15 bramek | Wojciech Reiman (11 + 4 k.) (Stal) |
14 bramek | Artur Gieraga (3 + 11 k.) (Motor) |
13 bramek | Wojciech Białek (9 + 4 k.) (Avia) |
12 bramek | Piotr Prędota (Stal), Taras Jaworśkyj (6 + 6 k.) (Podhale) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
IV liga | ||||||||
Kolejka 4 | ||||||||
Nidzianka Bieliny | 0 — 1 | Korona II Kielce | 20 SIE | 11:00 | ||||
0 — 1 90+1' Nidzianka: 87 Korona II: 25 Trenerzy: Wijas Paweł — Czaja Paweł, Kuzera Kamil, Haczkiewicz Jarosław.
| ||||||||
Czarni Połaniec | 1 — 1 | Łysica Bodzentyn | 20 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 45' Czarni: 99 Łysica: 1 Trenerzy: Kiciński Tomasz — CIEŚLAK JANUSZ.
| ||||||||
W 34. minucie sędzia usunął trenera Tomasza Kicińskiego ze strefy technicznej. | ||||||||
Lubrzanka Kajetanów | 0 — 5 | Wisła Sandomierz | 21 SIE | 14:00 | ||||
0 — 1 17' 0 — 2 0 — 3 29' 0 — 4 51' 0 — 5 72' Lubrzanka: 23 Wisła: 1 Trenerzy: Stocki Krzysztof, Foks Zenobiusz — PACHOLARZ JAROSŁAW, BESZCZYŃSKI DANIEL.
| ||||||||
Olimpia Pogoń Staszów | 2 — 2 | Alit Ożarów | 21 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 12' 1 — 2 36' 2 — 2 Pogoń: 1 Alit: 12 Trenerzy: SEKUŁA RADOSŁAW, MALEC PIOTR — CHORAB PIOTR, BARAN TADEUSZ.
| ||||||||
Naprzód Jędrzejów | 3 — 0 | Unia Sędziszów | 21 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Naprzód: 1 Unia: 1 Trenerzy: Kośmider Mariusz, Osiński Cezary — Fendrych Andrzej, Styczeń Tomasz.
| ||||||||
Neptun Końskie | 3 — 2 | TS 1946 Nida Pińczów | 21 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 73' 3 — 1 3 — 2 88' Neptun: 12 TS 1946 Nida: 1 Kartki także: Grzegorz Toboła 82'. Trenerzy: Szpiega Waldemar — Ruszkowski Cezary.
| ||||||||
Hetman Włoszczowa | 3 — 3 | Partyzant Radoszyce | 21 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 30' 2 — 2 48' 2 — 3 53' 3 — 3 Hetman: 1 Partyzant: 1 Trenerzy: Pawlik Jacek — Komisarski Jarosław.
| ||||||||
Moravia Morawica | 0 — 0 | Sparta Kazimierza Wielka | 21 SIE | 17:00 | ||||
Moravia: 22 Sparta: 69 Trenerzy: Bęben Marek — Czajka Paweł.
|
28 bramek | Mirosław Kalista (Łysica), Mateusz Michalski (Wisła) |
21 bramek | Mateusz Dziubek (MKS Zdrój), Karol Mojecki (19 + 2 k.) (ŁKS Łagów) |
14 bramek | Mateusz Fryc (Naprzód), Piotr Kamiński (Czarni), Tomasz Nartowski (Unia), Bartosz Sosiński (Partyzant), Michał Bracha (13 + 1 k.) (Lubrzanka) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa okręgowa | ||||||||
Kolejka 2 | ||||||||
GKS Nowiny | 0 — 0 | Kamienna Brody | 20 SIE | 17:00 | ||||
GKS Nowiny: 32 Kamienna: 1 Trenerzy: Ludwinek Mariusz, Wierzba Artur — Wróbel Marcin.
| ||||||||
Star Starachowice | 1 — 1 | Lechia Strawczyn | 20 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 83' Star: 12 Lechia: 37 Trenerzy: Anduła Artur — Wożniak Bogusław, Gałęziowski Mirosław.
| ||||||||
Piast Stopnica | 3 — 0 | Wicher Miedziana Góra | 20 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Piast: 27 Wicher: 1 Trenerzy: Tomecki Grzegorz, Skiba Sławomir — Wojtasiński Sławomir.
| ||||||||
GKS Rudki | 0 — 3 | Granat Skarżysko-Kamienna | 21 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 40' 0 — 2 65' 0 — 3 89' GKS Rudki: 11 Granat: 1 Trenerzy: Kowalski Łukasz, Kośmicki Marcin — Rot Jerzy, Gołofit Rafał.
| ||||||||
Gród Ćmińsk | 2 — 3 | Stal Kunów | 21 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 50' 1 — 2 70' 2 — 2 2 — 3 90' Gród .: 1 Stal: 1 Trenerzy: Arczewski Mariusz — Jałocha Jarosław, Dynarek Marcin.
| ||||||||
Polanie Pierzchnica | 4 — 1 | Gród Wiślica | 21 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 26' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 4 — 1 Polanie: 21 Gród W.: 1 Trenerzy: TRELA KRZYSZTOF — GRUCHAŁA PRZEMYSŁAW, SOBURA MAREK.
| ||||||||
Klimontowianka Klimontów | 2 — 0 | Sparta Dwikozy | 21 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Klimontowianka: 24 Sparta: 1 Trenerzy: Mażysz Adam, Szymański Łukasz — Mazur Jerzy.
| ||||||||
Orlicz Suchedniów | 1 — 1 | Zenit Chmielnik | 21 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 Orlicz: 1 Zenit: 1 Kartki także: Andrzej Trojan 83'. Trenerzy: GÓRECKI DARIUSZ — UBOŻAK ŁUKASZ.
|
37 bramek | Jacek Rożek (33 + 4 k.) (Klimontowianka) |
26 bramek | Tomasz Staszewski (21 + 5 k.) (Orlicz) |
19 bramek | Jakub Majewski (18 + 1 k.) (Polanie), Dominik Szewczyk (18 + 1 k.) (GKS Nowiny) |
16 bramek | Jakub Olearczyk (GKS Nowiny), Marcin Dynarek (14 + 2 k.) (Stal) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa A, gr. I | ||||||||
Termin 2 | ||||||||
Radiator$ Stąporków | 1 — 3 | Victoria Mniów | 20 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 1 — 2 57' 1 — 3 64' Radiator$: 1 Victoria: 1 Trenerzy: Jedynak Sławomir — Rusiński Karol.
| ||||||||
Zieleń Żelisławice | 3 — 3 | Partyzant Wodzisław | 21 SIE | 11:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 27' 0 — 3 37' 1 — 3 2 — 3 3 — 3 Zieleń: 12 Partyzant: 92 Trenerzy: Belka Dariusz — Osiński Mariusz, Gądek Zbigniew.
| ||||||||
Orlęta Kielce | 2 — 1 | Nida Oksa | 21 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 37' 1 — 1 2 — 1 Orlęta: 12 Nida O.: 1 Trenerzy: Kołodziejczyk Tomasz — Radziejewski Marcin, Kusaj Andrzej.
| ||||||||
Bucovia Bukowa | 1 — 0 | Tęcza Gowarczów | 21 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 Bucovia: 30 Tęcza: 12 Trenerzy: Jamrozik Michał, Tatar Tomasz — Skowron Paweł.
| ||||||||
Piast Chęciny | 1 — 1 | Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn | 21 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 Piast: 12 Sokół: 12 Trenerzy: STEFAŃSKI RAFAŁ — TRELA MARIUSZ.
| ||||||||
Nida Sobków | 0 — 2 | Piaskowianka Piaski | 21 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 29' 0 — 2 90+3' Nida S.: 77 Piaskowianka: 1 Trenerzy: Janicki Karol, Poczęty Maciej — Magiera Stanisław.
| ||||||||
Astra Piekoszów | 6 — 0 | Zryw Skroniów | 21 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 Astra: 1 Zryw S.: 1 Trenerzy: Guzy Edward, Wiśniewski Marcin — Ziółkowski Wojciech.
| ||||||||
Politechnika Świętokrzyska Kielce | 1 — 0 | ŁKS Łopuszno | 21 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 Politechnika Św.: 1 ŁKS Łopuszno: 1 Trenerzy: — Picheta Jacek, Doroszko Paweł.
|
32 bramek | Andrzej Kusaj (23 + 9 k.) (Nida O.) |
21 bramek | Marcin Snoch (Sokół) |
20 bramek | Patryk Kośmider (19 + 1 k.) (Piaskowianka), Łukasz Skuza (15 + 5 k.) (Nida S.) |
19 bramek | Jakub Tekiel (18 + 1 k.) (Politechnika Św.) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa A, gr. II | ||||||||
Termin 2 | ||||||||
MSS-Klonówka Masłów | 2 — 2 | UKS Baćkowice | 21 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 74' 2 — 2 90' MSS-Klonówka: 90 UKS Baćkowice: 1 Trenerzy: Dejworek Piotr, Porębski Łukasz — Czaja Adrian, Chradek Marek.
| ||||||||
Świt Ćmielów | 3 — 0 | GKS Górno | 21 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Świt: 1 GKS Górno: 1 Trenerzy: Marynowski Tomasz — Szczurek Jarosław.
| ||||||||
LZS Samborzec | 2 — 0 | Piast Osiek | 21 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 LZS Samborzec: 33 Piast: 1 Trenerzy: Gawroński Wojciech, Radzimowski Damian — .
| ||||||||
Koprzywianka Arka Koprzywnica | 0 — 7 | GKS Obrazów | 21 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 23' 0 — 2 26' 0 — 3 37' 0 — 4 43' 0 — 5 49' 0 — 6 86' 0 — 7 90' Koprzywianka Arka: 12 GKS Obrazów: 1 Trenerzy: Ciach Wojciech, Gawroński Andrzej — Gajda Maciej, Marzec Robert.
| ||||||||
Agricola Łoniów | 0 — 2 | Baszta Rytwiany | 21 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 68' 0 — 2 78' Agricola: 1 Baszta: 91 Trenerzy: Twaróg Michał, Kołacz Łukasz — Zaliński Maciej.
| ||||||||
Wisła Nowy Korczyn | 5 — 3 | Jawornik Gorzków | 21 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 40' 4 — 1 5 — 1 5 — 2 67' 5 — 3 82' Wisła: 12 Jawornik: 19 | ||||||||
OKS Opatów | 4 — 0 | Alit II Ożarów | 21 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 OKS Opatów: 1 Alit II: 2 Trenerzy: Pietrasiak Dariusz — Ożóg Piotr.
|
31 bramek | Dawid Banasiewicz (28 + 3 k.) (OKS Opatów) |
26 bramek | Damian Mądry (22 + 4 k.) (LZS Samborzec) |
22 bramek | Tomasz Stawiarski (Świt) |
20 bramek | Robert Radek (18 + 2 k.) (GKS Górno), Tomasz Kopacki (17 + 3 k.) (Zorza Tempo) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Klasa B, gr. I | ||||||||
Kolejka 1 | ||||||||
Top-Spin Promnik | 2 — 2 | Polonia Białogon Kielce | 20 SIE | 16:00 | ||||
0 — 1 5' 1 — 1 2 — 1 2 — 2 Top-Spin: 1 Polonia Białogon: 12 Trenerzy: Gawroński Andrzej — Drej Karol, Rajecki Piotr.
| ||||||||
Skała Tumlin | 2 — 0 | ULKS Łączna | 20 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Skała: 1 ULKS Łączna: 1 Trenerzy: Guzik Michał, Janik Wiesław — Żmijewski Tadeusz.
| ||||||||
Płomień Wólka Kłucka | 2 — 2 | Unia Małogoszcz | 21 SIE | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 28' 2 — 2 90+4' Płomień: 12 Unia: 1 Trenerzy: Kaniowski Mateusz, Jas Grzegorz — Bodzioch Marcin, Świerszcz Andrzej.
| ||||||||
W 51 minucie meczu kontuzji biodra doznał Radosław Jarząb (nr 17 - Płomień) po zderzeniu z bramkarzem Unii, Rafałem Pawińskim. | ||||||||
LKS Bolmin | 1 — 0 | KS Smyków | 21 SIE | 11:00 | ||||
1 — 0 LKS Bolmin: 1 KS Smyków: 12 Trenerzy: Nowaczek Paweł — Kołodziejczyk Dawid.
| ||||||||
Granat Borki | 5 — 1 | KS Kamienna Wola | 21 SIE | 12:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 14' 2 — 1 3 — 1 4 — 1 5 — 1 Granat: 1 KS Kamienna W.: 1 Trenerzy: Filipiak Mateusz, Kolus Zbiegniew — Janus Ryszard.
| ||||||||
Samson Samsonów | 3 — 0 | Spartakus II Daleszyce | 21 SIE | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Samson: 69 Spartakus II: 24 Trenerzy: Rynk Mariusz, Gębski Łukasz — Janaszek Arkadiusz.
|
14 bramek | Grzegorz Grzegorski (13 + 1 k.) (Polonia Białogon), Krystian Jas (10 + 4 k.) (Granat) |
12 bramek | Krzysztof Ślefarski (Skała), Hubert Myśliński (11 + 1 k.) (LKS Bolmin), Kacper Nawara (11 + 1 k.) (Samson), Patryk Zapała (11 + 1 k.) (Granat) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. II | ||||||||
Kolejka 1 | ||||||||
GKS Imielno | 4 — 2 | Victoria 2015 Skalbmierz | 20 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 19' 3 — 1 4 — 1 4 — 2 69' GKS Imielno: 1 Victoria 2015: 99 Trenerzy: Karasek Artur, Zając Dawid — Borek Michał.
| ||||||||
Dąb Nagłowice | 2 — 1 | GLKS Krasocin | 21 SIE | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 29' 2 — 1 Dąb: 1 GLKS Krasocin: 23 Trenerzy: Krupa Zbigniew — Sitkowski Grzegorz.
| ||||||||
Wierna II Małogoszcz | 1 — 3 | Deko Włoszczowa | 21 SIE | 11:00 | ||||
0 — 1 10' 0 — 2 63' 1 — 2 1 — 3 Wierna II: 1 Deko: 22 Trenerzy: Bień Paweł — Dec Andrzej, Kosowski Włodzimierz.
| ||||||||
Start Słupia Jędrzejowska | 8 — 2 | LZS Czarnocin | 21 SIE | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 7 — 1 53' 7 — 2 57' 8 — 2 Start: 12 LZS Czarnocin: 12 Trenerzy: Winiarski Łukasz, Opałka Grzegorz — Pytel Przemysław, Kwiecień Krystian.
| ||||||||
Strzelec Chroberz | 9 — 4 | Vitalpol Solec-Zdrój | 21 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 3 — 1 4 — 1 5 — 1 6 — 1 6 — 2 7 — 2 8 — 2 8 — 3 66' 8 — 4 78' 9 — 4 Strzelec: 1 Vitalpol: 1 Trenerzy: Sosień Seweryn — Chrustek Grzegorz.
|
27 bramek | Adrian Koprowski (26 + 1 k.) (Start) |
24 bramek | Kamil Woliński (21 + 3 k.) (GKS Imielno) |
20 bramek | Łukasz Niemstak (19 + 1 k.) (Dąb) |
17 bramek | Krzysztof Witek (Victoria 2015) |
16 bramek | Kamil Cygan (13 + 3 k.) (Wierna II) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. III | ||||||||
Termin 2 | ||||||||
KS Tarłów | 3 — 1 | Zorza Czajków | 21 SIE | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 90+2' KS Tarłów: 95 Zorza: 12 Trenerzy: Tomczyk Robert — Bochenek Leszek.
| ||||||||
UKS Iwaniska | — | Koprzywianka II Koprzywnica | 21 SIE | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 UKS Iwaniska: 12 Koprzywianka II: 1
| ||||||||
Cukrownik Włostów | 2 — 4 | Arka Pawłów | 21 SIE | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 26' 2 — 1 2 — 2 35' 2 — 3 82' 2 — 4 89' Cukrownik: 1 Arka: 1 Trenerzy: Dywan Andrzej — Koprowski Kamil.
| ||||||||
GKS Świniary | 3 — 2 | Strażak Bidziny | 21 SIE | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 73' 3 — 2 80' GKS Świniary: 1 Strażak: 1 Trenerzy: Smyla Krzysztof — Stańczyk Piotr.
| ||||||||
ŁKS Georyt II Łagów | 2 — 3 | Huragan Wilczyce | 21 SIE | 11:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 1 — 2 64' 2 — 2 2 — 3 85' ŁKS II: 12 Huragan: 1 Trenerzy: Siwoń Grzegorz — Pierzchała Wojciech.
| ||||||||
Ester Wojciechowice | 0 — 1 | GTS Raków | 21 SIE | 13:30 | ||||
0 — 1 87' Ester: 1 GTS Raków: 1 Trenerzy: Paszyński Piotr — Więcek Andrzej.
| ||||||||
Zryw Zbigniewice | 1 — 3 | Marol Jacentów | 21 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 40' 1 — 2 1 — 3 Zryw: 1 Marol: 12 Trenerzy: Majewski Jerzy, Frańczak Marcin — Rutkowski Zbigniew.
|
37 bramek | Piotr Kubacki (Strażak) |
29 bramek | Maciej Drozdowski (23 + 6 k.) (Huragan) |
23 bramek | Patryk Papaj (20 + 3 k.) (UKS Iwaniska) |
22 bramek | Szymon Bochniak (21 + 1 k.) (ŁKS II) |
20 bramek | Jarosław Kończak (17 + 3 k.) (Arka) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
II liga kobiet, gr. południowo-wschodnia | ||||||||
Kolejka 1 | ||||||||
Naprzód Sobolów | 1 — 2 | Moravia Morawica | 20 SIE | 13:00 | ||||
0 — 1 22' 0 — 2 59' 1 — 2 Naprzód: 1 Moravia: 1 Trenerzy: Bukowiec Piotr — Tarczyńska Maria.
| ||||||||
Tarnovia Tarnów | 7 — 3 | Grodziszczanka Grodzisko Dolne | 20 SIE | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 4 — 1 4 — 2 4 — 3 62' 5 — 3 6 — 3 7 — 3 Tarnovia: 1 Grodziszczanka: 12 Trenerzy: Gajdur Klaudia, Ćwik Jacek — Sołek Tomasz. | ||||||||
Starówka Nowy Sącz | 14 — 0 | Victoria Gaj | 20 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 8 — 0 9 — 0 10 — 0 11 — 0 12 — 0 13 — 0 14 — 0 Starówka: 12 Victoria: 1 Trenerzy: Fiut Dominika, Kalisz Klaudia — Piwowarczyk Radosław, Woźniak Marcin. | ||||||||
SMS Niemce | 2 — 10 | Bronowianka Kraków | 21 SIE | 14:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 12' 1 — 2 14' 1 — 3 19' 1 — 4 45+1' 1 — 5 62' 1 — 6 72' 1 — 7 77' 1 — 8 79' 1 — 9 82' 1 — 10 87' 2 — 10 SMS Niemce: 1 Bronowianka: 2 Trenerzy: KOT PIOTR, ŁAPA PIOTR, BRONIKOWSKI TOMASZ — Zadło Andrzej .
|
27 bramek | Justyna Kapustka (23 + 4 k.) (Tarnovia) |
25 bramek | Anna Zielińska (24 + 1 k.) (Starówka), Viera Mašlejová (22 + 3 k.) (Starówka) |
19 bramek | Julia Basta (15 + 4 k.) (Bronowianka) |
18 bramek | Katarzyna Białoszewska (Naprzód) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Centralna Liga Juniorów, gr. wsch. | ||||||||
Kolejka 3 | ||||||||
Progres 99 Kraków | 2 — 1 | Jagiellonia Białystok | 20 SIE | 12:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 73' Progres 99: 1 Jagiellonia: 12 Trenerzy: Lipecki Krzysztof, Terlecki Łukasz — Kulhawik Tomasz, Grzybko Piotr.
| ||||||||
Znicz Pruszków | 0 — 1 | Wisła Kraków | 20 SIE | 13:00 | ||||
0 — 1 10' Znicz: 1 Wisła: 1 Trenerzy: Kochański Robert, Wojciechowski Marcin, Kądziela Jakub — Kazimierz Kmiecik, Artur Łaciak. | ||||||||
Motor Lublin | 4 — 1 | GKS Bełchatów | 20 SIE | 14:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 4 — 1 Motor: 1 GKS Bełchatów: 52 Trenerzy: Tomasz Jasik, Rogala Robert, Herda Karol — ZADWORNY TOMASZ, ŁUSZCZ ZYGMUNT.
| ||||||||
Polonia Warszawa | 0 — 1 | Korona Kielce SA | 20 SIE | 15:00 | ||||
0 — 1 40' Polonia: 24 Korona SA: 90 Trenerzy: Maliszewski Michał, Sobolewski Maciej, Gołaszewski Bartłomiej — Mierzwa Marek, Mądzik Krzysztof.
| ||||||||
Łódzki KS | 1 — 1 | Stal Mielec | 20 SIE | 16:00 | ||||
0 — 1 20' 1 — 1 Łódzki KS: 33 Stal: 1 Trenerzy: Janowski Jacek, Byczkowski Jarosław — Jakub Kula. | ||||||||
Neptun Końskie | 1 — 1 | TOP 54 Biała Podlaska | 20 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 73' Neptun: 1 TOP 54: 1 Trenerzy: Jarząb Arkadiusz, Gad Bartłomiej — Makowiecki Jan, Jakubiec Tomasz, Buraczewski Tomasz.
| ||||||||
Resovia Rzeszów | 0 — 5 | UKS SMS Łódź | 21 SIE | 12:00 | ||||
0 — 1 19' 0 — 2 26' 0 — 3 0 — 4 54' 0 — 5 75' Resovia: 98 UKS SMS Łódź: 26 Trenerzy: Jęczkowski Dariusz, Rajzer Rafał — Dawidowski Mirosław, Perliński Marcin, Jabłoński Mariusz.
| ||||||||
Cracovia Kraków | 0 — 3 | Legia Warszawa | 21 SIE | 12:00 | ||||
0 — 1 15' 1 — 1 1 — 2 60' 1 — 3 90+3' Cracovia: 23 Legia: 1 Trenerzy: WÓJS KORDIAN — Piotr Kobierecki, Mateusz Kamuda, Maciej Kowal.
|
24 bramek | Michał Góral (21 + 3 k.) (Legia) |
18 bramek | Bartłomiej Maćczak (16 + 2 k.) (UKS SMS Łódź) |
17 bramek | Patryk Klimala (16 + 1 k.) (Jagiellonia) |
14 bramek | Michał Wolinowski (UKS SMS Łódź) |
13 bramek | Paweł Mróz (12 + 1 k.) (UKS SMS Łódź), Marcel Stec (8 + 5 k.) (Stal) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|