Ekstraklasa | ||||||||
Kolejka 28 | ||||||||
Korona Kielce | 0 — 0 | Ruch Chorzów | 17 KWI | 18:00 |
II liga | ||||||||
Kolejka 26 | ||||||||
Puszcza Niepołomice | 0 — 1 | Rozwój Katowice | 18 KWI | 15:30 | ||||
22 bramek | Paweł Cygnar (19 + 3 k.) (Soła) |
16 bramek | Tomasz Ogar (15 + 1 k.) (Garbarnia) |
15 bramek | Adrian Gębalski (12 + 3 k.) (Wisła) |
14 bramek | Jakub Snadny (11 + 3 k.) (Soła) |
13 bramek | Maciej Żurawski (Poroniec), Artur Biały (11 + 2 k.) (Wolania) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
IV liga | ||||||||
Kolejka 20 | ||||||||
Spartakus Daleszyce | 2 — 2 | Naprzód Jędrzejów | 19 KWI | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 51' 2 — 2 63' Spartakus: 84 Naprzód: 1 Trenerzy: WIĘCEK ANDRZEJ, KOZUBEK DARIUSZ — OSIŃSKI CEZARY.
| ||||||||
Klimontowianka Klimontów | 1 — 0 | Neptun Końskie | 19 KWI | 16:00 | ||||
1 — 0 Klimontowianka: 24 Neptun: 12 Trenerzy: Klepacz Grzegorz — Dziubel Krzysztof.
| ||||||||
Kilka zdjęć ze spotkania dostępnych jest tutaj. | ||||||||
Lubrzanka Kajetanów | 0 — 1 | GKS Rudki | 19 KWI | 16:00 | ||||
0 — 1 90' Lubrzanka: 1 GKS Rudki: 1 Trenerzy: Stocki Krzysztof, Foks Zenobiusz — Świetlik Dariusz.
| ||||||||
Sparta Kazimierza Wielka | 2 — 1 | Alit Ożarów | 19 KWI | 16:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 45+1' 2 — 1 Sparta: 1 Alit: 2 Trenerzy: STANISŁAW OWCA — WRÓBEL MARCIN.
| ||||||||
Orlicz Suchedniów | 0 — 0 | ŁKS Georyt Łagów | 19 KWI | 16:00 | ||||
Orlicz: 1 ŁKS Łagów: 1 Trenerzy: Kotwica Jarosław, Kabała Rajmund — Gołofit Rafał, Janus Ryszard.
| ||||||||
Hetman Włoszczowa | 4 — 1 | Skała Tumlin | 19 KWI | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 4 — 1 86' Hetman: 1 Skała: 1 Trenerzy: Groszek Jarosław — Ludwinek Mariusz.
| ||||||||
TS 1946 Nida Pińczów | 1 — 4 | Olimpia Pogoń Staszów | 19 KWI | 16:00 | ||||
0 — 1 36' 0 — 2 44' 0 — 3 52' 1 — 3 1 — 4 63' TS 1946 Nida: 1 Pogoń: 1 Trenerzy: MAJ ZDZISŁAW — PRZETAK MACIEJ, SEKUŁA RADOSŁAW.
| ||||||||
MKS Zdrój Busko | 1 — 7 | Unia Sędziszów | 19 KWI | 17:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 1 — 2 20' 1 — 3 36' 1 — 4 50' 1 — 5 86' 1 — 6 88' 1 — 7 90' MKS Zdrój: 1 Unia: 47 Trenerzy: Jagodziński Artur — Fendrych Andrzej.
|
20 bramek | Przemysław Rzepa (13 + 7 k.) (Alit) |
17 bramek | Michał Bracha (Lubrzanka) |
14 bramek | Krzysztof Pach (Skała), Krzysztof Kozieł (13 + 1 k.) (Sparta), Karol Wójciak (12 + 2 k.) (Klimontowianka), Mariusz Jaros (9 + 5 k.) (GKS Rudki) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa okręgowa | ||||||||
Kolejka 20 | ||||||||
Star Starachowice | 1 — 1 | Politechnika Świętokrzyska Kielce | 18 KWI | 16:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 89' Star: 1 Politechnika Św.: 1 Trenerzy: Spadło Zdzisław, Mikos Artur — Obarzanek Artur.
| ||||||||
Orlęta Kielce | 0 — 2 | KSZO 1929 II Ostrowiec Św. | 18 KWI | 16:00 | ||||
Kielce, ul. Kusocińskiego | ||||||||
0 — 1 36' 0 — 2 79' Orlęta: 80 KSZO 1929 II: 1 Trenerzy: Cieślak Janusz, Jachymczyk Karol — Lasocki Rafał.
| ||||||||
Wicher Miedziana Góra | 0 — 2 | Nidzianka Bieliny | 18 KWI | 17:00 | ||||
0 — 1 32' 0 — 2 84' Wicher: 1 Nidzianka: 87 Trenerzy: Wojtasinski Sławomir, Bęben Bartłomiej — Wiącek Andzej, Pindral Mateusz.
| ||||||||
Piast Stopnica | 1 — 1 | Kamienna Brody | 19 KWI | 13:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 90+2' Piast: 1 Kamienna: 1 Trenerzy: Tomecki Grzegorz — Sobczyński Adrian.
| ||||||||
Stal Kunów | 0 — 2 | Moravia Morawica | 19 KWI | 16:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 Stal: 1 Moravia: 22 Trenerzy: JAŁOCHA JAROSŁAW — BĘBEN MAREK, JEZIORSKI KAZIMIERZ.
| ||||||||
Sparta Dwikozy | 1 — 0 | Koprzywianka Koprzywnica | 19 KWI | 16:00 | ||||
1 — 0 Sparta: 1 Koprzywianka: 12 Trenerzy: Mazur Jerzy — Kuranty Jacek, Wiśniewski Radosław.
| ||||||||
W 17. minucie Konrad Pyszczek (Koprzywianka) nie wykorzystał rzutu karnego — Mariusz Manjak obronił. | ||||||||
Astra Piekoszów | 1 — 2 | LZS Samborzec | 19 KWI | 16:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 1 — 2 64' Astra: 81 LZS Samborzec: 1 Trenerzy: Śladkowski Marcin, Filipiak Mateusz — Szkutnik Artur.
| ||||||||
Zenit Chmielnik | 3 — 1 | GKS Nowiny | 19 KWI | 16:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 2 — 1 3 — 1 Zenit: 1 GKS Nowiny: 1 Trenerzy: Idzik Piotr — Cichoń Przemysław.
| ||||||||
Po zakończeniu spotkania kibice zebrali się przed szatnią zawodników GKS-u, a jeden z graczy został uderzony w twarz. |
27 bramek | Łukasz Pyszczek (Koprzywianka) |
17 bramek | Mateusz Pindral (Nidzianka), Bartosz Sot (16 + 1 k.) (Nidzianka), Piotr Rajca (13 + 4 k.) (Piast), Łukasz Zawadzki (13 + 4 k.) (Moravia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa A, gr. I | ||||||||
Kolejka 17 | ||||||||
Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn | 2 — 0 | Nida Sobków | 18 KWI | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Sokół: 1 Nida: 1 Trenerzy: Wijas Paweł — Pańtak Hubert.
| ||||||||
Lechia Strawczyn | 2 — 1 | MSS-Klonówka Masłów | 19 KWI | 15:00 | ||||
0 — 1 68' 1 — 1 2 — 1 Lechia: 1 MSS-Klonówka: 12 Trenerzy: Zapała Kazimierz — Kwiatkowski Maciej.
| ||||||||
Victoria Mniów | 0 — 2 | Gród Ćmińsk | 19 KWI | 15:00 | ||||
0 — 1 33' 0 — 2 Victoria M.: 22 Gród: 1 Trenerzy: Szpeiga Waldemar, Królik Łukasz — Arczewski Mariusz .
| ||||||||
Piaskowianka Piaski | 4 — 1 | Hetman II Włoszczowa | 19 KWI | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 4 — 1 65' Piaskowianka: 12 Hetman II: 13 Trenerzy: Opara Grzegorz, Pietrasiewicz Mirosław — Lichosik Karol.
| ||||||||
Zryw Skroniów | 0 — 0 | Piast Chęciny | 19 KWI | 15:00 | ||||
Zryw: 1 Piast: 1
| ||||||||
Samson Samsonów | 3 — 3 | Partyzant Wodzisław | 19 KWI | 15:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 1 — 2 2 — 2 3 — 2 3 — 3 90' Samson: 69 Partyzant: 92 Trenerzy: Pawlik Jacek, Gębski Kzysztof — Styczeń Tomasz.
| ||||||||
Zieleń Żelisławice | 3 — 0 | Victoria Górki Szczukowskie |
31 bramek | Mateusz Kokosza (25 + 6 k.) (Gród) |
21 bramek | Rafał Krzysztofik (18 + 3 k.) (Piaskowianka) |
20 bramek | Krzysztof Stańczyk (19 + 1 k.) (Zryw, Sokół) |
19 bramek | Przemysław Objosło (18 + 1 k.) (Partyzant) |
18 bramek | Mateusz Milcarz (17 + 1 k.) (Victoria M.) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa A, gr. II | ||||||||
Kolejka 17 | ||||||||
GKS Górno | 0 — 2 | Zorza Tempo Pacanów | 19 KWI | 15:00 | ||||
0 — 1 80' 0 — 2 85' GKS Górno: 12 Zorza Tempo: 12 Trenerzy: Waldon Mirosław — Kopacki Tomasz.
| ||||||||
Świt Ćmielów | 0 — 1 | Wisła Nowy Korczyn | 19 KWI | 15:00 | ||||
0 — 1 14' Świt: 1 Wisła: 12 Trenerzy: Paszyński Piotr — Francuz Wiesław, Boduszek Maciej.
| ||||||||
KS Tarłów | 1 — 1 | Baszta Rytwiany | 19 KWI | 15:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 KS Tarłów: 1 Baszta: 1 Trenerzy: TOMCZYK Robert — Maruszewski Dariusz.
| ||||||||
Zryw Zbigniewice | 2 — 1 | OKS Opatów | 19 KWI | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 35' 2 — 1 Zryw: 1 OKS Opatów: 1 Trenerzy: Szmuc Tomasz — Siczek Tomasz.
| ||||||||
Fotorelacja ze spotkania dostępna tutaj. | ||||||||
Gród Wiślica | 1 — 2 | Polanie Pierzchnica | 19 KWI | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 1 — 2 79' Gród: 33 Polanie: 1 Trenerzy: Gruchała Przemysław — Kwaśniewski Łukasz, Malinowski Marek.
| ||||||||
Spartakus II Daleszyce | 4 — 1 | Agricola Łoniów | 19 KWI | 16:15 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 3 — 1 4 — 1 Spartakus II: 12 Agricola: 1 Trenerzy: Janaszek Arkadiusz — Twaróg Michał.
| ||||||||
Victoria 2009 Kurozwęki | 0 — 3 | Nidzica Dobiesławice |
27 bramek | Jakub Majewski (23 + 4 k.) (Polanie) |
21 bramek | Robert Radek (20 + 1 k.) (GKS Górno) |
20 bramek | Michał Piotrowski (16 + 4 k.) (Wisła) |
19 bramek | Adam Papka (17 + 2 k.) (Zryw) |
15 bramek | Przemysław Nowak (Nidzica) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Klasa B, gr. I | ||||||||
Kolejka 14 | ||||||||
KS Kamienna Wola | 1 — 1 | Polonia Białogon Kielce | 18 KWI | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 90+2' KS Kamienna W.: 1 Polonia Białogon: 1 Trenerzy: Janus Ryszard — Tacij Marcin, Siuda Artur.
| ||||||||
ULKS Łączna | 1 — 3 | Unia Małogoszcz | 19 KWI | 11:00 | ||||
0 — 1 10' 1 — 1 1 — 2 43' 1 — 3 70' ULKS Łączna: 1 Unia: 1 Trenerzy: Żmijewski Tadeusz — Bodzioch Marcin, Borowski Tomasz.
| ||||||||
Radiator$ Stąporków | 3 — 0 | Płomień Wólka Kłucka | 19 KWI | 13:30 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Radiator$: 1 Płomień: 1 Trenerzy: Jedynak Sławomir — Kaniowski Mateusz.
| ||||||||
GLKS Fałków | 4 — 0 | KS Smyków | 19 KWI | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 GLKS Fałków: 12 KS Smyków: 1 Trenerzy: Baran Robert — Kołodziejczyk Jacek.
| ||||||||
Tęcza Gowarczów | 3 — 0 | Victoria II Mniów | ||||||
Lubrzanka II Kajetanów | 0 — 3 | Dolina Wilków |
27 bramek | Krzysztof Rajczykowski (GLKS Fałków) |
15 bramek | Bartłomiej Grzegorczyk (12 + 3 k.) (Polonia Białogon), Sebastian Wójcik (12 + 3 k.) (ULKS Łączna) |
13 bramek | Michał Fornal (GLKS Fałków) |
12 bramek | Artur Wypych (Unia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. II | ||||||||
Kolejka 10 | ||||||||
Wierna II Małogoszcz | 1 — 2 | Dąb Nagłowice | 18 KWI | 17:00 | ||||
0 — 1 13' 0 — 2 49' 1 — 2 Wierna II: 12 Dąb: 1 Trenerzy: Paweł Bień — Jarmuda Sławomir.
| ||||||||
ŁKS Łopuszno | 2 — 1 | GLKS Krasocin | 19 KWI | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 65' 2 — 1 ŁKS Łopuszno: 1 GLKS Krasocin: 20 Trenerzy: Sobon Karol, Picheta Jacek — Jan Luzar.
| ||||||||
Nida Oksa | 0 — 0 | LKS Bolmin | 19 KWI | 15:00 | ||||
Nida: 1 LKS Bolmin: 1 Trenerzy: Kusaj Andrzej, Radziejewski Marcin — Nowaczek Paweł.
| ||||||||
Bucovia Bukowa | 4 — 1 | Top-Spin Promnik | 19 KWI | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 50' 3 — 1 4 — 1 Bucovia: 23 Top-Spin: 1 Trenerzy: tomasz tatar — arkadiusz brudziński.
| ||||||||
Start Słupia Jędrzejowska | 5 — 2 | GKS Kluczewsko | 19 KWI | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 4 — 1 60' 4 — 2 76' 5 — 2 Start: 12 GKS Kluczewsko: 1 Trenerzy: WINIARSKI ŁUKASZ — DĄBROWSKI DARIUSZ.
|
20 bramek | Adrian Koprowski (19 + 1 k.) (Start) |
16 bramek | Michał Bąk I (12 + 4 k.) (Bucovia) |
12 bramek | Artur Gaweł (10 + 2 k.) (Top-Spin), Andrzej Kusaj (8 + 4 k.) (Nida) |
10 bramek | Łukasz Niebudek (6 + 4 k.) (ŁKS Łopuszno), Łukasz Bąk (5 + 5 k.) (Bucovia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. III | ||||||||
Kolejka 10 | ||||||||
GKS Świniary | 2 — 0 | Zorza Czajków | 19 KWI | 14:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 GKS Świniary: 12 Zorza: 1 Trenerzy: Frańczak Janusz — Bochenek Leszek.
| ||||||||
Victoria Skalbmierz | 0 — 2 | LZS Czarnocin | 19 KWI | 15:00 | ||||
0 — 1 38' 0 — 2 90+2' Victoria: 33 LZS Czarnocin: 99 Trenerzy: Borek Michał — Pytel Przemysław, Szostak Krystian.
| ||||||||
Strzelec Chroberz | 3 — 1 | Źródło Solec-Zdrój | 19 KWI | 16:00 | ||||
0 — 1 20' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 Strzelec: 1 Źródło: 1 Trenerzy: Sosień Seweryn, Bochniak Paweł — Chrustek Grzegorz.
| ||||||||
Jawornik Gorzków | 1 — 0 | Arka Koprzywnica | 19 KWI | 16:00 | ||||
1 — 0 Jawornik: 1 Arka: 1 Trenerzy: Radziszewski Paweł — Ciach Wojciech, Walczak Marek.
| ||||||||
Piast Osiek | 3 — 1 | GTS Raków | 19 KWI | 16:15 | ||||
1 — 0 1 — 1 2 — 1 3 — 1 Piast: 1 GTS Raków: 1 Trenerzy: Ryński Robert — Więcek Andrzej.
| ||||||||
Spotkanie opóźnione. |
28 bramek | Norbert Wątek (27 + 1 k.) (Jawornik) |
22 bramek | Krzysztof Witek (21 + 1 k.) (Jawornik) |
15 bramek | Robert Pytowski (14 + 1 k.) (GTS Raków) |
13 bramek | Kamil Olesiński (12 + 1 k.) (Victoria), Sylwester Pyszczek (12 + 1 k.) (Arka) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. IV | ||||||||
Kolejka 14 | ||||||||
Alit II Ożarów | 3 — 3 | GKS Obrazów | 19 KWI | 11:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 30' 1 — 2 2 — 2 3 — 2 3 — 3 82' Alit II: 1 GKS Obrazów: 12 Trenerzy: Ożóg Piotr — Marzec Robert.
| ||||||||
Huragan Wilczyce | 2 — 1 | Marol Jacentów | 19 KWI | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 77' Huragan: 1 Marol: 12 Trenerzy: Dywan Andrzej — Chruściel Grzegorz.
| ||||||||
UKS Baćkowice | 5 — 1 | Arka Pawłów | 19 KWI | 11:00 | ||||
Iwaniska | ||||||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 47' 3 — 1 4 — 1 5 — 1 UKS Baćkowice: 12 Arka: 1 Trenerzy: CZAJA Adrian , GRZYB Krzysztof — KOPROWSKI Kamil.
| ||||||||
Cukrownik Włostów | 5 — 0 | Kamienna II Brody | 19 KWI | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 brak danych (sam.) 46' 3 — 0 4 — 0 5 — 0 Cukrownik: 1 Kamienna II: 1 Trenerzy: Kwiatosz Krzysztof — Stachyra Robert.
| ||||||||
Ester Wojciechowice | 0 — 4 | Łysica II Bodzentyn | 19 KWI | 14:00 | ||||
0 — 1 28' 0 — 2 42' 0 — 3 0 — 4 90+2' Ester: 1 Łysica II: 97 Trenerzy: Zdybski Konrad — Czarnecki Michał.
| ||||||||
ŁKS Georyt II Łagów | 0 — 3 | Strażak Bidziny |
29 bramek | Grzegorz Kwiatkowski (28 + 1 k.) (Alit II) |
18 bramek | Damian Lipiec (GKS Obrazów) |
16 bramek | Marcin Kargul (UKS Baćkowice) |
15 bramek | Grzegorz Pękalski (14 + 1 k.) (Alit II) |
14 bramek | Grzegorz Grzegorski (Łysica II) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
II liga kobiet, gr. południowo-wschodnia | ||||||||
Kolejka 11 | ||||||||
Rysy Bukowina Tatrzańska | 12 — 0 | Centrum Staszów | 18 KWI | 12:30 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 8 — 0 9 — 0 10 — 0 11 — 0 12 — 0 Rysy: 12 Centrum: 1 Trenerzy: Podczerwiński Paweł — Walasek Artur. | ||||||||
Naprzód Sobolów | 5 — 0 | Górnik II Łęczna | 18 KWI | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 Naprzód: 1 Górnik II: 12 Trenerzy: BUKOWIEC PIOTR — MIECZKOWSKI JANUSZ. | ||||||||
Moravia Morawica | 2 — 2 | Bronowianka Kraków | 19 KWI | 10:30 | ||||
0 — 1 20' 0 — 2 1 — 2 2 — 2 Moravia: 12 Bronowianka: 1 Trenerzy: Tarczyńska Maria — Żądło Andrzej.
| ||||||||
Resovia Rzeszów | 1 — 0 | DAP Dębica | 19 KWI | 13:00 | ||||
1 — 0 Resovia: 12 DAP: 1 Trenerzy: Wargacka Sabina — Cabaj Maciej. | ||||||||
Respekt Myślenice | 4 — 0 | Zielonka Wrząsowice | 19 KWI | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Respekt: 99 Zielonka: 33 Trenerzy: Szewczyk Jarosław, Dziadkowiec Jan — Aleksandra Gruszczyk.
| ||||||||
Od 46. minuty 25Estera Bruzda w bramce Zielonki. |
23 bramek | Aleksandra Giza (22 + 1 k.) (Zielonka, Rysy) |
17 bramek | Marta Góral (16 + 1 k.) (Naprzód) |
12 bramek | Katarzyna Białoszewska (Naprzód) |
9 bramek | Kinga Łatka (7 + 2 k.) (Bronowianka) |
8 bramek | Patrycja Dadał (Zielonka), Aleksandra Misiura (Rysy) |
7 bramek | Klaudia Maciążka (Rysy), Adrianna Sobolewska (Bronowianka), Kamila Topa (Respekt) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
III liga kobiet | ||||||||
Kolejka 8 | ||||||||
MKS Zdrój Busko | 0 — 3 | Sparta Daleszyce | 18 KWI | 11:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 0 — 3 50' MKS Zdrój: 1 Sparta: 1 Trenerzy: Malczewski Lech — Wengrowski Marcin .
| ||||||||
Spotkanie opóźnione 30 minut z powodu poprzedniego meczu na tym samym boisku. | ||||||||
Orlicz Suchedniów | 1 — 0 | Łysica Bodzentyn | 18 KWI | 13:00 | ||||
1 — 0 Orlicz: 1 Łysica: 1 Trenerzy: Kabała Rajmund — Rubinkiewicz Mirosław.
| ||||||||
| ||||||||
Wisła Nowy Korczyn | 2 — 0 | Stal Kunów | 18 KWI | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Wisła: 1 Stal: 12 Trenerzy: PABIJAŃCZYK HENRYK — JAŁOCHA JAROSŁAW.
| ||||||||
Hetmanki Włoszczowa | 8 — 3 | UKS Iwaniska | 18 KWI | 17:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 1 — 2 1 — 3 2 — 3 3 — 3 4 — 3 5 — 3 6 — 3 7 — 3 8 — 3 Hetmanki: 10 UKS Iwaniska: 1 Trenerzy: Podsiedlik daniel — Starba Grzegorz.
|
15 bramek | Kamila Komisarczyk (13 + 2 k.) (Sparta) |
13 bramek | Karolina Podgórska (Sparta) |
12 bramek | Maja Dąbrowska (Stal), Aleksandra Pawlik (11 + 1 k.) (Stal) |
11 bramek | Natalia Romańska (Stal) |
9 bramek | Julia Furmańczyk (Sparta) |
8 bramek | Julia Puchała (5 + 3 k.) (Łysica) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Centralna Liga Juniorów, gr. wsch. | ||||||||
Kolejka 24 | ||||||||
Stal Rzeszów | 0 — 0 | Stal Mielec | 18 KWI | 11:00 | ||||
Stal R.: 1 Stal M.: 1 Trenerzy: Sowa Jacek, Kloc Paweł, Wołowiec Marcin — Łętocha Krzysztof.
| ||||||||
Legia Warszawa | 3 — 0 | Polonia Warszawa | 18 KWI | 12:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Legia: 1 Polonia: 1 Trenerzy: Piotr Kobierecki, Kamil Socha, Arkadiusz Białostocki — Chmielewski Adam, Gołaszewski Igor.
| ||||||||
Korona Kielce SA | 1 — 1 | MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św. | 18 KWI | 13:00 | ||||
Kielce, ul. Szczepaniaka | ||||||||
1 — 0 1 — 1 48' Korona SA: 12 KSZO-Junior: 12 Trenerzy: Ruszkowski Cezary, Mierzwa Marek — Domagała Waldemar, Lasocki Rafał.
| ||||||||
Jagiellonia Białystok | 3 — 2 | Cracovia Kraków | 19 KWI | 12:00 | ||||
0 — 1 5' 1 — 1 2 — 1 2 — 2 78' 3 — 2 Jagiellonia: 39 Cracovia: 83 Trenerzy: Tomar Samuel, Ambrożej Andrzej — Zegarek Paweł.
| ||||||||
Wisła Puławy | 1 — 1 | Stomil Olsztyn | 19 KWI | 12:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 52' Wisła P.: 1 Stomil: 82 Trenerzy: Nowak Marek, Abramczyk Mariusz — AZIEWICZ TOMASZ.
| ||||||||
GKS Bełchatów | 0 — 0 | ŁKS 1926 Łomża | 19 KWI | 15:00 | ||||
GKS Bełchatów: 54 ŁKS 1926 Łomża: 1 Trenerzy: ZADWORNY TOMASZ, ŁUSZCZ ZYGMUNT — Miłoszewski Mateusz.
| ||||||||
Wisła Kraków | 3 — 2 | Łódzki KS | 19 KWI | 15:00 | ||||
0 — 1 24' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 3 — 2 90+4' Wisła K.: 1 Łódzki KS: 1 Trenerzy: MARZEC DARIUSZ, PISZCZEK JACEK — Pyrdoł Marcin, Byczkowski Jarosław. | ||||||||
Motor Lublin | 4 — 1 | Olimpia Elbląg | 19 KWI | 16:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 2 — 1 3 — 1 4 — 1 Motor: 1 Olimpia: 31 Trenerzy: Tomasz Złomańczuk, Grzegorz Komor, Karol Herda, Jarosław Grajper — DARIUSZ KACZMARCZYK.
|
18 bramek | Emil Gajko (16 + 2 k.) (Jagiellonia), Łukasz Dynel (15 + 3 k.) (Łódzki KS) |
17 bramek | Adam Zawierucha (Korona SA) |
16 bramek | Marcin Kluska (13 + 3 k.) (Polonia) |
13 bramek | Krystian Brudz (12 + 1 k.) (Motor), Krystian Pałczyński (12 + 1 k.) (GKS Bełchatów) |
12 bramek | Dawid Surma (Cracovia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Makroregion juniorów młodszych | ||||||||
Kolejka 5 | ||||||||
Progres Kraków | 1 — 0 | Cracovia Kraków | 17 KWI | 15:30 | ||||
1 — 0 Progres: 12 Cracovia: 35 Trenerzy: Lipecki Krzysztof — Krok Krzysztof.
| ||||||||
Górnik Łęczna | 1 — 2 | Motor Lublin | 18 KWI | 10:00 | ||||
0 — 1 55' 0 — 2 70' 1 — 2 Górnik: 12 Motor: 12 Trenerzy: Grzywa Maciej — Grzegorz Komor.
| ||||||||
Korona Kielce SA | 2 — 2 | MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św. | 18 KWI | 11:00 | ||||
Kielce, ul. Kusocińskiego | ||||||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 2 — 2 Korona SA: 1 KSZO-Junior: 1 Trenerzy: Gębura Michał, Graba Marek — Klepacz Grzegorz.
| ||||||||
Stal Mielec | 1 — 0 | Resovia Rzeszów | 18 KWI | 15:00 | ||||
1 — 0 Stal: 1 Resovia: 98 Trenerzy: Serafiński Maciej — Rajzer Rafał.
|
12 bramek | Dominik Zawadzki (10 + 2 k.) (Progres) |
7 bramek | Aleks Aftyka (Górnik), Tomasz Stawiarski (KSZO-Junior) |
6 bramek | Błażej Radwanek (Progres) |
5 bramek | Kamil Antonik (Resovia), Szymon Hajduk (Progres), Piotr Poński (Korona SA), Kamil Słoma (Resovia), Bartłomiej Tymoszuk (Cracovia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Świętokrzyska Liga Juniorów Starszych | ||||||||
Kolejka 11 | ||||||||
Klimontowianka Klimontów | 2 — 1 | Neptun Końskie | 18 KWI | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 85' Klimontowianka: 1 Neptun: 1 Trenerzy: Dywan Andrzej — Komisarski Jarosław.
| ||||||||
Granat Skarżysko-Kamienna | 4 — 2 | Orlęta Kielce | 18 KWI | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 4 — 1 28' 4 — 2 50' Granat: 98 Orlęta: 1 Trenerzy: ARKADIUSZ SNOPEK — PAWLIK JACEK.
| ||||||||
TS 1946 Nida Pińczów | 3 — 2 | Czarni Połaniec | 18 KWI | 13:30 | ||||
0 — 1 8' 1 — 1 2 — 1 2 — 2 58' 3 — 2 TS 1946 Nida: 1 Czarni: 1 Trenerzy: PASTERNAK JACEK — RECZEK MARCIN.
| ||||||||
Wisła Junior Sandomierz | 3 — 0 | ŁKS Georyt Łagów | 18 KWI | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Wisła Junior: 22 ŁKS Łagów: 1 Trenerzy: JAROSZ Wojciech, JAROSZ Maciej — SIWOŃ Grzegorz.
| ||||||||
Juventa Starachowice | 1 — 0 | Łysica Bodzentyn | 19 KWI | 10:00 | ||||
1 — 0 Juventa: 1 Łysica: 97 Trenerzy: Wójtowicz Tomasz — Czarnecki Michał.
|
16 bramek | Karol Maciąg (Juventa) |
13 bramek | Jakub Łata (Wisła Junior) |
12 bramek | Michał Jarosz (Wisła Junior) |
11 bramek | Mikołaj Podzielny (Juventa) |
10 bramek | Karol Rogoziński (Granat), Piotr Dzieciuch (7 + 3 k.) (Czarni) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych | ||||||||
Kolejka 15 | ||||||||
Juventa Starachowice | 1 — 2 | KKP Korona Kielce | 18 KWI | 10:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 1 — 2 67' Juventa: 1 KKP Korona: 1 Trenerzy: SPADŁO ZDZISŁAW — .
| ||||||||
Polonia Białogon Kielce | 1 — 3 | Granat Skarżysko-Kamienna | 18 KWI | 11:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 1 — 2 1 — 3 80+1' Polonia Białogon: 1 Granat: 1 Trenerzy: Kostucha Michał — Kasprzyk Dariusz.
|
16 bramek | Piotr Poński (Korona SA) |
11 bramek | Kacper Chudecki (Korona SA) |
10 bramek | Ernest Jopkiewicz (6 + 4 k.) (KKP Korona) |
9 bramek | Piotr Pierzchała (KKP Korona), Michał Rybus (KKP Korona), Cyprian Suligowski (Granat) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. I | ||||||||
Kolejka 11 | ||||||||
Orlicz Suchedniów | 1 — 2 | Nidzianka Bieliny | 18 KWI | 10:00 | ||||
0 — 1 55' 1 — 1 1 — 2 66' Orlicz: 1 Nidzianka: 97 Trenerzy: Waldemar Piasta — Iwan Hubert.
| ||||||||
Deko Włoszczowa | 1 — 2 | Wierna Małogoszcz | 18 KWI | 13:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 65' 1 — 2 82' Deko: 1 Wierna: 1 Trenerzy: Kosowski Włodzimierz — Bień Paweł.
| ||||||||
Naprzód Jędrzejów | 11 — 0 | Wicher Miedziana Góra | 18 KWI | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 8 — 0 9 — 0 10 — 0 11 — 0 Naprzód: 17 Wicher: 30 Trenerzy: Magiera Stanisław — Wojtasiński Sławomir.
| ||||||||
Unia Sędziszów | 1 — 0 | Piaskowianka Piaski | 18 KWI | 13:00 | ||||
1 — 0 Unia: 12 Piaskowianka: 12 Trenerzy: Rokicki Krystian — Florkiewicz Włodzimierz.
| ||||||||
Czarnovia Kielce | 0 — 0 | GKS Górno | 18 KWI | 13:00 | ||||
Czarnovia: 20 GKS Górno: 1 Trenerzy: WĄCHAŁA JAN — KOBUS KAMIL.
|
35 bramek | Patryk Mackiewicz (34 + 1 k.) (Naprzód) |
16 bramek | Krystian Zieliński (GKS Górno) |
15 bramek | Patryk Zapała (13 + 2 k.) (Czarnovia) |
14 bramek | Patryk Pisarek (Naprzód) |
13 bramek | Paweł Miśtal (12 + 1 k.) (Deko) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. II | ||||||||
Kolejka 12 | ||||||||
Moravia Morawica | 5 — 0 | Wisła Nowy Korczyn | 18 KWI | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 Moravia: 1 Wisła: 12 Trenerzy: DETKA DAMIAN — BODUSZEK MACIEJ, DZIAMA WIESŁAW, NIEDOPYTALSKI JAKUB.
| ||||||||
Gród Wiślica | 0 — 11 | Nidzica Dobiesławice | 18 KWI | 13:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 14' 0 — 3 40' 0 — 4 42' 0 — 5 50' 0 — 6 53' 0 — 7 62' 0 — 8 70' 0 — 9 73' 0 — 10 81' 0 — 11 86' Gród: 1 Nidzica: 12 Trenerzy: Wieloch Piotr — Gruchała Stanisław.
| ||||||||
Sparta Kazimierza Wielka | 0 — 5 | Zenit Chmielnik | 18 KWI | 13:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 24' 0 — 3 26' 0 — 4 38' 0 — 5 88' Sparta: 1 Zenit: 12 Trenerzy: Łakota Łukasz — Srokosz Sebastian.
|
29 bramek | Karol Maciński (26 + 3 k.) (Zenit) |
22 bramek | Michał Szczygielski (Zenit) |
19 bramek | Mikołaj Maciejski (17 + 2 k.) (Moravia) |
17 bramek | Dominik Dybał (Nidzica), Wojciech Idziak (16 + 1 k.) (Nidzica) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. III | ||||||||
Kolejka 10 | ||||||||
UKS Iwaniska | 1 — 3 | GKS Rudki | 18 KWI | 12:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 64' 1 — 2 80' 1 — 3 81' UKS Iwaniska: 15 GKS Rudki: 1 Trenerzy: STARBA GRZEGORZ — KOWALSKI ŁUKASZ.
| ||||||||
Świt Ćmielów | 0 — 2 | Kamienna Brody | 18 KWI | 12:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 Świt: 1 Kamienna: 1
| ||||||||
Stal Kunów | 3 — 0 | Sparta Dwikozy | 18 KWI | 12:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Stal: 12 Sparta: 1 Trenerzy: Jałocha Rafał — Rogodziński Robert.
|
12 bramek | Ernest Rozmysłowski (Pogoń) |
11 bramek | Mateusz Gąsior (GKS Rudki), Adam Witek (Stal) |
7 bramek | Karol Rogala (Pogoń) |
6 bramek | Rafał Barszcz (Star), Hubert Czerpak (Świt), Dawid Kiliański (Sparta), Karol Skrzypek (Świt), Adam Celary (4 + 2 k.) (Kamienna) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. I | ||||||||
Kolejka 15 | ||||||||
GKS Nowiny | 5 — 0 | Bucovia Bukowa | 17 KWI | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 GKS Nowiny: 12 Bucovia: 1 Trenerzy: WRÓBEL ADAM — JAMROZIK MICHAŁ.
| ||||||||
Lechia Strawczyn | 1 — 1 | Spartakus Daleszyce | 18 KWI | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 58' Lechia: 1 Spartakus: 1 Trenerzy: Bogdan Woźniak — Więcek Andrzej .
| ||||||||
Gród Ćmińsk | 2 — 2 | Orlicz Suchedniów | 18 KWI | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 40+1' 1 — 2 62' 2 — 2 Gród: 1 Orlicz: 1 Trenerzy: Mech Paweł — Moskal Kamil.
| ||||||||
Orlęta Kielce | 2 — 0 | Partyzant Radoszyce | 18 KWI | 17:00 | ||||
Kielce, ul. Ściegiennego (boczne) | ||||||||
1 — 0 2 — 0 Orlęta: 27 Partyzant: 1 Trenerzy: Rafał Goraj — Dariusz Wolny, Marek Basiak.
| ||||||||
Astra Piekoszów | 3 — 0 | ŁKS Łopuszno | 19 KWI | 10:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Astra: 1 ŁKS Łopuszno: 12 Trenerzy: Filipiak Mateusz — Soboń Karol.
| ||||||||
UKS Chęciny | 4 — 0 | Victoria Mniów | 19 KWI | 10:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 UKS Chęciny: 1 Victoria: 1 Trenerzy: Mochocki Karol — Milcarz Michał.
|
28 bramek | Krystian Kmiecik (Lechia) |
24 bramek | Paweł Bąk (22 + 2 k.) (Bucovia) |
20 bramek | Norbert Jaworski (19 + 1 k.) (UKS Chęciny) |
18 bramek | Piotr Śliwa (Lechia) |
17 bramek | Wojciech Umański (12 + 5 k.) (Partyzant) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. II | ||||||||
Kolejka 10 | ||||||||
MKS Zdrój Busko | 3 — 0 | Partyzant Wodzisław | 18 KWI | 09:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 MKS Zdrój: 1 Partyzant: 1 Trenerzy: Malczewski Lech — Styczeń Tomasz.
| ||||||||
Jawornik Gorzków | 3 — 1 | Zryw Skroniów | 18 KWI | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 2 — 1 3 — 1 Jawornik: 44 Zryw: 1 Trenerzy: Radziszewski Paweł — Gajos Hubert.
| ||||||||
Unia Sędziszów | 0 — 5 | Zenit Chmielnik | 18 KWI | 11:00 | ||||
0 — 1 59' 0 — 2 0 — 3 0 — 4 75' 0 — 5 Unia: 1 Zenit: 1 Trenerzy: GARDIEW TOMASZ — STĘPIEŃ GRZEGORZ.
|
23 bramek | Mikołaj Szczygielski (Zenit) |
20 bramek | Konrad Sikorski (MKS Zdrój) |
18 bramek | Artur Ciepliński (17 + 1 k.) (MKS Zdrój) |
15 bramek | Albert Lasia (MKS Zdrój), Krystian Bracisiewicz (7 + 8 k.) (MKS Zdrój) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. III | ||||||||
Kolejka 14 | ||||||||
MKS KSZO-Junior II Ostrowiec Św. | 2 — 0 | Olimpia Pogoń Staszów | 18 KWI | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 KSZO-Junior II: 1 Pogoń: 1 Trenerzy: Marcin Wróbel — Twaróg Michał.
| ||||||||
Cukrownik Włostów | 0 — 1 | Nidzianka Bieliny | 18 KWI | 11:00 | ||||
0 — 1 20' Cukrownik: 1 Nidzianka: 1 Trenerzy: Waszczyk Artur — Pindral Mateusz, Rzepka Łukasz.
| ||||||||
Wisła Junior Sandomierz | 1 — 2 | Łysica Bodzentyn | 18 KWI | 13:00 | ||||
0 — 1 29' 0 — 2 70' 1 — 2 Wisła Junior: 1 Łysica: 12 Trenerzy: jarosz wojciech — dejworek piotr.
| ||||||||
Sparta Dwikozy | 2 — 3 | Arka Pawłów | 18 KWI | 16:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 1 — 2 46' 1 — 3 50' 2 — 3 Sparta: 1 Arka: 12 Trenerzy: Rogozinski Robert — Krzewicki Przemyslaw.
| ||||||||
Piast Osiek | 5 — 1 | Marol Jacentów | 19 KWI | 10:00 | ||||
Ester Wojciechowice | 2 — 2 | Czarni Połaniec | 19 KWI | 12:00 | ||||
0 — 1 21' 1 — 1 2 — 1 2 — 2 64' Ester: 18 Czarni: 1 Trenerzy: ZDYBSKI KONRAD — mikoda rafał.
|
35 bramek | Dominik Chrzanowski (29 + 6 k.) (Łysica) |
31 bramek | Gabriel Grabowski (28 + 3 k.) (KSZO-Junior II, Marol) |
22 bramek | Piotr Satro (Nidzianka) |
20 bramek | Daniel Król (KSZO-Junior II) |
17 bramek | Filip Płeszka (Ester), Adam Koprowski (16 + 1 k.) (Łysica) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|