W naszym serwisie będziecie mogli na bieżąco śledzić wyniki zmagań piłkarzy. Aby jednak było to możliwe, prosimy o pomoc i nadsyłanie nam wyników — można do nas dzwonić albo słać SMSy na numery: 791888818, 518028540, 785172067.
Ekstraklasa | ||||||||
Kolejka 30 | ||||||||
Korona Kielce | 3 — 2 | Lechia Gdańsk | 29 KWI | 20:30 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 2 — 2 3 — 2 Korona: 22 |
22 bramek | Paweł Cygnar (19 + 3 k.) (Soła) |
16 bramek | Tomasz Ogar (15 + 1 k.) (Garbarnia) |
15 bramek | Adrian Gębalski (12 + 3 k.) (Wisła) |
14 bramek | Jakub Snadny (11 + 3 k.) (Soła) |
13 bramek | Maciej Żurawski (Poroniec), Artur Biały (11 + 2 k.) (Wolania) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa | ||||||||
Kolejka 18 | ||||||||
Stal Kunów | 3 — 0 | Star Starachowice | 29 KWI | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Stal: 1 Star: 1 Trenerzy: Jałocha Jarosław — Spadło Zdzisław, Mikos Artur.
| ||||||||
W pierwotnym terminie 4. kwietnia, 13:00, spotkanie odwołane z powodu opadów. | ||||||||
Wicher Miedziana Góra | 1 — 1 | Moravia Morawica | 29 KWI | 17:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 85' Wicher: 1 Moravia: 22 Trenerzy: Wojtasiński Sławomir — Bęben Marek, Jeziorski Kazimierz.
| ||||||||
W pierwotnym terminie 4. kwietnia, 13:00, spotkanie odwołane z powodu opadów. | ||||||||
Sparta Dwikozy | 1 — 2 | Politechnika Świętokrzyska Kielce | 29 KWI | 17:00 | ||||
0 — 1 44' 0 — 2 67' 1 — 2 Sparta: 1 Politechnika Św.: 12 Trenerzy: Mazur Jerzy — Obarzanek Artur.
| ||||||||
W 90+3. minucie Sparta Dwikozy nie wykorzystała rzutu karnego. W pierwotnym terminie 4. kwietnia, 11:00, spotkanie odwołane z powodu opadów. | ||||||||
Orlęta Kielce | 1 — 1 | Koprzywianka Koprzywnica | 29 KWI | 17:00 | ||||
Kielce, ul. Kusocińskiego | ||||||||
0 — 1 20' 1 — 1 Orlęta: 80 Koprzywianka: 1 Trenerzy: Cieślak Janusz — Kuranty Jacek, Wiśniewski Radosław.
| ||||||||
W pierwotnym terminie 4. kwietnia, 13:00, spotkanie odwołane z powodu opadów. | ||||||||
Zenit Chmielnik | 4 — 2 | LZS Samborzec | 29 KWI | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 4 — 1 4 — 2 79' Zenit: 1 LZS Samborzec: 12
| ||||||||
W pierwotnym terminie 4. kwietnia, 13:00, spotkanie odwołane z powodu opadów. Fotorelacja ze spotkania dostępna tutaj. | ||||||||
Kamienna Brody | 1 — 0 | GKS Nowiny | 29 KWI | 17:00 | ||||
1 — 0 Kamienna: 1 GKS Nowiny: 30 Trenerzy: Sobczyński Adrian — Cichoń Przemysław.
| ||||||||
W pierwotnym terminie 4. kwietnia, 13:00, spotkanie odwołane z powodu opadów. | ||||||||
Astra Piekoszów | 0 — 2 | Nidzianka Bieliny | 29 KWI | 17:20 | ||||
0 — 1 0 — 2 10' Astra: 81 Nidzianka: 87 Trenerzy: Śladkowski Marcin, Filipiak Mateusz — .
| ||||||||
W pierwotnym terminie 4. kwietnia, 13:00, spotkanie odwołane z powodu opadów. | ||||||||
Piast Stopnica | 3 — 0 | KSZO 1929 II Ostrowiec Św. | ||||||
W pierwotnym terminie 4. kwietnia, 13:00, spotkanie odwołane z powodu opadów, później KSZO II wycofał się z rozgrywek. |
27 bramek | Łukasz Pyszczek (Koprzywianka) |
17 bramek | Mateusz Pindral (Nidzianka), Bartosz Sot (16 + 1 k.) (Nidzianka), Piotr Rajca (13 + 4 k.) (Piast), Łukasz Zawadzki (13 + 4 k.) (Moravia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa A, gr. I | ||||||||
Kolejka 15 | ||||||||
Victoria Mniów | 2 — 0 | MSS-Klonówka Masłów | 30 KWI | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Victoria M.: 1 MSS-Klonówka: 12 Trenerzy: Szpiega Waldemar, Królik Łukasz — Kwiatkowski Maciej.
| ||||||||
W pierwotnym terminie 4. kwietnia, 11:00, spotkanie odwołane z powodu opadów. | ||||||||
Piaskowianka Piaski | 4 — 2 | Lechia Strawczyn | 30 KWI | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 60' 4 — 1 4 — 2 Piaskowianka: 12 Lechia: 1 Kartki także: Norbert Zaczkowski 1' — .
| ||||||||
W pierwotnym terminie 4. kwietnia, 11:00, spotkanie odwołane z powodu opadów. | ||||||||
Zieleń Żelisławice | 1 — 0 | Gród Ćmińsk | 30 KWI | 17:00 | ||||
1 — 0 Zieleń: 26 Gród: 1 Trenerzy: Józefowski Karol — Arczewski Mariusz.
| ||||||||
W pierwotnym terminie 4. kwietnia, 11:00, spotkanie odwołane z powodu opadów. | ||||||||
Samson Samsonów | 2 — 1 | Piast Chęciny | 30 KWI | 17:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 Samson: 1 Piast: 1 Trenerzy: Pawlik Jacek, Gebski Krzysztof — Wilk Piotr.
| ||||||||
W pierwotnym terminie 4. kwietnia, 11:00, spotkanie odwołane z powodu opadów. | ||||||||
Partyzant Wodzisław | 5 — 2 | Nida Sobków | 30 KWI | 17:00 | ||||
0 — 1 11' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 4 — 1 4 — 2 5 — 2 Partyzant: 1 Nida: 1 Trenerzy: Styczeń Tomasz — Pańtak Hubert.
| ||||||||
W pierwotnym terminie 4. kwietnia, 11:00, spotkanie odwołane z powodu opadów. | ||||||||
Zryw Skroniów | 3 — 0 | Hetman II Włoszczowa | ||||||
W pierwotnym terminie 4. kwietnia, 11:00, spotkanie odwołane z powodu opadów. | ||||||||
Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn | 3 — 0 | Victoria Górki Szczukowskie |
31 bramek | Mateusz Kokosza (25 + 6 k.) (Gród) |
21 bramek | Rafał Krzysztofik (18 + 3 k.) (Piaskowianka) |
20 bramek | Krzysztof Stańczyk (19 + 1 k.) (Zryw, Sokół) |
19 bramek | Przemysław Objosło (18 + 1 k.) (Partyzant) |
18 bramek | Mateusz Milcarz (17 + 1 k.) (Victoria M.) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa A, gr. II | ||||||||
Kolejka 15 | ||||||||
Świt Ćmielów | 1 — 0 | Zorza Tempo Pacanów | 30 KWI | 17:00 | ||||
1 — 0 Świt: 1 Zorza Tempo: 12 Trenerzy: Marynowski Tomasz — Kopacki Tomasz.
| ||||||||
W pierwotnym terminie 4. kwietnia, 11:00, spotkanie odwołane z powodu opadów. | ||||||||
Spartakus II Daleszyce | 5 — 0 | GKS Górno | 30 KWI | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 Spartakus II: 84 GKS Górno: 12 Trenerzy: Janaszek Arkadiusz — Waldoń Mirosław.
| ||||||||
W pierwotnym terminie 4. kwietnia, 14:00, spotkanie odwołane z powodu opadów. | ||||||||
KS Tarłów | 2 — 2 | Wisła Nowy Korczyn | 30 KWI | 17:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 38' 2 — 1 2 — 2 KS Tarłów: 12 Wisła: 12 Trenerzy: Tomczyk Robert — Francuz Wiesław.
| ||||||||
W pierwotnym terminie 4. kwietnia, 11:00, spotkanie odwołane z powodu opadów. | ||||||||
Baszta Rytwiany | 2 — 6 | Zryw Zbigniewice | 30 KWI | 17:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 6' 1 — 2 55' 1 — 3 58' 1 — 4 66' 1 — 5 69' 2 — 5 2 — 6 83' Baszta: 1 Zryw: 1 Trenerzy: Maruszewski Dariusz — Szmuc Tomasz.
| ||||||||
W pierwotnym terminie 4. kwietnia, 11:00, spotkanie odwołane z powodu opadów. | ||||||||
Gród Wiślica | 3 — 0 | Nidzica Dobiesławice | 30 KWI | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Gród: 33 Nidzica: 1 Trenerzy: Gruchała Przemysław — Gruchała Stanisław.
| ||||||||
W pierwotnym terminie 4. kwietnia, 11:00, spotkanie odwołane z powodu opadów. | ||||||||
Polanie Pierzchnica | 1 — 0 | OKS Opatów | 30 KWI | 17:00 | ||||
1 — 0 Polanie: 1 OKS Opatów: 1 Trenerzy: Kwaśniewski Łukasz — Siczek Tomasz.
| ||||||||
W pierwotnym terminie 4. kwietnia, 11:00, spotkanie odwołane z powodu opadów. | ||||||||
Victoria 2009 Kurozwęki | 0 — 3 | Agricola Łoniów |
27 bramek | Jakub Majewski (23 + 4 k.) (Polanie) |
21 bramek | Robert Radek (20 + 1 k.) (GKS Górno) |
20 bramek | Michał Piotrowski (16 + 4 k.) (Wisła) |
19 bramek | Adam Papka (17 + 2 k.) (Zryw) |
15 bramek | Przemysław Nowak (Nidzica) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Klasa B, gr. I | ||||||||
Kolejka 12 | ||||||||
KS Kamienna Wola | 0 — 5 | GLKS Fałków | 29 KWI | 17:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 30' 0 — 3 38' 0 — 4 0 — 5 KS Kamienna W.: 12 GLKS Fałków: 12 Trenerzy: Ryszard Janus — Robert Baran.
| ||||||||
W pierwotnym terminie 4. kwietnia, 11:00, spotkanie odwołane z powodu opadów. | ||||||||
Tęcza Gowarczów | 1 — 2 | Polonia Białogon Kielce | 30 KWI | 17:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 67' 1 — 2 Tęcza: 1 Polonia Białogon: 1 Trenerzy: Paweł Skowron — Marcin Tacij.
| ||||||||
W pierwotnym terminie 4. kwietnia, 11:00, spotkanie odwołane z powodu opadów. | ||||||||
ULKS Łączna | 3 — 3 | Dolina Wilków | 30 KWI | 17:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 1 — 2 2 — 2 3 — 2 3 — 3 90' ULKS Łączna: 1 Dolina: 12 Trenerzy: Żmijewski Tadeusz — Rubinkiewicz Mirosław.
| ||||||||
W pierwotnym terminie 4. kwietnia, 11:00, spotkanie odwołane z powodu opadów. | ||||||||
Radiator$ Stąporków | 2 — 2 | Unia Małogoszcz | 30 KWI | 17:40 | ||||
1 — 0 1 — 1 32' 1 — 2 87' 2 — 2 Radiator$: 1 Unia: 1 Trenerzy: Jedynak Sławomir — Bodzioch Marcin.
| ||||||||
W pierwotnym terminie 4. kwietnia, 14:00, spotkanie odwołane z powodu opadów. | ||||||||
Victoria II Mniów | 0 — 3 | Płomień Wólka Kłucka | ||||||
Lubrzanka II Kajetanów | 0 — 3 | KS Smyków |
27 bramek | Krzysztof Rajczykowski (GLKS Fałków) |
15 bramek | Bartłomiej Grzegorczyk (12 + 3 k.) (Polonia Białogon), Sebastian Wójcik (12 + 3 k.) (ULKS Łączna) |
13 bramek | Michał Fornal (GLKS Fałków) |
12 bramek | Artur Wypych (Unia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. IV | ||||||||
Kolejka 12 | ||||||||
Alit II Ożarów | 6 — 1 | Kamienna II Brody | 30 KWI | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 5 — 1 6 — 1 Alit II: 1 Kamienna II: 12 Trenerzy: Ozog Piotr — Stachura Hubert.
| ||||||||
W pierwotnym terminie 4. kwietnia, 11:00, spotkanie odwołane z powodu opadów. | ||||||||
Huragan Wilczyce | 9 — 2 | Strażak Bidziny | 30 KWI | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 20' 3 — 1 4 — 1 5 — 1 6 — 1 7 — 1 7 — 2 73' 8 — 2 9 — 2 Huragan: 16 Strażak: 1 Trenerzy: Dywan Andrzej — Jędrzejewski Damian .
| ||||||||
W pierwotnym terminie 4. kwietnia, 11:00, spotkanie odwołane z powodu opadów. | ||||||||
Ester Wojciechowice | 0 — 5 | GKS Obrazów | 30 KWI | 17:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 50' 0 — 3 60' 0 — 4 80' 0 — 5 85' Ester: 1 GKS Obrazów: 12 Trenerzy: Zdybski Konrad — Marzec Robert.
| ||||||||
W pierwotnym terminie 4. kwietnia, 11:00, spotkanie odwołane z powodu opadów. | ||||||||
Arka Pawłów | 4 — 2 | Marol Jacentów | 30 KWI | 17:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 7' 2 — 1 2 — 2 3 — 2 4 — 2 Arka: 1 Marol: 12 Trenerzy: KOPROWSKI Kamil — CHRUŚCIEL Grzegorz.
| ||||||||
W pierwotnym terminie 4. kwietnia, 11:00, spotkanie odwołane z powodu opadów. Fotorelacja ze spotkania dostępna tutaj. | ||||||||
UKS Baćkowice | 3 — 0 | Łysica II Bodzentyn | 30 KWI | 17:00 | ||||
Iwaniska | ||||||||
0 — 1 0 — 2 29' 1 — 2 UKS Baćkowice: 1 Łysica II: 97 Trenerzy: czaja adrian — czarnecki michał.
| ||||||||
W pierwotnym terminie 4. kwietnia, 11:00, spotkanie odwołane z powodu opadów. | ||||||||
ŁKS Georyt II Łagów | 0 — 3 | Cukrownik Włostów |
29 bramek | Grzegorz Kwiatkowski (28 + 1 k.) (Alit II) |
18 bramek | Damian Lipiec (GKS Obrazów) |
16 bramek | Marcin Kargul (UKS Baćkowice) |
15 bramek | Grzegorz Pękalski (14 + 1 k.) (Alit II) |
14 bramek | Grzegorz Grzegorski (Łysica II) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Centralna Liga Juniorów, gr. wsch. | ||||||||
Kolejka 26 | ||||||||
ŁKS 1926 Łomża | 0 — 1 | MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św. | 30 KWI | 13:00 | ||||
0 — 1 31' ŁKS 1926 Łomża: 1 KSZO-Junior: 12 Trenerzy: Miłoszewski Mateusz, Obrycki Arkadiusz — Domagała Waldemar, Lasocki Rafał.
| ||||||||
Korona Kielce SA | 0 — 1 | Polonia Warszawa | 30 KWI | 17:30 | ||||
Kielce, ul. Szczepaniaka | ||||||||
0 — 1 44' Korona SA: 2 Polonia: 97 Trenerzy: Ruszkowski Cezary, Mierzwa Marek — Chmielewski Adam, Gołaszewski Igor.
|
18 bramek | Emil Gajko (16 + 2 k.) (Jagiellonia), Łukasz Dynel (15 + 3 k.) (Łódzki KS) |
17 bramek | Adam Zawierucha (Korona SA) |
16 bramek | Marcin Kluska (13 + 3 k.) (Polonia) |
13 bramek | Krystian Brudz (12 + 1 k.) (Motor), Krystian Pałczyński (12 + 1 k.) (GKS Bełchatów) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Makroregion juniorów młodszych | ||||||||
Kolejka 7 | ||||||||
Górnik Łęczna | 1 — 3 | Progres Kraków | 29 KWI | 13:00 | ||||
0 — 1 15' 0 — 2 30' 1 — 2 1 — 3 Górnik: 12 Progres: 23 Trenerzy: Grzywa Maciej — Lipecki Krzysztof.
| ||||||||
Cracovia Kraków | 2 — 0 | MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św. | 29 KWI | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Cracovia: 83 KSZO-Junior: 1 Trenerzy: Krok Krzysztof — Klepacz Grzegorz.
| ||||||||
Stal Mielec | 0 — 0 | Korona Kielce SA | 29 KWI | 17:00 | ||||
Stal: 1 Korona SA: 1 Trenerzy: Serafiński Maciej — Gębura Michał, Graba Marek.
| ||||||||
Motor Lublin | 2 — 1 | Resovia Rzeszów | 29 KWI | 17:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 57' 2 — 1 Motor: 12 Resovia: 98 Trenerzy: Komor Grzegorz, Złomańczuk Tomasz — Rajzer Rafał .
|
12 bramek | Dominik Zawadzki (10 + 2 k.) (Progres) |
7 bramek | Aleks Aftyka (Górnik), Tomasz Stawiarski (KSZO-Junior) |
6 bramek | Błażej Radwanek (Progres) |
5 bramek | Kamil Antonik (Resovia), Szymon Hajduk (Progres), Piotr Poński (Korona SA), Kamil Słoma (Resovia), Bartłomiej Tymoszuk (Cracovia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. III | ||||||||
Kolejka 12 | ||||||||
Sparta Dwikozy | 1 — 4 | Nidzianka Bieliny | 28 KWI | 16:00 | ||||
0 — 1 11' 0 — 2 20' 1 — 2 1 — 3 39' 1 — 4 62' Sparta: 1 Nidzianka: 1 Trenerzy: Rogoziński Robert — Pindral Mateusz.
| ||||||||
W pierwotnym terminie 7. kwietnia, 15:00, spotkanie odwołane z powodu opadów. | ||||||||
Piast Osiek | 2 — 3 | Łysica Bodzentyn | 29 KWI | 16:00 | ||||
0 — 1 7' 0 — 2 11' 0 — 3 25' 1 — 3 2 — 3 Piast: 1 Łysica: 12 Trenerzy: Robert Ryński — Piotr Dejworek.
| ||||||||
W pierwotnym terminie 7. kwietnia, 15:00, spotkanie odwołane z powodu opadów. | ||||||||
Cukrownik Włostów | 0 — 4 | Olimpia Pogoń Staszów | 29 KWI | 16:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 0 — 3 29' 0 — 4 31' Cukrownik: 1 Pogoń: 1 Trenerzy: waszczyk artur — twaróg michał.
| ||||||||
W 70. minucie 4Karol Dróżdż nie wykorzystał rzutu karnego. W pierwotnym terminie 7. kwietnia, 15:00, spotkanie odwołane z powodu opadów. | ||||||||
Ester Wojciechowice | 4 — 2 | Marol Jacentów | 29 KWI | 16:00 | ||||
0 — 1 10' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 3 — 2 4 — 2 Ester: 1 Marol: 1 Trenerzy: Zdybski Konrad — Chruściel Grzegorz, Kania Oktawian.
| ||||||||
W pierwotnym terminie 7. kwietnia, 15:00, spotkanie odwołane z powodu opadów. | ||||||||
Arka Pawłów | 5 — 2 | Czarni Połaniec | 29 KWI | 16:00 | ||||
0 — 1 11' 1 — 1 1 — 2 22' 2 — 2 3 — 2 4 — 2 5 — 2 Arka: 12 Czarni: 1 Trenerzy: Krzewicki Przemysław — Mikoda Rafał.
| ||||||||
W pierwotnym terminie 7. kwietnia, 15:00, spotkanie odwołane z powodu opadów. | ||||||||
Wisła Junior Sandomierz | 2 — 0 | MKS KSZO-Junior II Ostrowiec Św. | 29 KWI | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Wisła Junior: 33 KSZO-Junior II: 1 Trenerzy: JAROSZ WOJCIECH, JAROSZ MACIEJ — WRÓBEL MARCIN.
| ||||||||
W pierwotnym terminie 7. kwietnia, 15:00, spotkanie odwołane z powodu opadów. |
35 bramek | Dominik Chrzanowski (29 + 6 k.) (Łysica) |
31 bramek | Gabriel Grabowski (28 + 3 k.) (KSZO-Junior II, Marol) |
22 bramek | Piotr Satro (Nidzianka) |
20 bramek | Daniel Król (KSZO-Junior II) |
17 bramek | Filip Płeszka (Ester), Adam Koprowski (16 + 1 k.) (Łysica) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|