(fot. G. Sojka)
W naszym serwisie będziecie mogli na bieżąco śledzić wyniki zmagań piłkarzy. Aby jednak było to możliwe, prosimy o pomoc i nadsyłanie nam wyników — można do nas dzwonić albo słać SMSy na numery: 791888818, 518028540, 785172067.
Ekstraklasa | ||||||||
Kolejka 5 | ||||||||
Korona Kielce | 0 — 3 | Cracovia Kraków | 14 SIE | 18:00 | ||||
0 — 1 21' 0 — 2 45+1' 0 — 3 49' Korona: 12 Cracovia: 80 Trenerzy: MARCIN BROSZ, TOMASZ WILMAN, WOJCIECH MROSZCZYK, MAREK MATUSZEK — ZIELIŃSKI JACEK, GÓRECKI PIOTR, GĘDŁEK MARCIN, PALCZEWSKI MACIEJ.
| ||||||||
II liga | ||||||||
Kolejka 3 | ||||||||
GKS Tychy | 3 — 1 | ROW 1964 Rybnik | 15 SIE | 19:30 | ||||
25 bramek | Krzysztof Szewczyk (21 + 4 k.) (Cracovia II) |
18 bramek | Artur Biały (17 + 1 k.) (Unia), Maciej Stróżak (16 + 2 k.) (Wisła, Beskid) |
15 bramek | Sebastian Świerzbiński (9 + 6 k.) (Podhale) |
14 bramek | Paweł Czajkowski (KP KSZO 1929), Piotr Kamiński (Czarni), Hubert Laskowski (Korona II), Krzysztof Świątek (13 + 1 k.) (Hutnik) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
IV liga | ||||||||
Kolejka 1 | ||||||||
Lubrzanka Kajetanów | 0 — 1 | Alit Ożarów | 15 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 35' Lubrzanka: 89 Alit: 2 Trenerzy: Stocki Krzysztof, Foks Zenobiusz — Lipowski Jarosław.
| ||||||||
TS 1946 Nida Pińczów | 0 — 0 | Neptun Końskie | 15 SIE | 17:00 | ||||
TS 1946 Nida: 1 Neptun: 12 Trenerzy: Maj Zdzisław, Sosień Seweryn — Szpiega Waldemar.
| ||||||||
Naprzód Jędrzejów | 2 — 0 | Klimontowianka Klimontów | 16 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Naprzód: 1 Klimontowianka: 24 Trenerzy: Osiński Cezary — Klepacz Grzegorz.
| ||||||||
| ||||||||
ŁKS Georyt Łagów | 3 — 1 | GKS Rudki | 16 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 50' 2 — 1 3 — 1 ŁKS Łagów: 33 GKS Rudki: 1 Trenerzy: Dziubel Krzysztof — Świetlik Dariusz.
| ||||||||
Nidzianka Bieliny | 3 — 2 | Unia Sędziszów | 16 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 23' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 3 — 2 68' Nidzianka: 87 Unia: 47 Trenerzy: WIJAS PAWEŁ, PINDRAL MATEUSZ — FENDRYCH ANDRZEJ.
| ||||||||
Hetman Włoszczowa | 0 — 1 | Wierna Małogoszcz | 16 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 90+2' Hetman: 12 Wierna: 1 Trenerzy: Groszek Jarosław — Lniany Mariusz, Bień Paweł.
| ||||||||
Kamienna Brody | 2 — 1 | MKS Zdrój Busko | 16 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 45' 2 — 1 Kamienna: 1 MKS Zdrój: 1 Trenerzy: Adrian Sobczyński — Trela Krzysztof.
|
23 bramek | Bartosz Sot (22 + 1 k.) (Nidzianka), Michał Smolarczyk (18 + 5 k.) (Wierna) |
19 bramek | Jacek Rożek (14 + 5 k.) (Klimontowianka) |
17 bramek | Krystian Rzepa (16 + 1 k.) (Pogoń), Artur Kidoń (14 + 3 k.) (Kamienna) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa okręgowa | ||||||||
Kolejka 1 | ||||||||
Wisła Nowy Korczyn | 2 — 3 | Stal Kunów | 15 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 7' 1 — 1 2 — 1 2 — 2 2 — 3 74' Wisła: 12 Stal: 12 Trenerzy: Francuz Wiesław, Boduszewski Maciej — Jałocha Jarosław.
| ||||||||
GKS Nowiny | 3 — 1 | Wicher Miedziana Góra | 15 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 GKS Nowiny: 32 Wicher: 1 Trenerzy: Ludwinek Mariusz — Wojtasiński Sławomir, Pałka Stanisław.
| ||||||||
Zieleń Żelisławice | 2 — 2 | Orlęta Kielce | 16 SIE | 13:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 24' 2 — 1 2 — 2 57' Zieleń: 44 Orlęta: 80 Trenerzy: Józefowski Karol — Cieślak Janusz.
| ||||||||
Zenit Chmielnik | 4 — 0 | Koprzywianka Koprzywnica | 16 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Zenit: 1 Koprzywianka: 12 Trenerzy: Złotnik Witold, Szmania Mateusz — Twaróg Michał.
| ||||||||
Polanie Pierzchnica | 1 — 4 | Granat Skarżysko-Kamienna | 16 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 53' 1 — 2 1 — 3 85' 1 — 4 Polanie: 1 Granat: 70 Trenerzy: Kwaśniewski Łukasz — Snopek Arkadiusz.
| ||||||||
Gród Ćmińsk | 6 — 0 | Sparta Dwikozy | 16 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 Gród: 1 Sparta: 1 Trenerzy: Arczewski Arkadiusz — Mazur Jerzy, Rogodziński Robert.
| ||||||||
Od 53. w bramce Sparty 15Radosław Mortka. | ||||||||
Star Starachowice | 1 — 0 | Piast Stopnica | 16 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 Star: 1 Piast: 1 Trenerzy: Anduła Artur — Tomecki Grzegorz.
| ||||||||
Orlicz Suchedniów | 0 — 6 | Moravia Morawica | 16 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 24' 0 — 3 26' 0 — 4 0 — 5 74' 0 — 6 84' Orlicz: 1 Moravia: 22 Trenerzy: Kabała Rajmund, Mosiołek Jarosław — Bęben Marek, Jeziorski Kazimierz.
|
27 bramek | Mariusz Fabjański (22 + 5 k.) (Star) |
22 bramek | Jakub Majewski (Polanie), Dominik Szewczyk (GKS Nowiny), Michał Piotrowski (14 + 8 k.) (Wisła) |
15 bramek | Mirosław Słoń (Orlicz) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Centralna Liga Juniorów, gr. wsch. | ||||||||
Kolejka 3 | ||||||||
Jagiellonia Białystok | 4 — 1 | Stal Rzeszów | 15 SIE | 10:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 58' 3 — 1 4 — 1 Jagiellonia: 1 Stal R.: 12 Trenerzy: kulhawik tomasz, Grzybko Piotr — SZELIGA JERZY.
| ||||||||
UKS SMS Łódź | 2 — 0 | Cracovia Kraków | 15 SIE | 10:30 | ||||
1 — 0 2 — 0 UKS SMS Łódź: 26 Cracovia: 23 Trenerzy: Dawidowski Mirosław, Perliński Marcin, Kroczek Dawid, Jabłoński Mariusz — Mrozek Piotr, Cabaj Marcin.
| ||||||||
TOP 54 Biała Podlaska | 1 — 3 | Łódzki KS | 16 SIE | 11:00 | ||||
0 — 1 19' 0 — 2 31' 0 — 3 60' 1 — 3 TOP 54: 1 Łódzki KS: 3 Trenerzy: Storto Miłosz , Ciejak Piotr — Pyrdoł Marcin. | ||||||||
Wisła Kraków | 1 — 1 | Legia Warszawa | 16 SIE | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 90+4' Wisła: 1 Legia: 1 Trenerzy: KMIECIK KAZIMIERZ — Kobierecki Piotr, Kamuda Mateusz, Maciej Kowal. | ||||||||
Stal Mielec | 1 — 2 | Korona Kielce SA | 16 SIE | 12:00 | ||||
0 — 1 27' 1 — 1 1 — 2 70' Stal M.: 1 Korona SA: 12 Trenerzy: Serafiński Maciej, Wyparło Bogusław, Wierzchowiec Kamil — Mierzwa Marek, Gębura Michał.
| ||||||||
Polonia Warszawa | 2 — 1 | KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. | 16 SIE | 16:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 51' 2 — 1 Polonia: 25 KP KSZO 1929: 1 Trenerzy: Maliszewski Michał, Maleszyk Damian — Domagała Waldemar, Wróbel Marcin.
| ||||||||
Hutnik Nowa Huta Kraków | 1 — 2 | Motor Lublin | 16 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 24' 1 — 1 1 — 2 73' Hutnik: 1 Motor: 12 Trenerzy: Łukasz Włodarczyk, Łukasz Wajda, Adam Murzański — SAWA MARIUSZ.
| ||||||||
MKS Ełk | 2 — 3 | GKS Bełchatów | 16 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 2 — 2 2 — 3 85' MKS Ełk: 12 GKS Bełchatów: 54 Trenerzy: Dakowicz Artur — ZADWORNY TOMASZ.
|
21 bramek | Kacper Piechniak (17 + 4 k.) (Jagiellonia) |
15 bramek | Czarek Sauczek (12 + 3 k.) (Polonia) |
13 bramek | Mikołaj Napora (Legia), Dawid Brzeski (12 + 1 k.) (Polonia) |
12 bramek | Piotr Poński (Korona SA), Mateusz Skonieczka (MKS Ełk), Sebastian Palonek (7 + 5 k.) (Hutnik) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|