(fot. G. Sojka)
W naszym serwisie będziecie mogli na bieżąco śledzić wyniki zmagań piłkarzy. Aby jednak było to możliwe, prosimy o pomoc i nadsyłanie nam wyników — można do nas dzwonić albo słać SMSy na numery: 791888818, 518028540, 785172067.
Ekstraklasa | ||||||||
Kolejka 13 | ||||||||
Ruch Chorzów | 1 — 0 | Śląsk Wrocław | 23 PAŹ | 18:00 | ||||
Piast Gliwice | 0 — 1 | Korona Kielce | 24 PAŹ | 18:00 | ||||
0 — 1 Korona: 1 Trenerzy: Radoslav Latal, Jiri Necek, Bogdan Wilk, Mateusz Smuda — MARCIN BROSZ, TOMASZ WILMAN, WOJCIECH MROSZCZYK, MAREK MATUSZEK.
|
25 bramek | Krzysztof Szewczyk (21 + 4 k.) (Cracovia II) |
18 bramek | Artur Biały (17 + 1 k.) (Unia), Maciej Stróżak (16 + 2 k.) (Wisła, Beskid) |
15 bramek | Sebastian Świerzbiński (9 + 6 k.) (Podhale) |
14 bramek | Paweł Czajkowski (KP KSZO 1929), Piotr Kamiński (Czarni), Hubert Laskowski (Korona II), Krzysztof Świątek (13 + 1 k.) (Hutnik) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
IV liga | ||||||||
Kolejka 11 | ||||||||
Unia Sędziszów | 2 — 1 | Lubrzanka Kajetanów | 25 PAŹ | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 Unia: 1 Lubrzanka: 89 Trenerzy: Fendrych Andrzej — .
| ||||||||
Olimpia Pogoń Staszów | 2 — 3 | Klimontowianka Klimontów | 25 PAŹ | 13:00 | ||||
0 — 1 49' 0 — 2 53' 0 — 3 57' 1 — 3 2 — 3 Pogoń: 12 Klimontowianka: 24 Trenerzy: Sekuła Radosław, Kuranty Jacek — Klepacz Grzegorz.
| ||||||||
W 89. sędzia usnął trenera Radosława Sekułę ze strefy technicznej. | ||||||||
Neptun Końskie | 2 — 4 | ŁKS Georyt Łagów | 25 PAŹ | 13:00 | ||||
0 — 1 12' 1 — 1 1 — 2 47' 2 — 2 2 — 3 80' 2 — 4 87' Neptun: 12 ŁKS Łagów: 33 Trenerzy: Szpiega Waldemar — Dziubel Krzysztof.
| ||||||||
Nidzianka Bieliny | 0 — 2 | Alit Ożarów | 25 PAŹ | 13:00 | ||||
0 — 1 23' 0 — 2 36' Nidzianka: 87 Alit: 1 Trenerzy: Wijas Paweł, Pindral Mateusz — Lipowski Jarosław.
| ||||||||
Hetman Włoszczowa | 3 — 1 | Partyzant Radoszyce | 25 PAŹ | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 62' 3 — 1 Hetman: 12 Partyzant: 1 Trenerzy: PAWLIK JACEK — KOMISARSKI JAROSŁAW.
| ||||||||
Kamienna Brody | 6 — 1 | TS 1946 Nida Pińczów | 25 PAŹ | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 59' 4 — 1 5 — 1 6 — 1 Kamienna: 1 TS 1946 Nida: 1 Trenerzy: Sobczyński Adrian — Maj Zdzisław.
| ||||||||
MKS Zdrój Busko | 0 — 2 | GKS Rudki | 25 PAŹ | 13:00 | ||||
0 — 1 27' 0 — 2 75' MKS Zdrój: 1 GKS Rudki: 1 Trenerzy: Trela Krzysztof — Świetlik Dariusz.
| ||||||||
Wierna Małogoszcz | 1 — 0 | Naprzód Jędrzejów | 25 PAŹ | 13:00 | ||||
1 — 0 Wierna: 1 Naprzód: 1 Trenerzy: Lniany Mariusz — Osiński Cezary.
|
23 bramek | Bartosz Sot (22 + 1 k.) (Nidzianka), Michał Smolarczyk (18 + 5 k.) (Wierna) |
19 bramek | Jacek Rożek (14 + 5 k.) (Klimontowianka) |
17 bramek | Krystian Rzepa (16 + 1 k.) (Pogoń), Artur Kidoń (14 + 3 k.) (Kamienna) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa okręgowa | ||||||||
Kolejka 11 | ||||||||
Star Starachowice | 7 — 0 | Koprzywianka Koprzywnica | 24 PAŹ | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 Star: 1 Koprzywianka: 12 Trenerzy: Anduła Artur — Twaróg Michał, Klubiński Paweł.
| ||||||||
Piast Stopnica | 2 — 0 | Zenit Chmielnik | 24 PAŹ | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Piast: 27 Zenit: 1 Trenerzy: Tomecki Grzegorz — Złotnik Witold.
| ||||||||
Orlicz Suchedniów | 3 — 0 | Gród Ćmińsk | 24 PAŹ | 14:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Orlicz: 12 Gród: 1 Trenerzy: Żmijewski Tadeusz, Kabała Rajmund — Arczewski Mariusz.
| ||||||||
Zieleń Żelisławice | 1 — 3 | GKS Nowiny | 25 PAŹ | 13:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 10' 1 — 2 25' 1 — 3 Zieleń: 44 GKS Nowiny: 92 Trenerzy: Józefowski Karol — Ludwinek Mariusz.
| ||||||||
Orlęta Kielce | 3 — 4 | Wisła Nowy Korczyn | 25 PAŹ | 13:00 | ||||
Kielce, ul. Kusocińskiego | ||||||||
0 — 1 4' 0 — 2 47' 1 — 2 1 — 3 2 — 3 2 — 4 85' 3 — 4 Orlęta: 12 Wisła: 12 Trenerzy: Cieślak Janusz — Francuz Wiesław.
| ||||||||
Moravia Morawica | 0 — 0 | Polanie Pierzchnica | 25 PAŹ | 13:00 | ||||
Moravia: 22 Polanie: 22 Trenerzy: Bęben Marek, Jeziorski Kazimierz — Kwaśniewski Łukasz, Cielibała Karol.
| ||||||||
Sparta Dwikozy | 1 — 1 | Granat Skarżysko-Kamienna | 25 PAŹ | 13:00 | ||||
0 — 1 2' 1 — 1 Sparta: 12 Granat: 70 Trenerzy: Jerzy Mazur — Snopek Arkadiusz, Bilski Robert.
| ||||||||
Wicher Miedziana Góra | 1 — 0 | Stal Kunów | 25 PAŹ | 13:00 | ||||
1 — 0 Wicher: 1 Stal: 1 Trenerzy: Wojtasiński Sławomir — Jałocha Jarosław.
|
27 bramek | Mariusz Fabjański (22 + 5 k.) (Star) |
22 bramek | Jakub Majewski (Polanie), Dominik Szewczyk (GKS Nowiny), Michał Piotrowski (14 + 8 k.) (Wisła) |
15 bramek | Mirosław Słoń (Orlicz) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa A, gr. I | ||||||||
Kolejka 11 | ||||||||
Piast Chęciny | 2 — 0 | Samson Samsonów | 24 PAŹ | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Piast: 1 Samson: 1 Trenerzy: Mochocki Karol — Jagodziński Artur.
| ||||||||
Zryw Skroniów | 1 — 1 | Partyzant Wodzisław | 25 PAŹ | 11:00 | ||||
0 — 1 14' 1 — 1 Zryw: 65 Partyzant: 12 Trenerzy: KOŚMIDER MARIUSZ, ŁOBODA ROBERT — STYCZEŃ TOMASZ.
| ||||||||
Skała Tumlin | 1 — 1 | MSS-Klonówka Masłów | 25 PAŹ | 13:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 81' Skała: 99 MSS-Klonówka: 12 Trenerzy: Janik Wiesław, Guzik Michał — Kwiatkowski Maciej.
| ||||||||
Bucovia Bukowa | 0 — 0 | GLKS Fałków | 25 PAŹ | 13:00 | ||||
Bucovia: 1 GLKS Fałków: 12 Trenerzy: Haczkiewicz Marian, Tatar Tomasz — Kądziela Grzegorz.
| ||||||||
Piaskowianka Piaski | 2 — 0 | Astra Piekoszów | 25 PAŹ | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Piaskowianka: 1 Astra: 1 Trenerzy: Opara Grzegorz, Pietrasiewicz Mirosław — Edward Guzy.
| ||||||||
Nida Sobków | 1 — 0 | Dąb Nagłowice | 25 PAŹ | 13:00 | ||||
1 — 0 Nida: 99 Dąb: 1 Trenerzy: Janicki Karol, Poczęty Maciej — Jarmuda Sławomir.
| ||||||||
Lechia Strawczyn | 4 — 2 | Politechnika Świętokrzyska Kielce | 25 PAŹ | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 4 — 1 83' 4 — 2 88' Lechia: 1 Politechnika Św.: 12 Trenerzy: Gałęziowski Mirosław — Obarzanek Artur.
| ||||||||
Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn | 1 — 0 | Victoria Mniów | 25 PAŹ | 13:00 | ||||
1 — 0 Sokół: 1 Victoria: 1 Trenerzy: Luzar Jan — Milcarz Michał, Królik Łukasz.
|
40 bramek | Albert Zajęcki (39 + 1 k.) (Lechia) |
25 bramek | Sebastian Wijas (23 + 2 k.) (Sokół) |
20 bramek | Marcin Supierz (MSS-Klonówka), Rafał Krzysztofik (16 + 4 k.) (Piaskowianka) |
18 bramek | Tomasz Raczyński (17 + 1 k.) (Lechia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa A, gr. II | ||||||||
Kolejka 10 | ||||||||
Alit II Ożarów | 4 — 2 | Zryw Zbigniewice | 24 PAŹ | 14:00 | ||||
0 — 1 14' 1 — 1 2 — 1 2 — 2 64' 3 — 2 4 — 2 Alit II: 12 Zryw: 12 Trenerzy: Ożóg Piotr — Szmuc Tomasz.
| ||||||||
Baszta Rytwiany | 1 — 3 | LZS Samborzec | 25 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 1 — 2 18' 1 — 3 41' Baszta: 1 LZS Samborzec: 30 Trenerzy: Maruszewski Dariusz — Gawroński Wojciech.
| ||||||||
Nidzica Dobiesławice | 0 — 1 | GKS Górno | 25 PAŹ | 13:00 | ||||
Kazimierza Wielka | ||||||||
0 — 1 Nidzica: 22 GKS Górno: 1 Trenerzy: IDZIAK ADAM — WALDON MIROSŁAW.
| ||||||||
Gród Wiślica | 1 — 3 | Świt Ćmielów | 25 PAŹ | 13:00 | ||||
0 — 1 12' 0 — 2 44' 1 — 2 1 — 3 Gród: 33 Świt: 1 Trenerzy: GRUCHAŁA PRZEMYSŁAW — MARYNOWSKI TOMASZ.
| ||||||||
0-2 do przerwy. | ||||||||
UKS Baćkowice | 1 — 1 | Jawornik Gorzków | 25 PAŹ | 13:00 | ||||
Iwaniska | ||||||||
0 — 1 36' 1 — 1 UKS Baćkowice: 1 Jawornik: 12 Trenerzy: Czaja Adrian — Szlembarski Marcin.
| ||||||||
Agricola Łoniów | 2 — 2 | Zorza Tempo Pacanów | 25 PAŹ | 13:15 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 17' 2 — 2 50' Agricola: 93 Zorza Tempo: 12 Trenerzy: Mrzygłód Marek — Pośpiech Leszek.
| ||||||||
Opóźniony 15 minut z powodu spóźnienia sędziego. | ||||||||
Spartakus II Daleszyce | 0 — 1 | OKS Opatów | 25 PAŹ | 14:00 | ||||
0 — 1 77' Spartakus II: 1 OKS Opatów: 1 Trenerzy: Janaszek Arkadiusz — Siczek Tomasz.
|
33 bramek | Marcin Chmiel (30 + 3 k.) (LZS Samborzec) |
30 bramek | Patryk Klepacz (29 + 1 k.) (Gród) |
23 bramek | Tomasz Kopacki (20 + 3 k.) (Zorza Tempo) |
22 bramek | Kamil Olesiński (Gród) |
20 bramek | Norbert Wątek (Jawornik) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Klasa B, gr. I | ||||||||
Kolejka 10 | ||||||||
ULKS Łączna | 6 — 1 | Polonia Białogon Kielce | 25 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 23' 3 — 1 4 — 1 5 — 1 6 — 1 ULKS Łączna: 1 Polonia Białogon: 18 Trenerzy: Żmijewski Tadeusz — Dutkiewicz Piotr.
| ||||||||
Unia Małogoszcz | 0 — 1 | Płomień Wólka Kłucka | 25 PAŹ | 11:00 | ||||
0 — 1 Unia: 1 Płomień: 12 Trenerzy: Bodzioch Marcin — Kaniowski Mateusz, Jas Grzegorz.
| ||||||||
Granat Borki | 1 — 3 | Tęcza Gowarczów | 25 PAŹ | 13:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 43' 1 — 2 60' 1 — 3 84' Granat: 1 Tęcza: 1 Trenerzy: Pilipiak Mateusz, Kolus Zbigniew — Skowron Paweł.
| ||||||||
Radiator$ Stąporków | 3 — 0 | Akademia Piłkarska Korona Kielce | 25 PAŹ | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Radiator$: 1 Akademia Piłkarska Korona: 12 Trenerzy: Jedynak Sławomir — Rajecki Piotr, Ogłoza Łukasz.
| ||||||||
Łysica II Bodzentyn | 0 — 0 | KS Smyków | 25 PAŹ | 14:15 | ||||
Łysica II: 90 KS Smyków: 1 Trenerzy: SEWERYN Wojciech — KOŁODZIEJCZYK Jacek.
|
14 bramek | Paweł Rybicki (12 + 2 k.) (Radiator$) |
13 bramek | Hubert Cieślik (Tęcza) |
11 bramek | Grzegorz Grzegorski (Łysica II), Dawid Kwiecień (Radiator$) |
9 bramek | Radosław Jarząb (8 + 1 k.) (Płomień) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. II | ||||||||
Kolejka 10 | ||||||||
Top-Spin Promnik | 2 — 0 | LZS Czarnocin | 25 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Top-Spin: 1 LZS Czarnocin: 12 Trenerzy: GAWROŃSKI ANDRZEJ — PYTEL PRZEMYSŁAW, BOMBA PAWEŁ.
| ||||||||
LKS Bolmin | 5 — 0 | GLKS Krasocin | 25 PAŹ | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 LKS Bolmin: 94 GLKS Krasocin: 1 Trenerzy: Nowaczek Paweł — Sitkowski Grzegorz.
| ||||||||
GTS Raków | 1 — 3 | Start Słupia Jędrzejowska | 25 PAŹ | 13:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 1 — 2 1 — 3 GTS Raków: 94 Start: 12 Trenerzy: Więcek Andrzej — Winiarski Łukasz, Wojciechowski Sebastian.
| ||||||||
ŁKS Łopuszno | 4 — 2 | GKS Kluczewsko | 25 PAŹ | 13:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 2 — 1 3 — 1 4 — 1 4 — 2 44' ŁKS Łopuszno: 12 GKS Kluczewsko: 1 Trenerzy: Picheta Jacek — Dąbrowski Dariusz.
| ||||||||
Strzelec Chroberz | 2 — 3 | Wierna II Małogoszcz | 25 PAŹ | 13:00 | ||||
0 — 1 10' 1 — 1 1 — 2 23' 1 — 3 73' 2 — 3 Strzelec: 1 Wierna II: 1 Trenerzy: Sosień Seweryn, Wojtaś Paweł — Bień Paweł .
| ||||||||
Nida Oksa | 1 — 0 | Deko Włoszczowa | 25 PAŹ | 13:00 | ||||
1 — 0 Nida: 12 Deko: 1 Trenerzy: Radziejewski Marcin, Kusaj Andrzej — Tanasiewicz Marcin, Dec Andrzej.
|
29 bramek | Adrian Koprowski (27 + 2 k.) (Start) |
27 bramek | Andrzej Kusaj (25 + 2 k.) (Nida) |
15 bramek | Łukasz Niebudek (ŁKS Łopuszno), Kamil Wijas (14 + 1 k.) (ŁKS Łopuszno) |
14 bramek | Tomasz Różański (Nida), Kamil Cygan (12 + 2 k.) (Wierna II) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. III | ||||||||
Kolejka 10 | ||||||||
Huragan Wilczyce | 4 — 1 | UKS Iwaniska | 25 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 26' 2 — 1 3 — 1 4 — 1 Huragan: 1 UKS Iwaniska: 1 Trenerzy: Dywan Andrzej — Starba Grzegorz.
| ||||||||
Ester Wojciechowice | 1 — 1 | Strażak Bidziny | 25 PAŹ | 11:00 | ||||
0 — 1 57' 1 — 1 Ester: 33 Strażak: 1 Kartki także: Piotr Paszyński 90' — . Trenerzy: paszyński piotr — dyjewski przemysław.
| ||||||||
Arka Pawłów | 4 — 0 | Zorza Czajków | 25 PAŹ | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Arka P.: 1 Zorza: 20 Trenerzy: Koprowski Kamil — Bochenek Leszek.
| ||||||||
Piast Osiek | 2 — 1 | GKS Świniary | 25 PAŹ | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 90' Piast: 1 GKS Świniary: 12 Trenerzy: Ryński Robert — Urbaniak Robert.
| ||||||||
Arka Koprzywnica | 1 — 2 | KS Tarłów | 25 PAŹ | 13:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 84' 1 — 2 Arka K.: 1 KS Tarłów: 1 Trenerzy: Walczak Marek — Tomczak Robert.
| ||||||||
Cukrownik Włostów | 0 — 3 | Marol Jacentów | 25 PAŹ | 14:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 1 — 2 Cukrownik: 1 Marol: 12 Trenerzy: Kwiatosz Krzysztof — Rutkowski Zbigniew.
|
31 bramek | Damian Lipiec (28 + 3 k.) (GKS Obrazów) |
19 bramek | Łukasz Mazur (GKS Obrazów) |
18 bramek | Paweł Hammer (14 + 4 k.) (Huragan) |
15 bramek | Maciej Drozdowski (Huragan, Cukrownik) |
14 bramek | Przemysław Kopeć (4 + 10 k.) (GKS Świniary) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
II liga kobiet, gr. południowo-wschodnia | ||||||||
Kolejka 10 | ||||||||
Iskra Brzezinka | 0 — 0 | Górnik II Łęczna | 24 PAŹ | 14:30 | ||||
Iskra: 43 Górnik II: 1 Trenerzy: Słotoś Bożena — Mieczkowski Janusz.
| ||||||||
Bronowianka Kraków | 4 — 0 | DAP Dębica | 25 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Bronowianka: 1 DAP: 1 Trenerzy: Żądło Andrzej — Cabaj Maciej. | ||||||||
Tarnovia Tarnów | 2 — 0 | Moravia Morawica | 25 PAŹ | 12:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Tarnovia: 1 Moravia: 12 Trenerzy: Ćwik Jacek, Gajdur Klaudia — Tarczyńska Maria .
|
20 bramek | Halina Półtorak (Rysy) |
19 bramek | Klaudia Maciążka (Rysy) |
18 bramek | Marta Góral (17 + 1 k.) (Naprzód) |
17 bramek | Justyna Kapustka (16 + 1 k.) (Tarnovia) |
15 bramek | Katarzyna Białoszewska (Naprzód) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
III liga kobiet | ||||||||
Kolejka 2 | ||||||||
MKS Zdrój Busko | 1 — 4 | Top-Spin Promnik | 25 PAŹ | 10:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 0 — 3 18' 1 — 3 1 — 4 69' MKS Zdrój: 12 Top-Spin: 12 Trenerzy: Lech Malczewski — brudziński arkadiusz, wąsowicz agnieszka.
| ||||||||
Kolejka 4 | ||||||||
Victoria Pińczów | 0 — 4 | Orlicz Suchedniów | 25 PAŹ | 14:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 60' 0 — 3 0 — 4 63' Victoria: 20 Orlicz: 1 Trenerzy: pasternak jacek — kabała Rajmund.
|
12 bramek | Magdalena Bazan (Łysica) |
10 bramek | Federica Dall'Ara (9 + 1 k.) (Orlicz), Aleksandra Misiak (8 + 2 k.) (Wisła) |
9 bramek | Lilla Jamska (Stal), Agnieszka Wąsowicz (Top-Spin) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Centralna Liga Juniorów, gr. wsch. | ||||||||
Kolejka 13 | ||||||||
Jagiellonia Białystok | 4 — 3 | KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. | 24 PAŹ | 11:00 | ||||
0 — 1 15' 1 — 1 2 — 1 2 — 2 65' 3 — 2 4 — 2 4 — 3 90+3' Jagiellonia: 12 KP KSZO 1929: 33 Trenerzy: Kulhawik Tomasz, Grzybko Piotr — Domagała Waldemar, Pietrasiak Dariusz, Kadela Mariusz.
| ||||||||
Wisła Kraków | 2 — 1 | Hutnik Nowa Huta Kraków | 24 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 2 — 1 Wisła: 1 Hutnik: 1 Trenerzy: KMIECIK KAZIMIERZ — Orłowski Robert, Margasiński Bartosz, Tracz Wojciech.
| ||||||||
Łódzki KS | 0 — 3 | UKS SMS Łódź | 24 PAŹ | 12:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 43' 0 — 3 88' Łódzki KS: 33 UKS SMS Łódź: 26 Trenerzy: Pyrdoł Marcin, Byczkowski Jarosław — Dawidowski Mirosław, Perliński Marcin, Kroczek Dawid. | ||||||||
TOP 54 Biała Podlaska | 0 — 1 | MKS Ełk | 24 PAŹ | 14:00 | ||||
0 — 1 TOP 54: 35 MKS Ełk: 1 Trenerzy: Storto Miłosz, Ciejak Piotr, Krukowski Michał — Dakowicz Artur, Pokropski Wojciech.
| ||||||||
Legia Warszawa | 1 — 1 | Stal Mielec | 24 PAŹ | 14:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 52' Legia: 1 Stal M.: 12 Trenerzy: Piotr Kobierecki, Mateusz Kamuda, Arkadiusz Białostocki — Serafiński Maciej, Wyparło Bogusław.
| ||||||||
Motor Lublin | 1 — 1 | Korona Kielce SA | 25 PAŹ | 12:00 | ||||
0 — 1 4' 1 — 1 Motor: 12 Korona SA: 97 Trenerzy: Jasik Tomasz, Herda Karol — Mierzwa Marek, Gębura Michał.
| ||||||||
GKS Bełchatów | 1 — 2 | Cracovia Kraków | 25 PAŹ | 13:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 1 — 2 64' GKS Bełchatów: 52 Cracovia: 23 Trenerzy: ZADWORNY TOMASZ, ŁUSZCZ ZYGMUNT — Mrozek Piotr, Cabaj Marcin.
| ||||||||
Stal Rzeszów | 1 — 3 | Polonia Warszawa | 25 PAŹ | 14:00 | ||||
0 — 1 43' 0 — 2 47' 1 — 2 1 — 3 87' Stal R.: 1 Polonia: 25 Trenerzy: SZELIGA JERZY, KLOC PAWEŁ, DOMARSKI JAN — Maliszewski Michał, Maleszyk Damian.
|
21 bramek | Kacper Piechniak (17 + 4 k.) (Jagiellonia) |
15 bramek | Czarek Sauczek (12 + 3 k.) (Polonia) |
13 bramek | Mikołaj Napora (Legia), Dawid Brzeski (12 + 1 k.) (Polonia) |
12 bramek | Piotr Poński (Korona SA), Mateusz Skonieczka (MKS Ełk), Sebastian Palonek (7 + 5 k.) (Hutnik) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Świętokrzyska Liga Juniorów Starszych | ||||||||
Kolejka 9 | ||||||||
Juventa Starachowice | 3 — 0 | Granat Skarżysko-Kamienna | 23 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Juventa: 1 Granat: 31 Trenerzy: Wójtowicz Tomasz — Paździsz Andrzej.
| ||||||||
Klimontowianka Klimontów | 2 — 2 | MKS Zdrój Busko | 24 PAŹ | 13:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 1 — 2 47' 2 — 2 Klimontowianka: 12 MKS Zdrój: 1 Trenerzy: Dywan Andrzej — Malczewski Lech.
| ||||||||
ŁKS Georyt Łagów | 1 — 8 | Neptun Końskie | 24 PAŹ | 13:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 0 — 3 36' 0 — 4 40' 1 — 4 1 — 5 61' 1 — 6 74' 1 — 7 83' 1 — 8 88' ŁKS Łagów: 1 Neptun: 1 Trenerzy: SIWOŃ GRZEGORZ — .
| ||||||||
Naprzód Jędrzejów | — | Olimpia Pogoń Staszów | 24 PAŹ | 13:00 | ||||
0 — 1 8' 0 — 2 0 — 3 1 — 3 1 — 4 Naprzód: 17 Pogoń: 1 Trenerzy: Magiera Stanisław — Konat Rafał.
| ||||||||
Wisła Junior Sandomierz | 2 — 1 | Zenit Chmielnik | 24 PAŹ | 13:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 2 — 1 Wisła Junior: 1 Zenit: 1 Trenerzy: Jarosz Wojciech, Jarosz Maciej — Srokosz Sebastian.
| ||||||||
TS 1946 Nida Pińczów | — | Orlęta Kielce | 24 PAŹ | 13:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 14' 1 — 2 27' 1 — 3 1 — 4 1 — 5 TS 1946 Nida: 12 Orlęta: 98 Trenerzy: PASTERNAK JACEK — KOWALIK MATEUSZ.
|
38 bramek | Piotr Zieliński (36 + 2 k.) (Neptun) |
19 bramek | Karol Maciąg (Juventa), Mikołaj Podzielny (Juventa) |
15 bramek | Bartłomiej Sidor (13 + 2 k.) (Neptun) |
14 bramek | Michał Jarosz (Wisła Junior) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych | ||||||||
Elim. makr. · Kolejka 12 | ||||||||
Juventa Starachowice | 3 — 1 | Granat Skarżysko-Kamienna | 24 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 3 — 1 Juventa: 1 Granat: 99 Trenerzy: Spadło Zdzisław — Kasprzyk Dariusz.
| ||||||||
Rodzina Kielce | 2 — 1 | Orlęta Kielce | 24 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 56' Rodzina: 32 Orlęta: 33 Trenerzy: Kołodziejczyk Tomasz, Łebek Daniel — Janicki Karol.
| ||||||||
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. | 1 — 1 | Korona Kielce SA | 24 PAŹ | 11:30 | ||||
POT, Ostrowiec Świętokrzyski, ul. Kolejowa (sztuczne) | ||||||||
0 — 1 28' 1 — 1 KP KSZO 1929: 12 Korona SA: 12 Trenerzy: Klepacz Grzegorz — Graba Marek.
| ||||||||
Opóźniony o 30 minut z powodu rozgrywania poprzedniego spotkania. Wstrzymany w 30. minucie na 4 minuty z powodu nieobecności pomocy medycznej. |
18 bramek | Daniel Król (KP KSZO 1929) |
14 bramek | Sebastian Klimczyk (KP KSZO 1929), Kornel Łosak (Korona SA) |
13 bramek | Mateusz Niewczas (Juventa) |
12 bramek | Emil Gołyski (Juventa), Cezary Matuszewski (10 + 2 k.) (KKP Korona) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. I | ||||||||
Kolejka 9 | ||||||||
Nidzianka Bieliny | 3 — 1 | Orlicz Suchedniów | 24 PAŹ | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 73' 3 — 1 Nidzianka: 1 Orlicz: 1 Trenerzy: Wiącek Andrzej — Krzysztofek Mariusz.
| ||||||||
Hetman Włoszczowa | 2 — 3 | Piast Chęciny | 24 PAŹ | 13:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 40' 1 — 2 56' 2 — 2 2 — 3 88' Hetman: 1 Piast: 12 Trenerzy: Podsiedlik Daniel — Nowaczek Paweł.
| ||||||||
Wierna Małogoszcz | 4 — 2 | Lechia Strawczyn | 24 PAŹ | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 42' 3 — 1 4 — 1 4 — 2 79' Wierna: 1 Lechia: 1 Trenerzy: Bień Paweł — Woźniak Bogdan.
| ||||||||
GKS Górno | 0 — 1 | GKS Nowiny | 24 PAŹ | 13:00 | ||||
0 — 1 12' GKS Górno: 1 GKS Nowiny: 1 Trenerzy: Kobus Kamil, Zieliński krystian — Wróbel Adam.
| ||||||||
Czarnovia Kielce | 1 — 3 | Moravia Morawica | 24 PAŹ | 13:00 | ||||
0 — 1 10' 0 — 2 23' 0 — 3 70' 1 — 3 Czarnovia: 18 Moravia: 1 Trenerzy: Wąchała Jan — Podsiadło Jarosław.
| ||||||||
Deko Włoszczowa | 0 — 8 | Gród Ćmińsk | 24 PAŹ | 15:30 | ||||
0 — 1 0 — 2 15' 0 — 3 0 — 4 0 — 5 41' 0 — 6 55' 0 — 7 0 — 8 89' Deko: 1 Gród: 1 Trenerzy: KOSOWSKI WŁODZIMIERZ — MECH PAWEŁ.
|
15 bramek | Marcin Jakóbczyk (13 + 2 k.) (Piast) |
13 bramek | Arkadiusz Terech (7 + 6 k.) (Moravia) |
12 bramek | Norbert Jaworski (Piast) |
11 bramek | Krystian Kmiecik (Lechia), Dawid Zolbach (Orlicz) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. II | ||||||||
Kolejka 10 | ||||||||
Nidzica Dobiesławice | 5 — 2 | Sparta Kazimierza Wielka | 24 PAŹ | 13:00 | ||||
Kazimierza Wielka | ||||||||
0 — 1 0 — 2 1 — 2 2 — 2 3 — 2 4 — 2 5 — 2 Nidzica: 22 Sparta: 99 Trenerzy: Idziak Adam, Jaworski Dominik — Łakota Łukasz.
| ||||||||
Unia Sędziszów | 6 — 1 | Wisła Nowy Korczyn | 24 PAŹ | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 4 — 1 5 — 1 6 — 1 Unia: 69 Wisła: 12 Trenerzy: Rokicki Krystian — .
|
11 bramek | Jakub Szewczyk (Unia) |
10 bramek | Dominik Wojtusik (Victoria 2015) |
9 bramek | Piotr Strasz (Unia) |
8 bramek | Mateusz Pobiega (7 + 1 k.) (Nidzica) |
7 bramek | Tomasz Niedźwiedź (Nidzica), Hubert Przebieracz (Sparta) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. III | ||||||||
Kolejka 10 | ||||||||
Cukrownik Włostów | 0 — 6 | Świt Ćmielów | 24 PAŹ | 13:00 | ||||
0 — 1 33' 0 — 2 34' 0 — 3 63' 0 — 4 70' 0 — 5 73' 0 — 6 78' Cukrownik: 1 Świt: 1 Trenerzy: waszczyk artur — paszyński piotr.
| ||||||||
GKS Rudki | 1 — 5 | Stal Kunów | 24 PAŹ | 13:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 1 — 2 1 — 3 52' 1 — 4 1 — 5 69' GKS Rudki: 1 Stal: 1 Trenerzy: Kowalski Łukasz — Jałocha Rafał.
| ||||||||
Kamienna Brody | 3 — 4 | Arka Pawłów | 24 PAŹ | 13:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 2 — 1 3 — 1 3 — 2 47' 3 — 3 80' 3 — 4 Kamienna: 1 Arka: 1 Trenerzy: Świtoń Jacek — Krzewicki Przemysław.
|
27 bramek | Adam Witek (Stal) |
19 bramek | Patryk Wodnicki (Stal) |
16 bramek | Michał Zieja (Arka) |
11 bramek | Mateusz Gąsior (GKS Rudki), Mateusz Pożoga (Arka), Dawid Zapała (Arka), Michał Wojton (10 + 1 k.) (Arka) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. I | ||||||||
Kolejka 9 | ||||||||
Bucovia Bukowa | 1 — 5 | Partyzant Radoszyce | 24 PAŹ | 11:00 | ||||
0 — 1 26' 0 — 2 34' 1 — 2 1 — 3 52' 1 — 4 1 — 5 72' Bucovia: 12 Partyzant: 16 Trenerzy: Haczkiewicz Marian — Komisarski Jarosław.
| ||||||||
Skała Tumlin | 3 — 6 | ŁKS Łopuszno | 24 PAŹ | 11:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 44' 0 — 3 52' 1 — 3 1 — 4 61' 1 — 5 66' 1 — 6 70' 2 — 6 3 — 6 Skała: 1 ŁKS Łopuszno: 12 Trenerzy: Janik Wiesław — Soboń Karol.
| ||||||||
Neptun Końskie | 3 — 1 | Hetman Włoszczowa | 24 PAŹ | 11:40 | ||||
0 — 1 15' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 Neptun: 1 Hetman: 1 Trenerzy: GAD BARTŁOMIEJ — CHUPTYŚ ŁUKASZ.
| ||||||||
Spotkanie opóźnione o 40 minut z powodu rozgrywania poprzedniego meczu. | ||||||||
GKS Nowiny | 1 — 5 | Samson Samsonów | 24 PAŹ | 13:15 | ||||
0 — 1 0 — 2 1 — 2 1 — 3 29' 1 — 4 55' 1 — 5 58' GKS Nowiny: 1 Samson: 1 Trenerzy: Cichoń Przemysław — Piasecki Andrzej.
| ||||||||
Opóźniony 15 minut z powodu późnego stawienia się drużyny gospodarzy. |
16 bramek | Kacper Stachura (15 + 1 k.) (ŁKS Łopuszno) |
13 bramek | Patryk Janus (Partyzant), Wojciech Umański (12 + 1 k.) (Partyzant) |
11 bramek | Konrad Smolec (10 + 1 k.) (Neptun) |
10 bramek | Adrian Ozimina (Spartakus), Patryk Wiaderny (6 + 4 k.) (Neptun) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. II | ||||||||
Kolejka 12 | ||||||||
Naprzód Jędrzejów | 5 — 0 | Start Słupia Jędrzejowska | 24 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 Naprzód: 1 Start: 1 Trenerzy: OSIŃSKI CEZARY — .
| ||||||||
Dąb Nagłowice | 3 — 0 | Unia Sędziszów | 24 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Dąb: 1 Unia: 1 Trenerzy: Seweryn Bogusław — Gardiew Tomasz.
| ||||||||
Zryw Skroniów | 3 — 0 | Piaskowianka Piaski | 24 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Zryw: 1 Piaskowianka: 12 Trenerzy: Olesiński Michał — Pietrasiewicz Mirosław.
|
44 bramek | Bartłomiej Równicki (40 + 4 k.) (Naprzód) |
27 bramek | Adrian Merklinger (Dąb) |
23 bramek | Sebastian Rusek (22 + 1 k.) (Zryw) |
21 bramek | Piotr Kasza (16 + 5 k.) (Zryw) |
18 bramek | Michał Ciosk (Piaskowianka) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. III | ||||||||
Kolejka 10 | ||||||||
MKS Zdrój Busko | 1 — 0 | Zorza Tempo Pacanów | 24 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 MKS Zdrój: 1 Zorza Tempo: 1 Trenerzy: Kula Norbert — Kondek Dawid.
| ||||||||
TS 1946 Nida Pińczów | 5 — 0 | Piast Stopnica | 24 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 TS 1946 Nida: 12 Piast: 1 Trenerzy: Sosień Seweryn — Skiba Sławomir.
|
17 bramek | Patryk Tokarz (16 + 1 k.) (MKS Zdrój) |
11 bramek | Albert Dryja (Gród), Wiktor Tutaj (TS 1946 Nida), Konrad Studziżór (10 + 1 k.) (Zorza Tempo) |
10 bramek | Oskar Dylawerski (TS 1946 Nida), Michał Grzywa (MKS Zdrój) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IV | ||||||||
Kolejka 9 | ||||||||
Alit Ożarów | 1 — 2 | Klimontowianka Klimontów | 24 PAŹ | 11:00 | ||||
0 — 1 55' 0 — 2 65' 1 — 2 Alit: 1 Klimontowianka: 1 Trenerzy: Piotr Ożóg — Łukasz Szymański.
| ||||||||
GKS Świniary | 0 — 1 | Czarni Połaniec | 24 PAŹ | 11:00 | ||||
0 — 1 65' GKS Świniary: 12 Czarni: 1 Trenerzy: robert urbaniak — mikoda rafał.
| ||||||||
OKS Opatów | 2 — 1 | Baszta Rytwiany | 24 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 80' OKS Opatów: 12 Baszta: 12 Trenerzy: PATER PAWEŁ — JAGUŚ MARIUSZ.
| ||||||||
KP KSZO 1929 II Ostrowiec Św. | 11 — 0 | Koprzywianka Koprzywnica | 24 PAŹ | 13:00 | ||||
POT, Ostrowiec Świętokrzyski, ul. Kolejowa (sztuczne) | ||||||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 8 — 0 9 — 0 10 — 0 11 — 0 KP KSZO 1929 II: 1 Koprzywianka: 1 Trenerzy: Rafał Barański — .
| ||||||||
Olimpia Pogoń Staszów | — | Sparta Dwikozy |
15 bramek | Kacper Librowski (13 + 2 k.) (KP KSZO 1929 II) |
14 bramek | Wojciech Jędo (13 + 1 k.) (Czarni) |
13 bramek | Adrian Bernyś (Klimontowianka) |
11 bramek | Arkadiusz Lasota (Klimontowianka) |
9 bramek | Mikołaj Smalera (GKS Świniary), Paweł Warzyński (KP KSZO 1929 II), Łukasz Janik (6 + 3 k.) (KP KSZO 1929 II), Mateusz Wicik (5 + 4 k.) (Baszta) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|