(fot. G. Sojka).
Na ostatnią środę kwietna zaplanowane zostały ćwierćfinały okręgowego PP. Oprócz tych spotkań zostanie rozegrana także część zaległych meczów.
Klasa B, gr. I | ||||||||
Kolejka 22 | ||||||||
Unia Małogoszcz | 1 — 0 | KS Smyków | 27 KWI | 17:30 | ||||
1 — 0 Unia: 12 KS Smyków: 12 Trenerzy: Bodzioch Marcin — Kołodziejczyk Dawid.
|
14 bramek | Paweł Rybicki (12 + 2 k.) (Radiator$) |
13 bramek | Hubert Cieślik (Tęcza) |
11 bramek | Grzegorz Grzegorski (Łysica II), Dawid Kwiecień (Radiator$) |
9 bramek | Radosław Jarząb (8 + 1 k.) (Płomień) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. II | ||||||||
Kolejka 13 | ||||||||
Strzelec Chroberz | 3 — 4 | LZS Czarnocin | 28 KWI | 17:45 | ||||
0 — 1 36' 0 — 2 1 — 2 1 — 3 60' 2 — 3 3 — 3 3 — 4 90+2' Strzelec: 1 LZS Czarnocin: 99 Trenerzy: Sosin Seweryn — Pytel Przemysław, Bomba Paweł.
| ||||||||
Spotkanie odwołane w pierwotnym terminie z powodu zalanego boiska |
29 bramek | Adrian Koprowski (27 + 2 k.) (Start) |
27 bramek | Andrzej Kusaj (25 + 2 k.) (Nida) |
15 bramek | Łukasz Niebudek (ŁKS Łopuszno), Kamil Wijas (14 + 1 k.) (ŁKS Łopuszno) |
14 bramek | Tomasz Różański (Nida), Kamil Cygan (12 + 2 k.) (Wierna II) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
21 bramek | Kacper Piechniak (17 + 4 k.) (Jagiellonia) |
15 bramek | Czarek Sauczek (12 + 3 k.) (Polonia) |
13 bramek | Mikołaj Napora (Legia), Dawid Brzeski (12 + 1 k.) (Polonia) |
12 bramek | Piotr Poński (Korona SA), Mateusz Skonieczka (MKS Ełk), Sebastian Palonek (7 + 5 k.) (Hutnik) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Świętokrzyska Liga Juniorów Starszych | ||||||||
Kolejka 5 | ||||||||
ŁKS Georyt Łagów | 2 — 3 | Granat Skarżysko-Kamienna | 27 KWI | 17:30 | ||||
0 — 1 1 — 1 1 — 2 87' 1 — 3 2 — 3 ŁKS Łagów: 12 Granat: 31 Trenerzy: Siwoń Grzegorz — Paździsz Andrzej.
|
38 bramek | Piotr Zieliński (36 + 2 k.) (Neptun) |
19 bramek | Karol Maciąg (Juventa), Mikołaj Podzielny (Juventa) |
15 bramek | Bartłomiej Sidor (13 + 2 k.) (Neptun) |
14 bramek | Michał Jarosz (Wisła Junior) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych | ||||||||
Kolejka 18 | ||||||||
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. | 3 — 0 | KKP Korona Kielce | 28 KWI | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 KP KSZO 1929: 12 KKP Korona: 24 Trenerzy: Klepacz Grzegorz — Słabiak Mariusz, Krężołek Tomasz.
|
18 bramek | Daniel Król (KP KSZO 1929) |
14 bramek | Sebastian Klimczyk (KP KSZO 1929), Kornel Łosak (Korona SA) |
13 bramek | Mateusz Niewczas (Juventa) |
12 bramek | Emil Gołyski (Juventa), Cezary Matuszewski (10 + 2 k.) (KKP Korona) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. III | ||||||||
Kolejka 13 | ||||||||
TS 1946 Nida Pińczów | 6 — 0 | Gród Wiślica | 26 KWI | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 TS 1946 Nida: 12 Gród: 12 Trenerzy: SOSIEŃ SEWERYN, KWAPISZ KACPER — WIELOCH PIOTR.
|
17 bramek | Patryk Tokarz (16 + 1 k.) (MKS Zdrój) |
11 bramek | Albert Dryja (Gród), Wiktor Tutaj (TS 1946 Nida), Konrad Studziżór (10 + 1 k.) (Zorza Tempo) |
10 bramek | Oskar Dylawerski (TS 1946 Nida), Michał Grzywa (MKS Zdrój) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Wierna - Korona II 1
Alit - KSZO 2
Łysica - Spartakus 2
Neptun - Sparta 2