W naszym serwisie będziecie mogli na bieżąco śledzić wyniki zmagań piłkarzy. Aby jednak było to możliwe, prosimy o pomoc i nadsyłanie nam wyników — można do nas dzwonić albo słać SMSy na numery: 791888818, 518028540, 785172067.
Ekstraklasa | ||||||||
Kolejka 31 - grupa B | ||||||||
Korona Kielce | 0 — 2 | Ruch Chorzów | 8 MAJ | 18:00 |
II liga | ||||||||
Kolejka 29 | ||||||||
Zagłębie Sosnowiec | 2 — 2 | Górnik Wałbrzych | 9 MAJ | 18:00 | ||||
22 bramek | Paweł Cygnar (19 + 3 k.) (Soła) |
16 bramek | Tomasz Ogar (15 + 1 k.) (Garbarnia) |
15 bramek | Adrian Gębalski (12 + 3 k.) (Wisła) |
14 bramek | Jakub Snadny (11 + 3 k.) (Soła) |
13 bramek | Maciej Żurawski (Poroniec), Artur Biały (11 + 2 k.) (Wolania) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
IV liga | ||||||||
Kolejka 23 | ||||||||
Alit Ożarów | 2 — 1 | MKS Zdrój Busko | 9 MAJ | 17:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 72' 2 — 1 Alit: 12 MKS Zdrój: 12 Trenerzy: Wróbel Marcin — Jagodziński Artur.
| ||||||||
GKS Rudki | 3 — 0 | Neptun Końskie | 9 MAJ | 17:00 | ||||
Kunów | ||||||||
0 — 1 1 — 1 GKS Rudki: 1 Neptun: 89 Trenerzy: Świetlik Dariusz — Dziubel Krzysztof.
| ||||||||
Hetman Włoszczowa | 1 — 1 | Unia Sędziszów | 10 MAJ | 17:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 17' Hetman: 1 Unia: 47 Trenerzy: Groszek Jarosław — Fendrych Andrzej.
| ||||||||
TS 1946 Nida Pińczów | 0 — 3 | Spartakus Daleszyce | 10 MAJ | 17:00 | ||||
0 — 1 56' 0 — 2 65' 0 — 3 90+3' TS 1946 Nida: 1 Spartakus: 12 Kartki także: Robert Bętkowski 75', Mariusz Maciejski 90'.
| ||||||||
Olimpia Pogoń Staszów | 4 — 1 | Orlicz Suchedniów | 10 MAJ | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 4 — 1 Pogoń: 1 Orlicz: 12 Trenerzy: Przetak Maciej, Sekuła Radosław — Kotwica Jarosław.
| ||||||||
Skała Tumlin | 3 — 1 | Sparta Kazimierza Wielka | 10 MAJ | 17:00 | ||||
Ćmińsk | ||||||||
0 — 1 25' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 Skała: 1 Sparta: 12 Trenerzy: Ludwinek Mariusz, Solnica Piotr — Owca Stanisław .
| ||||||||
Naprzód Jędrzejów | 3 — 3 | Lubrzanka Kajetanów | 10 MAJ | 17:00 | ||||
0 — 1 20' 0 — 2 1 — 2 2 — 2 2 — 3 3 — 3 Naprzód: 12 Lubrzanka: 23 Trenerzy: Osiński Cezary — Stocki Krzysztof, Foks Zneobiusz.
| ||||||||
Po meczu drużyna Lubrzanki zachowywała się agresywnie w stosunku do sędziów, co wymusiło interwencję policji. Trener Lubrzanki obrzucał sędziów wyzwiskami, Bogdan Foks uderzył sędziego głównego, zaś jeden z zawodników gości uszkodził budkę rezerwowych. | ||||||||
ŁKS Georyt Łagów | 1 — 1 | Klimontowianka Klimontów | 10 MAJ | 17:00 | ||||
0 — 1 10' 1 — 1 ŁKS Łagów: 33 Klimontowianka: 24 Trenerzy: Gołofit Rafał — Klepacz Grzegorz, Ziomek Piotr.
|
20 bramek | Przemysław Rzepa (13 + 7 k.) (Alit) |
17 bramek | Michał Bracha (Lubrzanka) |
14 bramek | Krzysztof Pach (Skała), Krzysztof Kozieł (13 + 1 k.) (Sparta), Karol Wójciak (12 + 2 k.) (Klimontowianka), Mariusz Jaros (9 + 5 k.) (GKS Rudki) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa okręgowa | ||||||||
Kolejka 23 | ||||||||
GKS Nowiny | 2 — 1 | Sparta Dwikozy | 9 MAJ | 17:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 19' 2 — 1 GKS Nowiny: 1 Sparta: 1 Trenerzy: Cichoń Przemysław — Mazur Jerzy.
| ||||||||
Zenit Chmielnik | 2 — 2 | Stal Kunów | 10 MAJ | 17:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 59' 1 — 2 2 — 2 Zenit: 1 Stal: 1 Trenerzy: Idzik Piotr — Jałocha Jarosław.
| ||||||||
Piast Stopnica | 2 — 2 | Orlęta Kielce | 10 MAJ | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 64' 2 — 2 86' Piast: 99 Orlęta: 80 Trenerzy: Tomecki Grzegorz — Cieślak Janusz.
| ||||||||
Kamienna Brody | 3 — 0 | Astra Piekoszów | 10 MAJ | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Kamienna: 1 Astra: 81 Trenerzy: SOBCZYŃSKI ADRIAN — ŚLADKOWSKI MARCIN.
| ||||||||
LZS Samborzec | 0 — 4 | Star Starachowice | 10 MAJ | 17:00 | ||||
0 — 1 63' 0 — 2 72' 0 — 3 77' 0 — 4 82' LZS Samborzec: 1 Star: 1 Trenerzy: Szkutnik Artur, Łukawski Remigiusz — Spadło Zdzisław.
| ||||||||
Koprzywianka Koprzywnica | 2 — 4 | Moravia Morawica | 10 MAJ | 17:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 14' 1 — 2 23' 2 — 2 2 — 3 41' 2 — 4 45+2' Koprzywianka: 1 Moravia: 22 Trenerzy: Kuranty Jacek, Klubiński Paweł — Bęben Marek, Jeziorski Kazimierz.
| ||||||||
Nidzianka Bieliny | 3 — 1 | Politechnika Świętokrzyska Kielce | 10 MAJ | 17:00 | ||||
0 — 1 43' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 Nidzianka: 87 Politechnika Św.: 12 Trenerzy: Wiącek Andrzej, Pindral Mateusz — Obarzanek Artur .
| ||||||||
KSZO 1929 II Ostrowiec Św. | 0 — 3 | Wicher Miedziana Góra |
27 bramek | Łukasz Pyszczek (Koprzywianka) |
17 bramek | Mateusz Pindral (Nidzianka), Bartosz Sot (16 + 1 k.) (Nidzianka), Piotr Rajca (13 + 4 k.) (Piast), Łukasz Zawadzki (13 + 4 k.) (Moravia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa A, gr. I | ||||||||
Kolejka 20 | ||||||||
Nida Sobków | 3 — 1 | Piaskowianka Piaski | 9 MAJ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 3 — 1 Nida: 1 Piaskowianka: 12 Trenerzy: Pańntak Hubert — Opara Grzegorz, Pietrasiewicz Mirosław.
| ||||||||
MSS-Klonówka Masłów | 1 — 0 | Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn | 10 MAJ | 15:00 | ||||
1 — 0 MSS-Klonówka: 12 Sokół: 1 Trenerzy: Kwiatkowski Maciej — Wijas Paweł.
| ||||||||
Partyzant Wodzisław | 5 — 1 | Zieleń Żelisławice | 10 MAJ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 4 — 1 60' 5 — 1 Partyzant: 92 Zieleń: 26 Trenerzy: Styczeń Tomasz — Józefowski Karol.
| ||||||||
Piast Chęciny | 1 — 0 | Victoria Mniów | 10 MAJ | 15:00 | ||||
1 — 0 Piast: 1 Victoria M.: 1 Trenerzy: Wilk Piotr — Szpiega Waldemar, Królik Łukasz.
| ||||||||
Samson Samsonów | 3 — 0 | Zryw Skroniów | 10 MAJ | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Samson: 69 Zryw: 65 Trenerzy: Pawlik Jacek, Gębski Krzysztof — Kpśmider Mariusz.
| ||||||||
Victoria Górki Szczukowskie | 0 — 3 | Lechia Strawczyn | ||||||
Hetman II Włoszczowa | 0 — 3 | Gród Ćmińsk |
31 bramek | Mateusz Kokosza (25 + 6 k.) (Gród) |
21 bramek | Rafał Krzysztofik (18 + 3 k.) (Piaskowianka) |
20 bramek | Krzysztof Stańczyk (19 + 1 k.) (Zryw, Sokół) |
19 bramek | Przemysław Objosło (18 + 1 k.) (Partyzant) |
18 bramek | Mateusz Milcarz (17 + 1 k.) (Victoria M.) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa A, gr. II | ||||||||
Kolejka 20 | ||||||||
Baszta Rytwiany | 1 — 1 | GKS Górno | 9 MAJ | 17:00 | ||||
0 — 1 31' 1 — 1 Baszta: 1 GKS Górno: 12 Trenerzy: Maruszewski Dariusz — Waldon Mirosław.
| ||||||||
Zorza Tempo Pacanów | 2 — 4 | Zryw Zbigniewice | 10 MAJ | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 47' 1 — 2 1 — 3 65' 2 — 3 2 — 4 90' Zorza Tempo: 1 Zryw: 1 Trenerzy: Pośpiech Leszek — Szmic Tomasz.
| ||||||||
OKS Opatów | 3 — 1 | Spartakus II Daleszyce | 10 MAJ | 15:00 | ||||
0 — 1 31' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 OKS Opatów: 1 Spartakus II: 1 Trenerzy: Siczek Tomasz — Janaszek Arkadiusz.
| ||||||||
Nidzica Dobiesławice | 0 — 2 | Świt Ćmielów | 10 MAJ | 15:00 | ||||
Kazimierza Wielka | ||||||||
0 — 1 29' 0 — 2 33' Nidzica: 22 Świt: 1 Trenerzy: GRUCHAŁA STANISŁAW — MARYNOWSKI TOMASZ.
| ||||||||
Agricola Łoniów | 2 — 1 | Wisła Nowy Korczyn | 10 MAJ | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 52' 2 — 1 Agricola: 1 Wisła: 12 Trenerzy: Twaróg Michał — Francuz Wiesław, Boduszek Maciej.
| ||||||||
Gród Wiślica | 3 — 0 | Victoria 2009 Kurozwęki |
27 bramek | Jakub Majewski (23 + 4 k.) (Polanie) |
21 bramek | Robert Radek (20 + 1 k.) (GKS Górno) |
20 bramek | Michał Piotrowski (16 + 4 k.) (Wisła) |
19 bramek | Adam Papka (17 + 2 k.) (Zryw) |
15 bramek | Przemysław Nowak (Nidzica) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Klasa B, gr. I | ||||||||
Kolejka 17 | ||||||||
ULKS Łączna | 2 — 4 | GLKS Fałków | 10 MAJ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 13' 1 — 2 28' 1 — 3 63' 1 — 4 70' 2 — 4 ULKS Łączna: 1 GLKS Fałków: 12 Trenerzy: ŻMIJEWSKI Tadeusz — BARAN Robert.
| ||||||||
Dolina Wilków | 1 — 3 | Polonia Białogon Kielce | 10 MAJ | 11:00 | ||||
Bodzentyn | ||||||||
0 — 1 0 — 2 55' 0 — 3 59' 1 — 3 Dolina: 1 Polonia Białogon: 1 Trenerzy: Rubinkiewicz Mirosław — Ogłoza Łuksz.
| ||||||||
Unia Małogoszcz | 2 — 1 | KS Kamienna Wola | 10 MAJ | 13:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 56' 2 — 1 Unia: 1 KS Kamienna W.: 1 Trenerzy: Bodzioch Marcin — janus ryszard.
| ||||||||
Płomień Wólka Kłucka | 3 — 1 | Tęcza Gowarczów | 10 MAJ | 15:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 3 — 1 Płomień: 12 Tęcza: 1 Trenerzy: Kaniowski Mateusz, Jas Grzegorz — Skowron Paweł.
| ||||||||
Victoria II Mniów | 0 — 3 | KS Smyków | ||||||
Radiator$ Stąporków | 3 — 0 | Lubrzanka II Kajetanów |
27 bramek | Krzysztof Rajczykowski (GLKS Fałków) |
15 bramek | Bartłomiej Grzegorczyk (12 + 3 k.) (Polonia Białogon), Sebastian Wójcik (12 + 3 k.) (ULKS Łączna) |
13 bramek | Michał Fornal (GLKS Fałków) |
12 bramek | Artur Wypych (Unia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. II | ||||||||
Kolejka 13 | ||||||||
GKS Kluczewsko | 0 — 2 | ŁKS Łopuszno | 10 MAJ | 11:00 | ||||
0 — 1 68' 0 — 2 GKS Kluczewsko: 1 ŁKS Łopuszno: 12 Trenerzy: Dąbrowski Dariusz — Picheta Jacek.
| ||||||||
Top-Spin Promnik | 0 — 7 | Dąb Nagłowice | 10 MAJ | 13:00 | ||||
0 — 1 15' 0 — 2 34' 0 — 3 35' 0 — 4 62' 0 — 5 0 — 6 88' 0 — 7 90+2' Top-Spin: 1 Dąb: 1 Trenerzy: Brudziński Arkadiusz, Gawroński Andrzej — Jarmuda Sławomir, Osman Sebastian.
| ||||||||
Bucovia Bukowa | 5 — 0 | Wierna II Małogoszcz | 10 MAJ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 Bucovia: 1 Wierna II: 94 Trenerzy: Tatar Tomasz — Bień Paweł.
| ||||||||
Start Słupia Jędrzejowska | 2 — 4 | Nida Oksa | 10 MAJ | 16:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 30' 1 — 2 46' 2 — 2 2 — 3 81' 2 — 4 90+4' Start: 12 Nida: 1 Trenerzy: Winiarski Łukasz — Radziejewski Marcin, Kusaj Andrzej.
| ||||||||
LKS Bolmin | 4 — 3 | GLKS Krasocin | 10 MAJ | 16:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 0 — 3 39' 1 — 3 2 — 3 3 — 3 4 — 3 LKS Bolmin: 1 GLKS Krasocin: 1 Trenerzy: Nowaczek Paweł — Luzar Jan.
|
20 bramek | Adrian Koprowski (19 + 1 k.) (Start) |
16 bramek | Michał Bąk I (12 + 4 k.) (Bucovia) |
12 bramek | Artur Gaweł (10 + 2 k.) (Top-Spin), Andrzej Kusaj (8 + 4 k.) (Nida) |
10 bramek | Łukasz Niebudek (6 + 4 k.) (ŁKS Łopuszno), Łukasz Bąk (5 + 5 k.) (Bucovia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. III | ||||||||
Kolejka 13 | ||||||||
Arka Koprzywnica | 4 — 3 | Piast Osiek | 10 MAJ | 14:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 3 — 1 4 — 1 4 — 2 89' 4 — 3 90+3' Arka: 1 Piast: 1 Trenerzy: Ciach Wojciech, Walczak Marek — Ryński Robert.
| ||||||||
GKS Świniary | 4 — 1 | GTS Raków | 10 MAJ | 15:00 | ||||
0 — 1 31' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 4 — 1 GKS Świniary: 12 GTS Raków: 1 Trenerzy: Frańczak Janusz, Kołacz Sebastian — .
| ||||||||
Jawornik Gorzków | 4 — 0 | Zorza Czajków | 10 MAJ | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Jawornik: 1 Zorza: 12 Trenerzy: Radziszewski Paweł — Bochenek Leszek.
| ||||||||
Strzelec Chroberz | 2 — 2 | Victoria Skalbmierz | 10 MAJ | 17:00 | ||||
0 — 1 49' 1 — 1 2 — 1 2 — 2 79' Strzelec: 87 Victoria: 12 Trenerzy: Sosień Seweryn — Borek Michał.
| ||||||||
W 90+5. minucie Grzegorz Poros nie wykorzystał rzutu karnego (strzał w poprzeczkę). Mnóstwo zdjęć ze spotkania dostępnych jest tutaj. | ||||||||
Źródło Solec-Zdrój | 0 — 3 | LZS Czarnocin | ||||||
Źródło wykluczone z udziału w rozgrywkach. |
28 bramek | Norbert Wątek (27 + 1 k.) (Jawornik) |
22 bramek | Krzysztof Witek (21 + 1 k.) (Jawornik) |
15 bramek | Robert Pytowski (14 + 1 k.) (GTS Raków) |
13 bramek | Kamil Olesiński (12 + 1 k.) (Victoria), Sylwester Pyszczek (12 + 1 k.) (Arka) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. IV | ||||||||
Kolejka 17 | ||||||||
GKS Obrazów | 8 — 0 | Strażak Bidziny | 9 MAJ | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 8 — 0 GKS Obrazów: 12 Strażak: 1 Trenerzy: MARZEC Robert — JĘDRZEJEWSKI Damian.
| ||||||||
Arka Pawłów | 6 — 3 | Huragan Wilczyce | 10 MAJ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 5 — 1 38' 5 — 2 6 — 2 6 — 3 83' Arka: 1 Huragan: 1 Trenerzy: Koprowski Kamil — Dywan Andrzej.
| ||||||||
UKS Baćkowice | 1 — 1 | Alit II Ożarów | 10 MAJ | 11:00 | ||||
Iwaniska | ||||||||
0 — 1 1 — 1 UKS Baćkowice: 12 Alit II: 2 Trenerzy: Czaja Adrian — Ożóg Piotr.
| ||||||||
Marol Jacentów | 2 — 5 | Kamienna II Brody | 10 MAJ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 1 — 2 39' 1 — 3 48' 1 — 4 72' 2 — 4 2 — 5 Marol: 12 Kamienna II: 1 Trenerzy: Chruścile Grzegorz — Karwacki Michał.
| ||||||||
Ester Wojciechowice | 5 — 0 | Cukrownik Włostów | 10 MAJ | 14:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 Ester: 12 Cukrownik: 1 Trenerzy: Zdybski Konrad — Kwiatosz Krzysztof.
| ||||||||
Łysica II Bodzentyn | 3 — 0 | ŁKS Georyt II Łagów |
29 bramek | Grzegorz Kwiatkowski (28 + 1 k.) (Alit II) |
18 bramek | Damian Lipiec (GKS Obrazów) |
16 bramek | Marcin Kargul (UKS Baćkowice) |
15 bramek | Grzegorz Pękalski (14 + 1 k.) (Alit II) |
14 bramek | Grzegorz Grzegorski (Łysica II) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Centralna Liga Juniorów, gr. wsch. | ||||||||
Kolejka 27 | ||||||||
Cracovia Kraków | 1 — 0 | Korona Kielce SA | 8 MAJ | 17:00 | ||||
1 — 0 Cracovia: 83 Korona SA: 1 Trenerzy: Zegarek Paweł, Palczwski Maciej — Ruszkowski Cezary, Mierzwa Marek.
| ||||||||
Stal Rzeszów | 1 — 1 | GKS Bełchatów | 9 MAJ | 12:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 77' Stal R.: 1 GKS Bełchatów: 54 Trenerzy: SOWA JACEK, KLOC PAWEŁ, WOŁOWIEC MARCIN — ZADWORNY TOMASZ, ŁUSZCZ ZYGMUNT. | ||||||||
Stomil Olsztyn | 0 — 8 | Legia Warszawa | 9 MAJ | 12:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 22' 0 — 3 33' 0 — 4 53' 0 — 5 58' 0 — 6 71' 0 — 7 75' 0 — 8 89' Stomil: 33 Legia: 1 Trenerzy: Aziewicz Tomasz — Kobierecki Piotr, Socha Kamil, Aleksandar Vuković.
| ||||||||
Łódzki KS | 4 — 2 | ŁKS 1926 Łomża | 9 MAJ | 12:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 22' 2 — 1 3 — 1 3 — 2 4 — 2 Łódzki KS: 33 ŁKS 1926 Łomża: 1 Trenerzy: Pyrdoł Marcin, Byczkowski Jarosław — Miłoszewski Mateusz.
| ||||||||
Polonia Warszawa | 2 — 0 | Motor Lublin | 10 MAJ | 12:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Polonia: 32 Motor: 31 Trenerzy: Chmielewski Adam, Gołaszewski Igor — Tomasz Złomańczuk, Karol Herda, Jarosław Grajper. | ||||||||
Wisła Puławy | 2 — 2 | Jagiellonia Białystok | 10 MAJ | 14:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 27' 1 — 2 31' 2 — 2 Wisła P.: 12 Jagiellonia: 1 Trenerzy: Blavatskyy Bohdan, Abramczyk Mariusz, Nowak Marek — Tomar Samuel.
| ||||||||
Stal Mielec | 2 — 0 | Wisła Kraków | 10 MAJ | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Stal M.: 1 Wisła K.: 1 Trenerzy: Łętocha Krzysztof, Wyparło Bogusław — MARZEC DARIUSZ, PISZCZEK JACEK.
| ||||||||
MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św. | 3 — 0 | Olimpia Elbląg | 10 MAJ | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 KSZO-Junior: 12 Olimpia: 33 Trenerzy: Domagała Waldemar, Lasocki Rafał — KACZMARCZYK DARIUSZ.
|
18 bramek | Emil Gajko (16 + 2 k.) (Jagiellonia), Łukasz Dynel (15 + 3 k.) (Łódzki KS) |
17 bramek | Adam Zawierucha (Korona SA) |
16 bramek | Marcin Kluska (13 + 3 k.) (Polonia) |
13 bramek | Krystian Brudz (12 + 1 k.) (Motor), Krystian Pałczyński (12 + 1 k.) (GKS Bełchatów) |
12 bramek | Dawid Surma (Cracovia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Makroregion juniorów młodszych | ||||||||
Kolejka 9 | ||||||||
Korona Kielce SA | 2 — 0 | Motor Lublin | 9 MAJ | 13:00 | ||||
Kielce, ul. Kusocińskiego | ||||||||
1 — 0 2 — 0 Korona SA: 12 Motor: 12 Trenerzy: Gębura Michał, Graba Marek — Grzegorz Komor.
| ||||||||
Stal Mielec | 4 — 0 | MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św. | 9 MAJ | 14:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Stal: 1 KSZO-Junior: 99 Trenerzy: Wyparło Bogusław , Mazur Robert — Klepacz Grzegorz. | ||||||||
Cracovia Kraków | 1 — 2 | Górnik Łęczna | 9 MAJ | 16:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 1 — 2 60' Cracovia: 23 Górnik: 12 Trenerzy: Krok Krzysztof, Zębala Marcin — Grzywa Maciej.
| ||||||||
Progres Kraków | 7 — 1 | Resovia Rzeszów | 10 MAJ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 4 — 1 72' 5 — 1 6 — 1 7 — 1 Progres: 12 Resovia: 98 Trenerzy: Lipecki Krzysztof — Rajzer Rafał.
|
12 bramek | Dominik Zawadzki (10 + 2 k.) (Progres) |
7 bramek | Aleks Aftyka (Górnik), Tomasz Stawiarski (KSZO-Junior) |
6 bramek | Błażej Radwanek (Progres) |
5 bramek | Kamil Antonik (Resovia), Szymon Hajduk (Progres), Piotr Poński (Korona SA), Kamil Słoma (Resovia), Bartłomiej Tymoszuk (Cracovia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Świętokrzyska Liga Juniorów Starszych | ||||||||
Kolejka 14 | ||||||||
Juventa Starachowice | 0 — 1 | Klimontowianka Klimontów | 9 MAJ | 12:00 | ||||
0 — 1 63' Juventa: 12 Klimontowianka: 1 Trenerzy: Wójtowicz Tomasz — Dywan Andrzej.
| ||||||||
Czarni Połaniec | 1 — 0 | Granat Skarżysko-Kamienna | 9 MAJ | 13:00 | ||||
1 — 0 Czarni: 1 Granat: 31 Trenerzy: Reczek Piotr — Snopek Arkadiusz.
| ||||||||
Neptun Końskie | 2 — 2 | ŁKS Georyt Łagów | 9 MAJ | 13:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 27' 1 — 2 82' 2 — 2 Neptun: 1 ŁKS Łagów: 1 Trenerzy: Komisarrski Jarosław , Gad Bartłomiej — Siwoń Grzegorz.
| ||||||||
Łysica Bodzentyn | 0 — 10 | Wisła Junior Sandomierz | 9 MAJ | 13:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 15' 0 — 3 27' 0 — 4 41' 0 — 5 53' 0 — 6 63' 0 — 7 67' 0 — 8 0 — 9 81' 0 — 10 83' Łysica: 97 Wisła Junior: 22 Trenerzy: CZARNECKI MICHAŁ — JAROSZ WOJCIECH, JAROSZ MACIEJ.
| ||||||||
Orlęta Kielce | 4 — 2 | TS 1946 Nida Pińczów | 13 MAJ | 19:00 | ||||
Kielce, ul. Ściegiennego (boczne) | ||||||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 32' 2 — 2 55' 3 — 2 4 — 2 Orlęta: 12 TS 1946 Nida: 1 Trenerzy: Janicki Karol — Pasternak Jacek.
|
16 bramek | Karol Maciąg (Juventa) |
13 bramek | Jakub Łata (Wisła Junior) |
12 bramek | Michał Jarosz (Wisła Junior) |
11 bramek | Mikołaj Podzielny (Juventa) |
10 bramek | Karol Rogoziński (Granat), Piotr Dzieciuch (7 + 3 k.) (Czarni) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych | ||||||||
Kolejka 18 | ||||||||
KKP Korona Kielce | 5 — 1 | Juventa Starachowice | 9 MAJ | 10:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 4 — 1 64' 5 — 1 KKP Korona: 12 Juventa: 1 Trenerzy: Pełka Mikołaj — Spadło Zdzisław.
|
16 bramek | Piotr Poński (Korona SA) |
11 bramek | Kacper Chudecki (Korona SA) |
10 bramek | Ernest Jopkiewicz (6 + 4 k.) (KKP Korona) |
9 bramek | Piotr Pierzchała (KKP Korona), Michał Rybus (KKP Korona), Cyprian Suligowski (Granat) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. I | ||||||||
Kolejka 14 | ||||||||
Wierna Małogoszcz | 1 — 2 | Unia Sędziszów | 9 MAJ | 13:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 67' 1 — 2 Wierna: 1 Unia: 12 Trenerzy: BIEŃ PAWEŁ — ROKICKI KRYSTIAN.
| ||||||||
Czarnovia Kielce | 1 — 2 | Naprzód Jędrzejów | 9 MAJ | 13:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 59' 1 — 2 90+3' Czarnovia: 1 Naprzód: 17 Trenerzy: WĄCHAŁA JAN — MAGIERA STANISŁAW.
| ||||||||
GKS Górno | 3 — 2 | Orlicz Suchedniów | 9 MAJ | 13:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 37' 1 — 2 2 — 2 3 — 2 GKS Górno: 1 Orlicz: 1 Trenerzy: Kobus Kamil — Tusznio Tomasz.
| ||||||||
Piaskowianka Piaski | 3 — 5 | Deko Włoszczowa | 9 MAJ | 13:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 2 — 1 3 — 1 3 — 2 56' 3 — 3 63' 3 — 4 77' 3 — 5 86' Piaskowianka: 1 Deko: 1 Trenerzy: Florkiewicz Włodzimierz — Kosowski Włodzimierz.
| ||||||||
Wicher Miedziana Góra | 2 — 1 | Nidzianka Bieliny | 9 MAJ | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 45' Wicher: 1 Nidzianka: 97 Trenerzy: Wojtasiński Sławomir — Iwan Hubert.
|
35 bramek | Patryk Mackiewicz (34 + 1 k.) (Naprzód) |
16 bramek | Krystian Zieliński (GKS Górno) |
15 bramek | Patryk Zapała (13 + 2 k.) (Czarnovia) |
14 bramek | Patryk Pisarek (Naprzód) |
13 bramek | Paweł Miśtal (12 + 1 k.) (Deko) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. II | ||||||||
Kolejka 15 | ||||||||
Zenit Chmielnik | 5 — 0 | Nidzica Dobiesławice | 9 MAJ | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 Zenit: 12 Nidzica: 12 Trenerzy: Srokosz Sebastian — Gruchała Stanisław.
| ||||||||
Sparta Kazimierza Wielka | 1 — 7 | Moravia Morawica | 9 MAJ | 16:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 0 — 3 43' 0 — 4 45' 0 — 5 46' 0 — 6 53' 1 — 6 1 — 7 89' Sparta: 99 Moravia: 1 Trenerzy: Łakota Szymon — .
| ||||||||
Wisła Nowy Korczyn | 0 — 3 | Gród Wiślica | 10 MAJ | 10:30 | ||||
0 — 1 15' 0 — 2 48' 0 — 3 72' Wisła: 12 Gród: 1 Trenerzy: Boduszek Maciej, Dziama Wiesław — Wieloch Piotr.
|
29 bramek | Karol Maciński (26 + 3 k.) (Zenit) |
22 bramek | Michał Szczygielski (Zenit) |
19 bramek | Mikołaj Maciejski (17 + 2 k.) (Moravia) |
17 bramek | Dominik Dybał (Nidzica), Wojciech Idziak (16 + 1 k.) (Nidzica) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. III | ||||||||
Kolejka 13 | ||||||||
Świt Ćmielów | 0 — 5 | Stal Kunów | 9 MAJ | 12:00 | ||||
0 — 1 31' 0 — 2 39' 0 — 3 55' 0 — 4 68' 0 — 5 Świt: 1 Stal: 1 Trenerzy: PASZYŃSKI PIOTR — JAŁOCHA RAFAŁ.
| ||||||||
GKS Rudki | 0 — 0 | Sparta Dwikozy | 9 MAJ | 12:00 | ||||
GKS Rudki: 1 Sparta: 1 Trenerzy: rogoziński robert — kowalski łukasz.
| ||||||||
Kamienna Brody | 1 — 4 | Olimpia Pogoń Staszów | 9 MAJ | 12:00 | ||||
0 — 1 51' 0 — 2 0 — 3 83' 0 — 4 87' 1 — 4 Kamienna: 1 Pogoń: 1 Trenerzy: Switoń Jacek — Konaj Rafał.
| ||||||||
Star Starachowice | 0 — 3 | UKS Iwaniska |
12 bramek | Ernest Rozmysłowski (Pogoń) |
11 bramek | Mateusz Gąsior (GKS Rudki), Adam Witek (Stal) |
7 bramek | Karol Rogala (Pogoń) |
6 bramek | Rafał Barszcz (Star), Hubert Czerpak (Świt), Dawid Kiliański (Sparta), Karol Skrzypek (Świt), Adam Celary (4 + 2 k.) (Kamienna) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. I | ||||||||
Kolejka 19 | ||||||||
GKS Nowiny | 5 — 0 | Orlęta Kielce | 8 MAJ | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 GKS Nowiny: 1 Orlęta: 27 Trenerzy: WRÓBEL ADAM — GORAJ RAFAŁ.
| ||||||||
Lechia Strawczyn | 4 — 0 | Bucovia Bukowa | 9 MAJ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Lechia: 1 Bucovia: 1 Trenerzy: Woźniak Bogdan — Tatar Tomasz.
| ||||||||
Mecz przerwany po pierwszej połowie. Zespół Bucovii, który rozpoczął grę w ośmiu, zgłosił w przerwie dwie kontuzje, przez co ze względu na jego zdekompletowanie nie rozpoczęto drugiej połowy. | ||||||||
Gród Ćmińsk | 1 — 2 | ŁKS Łopuszno | 9 MAJ | 11:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 1 — 2 80' Gród: 1 ŁKS Łopuszno: 12 Trenerzy: Mech Paweł — Soboń Karol.
| ||||||||
Hetman Włoszczowa | 4 — 0 | Astra Piekoszów | 9 MAJ | 12:30 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Hetman: 1 Astra: 1 Trenerzy: Dabrowski Dariusz — Filipiak Mateusz, Wiśniewski Marcin.
| ||||||||
UKS Chęciny | 5 — 2 | Partyzant Radoszyce | 10 MAJ | 10:00 | ||||
0 — 1 28' 1 — 1 1 — 2 45' 2 — 2 3 — 2 4 — 2 5 — 2 UKS Chęciny: 1 Partyzant: 1 Trenerzy: Mochocki Karol — Wolny Dariusz, Basiak Marek.
|
28 bramek | Krystian Kmiecik (Lechia) |
24 bramek | Paweł Bąk (22 + 2 k.) (Bucovia) |
20 bramek | Norbert Jaworski (19 + 1 k.) (UKS Chęciny) |
18 bramek | Piotr Śliwa (Lechia) |
17 bramek | Wojciech Umański (12 + 5 k.) (Partyzant) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. II | ||||||||
Kolejka 13 | ||||||||
Unia Sędziszów | 4 — 2 | Jawornik Gorzków | 9 MAJ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 2 — 1 3 — 1 3 — 2 40' 4 — 2 Unia: 1 Jawornik: 1 Trenerzy: Gardiew Tomasz — Radziszewski Paweł.
| ||||||||
Victoria Skalbmierz | 2 — 0 | Partyzant Wodzisław | 9 MAJ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Victoria: 1 Partyzant: 1 Trenerzy: Majchrowski Andrzej — Styczeń Tomasz.
| ||||||||
Zryw Skroniów | 0 — 0 | MGTS Działoszyce | 9 MAJ | 11:00 |
23 bramek | Mikołaj Szczygielski (Zenit) |
20 bramek | Konrad Sikorski (MKS Zdrój) |
18 bramek | Artur Ciepliński (17 + 1 k.) (MKS Zdrój) |
15 bramek | Albert Lasia (MKS Zdrój), Krystian Bracisiewicz (7 + 8 k.) (MKS Zdrój) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. III | ||||||||
Kolejka 17 | ||||||||
Czarni Połaniec | 1 — 5 | MKS KSZO-Junior II Ostrowiec Św. | 9 MAJ | 09:30 | ||||
0 — 1 26' 0 — 2 30' 0 — 3 55' 1 — 3 1 — 4 63' 1 — 5 68' Czarni: 1 KSZO-Junior II: 1 Trenerzy: Rafał Mikoda — Wróbel Marcin.
| ||||||||
Arka Pawłów | 5 — 3 | Piast Osiek | 9 MAJ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 13' 2 — 1 2 — 2 50' 3 — 2 4 — 2 4 — 3 67' 5 — 3 Arka: 12 Piast: 1 Trenerzy: Krzewicki Przemysław — Ryński Robert.
| ||||||||
Nidzianka Bieliny | 0 — 5 | Łysica Bodzentyn | 9 MAJ | 11:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 0 — 3 26' 0 — 4 60' 0 — 5 77' Nidzianka: 1 Łysica: 1 Trenerzy: Pindral Mateusz — Dejworek Piotr.
| ||||||||
Sparta Dwikozy | 4 — 1 | Cukrownik Włostów | 9 MAJ | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 4 — 1 75' Sparta: 1 Cukrownik: 1 Trenerzy: Robert Rogoziński — Artur Waszczyk.
| ||||||||
Ester Wojciechowice | 1 — 0 | Wisła Junior Sandomierz | 10 MAJ | 12:00 | ||||
1 — 0 Ester: 12 Wisła Junior: 33 Trenerzy: Zdybski Konrad — Jarosz Wojciech, Jarosz Maciej.
| ||||||||
Marol Jacentów | 1 — 3 | Olimpia Pogoń Staszów | 13 MAJ | 17:00 | ||||
0 — 1 7' 0 — 2 10' 1 — 2 1 — 3 52' Marol: 1 Pogoń: 1 Trenerzy: Kaczmarski Mariusz — Twaróg Michał.
|
35 bramek | Dominik Chrzanowski (29 + 6 k.) (Łysica) |
31 bramek | Gabriel Grabowski (28 + 3 k.) (KSZO-Junior II, Marol) |
22 bramek | Piotr Satro (Nidzianka) |
20 bramek | Daniel Król (KSZO-Junior II) |
17 bramek | Filip Płeszka (Ester), Adam Koprowski (16 + 1 k.) (Łysica) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|