(fot. G. Sojka)
W naszym serwisie będziecie mogli na bieżąco śledzić wyniki zmagań piłkarzy. Aby jednak było to możliwe, prosimy o pomoc i nadsyłanie nam wyników — można do nas dzwonić albo słać SMSy na numery: 791888818, 518028540, 785172067.
Ekstraklasa | ||||||||
Kolejka 7 | ||||||||
Korona Kielce | 1 — 1 | Pogoń Szczecin | 29 SIE | 20:30 | ||||
0 — 1 23' 1 — 1 Korona: 1 Trenerzy: MARCIN BROSZ, TOMASZ WILMAN, WOJCIECH MROSZCZYK, MAREK MATUSZEK — Węglewski Marcin, Biliński Radosław, Pesković Boris.
|
II liga | ||||||||
Kolejka 6 | ||||||||
ROW 1964 Rybnik | 0 — 1 | Okocimski KS Brzesko | 29 SIE | 19:00 | ||||
Nadwiślan Góra | 1 — 0 | Kotwica Kołobrzeg | 30 SIE | 17:00 | ||||
25 bramek | Krzysztof Szewczyk (21 + 4 k.) (Cracovia II) |
18 bramek | Artur Biały (17 + 1 k.) (Unia), Maciej Stróżak (16 + 2 k.) (Wisła, Beskid) |
15 bramek | Sebastian Świerzbiński (9 + 6 k.) (Podhale) |
14 bramek | Paweł Czajkowski (KP KSZO 1929), Piotr Kamiński (Czarni), Hubert Laskowski (Korona II), Krzysztof Świątek (13 + 1 k.) (Hutnik) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
IV liga | ||||||||
Kolejka 3 | ||||||||
Naprzód Jędrzejów | 1 — 0 | Alit Ożarów | 30 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 Naprzód: 1 Alit: 1 Trenerzy: Osiński Cezary — Lipowski Jarosław.
| ||||||||
GKS Rudki | 1 — 4 | Lubrzanka Kajetanów | 30 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 10' 0 — 2 42' 0 — 3 0 — 4 64' 1 — 4 GKS Rudki: 1 Lubrzanka: 89 Trenerzy: Świetlik Dariusz — Stocki Krzysztof, Foks Zenobiusz.
| ||||||||
TS 1946 Nida Pińczów | 3 — 1 | Klimontowianka Klimontów | 30 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 50' 2 — 1 3 — 1 TS 1946 Nida: 1 Klimontowianka: 24 Trenerzy: Maj Zdzisław — Klepacz Grzegorz , Ziomek Piotr .
| ||||||||
Partyzant Radoszyce | 0 — 0 | ŁKS Georyt Łagów | 30 SIE | 17:00 | ||||
Partyzant: 1 ŁKS Łagów: 33 Trenerzy: KOMISARSKI JAROSŁAW, PAPROS BARTŁOMIEJ — DZIUBEL KRZYSZTOF.
| ||||||||
W 85. minucie 18Mateusz Fryc (Łagów) nie wykorzystał rzutu karnego.
| ||||||||
Nidzianka Bieliny | 2 — 0 | Neptun Końskie | 30 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Nidzianka: 87 Neptun: 12 Trenerzy: Wijas Paweł, Pindral Mateusz — szpiega waldemar.
| ||||||||
Kamienna Brody | 3 — 2 | Unia Sędziszów | 30 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 62' 3 — 2 81' Kamienna: 1 Unia: 84 Trenerzy: Sobczyński Adrian — Fendrych Andrzej.
| ||||||||
MKS Zdrój Busko | 2 — 3 | Wierna Małogoszcz | 30 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 2 — 2 48' 2 — 3 72' MKS Zdrój: 1 Wierna: 12 Trenerzy: Trela krzysztof — Lniany Mariusz.
|
23 bramek | Bartosz Sot (22 + 1 k.) (Nidzianka), Michał Smolarczyk (18 + 5 k.) (Wierna) |
19 bramek | Jacek Rożek (14 + 5 k.) (Klimontowianka) |
17 bramek | Krystian Rzepa (16 + 1 k.) (Pogoń), Artur Kidoń (14 + 3 k.) (Kamienna) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa okręgowa | ||||||||
Kolejka 3 | ||||||||
GKS Nowiny | 0 — 0 | Granat Skarżysko-Kamienna | 28 SIE | 17:30 | ||||
GKS Nowiny: 32 Granat: 70 Trenerzy: Ludwinek Mariusz — Snopek Arkadiusz, Łakomiec Dariusz.
| ||||||||
Wisła Nowy Korczyn | 3 — 0 | Zenit Chmielnik | 29 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Wisła: 12 Zenit: 1 Trenerzy: Boduszek Damian — Złotnik Witold.
| ||||||||
Gród Ćmińsk | 1 — 1 | Stal Kunów | 30 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 33' 1 — 1 Gród: 1 Stal: 1 Trenerzy: Arczewski Mariusz — Jałocha Jarosław.
| ||||||||
Star Starachowice | 2 — 1 | Wicher Miedziana Góra | 30 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 65' 2 — 1 Star: 1 Wicher: 1 Trenerzy: Andula Artur — Wojtasiński Sławomir.
| ||||||||
Orlicz Suchedniów | 0 — 1 | Sparta Dwikozy | 30 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 16' Orlicz: 1 Sparta: 12 Trenerzy: Kabała Rajmund, Mosiołek Jarosław — Mazur Jerzy, Rogoziński Robert.
| ||||||||
Fotorelacja ze spotkania dostępna tutaj. | ||||||||
Zieleń Żelisławice | 0 — 1 | Piast Stopnica | 30 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 30' Zieleń: 44 Piast: 27 Trenerzy: Józefowski Karol — Tomecki Grzegorz .
| ||||||||
Orlęta Kielce | 0 — 2 | Moravia Morawica | 30 SIE | 17:00 | ||||
Kielce, ul. Kusocińskiego | ||||||||
0 — 1 41' 0 — 2 83' Orlęta: 80 Moravia: 22 Trenerzy: Cieślak Janusz — Bęben Marek, Jeziorski Kazimierz.
|
27 bramek | Mariusz Fabjański (22 + 5 k.) (Star) |
22 bramek | Jakub Majewski (Polanie), Dominik Szewczyk (GKS Nowiny), Michał Piotrowski (14 + 8 k.) (Wisła) |
15 bramek | Mirosław Słoń (Orlicz) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa A, gr. I | ||||||||
Kolejka 3 | ||||||||
Skała Tumlin | 0 — 2 | Piast Chęciny | 29 SIE | 11:00 | ||||
0 — 1 10' 0 — 2 13' Skała: 99 Piast: 1 Trenerzy: Guzik Michał — Uilk Piotr.
| ||||||||
Dąb Nagłowice | 3 — 1 | Politechnika Świętokrzyska Kielce | 29 SIE | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 87' Dąb: 1 Politechnika Św.: 29 Trenerzy: Seweryn Bogusław, Ścibisz Andrzej — Obarzanek Artur.
| ||||||||
Partyzant Wodzisław | 2 — 5 | MSS-Klonówka Masłów | 30 SIE | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 13' 1 — 2 23' 2 — 2 2 — 3 35' 2 — 4 55' 2 — 5 81' Partyzant: 12 MSS-Klonówka: 12 Trenerzy: STYCZEŃ TOMASZ — KWIATKOWSKI MACIEJ, JANASZEK DAWID.
| ||||||||
Astra Piekoszów | 1 — 0 | Victoria Mniów | 30 SIE | 15:00 | ||||
1 — 0 Astra: 1 Victoria: 1 Trenerzy: Śladkowski Marcin, Guzy Edward — Zychalski Marcin, Królik Lukasz.
| ||||||||
GLKS Fałków | 5 — 0 | Samson Samsonów | 30 SIE | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 GLKS Fałków: 12 Samson: 1 Trenerzy: Baran Robert — Pawlik Jacek, Rynk Oskar.
| ||||||||
Bucovia Bukowa | 1 — 1 | Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn | 30 SIE | 15:00 | ||||
0 — 1 49' 1 — 1 Bucovia: 1 Sokół: 1 Trenerzy: HACZKIEWICZ MARIAN, TATAR TOMASZ — LUZAR JAN.
| ||||||||
Piaskowianka Piaski | 1 — 2 | Lechia Strawczyn | 30 SIE | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 33' 1 — 2 89' Piaskowianka: 1 Lechia: 37 Trenerzy: OPARA GRZEGORZ — GAŁĘZIOWSKI MIROSŁAW.
| ||||||||
Nida Sobków | 1 — 2 | Zryw Skroniów | 30 SIE | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 1 — 2 80' Nida: 99 Zryw: 1 Trenerzy: JANICKI KAROL — KOŚMIDER ŁUKASZ.
|
40 bramek | Albert Zajęcki (39 + 1 k.) (Lechia) |
25 bramek | Sebastian Wijas (23 + 2 k.) (Sokół) |
20 bramek | Marcin Supierz (MSS-Klonówka), Rafał Krzysztofik (16 + 4 k.) (Piaskowianka) |
18 bramek | Tomasz Raczyński (17 + 1 k.) (Lechia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa A, gr. II | ||||||||
Kolejka 2 | ||||||||
Spartakus II Daleszyce | 0 — 7 | Zorza Tempo Pacanów | 29 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 28' 0 — 2 37' 0 — 3 40' 0 — 4 41' 0 — 5 51' 0 — 6 53' 0 — 7 55' Spartakus II: 1 Zorza Tempo: 1 Trenerzy: Janaszek Arkadiusz — Pośpiech Leszek.
| ||||||||
LZS Samborzec | 6 — 0 | Świt Ćmielów | 29 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 LZS Samborzec: 33 Świt: 1 Trenerzy: Gawroński Wojciech — Marynowski Tomasz.
| ||||||||
Alit II Ożarów | 2 — 4 | Baszta Rytwiany | 29 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 32' 2 — 1 2 — 2 41' 2 — 3 55' 2 — 4 85' Alit II: 1 Baszta: 1 Trenerzy: ozóg piotr — maruszewski dariusz.
| ||||||||
Zryw Zbigniewice | 2 — 1 | Jawornik Gorzków | 30 SIE | 15:00 | ||||
0 — 1 38' 1 — 1 2 — 1 Zryw: 1 Jawornik: 1 Trenerzy: Szmuc Tomasz — Radziszewski Paweł.
| ||||||||
GKS Górno | 1 — 3 | UKS Baćkowice | 30 SIE | 15:00 | ||||
0 — 1 23' 0 — 2 31' 1 — 2 1 — 3 65' GKS Górno: 1 UKS Baćkowice: 12 Trenerzy: Waldon Mirosław, Kobus Daniel — Czaja Adrian.
| ||||||||
Zdjęcia z meczu tutaj. | ||||||||
OKS Opatów | 1 — 3 | Gród Wiślica | 30 SIE | 15:00 | ||||
0 — 1 18' 0 — 2 20' 0 — 3 54' 1 — 3 OKS Opatów: 1 Gród: 33 Trenerzy: Siczek Tomasz — Gruchała Przemysław.
| ||||||||
Nidzica Dobiesławice | 0 — 1 | Agricola Łoniów | 30 SIE | 15:00 | ||||
Kazimierza Wielka | ||||||||
0 — 1 38' Nidzica: 22 Agricola: 93 Trenerzy: Idziak Adam — Mrzygłód Marek, Kołacz Łukasz.
|
33 bramek | Marcin Chmiel (30 + 3 k.) (LZS Samborzec) |
30 bramek | Patryk Klepacz (29 + 1 k.) (Gród) |
23 bramek | Tomasz Kopacki (20 + 3 k.) (Zorza Tempo) |
22 bramek | Kamil Olesiński (Gród) |
20 bramek | Norbert Wątek (Jawornik) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Klasa B, gr. I | ||||||||
Kolejka 2 | ||||||||
Tęcza Gowarczów | 2 — 1 | Radiator$ Stąporków | 30 SIE | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 44' 2 — 1 Tęcza: 1 Radiator$: 12 Trenerzy: Skowron Paweł — Jedynak Sławomir.
| ||||||||
Polonia Białogon Kielce | 2 — 3 | Unia Małogoszcz | 30 SIE | 11:00 | ||||
0 — 1 33' 1 — 1 1 — 2 71' 2 — 2 2 — 3 90' Polonia Białogon: 1 Unia: 1 Trenerzy: Dutkiewicz Piotr — Bodzioch Marcin.
| ||||||||
ULKS Łączna | 1 — 1 | Granat Borki | 30 SIE | 11:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 ULKS Łączna: 1 Granat: 35 Trenerzy: Żmijewski Tadeusz — Filipiak Mateusz.
| ||||||||
W 21. minucie 98Grzegorz Kosmala (Granat) nie wykorzystał rzutu karnego. Od 46. minuty 5Jacek Kowalski w bramce ULKS. Fotorelacja ze spotkania dostępna tutaj. | ||||||||
KS Kamienna Wola | 4 — 3 | Łysica II Bodzentyn | 30 SIE | 13:30 | ||||
1 — 0 1 — 1 50' 2 — 1 3 — 1 3 — 2 75' 3 — 3 80' 4 — 3 KS Kamienna W.: 81 Łysica II: 1 Trenerzy: Janus Ryszard — Dejworek Piotr.
| ||||||||
KS Smyków | 1 — 3 | Akademia Piłkarska Korona Kielce | 30 SIE | 15:00 | ||||
0 — 1 13' 0 — 2 54' 0 — 3 80' 1 — 3 KS Smyków: 1 Akademia Piłkarska Korona: 12 Trenerzy: Kołodziejczyk jacek, Owczarek Damian — Rajecki Piotr.
|
14 bramek | Paweł Rybicki (12 + 2 k.) (Radiator$) |
13 bramek | Hubert Cieślik (Tęcza) |
11 bramek | Grzegorz Grzegorski (Łysica II), Dawid Kwiecień (Radiator$) |
9 bramek | Radosław Jarząb (8 + 1 k.) (Płomień) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. II | ||||||||
Kolejka 2 | ||||||||
GKS Kluczewsko | 3 — 1 | Nida Oksa | 29 SIE | 15:00 | ||||
0 — 1 28' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 GKS Kluczewsko: 1 Nida: 1 Trenerzy: Dąbrowski Dariusz — Radziejewski Marcin, Kusaj Andrzej.
| ||||||||
Top-Spin Promnik | 1 — 2 | ŁKS Łopuszno | 30 SIE | 11:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 1 — 2 75' Top-Spin: 12 ŁKS Łopuszno: 12 Trenerzy: Brudziński Arkadiusz, Gawroński Artur — Picheta Jacek.
| ||||||||
GTS Raków | 3 — 1 | Wierna II Małogoszcz | 30 SIE | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 84' GTS Raków: 1 Wierna II: 1 Trenerzy: Wiącek Andrzej — Bień Paweł.
| ||||||||
GLKS Krasocin | 3 — 1 | Deko Włoszczowa | 30 SIE | 11:00 | ||||
0 — 1 16' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 GLKS Krasocin: 1 Deko: 1 Trenerzy: Sitkowski Grzegorz — Kosowski Włodzimierz.
| ||||||||
Start Słupia Jędrzejowska | 2 — 2 | LKS Bolmin | 30 SIE | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 71' 2 — 2 80' Start: 12 LKS Bolmin: 94 Trenerzy: Winiarski Łukasz — Nowaczek Paweł.
| ||||||||
LZS Czarnocin | 3 — 0 | Strzelec Chroberz | 30 SIE | 15:00 | ||||
Chroberz | ||||||||
0 — 1 32' 0 — 2 51' 1 — 2 1 — 3 88' LZS Czarnocin: 12 Strzelec: 1 Trenerzy: Przemysław Pytel, Krystian Kwiecień — Seweryn Sosień, Paweł Wojtaś.
|
29 bramek | Adrian Koprowski (27 + 2 k.) (Start) |
27 bramek | Andrzej Kusaj (25 + 2 k.) (Nida) |
15 bramek | Łukasz Niebudek (ŁKS Łopuszno), Kamil Wijas (14 + 1 k.) (ŁKS Łopuszno) |
14 bramek | Tomasz Różański (Nida), Kamil Cygan (12 + 2 k.) (Wierna II) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. III | ||||||||
Kolejka 2 | ||||||||
Huragan Wilczyce | 7 — 1 | KS Tarłów | 30 SIE | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 6 — 1 73' 7 — 1 Huragan: 1 KS Tarłów: 1 Trenerzy: Dywan Andrzej — Tomczyk Robert.
| ||||||||
Arka Pawłów | 2 — 1 | Arka Koprzywnica | 30 SIE | 11:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 Arka P.: 1 Arka K.: 1 Trenerzy: KOPROWSKI Kamil — CIACH Wojciech.
| ||||||||
Zorza Czajków | 1 — 4 | Cukrownik Włostów | 30 SIE | 11:20 | ||||
Staszów, ul. Koszarowa (boczne) | ||||||||
0 — 1 1 — 1 1 — 2 82' 1 — 3 85' 1 — 4 89' Zorza: 12 Cukrownik: 1 Trenerzy: Bochnek Leszek — Kwiatosz Krzysztof .
| ||||||||
Opóźniony 20 minut z powodu problemów Zorzy ze skompletowaniem składu. | ||||||||
Strażak Bidziny | 1 — 3 | GKS Obrazów | 30 SIE | 16:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 45' 1 — 2 59' 1 — 3 90+2' Strażak: 1 GKS Obrazów: 1 Trenerzy: Dyjewski Przemysław — Marzec Robert .
| ||||||||
Piast Osiek | 4 — 2 | Ester Wojciechowice | 30 SIE | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 57' 2 — 2 67' 3 — 2 4 — 2 Piast: 1 Ester: 33 Trenerzy: Ryński Robert — Paszyński Piotr.
| ||||||||
GKS Świniary | 2 — 2 | Marol Jacentów | 30 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 2 — 2 GKS Świniary: 12 Marol: 12 Trenerzy: urbaniak robert, kołacz sebastian — rutkowski zbigniew.
|
31 bramek | Damian Lipiec (28 + 3 k.) (GKS Obrazów) |
19 bramek | Łukasz Mazur (GKS Obrazów) |
18 bramek | Paweł Hammer (14 + 4 k.) (Huragan) |
15 bramek | Maciej Drozdowski (Huragan, Cukrownik) |
14 bramek | Przemysław Kopeć (4 + 10 k.) (GKS Świniary) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
II liga kobiet, gr. południowo-wschodnia | ||||||||
Kolejka 1 | ||||||||
Iskra Brzezinka | 1 — 6 | Bronowianka Kraków | 1 WRZ | 17:30 | ||||
1 — 0 1 — 1 16' 1 — 2 29' 1 — 3 30' 1 — 4 34' 1 — 5 54' 1 — 6 Iskra: 43 Bronowianka: 1 Trenerzy: SŁOTOŚ BOŻENA, ŁASKI MICHAŁ — CZESŁAW ŻĄDŁO. | ||||||||
Kolejka 2 | ||||||||
Górnik II Łęczna | 1 — 4 | Starówka Nowy Sącz | 29 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 12' 0 — 2 22' 0 — 3 53' 0 — 4 70' 1 — 4 Górnik II: 1 Starówka: 1 Trenerzy: MIECZKOWSKI JANUSZ — FIUT DOMINIKA, KALISZ KLAUDIA.
| ||||||||
DAP Dębica | 2 — 1 | Tarnovia Tarnów | 29 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 2 — 1 DAP: 1 Tarnovia: 1 Trenerzy: Cabaj Maciej — Ćwik Jacek .
| ||||||||
Bronowianka Kraków | 2 — 4 | Naprzód Sobolów | 30 SIE | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 51' 2 — 2 2 — 3 66' 2 — 4 88' Bronowianka: 1 Naprzód: 1 Kartki także: Maria Korta 83'. Trenerzy: Żądło Andrzej — Bukowiec Piotr.
| ||||||||
Iskra Brzezinka | 2 — 1 | Sparta Daleszyce | 30 SIE | 12:00 | ||||
0 — 1 22' 1 — 1 2 — 1 Iskra: 43 Sparta: 1 Trenerzy: Słotoś Bożena, Michał Łaski — WENGORSKI MARCIN. | ||||||||
Moravia Morawica | 4 — 3 | Potok Sitno | 30 SIE | 15:30 | ||||
1 — 0 1 — 1 1 — 2 45' 2 — 2 2 — 3 3 — 3 4 — 3 Moravia: 1 Potok: 98 Trenerzy: Tarczyńska Maria — Kiecana Rafał, Smoląg Tomasz.
| ||||||||
Rysy Bukowina Tatrzańska | 4 — 2 | Respekt Myślenice | 30 SIE | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 37' 3 — 1 4 — 1 4 — 2 88' Rysy: 1 Respekt: 99 Trenerzy: Podczerwiński Paweł — Senderski Przemysław, Dziadkowiec Jan.
|
20 bramek | Halina Półtorak (Rysy) |
19 bramek | Klaudia Maciążka (Rysy) |
18 bramek | Marta Góral (17 + 1 k.) (Naprzód) |
17 bramek | Justyna Kapustka (16 + 1 k.) (Tarnovia) |
15 bramek | Katarzyna Białoszewska (Naprzód) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
III liga kobiet | ||||||||
Kolejka 1 | ||||||||
Łysica Bodzentyn | 5 — 0 | MKS Zdrój Busko | 29 SIE | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 Łysica: 1 MKS Zdrój: 12 Trenerzy: RUBINKIEWICZ Mirosław — MALCZEWSKI Lech.
| ||||||||
Top-Spin Promnik | 0 — 4 | Stal Kunów | 29 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 28' 0 — 2 0 — 3 57' 0 — 4 90' Top-Spin: 12 Stal: 1 Trenerzy: Gawroński Andrzej — Jałocha Jarosław.
|
12 bramek | Magdalena Bazan (Łysica) |
10 bramek | Federica Dall'Ara (9 + 1 k.) (Orlicz), Aleksandra Misiak (8 + 2 k.) (Wisła) |
9 bramek | Lilla Jamska (Stal), Agnieszka Wąsowicz (Top-Spin) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Centralna Liga Juniorów, gr. wsch. | ||||||||
Kolejka 5 | ||||||||
Jagiellonia Białystok | 3 — 0 | Motor Lublin | 29 SIE | 12:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Jagiellonia: 12 Motor: 12 Trenerzy: Kulhawik Tomasz, Grzybko Piotr — Złomańczuk Tomasz, Komor Grzegorz, Herda Karol.
| ||||||||
UKS SMS Łódź | 0 — 0 | KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. | 29 SIE | 13:00 | ||||
UKS SMS Łódź: 26 KP KSZO 1929: 1 Trenerzy: Dawidowski Mirosław, Perliński Marcin, Kroczek Dawid, Jabłoński Mariusz — Domagała Waldemar, Mariusz Kadela.
| ||||||||
Stal Mielec | 0 — 1 | Polonia Warszawa | 29 SIE | 15:00 | ||||
0 — 1 54' Stal M.: 12 Polonia: 25 Trenerzy: Serafiński Maciej, Wyparło Bogusław — Maliszewski Michał, Maleszyk Damian.
| ||||||||
Wisła Kraków | 1 — 0 | Stal Rzeszów | 29 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 Wisła: 1 Stal R.: 1 Trenerzy: KMIECIK KAZIMIERZ — SZELIGA JEREZY.
| ||||||||
Legia Warszawa | 2 — 1 | Łódzki KS | 29 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 46' Legia: 1 Łódzki KS: 33 Trenerzy: Piotr Kobierecki, Mateusz Kamuda, Maciej Kowal, Tomasz Grudziński — Pyrdoł Marcin. | ||||||||
TOP 54 Biała Podlaska | 2 — 1 | GKS Bełchatów | 30 SIE | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 80' 2 — 1 TOP 54: 1 GKS Bełchatów: 54 Trenerzy: Storto Miłosz — ZADWORNY TOMASZ, ŁUSZCZ ZYGMUNT.
| ||||||||
MKS Ełk | 2 — 0 | Korona Kielce SA | 30 SIE | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 MKS Ełk: 12 Korona SA: 12 Trenerzy: Dakowicz Artur — Mierzwa Marek, Gębura Michał.
| ||||||||
Hutnik Nowa Huta Kraków | 0 — 3 | Cracovia Kraków | 30 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 38' 0 — 2 45' 0 — 3 77' Hutnik: 1 Cracovia: 23 Trenerzy: Włodarczyk Łukasz, Kaczmarczyk Adam, Wajda Krzysztof — Mrozek Piotr, Cabaj Marcin. |
21 bramek | Kacper Piechniak (17 + 4 k.) (Jagiellonia) |
15 bramek | Czarek Sauczek (12 + 3 k.) (Polonia) |
13 bramek | Mikołaj Napora (Legia), Dawid Brzeski (12 + 1 k.) (Polonia) |
12 bramek | Piotr Poński (Korona SA), Mateusz Skonieczka (MKS Ełk), Sebastian Palonek (7 + 5 k.) (Hutnik) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Świętokrzyska Liga Juniorów Starszych | ||||||||
Kolejka 1 | ||||||||
Olimpia Pogoń Staszów | 2 — 1 | Juventa Starachowice | 29 SIE | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 57' Pogoń: 1 Juventa: 1 Trenerzy: Konat Rafał — Wójtowicz Tomasz.
| ||||||||
Klimontowianka Klimontów | 2 — 2 | Wisła Junior Sandomierz | 29 SIE | 13:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 1 — 2 48' 2 — 2 Klimontowianka: 26 Wisła Junior: 1 Trenerzy: DYWAN KRZYSZTOF — JAROSZ WOJCIECH, WOŹNIAK MICHAŁ.
| ||||||||
ŁKS Georyt Łagów | — | Naprzód Jędrzejów | 29 SIE | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 3 — 1 ŁKS Łagów: 1 Naprzód: 1 Trenerzy: Siwoń Grzegorz — Magiera Stanisław.
| ||||||||
Zenit Chmielnik | 2 — 3 | Granat Skarżysko-Kamienna | 30 SIE | 11:00 | ||||
0 — 1 59' 0 — 2 1 — 2 1 — 3 81' 2 — 3 Zenit: 1 Granat: 31 Trenerzy: Srokosz Sebastian — Paździsz Andrzej.
| ||||||||
Neptun Końskie | — | TS 1946 Nida Pińczów | 31 SIE | 14:30 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 8 — 0 9 — 0 10 — 0 11 — 0 Neptun: 1 TS 1946 Nida: 1 Trenerzy: Jarzab Arkadiusz — Pasternak Jacek.
|
38 bramek | Piotr Zieliński (36 + 2 k.) (Neptun) |
19 bramek | Karol Maciąg (Juventa), Mikołaj Podzielny (Juventa) |
15 bramek | Bartłomiej Sidor (13 + 2 k.) (Neptun) |
14 bramek | Michał Jarosz (Wisła Junior) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych | ||||||||
Elim. makr. · Kolejka 2 | ||||||||
Olimpia Pogoń Staszów | — | Granat Skarżysko-Kamienna | 29 SIE | 11:00 | ||||
0 — 1 2' 0 — 2 0 — 3 0 — 4 1 — 4 1 — 5 1 — 6 79' Pogoń: 1 Granat: 1 Trenerzy: PRZETAK MAXCIEJ — KASPRZYK DARIUSZ.
| ||||||||
KKP Korona Kielce | 0 — 0 | Korona Kielce SA | 29 SIE | 11:00 | ||||
KKP Korona: 90 Korona SA: 12 Trenerzy: SŁABIAK MARIUSZ, KRĘŻOŁEK TOMASZ — MAREK GRABA, JACEK KUBICKI.
| ||||||||
Rodzina Kielce | 0 — 6 | Juventa Starachowice | 29 SIE | 11:00 | ||||
0 — 1 25' 0 — 2 27' 0 — 3 28' 0 — 4 39' 0 — 5 53' 0 — 6 Rodzina: 32 Juventa: 1 Trenerzy: KOŁODZIEJCZYK TOMASZ, PACANOWSKI PAWEŁ — ZDZISŁAW SPADŁO.
|
18 bramek | Daniel Król (KP KSZO 1929) |
14 bramek | Sebastian Klimczyk (KP KSZO 1929), Kornel Łosak (Korona SA) |
13 bramek | Mateusz Niewczas (Juventa) |
12 bramek | Emil Gołyski (Juventa), Cezary Matuszewski (10 + 2 k.) (KKP Korona) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. I | ||||||||
Kolejka 1 | ||||||||
Hetman Włoszczowa | 0 — 1 | Wierna Małogoszcz | 29 SIE | 11:00 | ||||
0 — 1 70' Hetman: 20 Wierna: 12 Trenerzy: Podsiedlik Daniel — Bień Paweł.
| ||||||||
Moravia Morawica | 6 — 1 | Orlicz Suchedniów | 29 SIE | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 5 — 1 6 — 1 Moravia: 12 Orlicz: 97 Trenerzy: Podsiadło Jarosław — Moskal Kamil, Krzysztofek Mariusz.
| ||||||||
Piast Chęciny | 2 — 2 | Czarnovia Kielce | 29 SIE | 13:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 39' 1 — 2 45' 2 — 2 Piast: 1 Czarnovia: 22 Trenerzy: Mochocki Karol — Wąchała Jan.
| ||||||||
Nidzianka Bieliny | 1 — 1 | GKS Górno | 29 SIE | 13:00 | ||||
0 — 1 29' 1 — 1 Nidzianka: 1 GKS Górno: 1 Trenerzy: Wiącek Andrzej — Kobus Kamil.
|
15 bramek | Marcin Jakóbczyk (13 + 2 k.) (Piast) |
13 bramek | Arkadiusz Terech (7 + 6 k.) (Moravia) |
12 bramek | Norbert Jaworski (Piast) |
11 bramek | Krystian Kmiecik (Lechia), Dawid Zolbach (Orlicz) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. II | ||||||||
Kolejka 1 | ||||||||
Unia Sędziszów | 6 — 0 | Nidzica Dobiesławice | 29 SIE | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 Unia: 1 Nidzica: 22 Trenerzy: Rokicki Krystian — Idziak Adam, Jaworski Dominik.
|
11 bramek | Jakub Szewczyk (Unia) |
10 bramek | Dominik Wojtusik (Victoria 2015) |
9 bramek | Piotr Strasz (Unia) |
8 bramek | Mateusz Pobiega (7 + 1 k.) (Nidzica) |
7 bramek | Tomasz Niedźwiedź (Nidzica), Hubert Przebieracz (Sparta) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. III | ||||||||
Kolejka 1 | ||||||||
Kamienna Brody | 11 — 0 | Cukrownik Włostów | 29 SIE | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 8 — 0 9 — 0 10 — 0 11 — 0 Kamienna: 1 Cukrownik: 1 Trenerzy: ŚWITOŃ JACEK — WASZCZYK ARTUR.
| ||||||||
GKS Rudki | 3 — 1 | Arka Pawłów | 29 SIE | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 82' GKS Rudki: 1 Arka: 1 Trenerzy: Kowalski Łukasz — .
| ||||||||
Świt Ćmielów | 2 — 5 | Stal Kunów | 29 SIE | 13:00 | ||||
0 — 1 28' 0 — 2 40' 1 — 2 1 — 3 65' 1 — 4 68' 1 — 5 76' 2 — 5 Świt: 1 Stal: 1 Trenerzy: Paszyński Piotr — Jałocha Rafał.
|
27 bramek | Adam Witek (Stal) |
19 bramek | Patryk Wodnicki (Stal) |
16 bramek | Michał Zieja (Arka) |
11 bramek | Mateusz Gąsior (GKS Rudki), Mateusz Pożoga (Arka), Dawid Zapała (Arka), Michał Wojton (10 + 1 k.) (Arka) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. I | ||||||||
Kolejka 1 | ||||||||
Hetman Włoszczowa | 0 — 3 | Spartakus Aureus Daleszyce | 28 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 66' 0 — 2 72' 0 — 3 79' Hetman: 1 Spartakus: 1 Trenerzy: Chuptyś Łukasz — Więcek Andrzej.
| ||||||||
Partyzant Radoszyce | 4 — 0 | GKS Nowiny | 29 SIE | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Partyzant: 16 GKS Nowiny: 12 Trenerzy: Komisarski Jarosław — Cichoń Przemysław.
| ||||||||
Neptun Końskie | 3 — 1 | ŁKS Łopuszno | 31 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 3 — 1 Neptun: 1 ŁKS Łopuszno: 12 Trenerzy: Jarząb Arkadiusz — Soboń Karol.
|
16 bramek | Kacper Stachura (15 + 1 k.) (ŁKS Łopuszno) |
13 bramek | Patryk Janus (Partyzant), Wojciech Umański (12 + 1 k.) (Partyzant) |
11 bramek | Konrad Smolec (10 + 1 k.) (Neptun) |
10 bramek | Adrian Ozimina (Spartakus), Patryk Wiaderny (6 + 4 k.) (Neptun) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. II | ||||||||
Kolejka 1 | ||||||||
Naprzód Jędrzejów | 1 — 1 | Zryw Skroniów | 29 SIE | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 68' Naprzód: 1 Zryw: 1 Trenerzy: Osiński Cezary — Olesiński Michał.
| ||||||||
Partyzant Wodzisław | 1 — 6 | Piaskowianka Piaski | 29 SIE | 11:00 | ||||
0 — 1 4' 0 — 2 0 — 3 21' 0 — 4 22' 0 — 5 25' 0 — 6 34' 1 — 6 Partyzant: 1 Piaskowianka: 1 Trenerzy: STYCZEŃ TOMASZ — PIETRASIEWICZ MIROSŁAW.
| ||||||||
Start Słupia Jędrzejowska | 2 — 5 | Unia Sędziszów | 29 SIE | 11:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 13' 0 — 3 32' 0 — 4 60' 1 — 4 1 — 5 70' 2 — 5 Start: 1 Unia: 1 Trenerzy: Winiarski Łukasz — Gardiew Tomasz.
|
44 bramek | Bartłomiej Równicki (40 + 4 k.) (Naprzód) |
27 bramek | Adrian Merklinger (Dąb) |
23 bramek | Sebastian Rusek (22 + 1 k.) (Zryw) |
21 bramek | Piotr Kasza (16 + 5 k.) (Zryw) |
18 bramek | Michał Ciosk (Piaskowianka) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. III | ||||||||
Kolejka 1 | ||||||||
MKS Zdrój Busko | 5 — 0 | Piast Stopnica | 29 SIE | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 MKS Zdrój: 1 Piast: 1 Trenerzy: Kula Norbert — Skiba Sławomir .
| ||||||||
Gród Wiślica | 1 — 5 | Zorza Tempo Pacanów | 29 SIE | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 24' 1 — 2 39' 1 — 3 48' 1 — 4 64' 1 — 5 79' Gród: 1 Zorza Tempo: 1 Trenerzy: Wieloch Piotr — Kondek Dawid.
| ||||||||
W 75. minucie 10Marcin Kapciak (Zorza Tempo) nie wykorzystał rzutu karnego. |
17 bramek | Patryk Tokarz (16 + 1 k.) (MKS Zdrój) |
11 bramek | Albert Dryja (Gród), Wiktor Tutaj (TS 1946 Nida), Konrad Studziżór (10 + 1 k.) (Zorza Tempo) |
10 bramek | Oskar Dylawerski (TS 1946 Nida), Michał Grzywa (MKS Zdrój) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IV | ||||||||
Kolejka 1 | ||||||||
Baszta Rytwiany | 4 — 0 | Klimontowianka Klimontów | 29 SIE | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Baszta: 12 Klimontowianka: 1 Trenerzy: Jaguś Mariusz — Łukasz Szymański.
| ||||||||
Sparta Dwikozy | 3 — 3 | GKS Świniary | 29 SIE | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 15' 2 — 1 2 — 2 35' 3 — 2 3 — 3 65' Sparta: 1 GKS Świniary: 1 Trenerzy: rogoziński robert — urbaniak robert, kopeć przemysław.
| ||||||||
Koprzywianka Koprzywnica | — | Olimpia Pogoń Staszów |
15 bramek | Kacper Librowski (13 + 2 k.) (KP KSZO 1929 II) |
14 bramek | Wojciech Jędo (13 + 1 k.) (Czarni) |
13 bramek | Adrian Bernyś (Klimontowianka) |
11 bramek | Arkadiusz Lasota (Klimontowianka) |
9 bramek | Mikołaj Smalera (GKS Świniary), Paweł Warzyński (KP KSZO 1929 II), Łukasz Janik (6 + 3 k.) (KP KSZO 1929 II), Mateusz Wicik (5 + 4 k.) (Baszta) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|