k.) (MKS Zdrój) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. III | ||||||||
Kolejka 11 | ||||||||
Piast Osiek | 5 — 4 | MKS KSZO-Junior II Ostrowiec Św. | 25 PAŹ | 10:00 | ||||
0 — 1 5' 0 — 2 12' 1 — 2 2 — 2 3 — 2 3 — 3 55' 4 — 3 5 — 3 5 — 4 79' Piast: 1 KSZO-Junior II: 12 Trenerzy: Ryński Robert — Marcin Wróbel.
| ||||||||
Czarni Połaniec | 0 — 2 | Wisła Junior Sandomierz | 25 PAŹ | 11:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 60' Czarni: 1 Wisła Junior: 12 Trenerzy: Majewski Jerzy — Łuczak Dariusz.
| ||||||||
Arka Pawłów | 4 — 3 | Nidzianka Bieliny | 25 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 59' 4 — 1 4 — 2 75' 4 — 3 80' Arka: 12 Nidzianka: 1 Trenerzy: Krzewicki Przemysław — .
| ||||||||
Sparta Dwikozy | 4 — 2 | Marol Jacentów | 25 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 3 — 2 53' 4 — 2 Sparta: 1 Marol: 1 Trenerzy: Rogozinski Robert — Chrusciel Grzegorz.
| ||||||||
Ester Wojciechowice | 1 — 5 | Olimpia Pogoń Staszów | 25 PAŹ | 11:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 1 — 2 1 — 3 38' 1 — 4 75' 1 — 5 Ester: 22 Pogoń: 1 Trenerzy: Cheba Jacek — Twaróg Michał, Zawibrucha Stanisław.
| ||||||||
Cukrownik Włostów | 0 — 9 | Łysica Akamit Bodzentyn | 25 PAŹ | 11:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 0 — 3 25' 0 — 4 0 — 5 55' 0 — 6 57' 0 — 7 0 — 8 68' 0 — 9 Cukrownik: 1 Łysica: 1
|
35 bramek | Dominik Chrzanowski (29 + 6 k.) (Łysica) |
31 bramek | Gabriel Grabowski (28 + 3 k.) (KSZO-Junior II, Marol) |
22 bramek | Piotr Satro (Nidzianka) |
20 bramek | Daniel Król (KSZO-Junior II) |
17 bramek | Filip Płeszka (Ester), Adam Koprowski (16 + 1 k.) (Łysica) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|