(fot. G. Sojka).
W naszym serwisie będziecie mogli na bieżąco śledzić wyniki zmagań piłkarzy. Aby jednak było to możliwe, prosimy o pomoc i nadsyłanie nam wyników — można do nas dzwonić albo słać SMSy na numery: 791888818, 518028540, 785172067.
Ekstraklasa | ||||||||
Kolejka 14 | ||||||||
Korona Kielce | 3 — 2 | Wisła Kraków | 31 PAŹ | 20:30 |
II liga | ||||||||
Kolejka 15 | ||||||||
Limanovia Limanowa | 1 — 2 | Nadwiślan Góra | 2 LIS | 13:00 | ||||
22 bramek | Paweł Cygnar (19 + 3 k.) (Soła) |
16 bramek | Tomasz Ogar (15 + 1 k.) (Garbarnia) |
15 bramek | Adrian Gębalski (12 + 3 k.) (Wisła) |
14 bramek | Jakub Snadny (11 + 3 k.) (Soła) |
13 bramek | Maciej Żurawski (Poroniec), Artur Biały (11 + 2 k.) (Wolania) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
IV liga | ||||||||
Kolejka 13 | ||||||||
ŁKS Georyt Łagów | 0 — 2 | Unia Sędziszów | 2 LIS | 13:00 | ||||
0 — 1 30' 0 — 2 84' ŁKS Łagów: 1 Unia: 1 Trenerzy: Janus Ryszard, Gołofit Rafał — Gardiew Tomasz, Krupa Zbigniew.
| ||||||||
Naprzód Jędrzejów | 1 — 0 | Alit Ożarów | 2 LIS | 13:00 | ||||
1 — 0 Naprzód: 82 Alit: 1 Trenerzy: OSIŃSKI CEZARY — WRÓBEL MARCIN.
| ||||||||
Skała Tumlin | 0 — 2 | GKS Rudki | 2 LIS | 13:00 | ||||
Ćmińsk | ||||||||
0 — 1 12' 0 — 2 70' Skała: 1 GKS Rudki: 12 Trenerzy: Ludwinek Mariusz, Solnica Piotr — Świetlik Dariusz.
| ||||||||
Olimpia Pogoń Staszów | 1 — 0 | Neptun Końskie | 2 LIS | 13:00 | ||||
1 — 0 Pogoń: 1 Neptun: 12 Trenerzy: Trela Krzystof — Dziubel Krzysztof.
| ||||||||
TS 1946 Nida Pińczów | 3 — 1 | MKS Zdrój Busko | 2 LIS | 13:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 45' 2 — 1 3 — 1 TS 1946 Nida: 1 MKS Zdrój: 12 Trenerzy: Jagodziński Artur — Zawadziński Piotr.
| ||||||||
Hetman Włoszczowa | 1 — 3 | Klimontowianka Klimontów | 2 LIS | 13:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 33' 1 — 2 42' 1 — 3 80' Hetman: 1 Klimontowianka: 24 Trenerzy: LICHOSIK KAROL — KLEPACZ GRZEGORZ.
| ||||||||
Spartakus Daleszyce | 0 — 3 | Lubrzanka Kajetanów | 2 LIS | 13:00 | ||||
0 — 1 49' 0 — 2 0 — 3 82' Spartakus: 12 Lubrzanka: 1 Trenerzy: Więcek Andrzej, Kozubek Dariusz — Stocki Krzysztof, Foks Zenobiusz.
| ||||||||
Orlicz Suchedniów | 2 — 5 | Sparta Kazimierza Wielka | 2 LIS | 13:00 | ||||
0 — 1 13' 0 — 2 17' 1 — 2 1 — 3 1 — 4 42' 1 — 5 60' 2 — 5 Orlicz: 12 Sparta: 1 Trenerzy: WÓJCIK JERZY, KABAŁA RAJMUND — OWCA STANISŁAW.
|
20 bramek | Przemysław Rzepa (13 + 7 k.) (Alit) |
17 bramek | Michał Bracha (Lubrzanka) |
14 bramek | Krzysztof Pach (Skała), Krzysztof Kozieł (13 + 1 k.) (Sparta), Karol Wójciak (12 + 2 k.) (Klimontowianka), Mariusz Jaros (9 + 5 k.) (GKS Rudki) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa okręgowa | ||||||||
Kolejka 13 | ||||||||
LZS Samborzec | 3 — 4 | Stal Kunów | 2 LIS | 13:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 31' 0 — 3 37' 1 — 3 2 — 3 3 — 3 3 — 4 80' LZS Samborzec: 12 Stal: 1 Trenerzy: Szkutnik Artur — Siczek Tomasz.
| ||||||||
KSZO 1929 II Ostrowiec Św. | 0 — 3 | Koprzywianka Koprzywnica | 2 LIS | 13:00 | ||||
Bodzechów | ||||||||
0 — 1 0 — 2 64' 0 — 3 90' KSZO 1929 II: 1 Koprzywianka: 1 Trenerzy: Marynowski Tomasz — Kuranty Jacek, Pyszczek Konrad.
| ||||||||
GKS Nowiny | 2 — 2 | Nidzianka Bieliny | 2 LIS | 13:00 | ||||
0 — 1 23' 0 — 2 45' 1 — 2 2 — 2 GKS Nowiny: 30 Nidzianka: 87 Trenerzy: Cichoń Przemysław — Wiącek Andrzej, Wijas Paweł.
| ||||||||
Fotorelacja ze spotkania dostępna tutaj. | ||||||||
Kamienna Brody | 2 — 1 | Politechnika Świętokrzyska Kielce | 2 LIS | 13:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 74' 2 — 1 Kamienna: 1 Politechnika Św.: 12 Trenerzy: Adrian Sobczyński — Obarzanek Artur.
| ||||||||
Piast Stopnica | 0 — 0 | Moravia Morawica | 2 LIS | 13:00 | ||||
Piast: 27 Moravia: 22 Trenerzy: Tomecki Grzegorz — Bęben Marek, Jeziorski Kazimierz.
| ||||||||
Zenit Chmielnik | 3 — 1 | Star Starachowice | 2 LIS | 13:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 25' 2 — 1 3 — 1 Zenit: 1 Star: 1 Trenerzy: Idzik Piotr — Spadło Zdzisław.
| ||||||||
Orlęta Kielce | 2 — 2 | Wicher Miedziana Góra | 2 LIS | 13:00 | ||||
0 — 1 4' 1 — 1 1 — 2 68' 2 — 2 Orlęta: 1 Wicher: 1 Trenerzy: Zychalski Marcin — Wojtasiński Sławomir.
| ||||||||
Astra Piekoszów | 2 — 0 | Sparta Dwikozy | 2 LIS | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Astra: 81 Sparta: 1 Trenerzy: Szadkowski Marcin — Mazur Jerzy.
|
27 bramek | Łukasz Pyszczek (Koprzywianka) |
17 bramek | Mateusz Pindral (Nidzianka), Bartosz Sot (16 + 1 k.) (Nidzianka), Piotr Rajca (13 + 4 k.) (Piast), Łukasz Zawadzki (13 + 4 k.) (Moravia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa A, gr. I | ||||||||
Kolejka 12 | ||||||||
MSS-Klonówka Masłów | 2 — 1 | Piast Chęciny | 2 LIS | 13:00 | ||||
0 — 1 7' 1 — 1 2 — 1 MSS-Klonówka: 12 Piast: 1 Trenerzy: Kwiatkowski Maciej, Zarzycki Marian — Wilk Piotr.
| ||||||||
Nida Sobków | 3 — 0 | Victoria Górki Szczukowskie | 2 LIS | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Nida: 1 Victoria G. S.: 1 Trenerzy: Pańtak Hubert — Filipiak Mateusz.
| ||||||||
Partyzant Wodzisław | 1 — 1 | Hetman II Włoszczowa | 2 LIS | 13:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 47' Partyzant: 92 Hetman II: 12 Trenerzy: Ćwiertnia Rafał — Podsiedlik Daniel.
| ||||||||
Samson Samsonów | 1 — 4 | Gród Ćmińsk | 2 LIS | 13:00 | ||||
0 — 1 12' 0 — 2 24' 0 — 3 45+1' 0 — 4 47' 1 — 4 Samson: 1 Gród: 1 Trenerzy: Pawlik Jacek, Gębski Krzysztof, Kita Dominik — Arczewski Mariusz.
| ||||||||
Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn | 3 — 7 | Lechia Strawczyn | 2 LIS | 13:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 26' 0 — 3 0 — 4 44' 1 — 4 2 — 4 3 — 4 3 — 5 64' 3 — 6 71' 3 — 7 88' Sokół: 1 Lechia: 37 Trenerzy: Haczkiewicz Marian — Zapała Kazimierz.
| ||||||||
Zryw Skroniów | 3 — 1 | Victoria Mniów | 2 LIS | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 90+1' Zryw: 1 Victoria M.: 1 Trenerzy: Kośmider Mariusz — Dejworek Piotr, Królik Łukasz.
| ||||||||
Zieleń Żelisławice | 3 — 1 | Piaskowianka Piaski | 2 LIS | 13:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 3 — 1 Zieleń: 44 Piaskowianka: 12 Trenerzy: Józefowski Karol, Rak Paweł — Opara Grzegorz, Pietrasiewicz Mirosław.
|
31 bramek | Mateusz Kokosza (25 + 6 k.) (Gród) |
21 bramek | Rafał Krzysztofik (18 + 3 k.) (Piaskowianka) |
20 bramek | Krzysztof Stańczyk (19 + 1 k.) (Zryw, Sokół) |
19 bramek | Przemysław Objosło (18 + 1 k.) (Partyzant) |
18 bramek | Mateusz Milcarz (17 + 1 k.) (Victoria M.) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa A, gr. II | ||||||||
Kolejka 12 | ||||||||
Zorza Tempo Pacanów | 4 — 4 | Nidzica Dobiesławice | 2 LIS | 13:00 | ||||
0 — 1 13' 0 — 2 30' 0 — 3 32' 1 — 3 2 — 3 2 — 4 55' 3 — 4 4 — 4 Zorza Tempo: 1 Nidzica: 1 Trenerzy: Kopacki Tomasz — Gruchała Stanisław.
| ||||||||
OKS Opatów | 5 — 0 | Baszta Rytwiany | 2 LIS | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 OKS Opatów: 1 Baszta: 1 Trenerzy: Kodyra Rafał — Majewski Jerzy.
| ||||||||
Polanie Pierzchnica | 3 — 1 | Agricola Łoniów | 2 LIS | 13:00 | ||||
0 — 1 24' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 Polanie: 1 Agricola: 1 Trenerzy: Kwaśniewski Łukasz — Twaróg Michał, Kołacz Łukasz.
| ||||||||
Gród Wiślica | 1 — 2 | Wisła Nowy Korczyn | 2 LIS | 13:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 65' 1 — 2 76' Gród: 12 Wisła: 12 Trenerzy: GRUCHAŁ PRFZEMYSŁAW — FRANCUZ WIESŁAW, BODUSZEK MACIEJ.
| ||||||||
Zryw Zbigniewice | 2 — 1 | GKS Górno | 2 LIS | 13:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 67' 2 — 1 Zryw: 1 GKS Górno: 1 Trenerzy: Szmuc Tomasz — Waldon Mirosław.
| ||||||||
Victoria 2009 Kurozwęki | 2 — 5 | Świt Ćmielów | 2 LIS | 13:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 23' 0 — 3 25' 0 — 4 1 — 4 2 — 4 2 — 5 78' Victoria 2009: 94 Świt: 1 Trenerzy: Sekuła Radosław — Paszyński Piotr.
| ||||||||
KS Tarłów | 6 — 1 | Spartakus II Daleszyce | 2 LIS | 13:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 19' 2 — 1 3 — 1 4 — 1 5 — 1 6 — 1 KS Tarłów: 12 Spartakus II: 1 Trenerzy: Tomczyk Robert — Janaszek Arkadiusz.
|
27 bramek | Jakub Majewski (23 + 4 k.) (Polanie) |
21 bramek | Robert Radek (20 + 1 k.) (GKS Górno) |
20 bramek | Michał Piotrowski (16 + 4 k.) (Wisła) |
19 bramek | Adam Papka (17 + 2 k.) (Zryw) |
15 bramek | Przemysław Nowak (Nidzica) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Klasa B, gr. I | ||||||||
Kolejka 11 | ||||||||
Unia Małogoszcz | 1 — 2 | GLKS Fałków | 2 LIS | 11:00 | ||||
0 — 1 21' 1 — 1 1 — 2 67' Unia: 1 GLKS Fałków: 1 Trenerzy: Bodzioch Marcin, Borowski Tomasz — Baran Robert.
| ||||||||
Radiator$ Stąporków | 4 — 1 | Victoria II Mniów | 2 LIS | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 51' 3 — 1 4 — 1 Radiator$: 1 Victoria II: 99 Trenerzy: Jedynak Sławomir — Mikcarz Michał.
| ||||||||
Płomień Wólka Kłucka | 5 — 1 | Dolina Wilków | 2 LIS | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 51' 2 — 1 3 — 1 4 — 1 5 — 1 Płomień: 1 Dolina: 12 Trenerzy: Kaniowski Mateusz — Rubinkiewicz Mirosław.
| ||||||||
ULKS Łączna | 2 — 2 | Polonia Białogon Kielce | 2 LIS | 11:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 1 — 2 2 — 2 ULKS Łączna: 9 Polonia Białogon: 1 Trenerzy: Żmijewski Tadeusz — Kostucha Michał, Siuda Artur.
| ||||||||
Tęcza Gowarczów | 2 — 0 | KS Smyków | 2 LIS | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Tęcza: 1 KS Smyków: 1 Trenerzy: Paweł Skowron, Gorzewski Tadeusz — Kołodziejczyk Jacek.
| ||||||||
Lubrzanka II Kajetanów | 2 — 1 | KS Kamienna Wola | 2 LIS | 11:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 Lubrzanka II: 23 KS Kamienna W.: 1 Trenerzy: Stocki Krzysztof — Janus Ryszard.
|
27 bramek | Krzysztof Rajczykowski (GLKS Fałków) |
15 bramek | Bartłomiej Grzegorczyk (12 + 3 k.) (Polonia Białogon), Sebastian Wójcik (12 + 3 k.) (ULKS Łączna) |
13 bramek | Michał Fornal (GLKS Fałków) |
12 bramek | Artur Wypych (Unia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. II | ||||||||
Kolejka 7 | ||||||||
Start Słupia Jędrzejowska | 8 — 1 | GLKS Krasocin | 2 LIS | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 6 — 1 81' 7 — 1 8 — 1 Start: 12 GLKS Krasocin: 12 Trenerzy: Winiarski Łukasz — Luzar Jan.
| ||||||||
W pierwotnym terminie goście nie dojechali. |
20 bramek | Adrian Koprowski (19 + 1 k.) (Start) |
16 bramek | Michał Bąk I (12 + 4 k.) (Bucovia) |
12 bramek | Artur Gaweł (10 + 2 k.) (Top-Spin), Andrzej Kusaj (8 + 4 k.) (Nida) |
10 bramek | Łukasz Niebudek (6 + 4 k.) (ŁKS Łopuszno), Łukasz Bąk (5 + 5 k.) (Bucovia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. III | ||||||||
Kolejka 1 | ||||||||
Źródło Solec-Zdrój | 1 — 4 | Strzelec Chroberz | 2 LIS | 11:00 | ||||
0 — 1 11' 0 — 2 22' 0 — 3 58' 0 — 4 65' 1 — 4 Źródło: 1 Strzelec: 1 Trenerzy: Chrustek Grzegorz — Sosień Seweryn, Bochniak Rafał.
| ||||||||
W pierwotnym terminie 31 sierpnia, 11:00, po konsultacji z zespołami sędziowie mecz odwołali z powodu fatalnego stanu płyty boiska w Solcu. Relakcja online pod adresem: http://regiowyniki.pl/mecz/3980/Pilka_Nozna/Swietokrzyskie/Klasa_B/ |
28 bramek | Norbert Wątek (27 + 1 k.) (Jawornik) |
22 bramek | Krzysztof Witek (21 + 1 k.) (Jawornik) |
15 bramek | Robert Pytowski (14 + 1 k.) (GTS Raków) |
13 bramek | Kamil Olesiński (12 + 1 k.) (Victoria), Sylwester Pyszczek (12 + 1 k.) (Arka) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. IV | ||||||||
Kolejka 11 | ||||||||
UKS Baćkowice | 2 — 1 | Marol Jacentów | 2 LIS | 11:00 | ||||
Iwaniska | ||||||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 UKS Baćkowice: 1 Marol: 12 Trenerzy: czaja adrian, grzyb krzysztof — chruściel grzegorz, banaś damian.
| ||||||||
Arka Pawłów | 7 — 2 | GKS Obrazów | 2 LIS | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 60' 3 — 1 4 — 1 5 — 1 6 — 1 6 — 2 79' 7 — 2 Arka: 1 GKS Obrazów: 12 Trenerzy: Koprowski Kamil — Marzec Robert.
| ||||||||
Huragan Wilczyce | 2 — 3 | Kamienna II Brody | 2 LIS | 11:00 | ||||
0 — 1 11' 0 — 2 1 — 2 1 — 3 48' 2 — 3 Huragan: 1 Kamienna II: 1 Trenerzy: Dywan Andrzej — Stachura Robert.
| ||||||||
Alit II Ożarów | 2 — 1 | ŁKS Georyt II Łagów | 2 LIS | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 67' Alit II: 1 ŁKS II: 12 Trenerzy: ożóg Piotr — Siwoń Grzegorz.
| ||||||||
Łysica II Bodzentyn | 6 — 1 | Cukrownik Włostów | 2 LIS | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 4 — 1 5 — 1 6 — 1 Łysica II: 97 Cukrownik: 1 Trenerzy: Szczurek Jarosław — Kwiatosz Krzysztof.
| ||||||||
Ester Wojciechowice | 2 — 4 | Strażak Bidziny | 2 LIS | 14:30 | ||||
0 — 1 0 — 2 32' 1 — 2 1 — 3 55' 2 — 3 2 — 4 74' Ester: 1 Strażak: 1 Trenerzy: Cheba Jacek — Jędrzejewski Damian.
|
29 bramek | Grzegorz Kwiatkowski (28 + 1 k.) (Alit II) |
18 bramek | Damian Lipiec (GKS Obrazów) |
16 bramek | Marcin Kargul (UKS Baćkowice) |
15 bramek | Grzegorz Pękalski (14 + 1 k.) (Alit II) |
14 bramek | Grzegorz Grzegorski (Łysica II) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Centralna Liga Juniorów, gr. wsch. | ||||||||
Kolejka 13 | ||||||||
MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św. | 0 — 1 | GKS Bełchatów | 30 PAŹ | 13:00 | ||||
0 — 1 KSZO-Junior: 12 GKS Bełchatów: 54 Trenerzy: Domagała Waldemar — ZADWORNY TOMASZ, ŁUSZCZ ZYGMUNT.
| ||||||||
Cracovia Kraków | 3 — 0 | Motor Lublin | 30 PAŹ | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Cracovia: 23 Motor: 31 Trenerzy: Zegarek Paweł, Palczewski Maciej — Jarosław Grajper, Karol Herda.
| ||||||||
Stomil Olsztyn | 5 — 1 | Wisła Kraków | 31 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 5 — 1 Stomil: 33 Wisła K.: 1 Trenerzy: AZIEWICZ TOMASZ — MARZEC DARIUSZ.
| ||||||||
Stal Mielec | 1 — 1 | Korona Kielce SA | 31 PAŹ | 12:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 45+2' Stal M.: 24 Korona SA: 12 Trenerzy: Kula Jakub, Mazur Robert — Ruszkowski Cezary, Mierzwa Marek.
| ||||||||
Stal Rzeszów | 0 — 2 | Jagiellonia Białystok | 31 PAŹ | 13:00 | ||||
0 — 1 14' 0 — 2 86' Stal R.: 1 Jagiellonia: 39 Kartki także: Kacper Falon 90'. Trenerzy: WOŁOWIEC MARCIN, KLOC PAWEŁ — TOMAR SAMUEL.
| ||||||||
Łódzki KS | 1 — 3 | Olimpia Elbląg | 2 LIS | 12:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 0 — 3 1 — 3 Łódzki KS: 33 Olimpia: 12 Trenerzy: Faryński Piotr — DARIUSZ TYBURSKI.
| ||||||||
Polonia Warszawa | 3 — 0 | ŁKS 1926 Łomża | 2 LIS | 14:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Polonia: 1 ŁKS 1926 Łomża: 1 Trenerzy: CHMIELEWSKI ŁUKASZ, SUT DAWID, GROMEK BARTŁOMIEJ — Obrycki Arkadiusz.
| ||||||||
Wisła Puławy | 2 — 3 | Legia Warszawa | 5 LIS | 15:10 | ||||
1 — 0 1 — 1 25' 1 — 2 76' 1 — 3 84' 2 — 3 Wisła P.: 1 Legia: 1 Trenerzy: Nowak Marek, Abramczyk Mariusz — Kobierecki Piotr, Białostocki Arkadiusz, Kubów Rafał.
|
18 bramek | Emil Gajko (16 + 2 k.) (Jagiellonia), Łukasz Dynel (15 + 3 k.) (Łódzki KS) |
17 bramek | Adam Zawierucha (Korona SA) |
16 bramek | Marcin Kluska (13 + 3 k.) (Polonia) |
13 bramek | Krystian Brudz (12 + 1 k.) (Motor), Krystian Pałczyński (12 + 1 k.) (GKS Bełchatów) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych | ||||||||
Elim. makr. · Kolejka 13 | ||||||||
Korona Kielce SA | 5 — 0 | MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św. | 31 PAŹ | 14:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 Korona SA: 12 KSZO-Junior: 77 Trenerzy: Gębura Michał — Klepacz Grzegorz.
| ||||||||
Polonia Białogon Kielce | 0 — 0 | KKP Korona Kielce | 3 LIS | 13:00 | ||||
Polonia Białogon: 1 KKP Korona: 1 Trenerzy: Kostucha Michał — Pełka Mikołaj.
| ||||||||
Elim. makr. · Kolejka 14 | ||||||||
Granat Skarżysko-Kamienna | 1 — 1 | Juventa Starachowice | 3 LIS | 14:30 | ||||
0 — 1 1 — 1 Granat: 12 Juventa: 1 Trenerzy: Kasprzyk Dariusz — Spadło Zdzisław.
|
16 bramek | Piotr Poński (Korona SA) |
11 bramek | Kacper Chudecki (Korona SA) |
10 bramek | Ernest Jopkiewicz (6 + 4 k.) (KKP Korona) |
9 bramek | Piotr Pierzchała (KKP Korona), Michał Rybus (KKP Korona), Cyprian Suligowski (Granat) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Wójcik Sebastian
Karpiński Jakub