W naszym serwisie będziecie mogli na bieżąco śledzić wyniki zmagań piłkarzy. Aby jednak było to możliwe, prosimy o pomoc i nadsyłanie nam wyników — można do nas dzwonić albo słać SMSy na numery: 791888818, 518028540, 785172067.
Ekstraklasa | ||||||||
Kolejka 35 - grupa B | ||||||||
Korona Kielce | 2 — 1 | Piast Gliwice | 29 MAJ | 20:30 |
22 bramek | Paweł Cygnar (19 + 3 k.) (Soła) |
16 bramek | Tomasz Ogar (15 + 1 k.) (Garbarnia) |
15 bramek | Adrian Gębalski (12 + 3 k.) (Wisła) |
14 bramek | Jakub Snadny (11 + 3 k.) (Soła) |
13 bramek | Maciej Żurawski (Poroniec), Artur Biały (11 + 2 k.) (Wolania) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
14. miejsce zagrożone spadkiem w przypadku degradacji Puszczy Niepołomice i braku awansu mistrza (uwzględniono nieprzystąpienie Granatu).
IV liga | ||||||||
Kolejka 26 | ||||||||
Unia Sędziszów | 2 — 1 | Alit Ożarów | 31 MAJ | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 87' Unia: 47 Alit: 2 Kartki także: Marcin Wróbel 90'. Trenerzy: FENDRYCH ANDRZEJ — WRÓBEL MARCIN.
| ||||||||
GKS Rudki | 1 — 1 | ŁKS Georyt Łagów | 31 MAJ | 17:00 | ||||
Kunów | ||||||||
1 — 0 1 — 1 88' GKS Rudki: 1 ŁKS Łagów: 33 Trenerzy: Świetlik Dariusz — Dziubel Krzysztof.
| ||||||||
Neptun Końskie | 2 — 1 | Naprzód Jędrzejów | 31 MAJ | 17:00 | ||||
0 — 1 22' 1 — 1 2 — 1 Neptun: 89 Naprzód: 1 Trenerzy: Rot Jerzy — Osiński Cezary.
| ||||||||
MKS Zdrój Busko | 2 — 2 | Skała Tumlin | 31 MAJ | 17:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 58' 1 — 2 84' 2 — 2 MKS Zdrój: 12 Skała: 1 Trenerzy: Jagodziński Artur, Armata Karol — Ludwinek Mariusz.
| ||||||||
W 47. minucie zawodnicy Skały 18Marcin Tacij i 4Kamil Olszewski zderzyli się głowami walcząc o piłkę. W rezultacie trafili do szpitala, gdzie założono im łącznie 20 szwów. | ||||||||
Klimontowianka Klimontów | 2 — 2 | Olimpia Pogoń Staszów | 31 MAJ | 17:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 2 — 2 Klimontowianka: 24 Pogoń: 1 Trenerzy: Klepacz Grzegorz — Przetak Maciej, Sekuła Radosław.
| ||||||||
Lubrzanka Kajetanów | 2 — 1 | TS 1946 Nida Pińczów | 31 MAJ | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 64' Lubrzanka: 1 TS 1946 Nida: 1 Trenerzy: Stocki Krzysztof, Foks Zenobiusz — Maj Zdzislaw.
| ||||||||
Sparta Kazimierza Wielka | 6 — 0 | Hetman Włoszczowa | 31 MAJ | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 Sparta: 1 Hetman: 1 Trenerzy: Owca Stanisław — Groszek Jarosław.
| ||||||||
Orlicz Suchedniów | 0 — 4 | Spartakus Daleszyce | 31 MAJ | 17:00 | ||||
0 — 1 20' 0 — 2 58' 0 — 3 68' 0 — 4 70' Orlicz: 1 Spartakus: 84 Trenerzy: Kotwica jarosław, Kabała Rajmund — Więcek Andrzej, Kozubek Dariusz.
|
20 bramek | Przemysław Rzepa (13 + 7 k.) (Alit) |
17 bramek | Michał Bracha (Lubrzanka) |
14 bramek | Krzysztof Pach (Skała), Krzysztof Kozieł (13 + 1 k.) (Sparta), Karol Wójciak (12 + 2 k.) (Klimontowianka), Mariusz Jaros (9 + 5 k.) (GKS Rudki) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa okręgowa | ||||||||
Kolejka 26 | ||||||||
Wicher Miedziana Góra | 3 — 0 | Piast Stopnica | 30 MAJ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Wicher: 1 Piast: 1 Trenerzy: Wojtasiński Sławomir — Tomecki Grzegorz.
| ||||||||
Stal Kunów | 2 — 1 | Koprzywianka Koprzywnica | 30 MAJ | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 55' Stal: 1 Koprzywianka: 1 Trenerzy: Jałocha Jarosław — Kuranty Jacek, Klubiński Paweł.
| ||||||||
Star Starachowice | 0 — 1 | Kamienna Brody | 30 MAJ | 17:00 | ||||
0 — 1 Star: 1 Kamienna: 1 Trenerzy: Spadło Zdzisław — Sobczyński Adrian.
| ||||||||
Fotorelacja ze spotkania dostępna tutaj. | ||||||||
Nidzianka Bieliny | 9 — 0 | LZS Samborzec | 31 MAJ | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 8 — 0 9 — 0 Nidzianka: 88 LZS Samborzec: 1 Trenerzy: Wiącek Andrzej, Pindral Mateusz — Szkutnik Artur.
| ||||||||
Moravia Morawica | 3 — 2 | GKS Nowiny | 31 MAJ | 17:00 | ||||
0 — 1 30' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 3 — 2 90+3' Moravia: 22 GKS Nowiny: 1 Trenerzy: Bęben Marek, Jeziorski Kazimierz — Cichoń Przemysław.
| ||||||||
Sparta Dwikozy | 2 — 2 | Zenit Chmielnik | 31 MAJ | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 83' 2 — 2 90' Sparta: 1 Zenit: 1 Trenerzy: Mazur Jerzy — Idzik Piotr.
| ||||||||
Astra Piekoszów | 0 — 2 | Orlęta Kielce | 31 MAJ | 17:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 Astra: 12 Orlęta: 80 Trenerzy: Śladkowski Marcin — Cieślak Janusz.
| ||||||||
Politechnika Świętokrzyska Kielce | 3 — 0 | KSZO 1929 II Ostrowiec Św. | ||||||
Kielce, ul. Kusocińskiego |
27 bramek | Łukasz Pyszczek (Koprzywianka) |
17 bramek | Mateusz Pindral (Nidzianka), Bartosz Sot (16 + 1 k.) (Nidzianka), Piotr Rajca (13 + 4 k.) (Piast), Łukasz Zawadzki (13 + 4 k.) (Moravia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
12. miejsce zagrożone spadkiem przy nieprzystąpieniu Granatu do III ligi i niepowiększenia klasy okręgowej.
Klasa A, gr. I | ||||||||
Kolejka 23 | ||||||||
Gród Ćmińsk | 6 — 0 | Nida Sobków | 30 MAJ | 14:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 Gród: 1 Nida: 1 Trenerzy: Arczewski Mariusz, Frydrych Albin — Pańtak Hubert.
| ||||||||
Piaskowianka Piaski | 1 — 2 | Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn | 30 MAJ | 16:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 43' 1 — 2 68' Piaskowianka: 1 Sokół: 1 Trenerzy: Opara Grzegorz, Pietrasiewicz Mirosław — Wijas Paweł.
| ||||||||
Lechia Strawczyn | 6 — 0 | Partyzant Wodzisław | 31 MAJ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 Lechia: 1 Partyzant: 92 Trenerzy: Zapała Kazimierz — Styczeń Tomasz.
| ||||||||
Victoria Mniów | 3 — 0 | Samson Samsonów | 31 MAJ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Victoria M.: 1 Samson: 1 Trenerzy: Szpiega Waldemar, Królik Łukasz — Pawlik Jacek, Lisowski Andrzej.
| ||||||||
Zieleń Żelisławice | 3 — 0 | Zryw Skroniów | 31 MAJ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Zieleń: 44 Zryw: 82 Trenerzy: Józefowski Karol — Kośmider Mariusz.
| ||||||||
Victoria Górki Szczukowskie | 0 — 3 | MSS-Klonówka Masłów | ||||||
Hetman II Włoszczowa | 0 — 3 | Piast Chęciny |
31 bramek | Mateusz Kokosza (25 + 6 k.) (Gród) |
21 bramek | Rafał Krzysztofik (18 + 3 k.) (Piaskowianka) |
20 bramek | Krzysztof Stańczyk (19 + 1 k.) (Zryw, Sokół) |
19 bramek | Przemysław Objosło (18 + 1 k.) (Partyzant) |
18 bramek | Mateusz Milcarz (17 + 1 k.) (Victoria M.) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa A, gr. II | ||||||||
Kolejka 23 | ||||||||
Wisła Nowy Korczyn | 7 — 3 | OKS Opatów | 31 MAJ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 25' 4 — 1 5 — 1 5 — 2 41' 5 — 3 43' 6 — 3 7 — 3 Wisła: 12 OKS Opatów: 1 Trenerzy: Francuz Wiesław, Boduszek Maciej — Siczek Tomasz.
| ||||||||
Spartakus II Daleszyce | 2 — 1 | Zryw Zbigniewice | 31 MAJ | 12:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 90+2' Spartakus II: 12 Zryw: 1 Trenerzy: Toboła Paweł, Gołąbek Marek — Szmuc Tomasz.
| ||||||||
Baszta Rytwiany | 2 — 2 | Zorza Tempo Pacanów | 31 MAJ | 13:00 | ||||
0 — 1 10' 0 — 2 15' 1 — 2 2 — 2 Baszta: 1 Zorza Tempo: 1 Trenerzy: Maruszewski Dariusz — Pośpiech Leszek.
| ||||||||
Agricola Łoniów | 3 — 2 | Nidzica Dobiesławice | 31 MAJ | 15:00 | ||||
0 — 1 20' 1 — 1 2 — 1 2 — 2 71' 3 — 2 Agricola: 1 Nidzica: 22 Trenerzy: Twaróg Michał — Gruchała Stanisław.
| ||||||||
GKS Górno | 1 — 3 | Polanie Pierzchnica | 31 MAJ | 15:00 | ||||
0 — 1 26' 0 — 2 27' 1 — 2 1 — 3 65' GKS Górno: 1 Polanie: 1 Trenerzy: Waldon Mirosław, Krzysiek Arkadiusz — Kwaśniewski Łukasz, Malinowski Marek.
| ||||||||
Świt Ćmielów | 2 — 0 | Gród Wiślica | 31 MAJ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Świt: 1 Gród: 33 Trenerzy: Marynowski Tomasz — Gruchała Przemysław.
| ||||||||
KS Tarłów | 3 — 0 | Victoria 2009 Kurozwęki |
27 bramek | Jakub Majewski (23 + 4 k.) (Polanie) |
21 bramek | Robert Radek (20 + 1 k.) (GKS Górno) |
20 bramek | Michał Piotrowski (16 + 4 k.) (Wisła) |
19 bramek | Adam Papka (17 + 2 k.) (Zryw) |
15 bramek | Przemysław Nowak (Nidzica) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Klasa B, gr. I | ||||||||
Kolejka 20 | ||||||||
KS Kamienna Wola | 2 — 3 | ULKS Łączna | 30 MAJ | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 59' 2 — 1 2 — 2 70' 2 — 3 90+4' KS Kamienna W.: 85 ULKS Łączna: 1 Trenerzy: Janus Ryszard — Żmijewski Tadeusz.
| ||||||||
Polonia Białogon Kielce | 2 — 3 | Radiator$ Stąporków | 31 MAJ | 11:00 | ||||
0 — 1 10' 1 — 1 2 — 1 2 — 2 66' 2 — 3 72' Polonia Białogon: 1 Radiator$: 1 Trenerzy: Ogłoza Łukasz — Jedynak Sławomir.
| ||||||||
KS Smyków | 1 — 1 | Płomień Wólka Kłucka | 31 MAJ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 KS Smyków: 12 Płomień: 12 Trenerzy: KOŁODZIEJCZYK Jacek — KANIOWSKI Mateusz, JAS Grzegorz.
| ||||||||
Dolina Wilków | 1 — 2 | Unia Małogoszcz | 31 MAJ | 16:15 | ||||
0 — 1 1 — 1 1 — 2 34' Dolina: 12 Unia: 1 Trenerzy: Rubinkiewicz Mirosław — Bodzioch Marcin.
| ||||||||
GLKS Fałków | 3 — 0 | Victoria II Mniów | ||||||
Lubrzanka II Kajetanów | 0 — 3 | Tęcza Gowarczów |
27 bramek | Krzysztof Rajczykowski (GLKS Fałków) |
15 bramek | Bartłomiej Grzegorczyk (12 + 3 k.) (Polonia Białogon), Sebastian Wójcik (12 + 3 k.) (ULKS Łączna) |
13 bramek | Michał Fornal (GLKS Fałków) |
12 bramek | Artur Wypych (Unia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. II | ||||||||
Kolejka 16 | ||||||||
Wierna II Małogoszcz | 3 — 2 | Top-Spin Promnik | 30 MAJ | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 2 — 2 44' 3 — 2 Wierna II: 94 Top-Spin: 12 Trenerzy: Bień Paweł — Gawroński Andrzej.
| ||||||||
GLKS Krasocin | 1 — 2 | Start Słupia Jędrzejowska | 31 MAJ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 17' 1 — 2 23' GLKS Krasocin: 1 Start: 12 Trenerzy: Luzar Jan — Winiarski Łukasz.
| ||||||||
ŁKS Łopuszno | 3 — 0 | Nida Oksa | 31 MAJ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 ŁKS Łopuszno: 12 Nida: 12 Trenerzy: Picheta Jacek — Radziejewski Marcin, Kusaj Andrzej.
| ||||||||
LKS Bolmin | 3 — 0 | GKS Kluczewsko | 31 MAJ | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 LKS Bolmin: 94 GKS Kluczewsko: 1 Trenerzy: Paweł Nowaczek — .
| ||||||||
Dąb Nagłowice | 3 — 0 | Bucovia Bukowa | 31 MAJ | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Dąb: 1 Bucovia: 14 Trenerzy: Jarmuda Sławomir — Tatar Tomasz.
|
20 bramek | Adrian Koprowski (19 + 1 k.) (Start) |
16 bramek | Michał Bąk I (12 + 4 k.) (Bucovia) |
12 bramek | Artur Gaweł (10 + 2 k.) (Top-Spin), Andrzej Kusaj (8 + 4 k.) (Nida) |
10 bramek | Łukasz Niebudek (6 + 4 k.) (ŁKS Łopuszno), Łukasz Bąk (5 + 5 k.) (Bucovia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. III | ||||||||
Kolejka 16 | ||||||||
GTS Raków | 2 — 6 | Jawornik Gorzków | 31 MAJ | 11:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 0 — 3 31' 1 — 3 1 — 4 76' 2 — 4 2 — 5 84' 2 — 6 89' GTS Raków: 1 Jawornik: 1 Trenerzy: Wiącek Andrzej — Radziszewski Paweł.
| ||||||||
LZS Czarnocin | 1 — 2 | Strzelec Chroberz | 31 MAJ | 12:00 | ||||
Chroberz | ||||||||
1 — 0 1 — 1 1 — 2 78' LZS Czarnocin: 99 Strzelec: 1 Trenerzy: Pytel Przemysław — Sosien Seweryn.
| ||||||||
GKS Świniary | 0 — 4 | Arka Koprzywnica | 31 MAJ | 15:00 | ||||
0 — 1 32' 0 — 2 37' 0 — 3 46' 0 — 4 GKS Świniary: 12 Arka: 1 Trenerzy: Frańczak Janusz, Kołacz Sebastian — Ciach Wojciech.
| ||||||||
Piast Osiek | 3 — 0 | Zorza Czajków | 31 MAJ | 17:00 | ||||
0 — 1 54' 0 — 2 58' 0 — 3 72' 0 — 4 80' Piast: 1 Zorza: 1 Trenerzy: Ryński Robert — Bochenek Leszek.
| ||||||||
Victoria Skalbmierz | 3 — 0 | Źródło Solec-Zdrój |
28 bramek | Norbert Wątek (27 + 1 k.) (Jawornik) |
22 bramek | Krzysztof Witek (21 + 1 k.) (Jawornik) |
15 bramek | Robert Pytowski (14 + 1 k.) (GTS Raków) |
13 bramek | Kamil Olesiński (12 + 1 k.) (Victoria), Sylwester Pyszczek (12 + 1 k.) (Arka) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. IV | ||||||||
Kolejka 20 | ||||||||
Kamienna II Brody | 2 — 2 | Arka Pawłów | 31 MAJ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 18' 2 — 2 57' Kamienna II: 1 Arka: 1 Trenerzy: Stachura Hubert — Koprowski Kamil.
| ||||||||
Alit II Ożarów | 5 — 4 | Huragan Wilczyce | 31 MAJ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 18' 3 — 1 4 — 1 4 — 2 5 — 2 5 — 3 87' 5 — 4 Alit II: 1 Huragan: 1 Trenerzy: Ozóg Piotr — Dywan Andrzej.
| ||||||||
Cukrownik Włostów | 6 — 0 | Marol Jacentów | 31 MAJ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 Cukrownik: 1 Marol: 1 Trenerzy: Kwiatosz Krzystof — Chruścile Grzegorz, Banaś Damian.
| ||||||||
Strażak Bidziny | 0 — 4 | UKS Baćkowice | 31 MAJ | 17:00 | ||||
0 — 1 16' 0 — 2 58' 0 — 3 66' 0 — 4 85' Strażak: 1 UKS Baćkowice: 12 Trenerzy: jędrzejewski Damian — Adrian Czaja.
| ||||||||
ŁKS Georyt II Łagów | 0 — 3 | Ester Wojciechowice |
29 bramek | Grzegorz Kwiatkowski (28 + 1 k.) (Alit II) |
18 bramek | Damian Lipiec (GKS Obrazów) |
16 bramek | Marcin Kargul (UKS Baćkowice) |
15 bramek | Grzegorz Pękalski (14 + 1 k.) (Alit II) |
14 bramek | Grzegorz Grzegorski (Łysica II) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
II liga kobiet, gr. południowo-wschodnia | ||||||||
Kolejka 15 | ||||||||
Naprzód Sobolów | 2 — 0 | Resovia Rzeszów | 30 MAJ | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Naprzód: 1 Resovia: 1 Trenerzy: Bukowiec Piotr — Wargacka Sabina.
| ||||||||
Rysy Bukowina Tatrzańska | 11 — 0 | Zielonka Wrząsowice | 31 MAJ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 8 — 0 9 — 0 10 — 0 11 — 0 Rysy: 12 Zielonka: 1 Trenerzy: Podczerwiński Paweł — Gruszczyk Aleksandra.
| ||||||||
Moravia Morawica | 3 — 2 | Respekt Myślenice | 31 MAJ | 12:30 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 50' 2 — 2 69' 3 — 2 Moravia: 1 Respekt: 41 Trenerzy: Tarczyńska Maria — Piszczek Bartłomiej, Topa Józef.
| ||||||||
Górnik II Łęczna | 3 — 0 | Centrum Staszów | 31 MAJ | 15:00 | ||||
Bronowianka Kraków | 0 — 2 | DAP Dębica | 31 MAJ | 16:00 | ||||
0 — 1 55' 0 — 2 82' Bronowianka: 1 DAP: 1 Trenerzy: Żądło Andrzej — Cabaj Maciej.
|
23 bramek | Aleksandra Giza (22 + 1 k.) (Zielonka, Rysy) |
17 bramek | Marta Góral (16 + 1 k.) (Naprzód) |
12 bramek | Katarzyna Białoszewska (Naprzód) |
9 bramek | Kinga Łatka (7 + 2 k.) (Bronowianka) |
8 bramek | Patrycja Dadał (Zielonka), Aleksandra Misiura (Rysy) |
7 bramek | Klaudia Maciążka (Rysy), Adrianna Sobolewska (Bronowianka), Kamila Topa (Respekt) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
III liga kobiet | ||||||||
Kolejka 12 | ||||||||
MKS Zdrój Busko | 0 — 1 | Orlicz Suchedniów | 30 MAJ | 14:00 | ||||
0 — 1 MKS Zdrój: 1 Orlicz: 1 Trenerzy: Malczewski Lech — Kabała Rajmund.
| ||||||||
UKS Iwaniska | 0 — 2 | Wisła Nowy Korczyn | 30 MAJ | 14:30 | ||||
0 — 1 62' 0 — 2 73' UKS Iwaniska: 12 Wisła: 12 Trenerzy: Stanba Grzegorz — Pabijańczyk Henryk.
| ||||||||
Sparta Daleszyce | 1 — 0 | Stal Kunów | 31 MAJ | 14:30 | ||||
1 — 0 Sparta: 1 Stal: 12 Trenerzy: Wengorski Marcin — Jałocha Jarosław.
|
15 bramek | Kamila Komisarczyk (13 + 2 k.) (Sparta) |
13 bramek | Karolina Podgórska (Sparta) |
12 bramek | Maja Dąbrowska (Stal), Aleksandra Pawlik (11 + 1 k.) (Stal) |
11 bramek | Natalia Romańska (Stal) |
9 bramek | Julia Furmańczyk (Sparta) |
8 bramek | Julia Puchała (5 + 3 k.) (Łysica) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Centralna Liga Juniorów, gr. wsch. | ||||||||
Kolejka 30 | ||||||||
GKS Bełchatów | 0 — 2 | Łódzki KS | 30 MAJ | 14:00 | ||||
0 — 1 37' 0 — 2 84' GKS Bełchatów: 52 Łódzki KS: 1 Trenerzy: ZADWORNY TOMASZ, ŁUSZCZ ZYGMUNT, KIERACH KRYSTIAN — Pyrdoł Marcin.
| ||||||||
MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św. | 2 — 0 | Polonia Warszawa | 30 MAJ | 14:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 KSZO-Junior: 1 Polonia: 1 Trenerzy: Lasocki Rafał — Chmielewski Adam.
| ||||||||
Olimpia Elbląg | 1 — 2 | Cracovia Kraków | 30 MAJ | 14:00 | ||||
0 — 1 12' 0 — 2 1 — 2 Olimpia: 13 Cracovia: 23 Trenerzy: KACZMARCZYK DARIUSZ — Zegarek Paweł.
| ||||||||
ŁKS 1926 Łomża | 0 — 5 | Stal Mielec | 30 MAJ | 14:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 19' 0 — 3 32' 0 — 4 63' 0 — 5 64' ŁKS 1926 Łomża: 12 Stal M.: 1 Trenerzy: Miłoszewski Mateusz, Obrycki Arkadiusz — Łętocha Krzysztof.
| ||||||||
Motor Lublin | 5 — 0 | Stomil Olsztyn | 30 MAJ | 14:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 Motor: 1 Stomil: 29 Trenerzy: Tomasz Złomańczuk, Grzegorz Komor, Jarosław Grajper — Mierzejewski Andrzej.
| ||||||||
Korona Kielce SA | 2 — 1 | Wisła Puławy | 30 MAJ | 14:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 72' 2 — 1 Korona SA: 1 Wisła P.: 1 Trenerzy: Ruszkowski Cezary, Mierzwa Marek — Abramczyk Mariusz.
| ||||||||
Wisła Kraków | 2 — 0 | Stal Rzeszów | 30 MAJ | 14:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Wisła K.: 1 Stal R.: 1 Trenerzy: MARZEC DARIUSZ — Sowa Jacek, Rodkiewicz Radosław. | ||||||||
Legia Warszawa | 3 — 1 | Jagiellonia Białystok | 30 MAJ | 14:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 88' Legia: 1 Jagiellonia: 1 Trenerzy: Kobierecki Piotr, Socha Kamil, Aleksandar Vuković, Grudziński Tomasz — TOMAR SAMUEL, AMBROŻEJ ANDRZEJ.
|
18 bramek | Emil Gajko (16 + 2 k.) (Jagiellonia), Łukasz Dynel (15 + 3 k.) (Łódzki KS) |
17 bramek | Adam Zawierucha (Korona SA) |
16 bramek | Marcin Kluska (13 + 3 k.) (Polonia) |
13 bramek | Krystian Brudz (12 + 1 k.) (Motor), Krystian Pałczyński (12 + 1 k.) (GKS Bełchatów) |
12 bramek | Dawid Surma (Cracovia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Makroregion juniorów młodszych | ||||||||
Kolejka 12 | ||||||||
Motor Lublin | 2 — 2 | Górnik Łęczna | 30 MAJ | 11:00 | ||||
0 — 1 36' 1 — 1 2 — 1 2 — 2 77' Motor: 12 Górnik: 12 Trenerzy: Komor Grzegorz, Komar Mirosław — Grzywa Maciej.
| ||||||||
Cracovia Kraków | 2 — 3 | Progres Kraków | 30 MAJ | 14:00 | ||||
0 — 1 22' 1 — 1 2 — 1 2 — 2 77' 2 — 3 78' Cracovia: 23 Progres: 23 Trenerzy: Krok Krzysztof — Lipecki Krzysztof.
| ||||||||
MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św. | 1 — 1 | Korona Kielce SA | 31 MAJ | 11:00 | ||||
0 — 1 29' 1 — 1 KSZO-Junior: 1 Korona SA: 1 Trenerzy: Klepacz Grzegorz — Gębura Michał, Graba Marek.
| ||||||||
Resovia Rzeszów | 0 — 1 | Stal Mielec | 31 MAJ | 11:00 | ||||
0 — 1 Resovia: 98 Stal: 1 Trenerzy: Rajzer Rafał — Serafiński Maciej.
|
12 bramek | Dominik Zawadzki (10 + 2 k.) (Progres) |
7 bramek | Aleks Aftyka (Górnik), Tomasz Stawiarski (KSZO-Junior) |
6 bramek | Błażej Radwanek (Progres) |
5 bramek | Kamil Antonik (Resovia), Szymon Hajduk (Progres), Piotr Poński (Korona SA), Kamil Słoma (Resovia), Bartłomiej Tymoszuk (Cracovia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Świętokrzyska Liga Juniorów Starszych | ||||||||
Kolejka 17 | ||||||||
Neptun Końskie | 6 — 1 | Łysica Bodzentyn | 30 MAJ | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 4 — 1 32' 5 — 1 6 — 1 Neptun: 1 Łysica: 97 Trenerzy: Komisarski Jarosław — Dejworek Piotr.
| ||||||||
ŁKS Georyt Łagów | 2 — 5 | Juventa Starachowice | 30 MAJ | 13:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 40' 1 — 2 65' 2 — 2 2 — 3 76' 2 — 4 79' 2 — 5 ŁKS Łagów: 12 Juventa: 12 Trenerzy: Siwoń Grzegorz — Wójtowicz Tomasz.
| ||||||||
TS 1946 Nida Pińczów | 0 — 2 | Granat Skarżysko-Kamienna | 30 MAJ | 13:00 | ||||
0 — 1 59' 0 — 2 90+1' TS 1946 Nida: 1 Granat: 98 Trenerzy: Pasternak Jacek — Snopek arkadiusz.
|
16 bramek | Karol Maciąg (Juventa) |
13 bramek | Jakub Łata (Wisła Junior) |
12 bramek | Michał Jarosz (Wisła Junior) |
11 bramek | Mikołaj Podzielny (Juventa) |
10 bramek | Karol Rogoziński (Granat), Piotr Dzieciuch (7 + 3 k.) (Czarni) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. I | ||||||||
Kolejka 17 | ||||||||
Orlicz Suchedniów | 1 — 3 | Naprzód Jędrzejów | 30 MAJ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 43' 1 — 2 65' 1 — 3 Orlicz: 1 Naprzód: 17 Trenerzy: Tusznio Tomasz — Magiera Stanisław.
| ||||||||
Wicher Miedziana Góra | 1 — 8 | GKS Górno | 30 MAJ | 12:00 | ||||
0 — 1 20' 1 — 1 1 — 2 1 — 3 37' 1 — 4 1 — 5 1 — 6 1 — 7 75' 1 — 8 80' Wicher: 23 GKS Górno: 1 Trenerzy: Wojtasiński Sławomir — Kamil Kobus.
| ||||||||
Piaskowianka Piaski | 1 — 1 | Wierna Małogoszcz | 30 MAJ | 13:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 76' Piaskowianka: 12 Wierna: 1 Trenerzy: Florkiewicz Włodzimierz — Bień Pawel.
| ||||||||
Nidzianka Bieliny | 3 — 0 | Czarnovia Kielce | 30 MAJ | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Nidzianka: 1 Czarnovia: 1 Trenerzy: Iwan Hubert — Wąchała Jan.
| ||||||||
Deko Włoszczowa | 4 — 1 | Unia Sędziszów | 30 MAJ | 13:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 34' 2 — 1 3 — 1 4 — 1 Deko: 1 Unia: 1 Trenerzy: Kosowski Włodzimierz — Rokicki Krystian.
|
35 bramek | Patryk Mackiewicz (34 + 1 k.) (Naprzód) |
16 bramek | Krystian Zieliński (GKS Górno) |
15 bramek | Patryk Zapała (13 + 2 k.) (Czarnovia) |
14 bramek | Patryk Pisarek (Naprzód) |
13 bramek | Paweł Miśtal (12 + 1 k.) (Deko) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. II | ||||||||
Kolejka 18 | ||||||||
Sparta Kazimierza Wielka | 10 — 0 | Wisła Nowy Korczyn | 30 MAJ | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 8 — 0 9 — 0 10 — 0 Sparta: 1 Wisła: 12 Trenerzy: Łakota Łukasz — BoduszeK Maciej, Gruchała Adrian.
| ||||||||
Gród Wiślica | 2 — 10 | Zenit Chmielnik | 30 MAJ | 13:00 | ||||
0 — 1 16' 0 — 2 34' 0 — 3 0 — 4 44' 0 — 5 54' 1 — 5 1 — 6 1 — 7 69' 1 — 8 82' 2 — 8 2 — 9 86' 2 — 10 89' Gród: 12 Zenit: 1 Trenerzy: Wieloch Piotr — Srokosz Sebastian.
| ||||||||
Moravia Morawica | 6 — 1 | Nidzica Dobiesławice | 30 MAJ | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 50' 4 — 1 5 — 1 6 — 1 Moravia: 1 Nidzica: 12 Trenerzy: Bęben Marek — Gruchała Stanisław, Trędowski Stanisław.
|
29 bramek | Karol Maciński (26 + 3 k.) (Zenit) |
22 bramek | Michał Szczygielski (Zenit) |
19 bramek | Mikołaj Maciejski (17 + 2 k.) (Moravia) |
17 bramek | Dominik Dybał (Nidzica), Wojciech Idziak (16 + 1 k.) (Nidzica) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. III | ||||||||
Kolejka 16 | ||||||||
UKS Iwaniska | 2 — 5 | Sparta Dwikozy | 30 MAJ | 12:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 39' 1 — 2 65' 1 — 3 70' 2 — 3 2 — 4 84' 2 — 5 90' UKS Iwaniska: 1 Sparta: 1 Trenerzy: STARBA Grzegorz — Rogoziński Robert.
| ||||||||
Stal Kunów | 0 — 1 | Olimpia Pogoń Staszów | 30 MAJ | 12:00 | ||||
0 — 1 Stal: 12 Pogoń: 1 Trenerzy: Jałocha Rafał — Konat Rafał.
| ||||||||
GKS Rudki | 4 — 1 | Świt Ćmielów | 30 MAJ | 12:00 | ||||
Ćmielów | ||||||||
1 — 0 1 — 1 29' 2 — 1 3 — 1 4 — 1 GKS Rudki: 1 Świt: 1 Trenerzy: Paszyński Piotr — Kowalski Łukasz.
| ||||||||
Star Starachowice | 0 — 3 | Kamienna Brody |
12 bramek | Ernest Rozmysłowski (Pogoń) |
11 bramek | Mateusz Gąsior (GKS Rudki), Adam Witek (Stal) |
7 bramek | Karol Rogala (Pogoń) |
6 bramek | Rafał Barszcz (Star), Hubert Czerpak (Świt), Dawid Kiliański (Sparta), Karol Skrzypek (Świt), Adam Celary (4 + 2 k.) (Kamienna) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. I | ||||||||
Kolejka 22 | ||||||||
GKS Nowiny | 3 — 1 | Gród Ćmińsk | 30 MAJ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 52' 2 — 1 3 — 1 GKS Nowiny: 1 Gród: 1 Trenerzy: Wróbel Adam — Mech Paweł.
| ||||||||
Spartakus Daleszyce | 1 — 0 | Hetman Włoszczowa | 30 MAJ | 14:00 | ||||
1 — 0 Spartakus: 1 Hetman: 1 Trenerzy: Więcek Andrzej — Dąbrowski Dariusz.
| ||||||||
Orlęta Kielce | 2 — 4 | UKS Chęciny | 30 MAJ | 19:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 20' 1 — 2 1 — 3 65' 2 — 3 2 — 4 Orlęta: 33 UKS Chęciny: 1 Trenerzy: Goraj Rafał — Karol Mochocki.
| ||||||||
Astra Piekoszów | 1 — 1 | Lechia Strawczyn | 31 MAJ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 75' Astra: 1 Lechia: 1 Trenerzy: Filipiak Mateusz — Woźniak Bogdan.
|
28 bramek | Krystian Kmiecik (Lechia) |
24 bramek | Paweł Bąk (22 + 2 k.) (Bucovia) |
20 bramek | Norbert Jaworski (19 + 1 k.) (UKS Chęciny) |
18 bramek | Piotr Śliwa (Lechia) |
17 bramek | Wojciech Umański (12 + 5 k.) (Partyzant) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. II | ||||||||
Kolejka 16 | ||||||||
MKS Zdrój Busko | 7 — 1 | Victoria Skalbmierz | 30 MAJ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 7 — 1 63' MKS Zdrój: 1 Victoria: 12 Trenerzy: Malczewski Lech — Majohrowski Andrzej.
| ||||||||
Zryw Skroniów | 1 — 4 | Zenit Chmielnik | 30 MAJ | 11:00 | ||||
0 — 1 11' 0 — 2 15' 0 — 3 1 — 3 1 — 4 Zryw: 1 Zenit: 12 Trenerzy: Gajos Hubert — Stępień Grzegorz.
| ||||||||
MGTS Działoszyce | 4 — 7 | Unia Sędziszów | 30 MAJ | 11:00 | ||||
0 — 1 11' 0 — 2 30' 0 — 3 31' 1 — 3 1 — 4 40' 1 — 5 45' 1 — 6 54' 2 — 6 3 — 6 3 — 7 74' 4 — 7 MGTS Działoszyce: 98 Unia: 99 Trenerzy: Banaszek Robert — Gardiew Tomasz.
|
23 bramek | Mikołaj Szczygielski (Zenit) |
20 bramek | Konrad Sikorski (MKS Zdrój) |
18 bramek | Artur Ciepliński (17 + 1 k.) (MKS Zdrój) |
15 bramek | Albert Lasia (MKS Zdrój), Krystian Bracisiewicz (7 + 8 k.) (MKS Zdrój) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. III | ||||||||
Kolejka 20 | ||||||||
Piast Osiek | 11 — 0 | Cukrownik Włostów | 30 MAJ | 10:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 8 — 0 9 — 0 10 — 0 11 — 0 Piast: 6 Cukrownik: 1 Trenerzy: Ryński Robert — Waszczyk Artur.
| ||||||||
MKS KSZO-Junior II Ostrowiec Św. | 1 — 3 | Ester Wojciechowice | 30 MAJ | 10:30 | ||||
1 — 0 1 — 1 46' 1 — 2 52' 1 — 3 67' KSZO-Junior II: 1 Ester: 24 Trenerzy: Marcin Wróbel — Zdybski Konrad.
| ||||||||
Marol Jacentów | 2 — 8 | Czarni Połaniec | 30 MAJ | 11:00 |
35 bramek | Dominik Chrzanowski (29 + 6 k.) (Łysica) |
31 bramek | Gabriel Grabowski (28 + 3 k.) (KSZO-Junior II, Marol) |
22 bramek | Piotr Satro (Nidzianka) |
20 bramek | Daniel Król (KSZO-Junior II) |
17 bramek | Filip Płeszka (Ester), Adam Koprowski (16 + 1 k.) (Łysica) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|