W naszym serwisie będziecie mogli na bieżąco śledzić wyniki zmagań piłkarzy. Aby jednak było to możliwe, prosimy o pomoc i nadsyłanie nam wyników — można do nas dzwonić albo słać SMSy na numery: 791888818, 518028540, 785172067.
Ekstraklasa | ||||||||
Kolejka 13 | ||||||||
Ruch Chorzów | 4 — 0 | Korona Kielce | 24 PAŹ | 18:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Korona: 33 Trenerzy: FORNALIK WALDEMAR, FORNALIK TOMASZ, DYJA-PARUZEL LESZEK — TOMASZ WILMAN, SŁAWOMIR GRZESIK, ZBIGNIEW ROBAKIEWICZ, MICHAŁ DUTKIEWICZ.
|
15 bramek | Wojciech Reiman (11 + 4 k.) (Stal) |
14 bramek | Artur Gieraga (3 + 11 k.) (Motor) |
13 bramek | Wojciech Białek (9 + 4 k.) (Avia) |
12 bramek | Piotr Prędota (Stal), Taras Jaworśkyj (6 + 6 k.) (Podhale) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
IV liga | ||||||||
Kolejka 14 | ||||||||
Partyzant Radoszyce | 0 — 1 | Korona II Kielce | 20 PAŹ | 14:00 | ||||
0 — 1 60' Partyzant: 99 Korona II: 25 Trenerzy: Komisarski Jarosław — Czaja Paweł, Kuzera Kamil, Haczkiewicz Jarosław.
| ||||||||
Hetman Włoszczowa | 1 — 2 | Neptun Końskie | 23 PAŹ | 14:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 20' 1 — 2 28' Hetman: 33 Neptun: 12 Trenerzy: Pawlik Jacek — Szpiega Waldemar.
| ||||||||
Lubrzanka Kajetanów | 3 — 0 | Naprzód Jędrzejów | 23 PAŹ | 14:00 | ||||
Ćmińsk | ||||||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Lubrzanka: 97 Naprzód: 1 Trenerzy: Świetlik Dariusz, Dąbrowski Bogdan — Kośmider Mariusz, Osiński Cezary.
| ||||||||
Moravia Morawica | 4 — 2 | Olimpia Pogoń Staszów | 23 PAŹ | 14:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 8' 1 — 2 2 — 2 3 — 2 4 — 2 Moravia: 22 Pogoń: 1 Trenerzy: Bęben Marek — Sekuła Radosław, Malec Piotr.
| ||||||||
Sparta Kazimierza Wielka | 0 — 7 | Nidzianka Bieliny | 23 PAŹ | 14:00 | ||||
0 — 1 19' 0 — 2 25' 0 — 3 45' 0 — 4 0 — 5 63' 0 — 6 70' 0 — 7 81' Sparta: 1 Nidzianka: 87 Trenerzy: Burliga Szymon — Wijas Paweł, Brożyna Adrian.
| ||||||||
Wisła Sandomierz | 1 — 1 | Łysica Bodzentyn | 23 PAŹ | 14:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 Wisła: 1 Łysica: 1 Trenerzy: PACHOLARZ JAROSŁAW, BESZCZYŃSKI DANIEL — CIEŚLAK JANUSZ.
| ||||||||
TS 1946 Nida Pińczów | 1 — 2 | Unia Sędziszów | 23 PAŹ | 14:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 64' 1 — 2 80' TS 1946 Nida: 1 Unia: 1 Trenerzy: Ruszkowski Cezary , Sosień Seweryn — Fendrych Andrzej, Styczeń Tomasz.
|
28 bramek | Mirosław Kalista (Łysica), Mateusz Michalski (Wisła) |
21 bramek | Mateusz Dziubek (MKS Zdrój), Karol Mojecki (19 + 2 k.) (ŁKS Łagów) |
14 bramek | Mateusz Fryc (Naprzód), Piotr Kamiński (Czarni), Tomasz Nartowski (Unia), Bartosz Sosiński (Partyzant), Michał Bracha (13 + 1 k.) (Lubrzanka) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa okręgowa | ||||||||
Kolejka 12 | ||||||||
Piast Stopnica | 0 — 5 | Klimontowianka Klimontów | 22 PAŹ | 14:00 | ||||
0 — 1 10' 0 — 2 12' 0 — 3 20' 0 — 4 71' 0 — 5 80' Piast: 1 Klimontowianka: 24 Trenerzy: Tomecki Grzegorz — Mażysz Adam, Krawczyk Dariusz.
| ||||||||
GKS Rudki | 1 — 3 | Star Starachowice | 23 PAŹ | 14:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 40' 1 — 2 45+1' 1 — 3 GKS Rudki: 1 Star: 1 Trenerzy: Kowalski Łukasz, Kośmicki Marcin — Anduła Artur.
| ||||||||
Orlicz Suchedniów | 1 — 5 | GKS Nowiny | 23 PAŹ | 14:00 | ||||
0 — 1 15' 0 — 2 20' 0 — 3 0 — 4 0 — 5 54' 1 — 5 Orlicz: 1 GKS Nowiny: 92 Trenerzy: Górecki Dariusz — Ludwinek Mariusz.
| ||||||||
Zenit Chmielnik | 0 — 2 | Polanie Pierzchnica | 23 PAŹ | 14:00 | ||||
0 — 1 51' 0 — 2 78' Zenit: 12 Polanie: 1 Trenerzy: Ubożak Łukasz — Trela Krzysztof.
| ||||||||
Wicher Miedziana Góra | 0 — 2 | Gród Ćmińsk | 23 PAŹ | 14:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 75' Wicher: 1 Gród .: 1 Trenerzy: Wojtasiński Sławomir , Stanisław Pałka — Jagodziński Artur .
| ||||||||
Lechia Strawczyn | 2 — 2 | Granat Skarżysko-Kamienna | 23 PAŹ | 14:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 67' 2 — 1 2 — 2 73' Lechia: 37 Granat: 30 Trenerzy: Wozniak Bogdan, Gałęziowski Mirosław — Rot Jerzy.
| ||||||||
Sparta Dwikozy | 3 — 3 | Stal Kunów | 23 PAŹ | 14:00 | ||||
0 — 1 12' 0 — 2 48' 0 — 3 50' 1 — 3 2 — 3 3 — 3 Sparta: 55 Stal: 1 Trenerzy: Mazur Jerzy — Dynarek Marcin.
| ||||||||
Kamienna Brody | 6 — 0 | Gród Wiślica | 23 PAŹ | 14:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 Kamienna: 1 Gród W.: 1 Trenerzy: Marcin Wróbel — .
|
37 bramek | Jacek Rożek (33 + 4 k.) (Klimontowianka) |
26 bramek | Tomasz Staszewski (21 + 5 k.) (Orlicz) |
19 bramek | Jakub Majewski (18 + 1 k.) (Polanie), Dominik Szewczyk (18 + 1 k.) (GKS Nowiny) |
16 bramek | Jakub Olearczyk (GKS Nowiny), Marcin Dynarek (14 + 2 k.) (Stal) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa A, gr. I | ||||||||
Termin 12 | ||||||||
Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn | 5 — 1 | Tęcza Gowarczów | 22 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 4 — 1 65' 5 — 1 Sokół: 1 Tęcza: 1 Trenerzy: Trela Mariusz — Skowron Paweł.
| ||||||||
Zieleń Żelisławice | 0 — 4 | Astra Piekoszów | 23 PAŹ | 14:00 | ||||
0 — 1 12' 0 — 2 38' 0 — 3 64' 0 — 4 86' Zieleń: 12 Astra: 1 Trenerzy: JÓZEFOWSKI KAROL — ŚLADKOWSKI MARCIN, WIŚNIEWSKI MARCIN.
| ||||||||
Politechnika Świętokrzyska Kielce | 3 — 2 | Nida Sobków | 23 PAŹ | 14:00 | ||||
Kielce, Stadion Międzyszkolny, ul. Prosta | ||||||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 44' 3 — 1 3 — 2 87' Politechnika Św.: 1 Nida S.: 77 Trenerzy: Obarzanek Artur — Janicki Karol, Poczęty Maciej.
| ||||||||
Radiator$ Stąporków | 2 — 2 | Piast Chęciny | 23 PAŹ | 14:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 2 — 1 2 — 2 90+2' Radiator$: 12 Piast: 1 Trenerzy: Jedynak Sławomir — Stefański Rafał.
| ||||||||
Victoria Mniów | 1 — 2 | Bucovia Bukowa | 23 PAŹ | 14:00 | ||||
0 — 1 40' 0 — 2 47' 1 — 2 Victoria: 1 Bucovia: 69 Trenerzy: Rusiński Karol — Jamrozik Michał.
| ||||||||
ŁKS Łopuszno | 3 — 1 | Orlęta Kielce | 23 PAŹ | 14:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 78' ŁKS Łopuszno: 1 Orlęta: 1 Trenerzy: Picheta Jacek — Kołodziejczyk Tomasz.
| ||||||||
Piaskowianka Piaski | 2 — 3 | Nida Oksa | 23 PAŹ | 14:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 2 — 2 63' 2 — 3 69' Piaskowianka: 1 Nida O.: 12 Trenerzy: Magiera Stanisław, Pietrasiewicz Hubert — Kusaj Andrzej.
| ||||||||
Zryw Skroniów | 5 — 2 | Partyzant Wodzisław | 23 PAŹ | 14:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 47' 2 — 1 2 — 2 60' 3 — 2 4 — 2 5 — 2 Zryw S.: 12 Partyzant: 92 Trenerzy: ZIÓŁKOWSKI WOJCIECK — OBJOSŁO PRZEMYSŁAW.
|
32 bramek | Andrzej Kusaj (23 + 9 k.) (Nida O.) |
21 bramek | Marcin Snoch (Sokół) |
20 bramek | Patryk Kośmider (19 + 1 k.) (Piaskowianka), Łukasz Skuza (15 + 5 k.) (Nida S.) |
19 bramek | Jakub Tekiel (18 + 1 k.) (Politechnika Św.) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa A, gr. II | ||||||||
Termin 12 | ||||||||
MSS-Klonówka Masłów | 3 — 1 | Agricola Łoniów | 22 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 55' 2 — 1 3 — 1 MSS-Klonówka: 90 Agricola: 99 Trenerzy: Dejworek Piotr — Twaróg Michał, Kołacz Łukasz.
| ||||||||
GKS Obrazów | 1 — 2 | GKS Górno | 23 PAŹ | 11:30 | ||||
1 — 0 1 — 1 78' 1 — 2 79' GKS Obrazów: 1 GKS Górno: 1 Trenerzy: Gajda Maciej, Marzec Robert — Szczurek Jarosław.
| ||||||||
Opóźniony 30 minut z powodu spóźnienia gości. | ||||||||
Wisła Nowy Korczyn | 4 — 2 | Koprzywianka Arka Koprzywnica | 23 PAŹ | 14:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 1 — 2 54' 2 — 2 3 — 2 4 — 2 Wisła: 12 Koprzywianka Arka: 1 Trenerzy: Misiewicz Łukasz , Boduszek Maciej, Francuz Wiesław — ciach wojciech, Walczak Marek.
| ||||||||
W 54. minucie 4Wojciech Ciach nie wykorzystał rzutu karnego (12Michał Borczuch obronił). | ||||||||
OKS Opatów | 3 — 0 | LZS Samborzec | 23 PAŹ | 14:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 OKS Opatów: 1 LZS Samborzec: 33 Trenerzy: Pietrasiak Driusz, Ćwik Radosław — Gawroński Wojciech.
| ||||||||
Alit II Ożarów | 4 — 2 | Nidzica Dobiesławice | 23 PAŹ | 14:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 2 — 2 53' 3 — 2 4 — 2 Alit II: 1 Nidzica: 22 Trenerzy: Ożóg Piotr — Idziak Adam .
| ||||||||
Jawornik Gorzków | 2 — 3 | Świt Ćmielów | 23 PAŹ | 14:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 37' 2 — 2 2 — 3 56' Jawornik: 1 Świt: 1 Trenerzy: Sender Andrzej — Marynowski Tomasz.
| ||||||||
Baszta Rytwiany | 2 — 1 | UKS Baćkowice | 23 PAŹ | 14:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 70' Baszta: 91 UKS Baćkowice: 1 Trenerzy: Zaliński Maciej, Gwizdowski Jerzy — Czaja Adrian.
| ||||||||
Piast Osiek | 2 — 2 | Zorza Tempo Pacanów | 23 PAŹ | 14:00 | ||||
0 — 1 11' 1 — 1 1 — 2 55' 2 — 2 Piast: 1 Zorza Tempo: 12 Trenerzy: Ryński Robert — Malczewski Lech.
|
31 bramek | Dawid Banasiewicz (28 + 3 k.) (OKS Opatów) |
26 bramek | Damian Mądry (22 + 4 k.) (LZS Samborzec) |
22 bramek | Tomasz Stawiarski (Świt) |
20 bramek | Robert Radek (18 + 2 k.) (GKS Górno), Tomasz Kopacki (17 + 3 k.) (Zorza Tempo) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Klasa B, gr. I | ||||||||
Kolejka 10 | ||||||||
Polonia Białogon Kielce | 3 — 0 | Skała Tumlin | 22 PAŹ | 14:30 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Polonia Białogon: 12 Skała: 12 Trenerzy: Drej Karol — Janik Wiesław, Guzik Michał.
| ||||||||
Unia Małogoszcz | 2 — 2 | ULKS Łączna | 23 PAŹ | 11:00 | ||||
0 — 1 65' 0 — 2 73' 1 — 2 2 — 2 Unia: 1 ULKS Łączna: 1 Trenerzy: Bodzioch Marcin, Świerszcz Andrzej — Żmijewski Tadeusz.
| ||||||||
Płomień Wólka Kłucka | 0 — 5 | KS Smyków | 23 PAŹ | 11:00 | ||||
0 — 1 30' 0 — 2 42' 0 — 3 0 — 4 0 — 5 Płomień: 1 KS Smyków: 12 Trenerzy: Kaniowski Mateusz, Jas Grzegorz — Kołodziejczyk Dawid.
| ||||||||
KS Kamienna Wola | 0 — 7 | Spartakus II Daleszyce | 23 PAŹ | 11:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 36' 0 — 3 42' 0 — 4 43' 0 — 5 62' 0 — 6 86' 0 — 7 90' KS Kamienna W.: 83 Spartakus II: 1 Trenerzy: Janus Ryszard — Janaszek Arkadiusz.
| ||||||||
LKS Bolmin | 4 — 2 | Samson Samsonów | 23 PAŹ | 14:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 55' 2 — 2 59' 3 — 2 4 — 2 LKS Bolmin: 94 Samson: 1 Trenerzy: Nowaczek Paweł, Kruk Piotr — Rynk Mariusz, Gębski Łukasz.
| ||||||||
Top-Spin Promnik | 2 — 2 | Granat Borki | 23 PAŹ | 14:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 57' 2 — 2 90' Top-Spin: 1 Granat: 1 Trenerzy: Gawroński Andrzej — Filipiak Mateusz, Kolus Zbigniew.
|
14 bramek | Grzegorz Grzegorski (13 + 1 k.) (Polonia Białogon), Krystian Jas (10 + 4 k.) (Granat) |
12 bramek | Krzysztof Ślefarski (Skała), Hubert Myśliński (11 + 1 k.) (LKS Bolmin), Kacper Nawara (11 + 1 k.) (Samson), Patryk Zapała (11 + 1 k.) (Granat) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. II | ||||||||
Kolejka 10 | ||||||||
GKS Kluczewsko | 1 — 1 | LZS Czarnocin | 23 PAŹ | 11:00 | ||||
0 — 1 73' 1 — 1 GKS Kluczewsko: 1 LZS Czarnocin: 1 Trenerzy: Dąbrowski Dariusz — Pytel Przemysław.
| ||||||||
Dąb Nagłowice | 10 — 0 | Vitalpol Solec-Zdrój | 23 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 8 — 0 9 — 0 10 — 0 Dąb: 1 Vitalpol: 1 Trenerzy: Krupa Zbigniew, Seweryn Bogusław — Boduszek Maciej.
| ||||||||
Start Słupia Jędrzejowska | 3 — 3 | GKS Imielno | 23 PAŹ | 14:00 | ||||
0 — 1 12' 0 — 2 24' 0 — 3 45+1' 1 — 3 2 — 3 3 — 3 Start: 12 GKS Imielno: 1 Trenerzy: Winiarski Łuksz — Gruszka Piotr , Stępień Adrian .
| ||||||||
Strzelec Chroberz | 4 — 2 | Deko Włoszczowa | 23 PAŹ | 14:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 43' 3 — 1 4 — 1 4 — 2 90+2' Strzelec: 1 Deko: 1 Trenerzy: Szczygieł Robert — Dec Andrzej, Kosowski Włodzimierz.
| ||||||||
Victoria 2015 Skalbmierz | 1 — 6 | Wierna II Małogoszcz | 23 PAŹ | 14:00 | ||||
0 — 1 8' 1 — 1 1 — 2 37' 1 — 3 59' 1 — 4 67' 1 — 5 70' 1 — 6 87' Victoria 2015: 12 Wierna II: 12 Trenerzy: Borek Michał — Bień Paweł, Stalmasiński Karol.
|
27 bramek | Adrian Koprowski (26 + 1 k.) (Start) |
24 bramek | Kamil Woliński (21 + 3 k.) (GKS Imielno) |
20 bramek | Łukasz Niemstak (19 + 1 k.) (Dąb) |
17 bramek | Krzysztof Witek (Victoria 2015) |
16 bramek | Kamil Cygan (13 + 3 k.) (Wierna II) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. III | ||||||||
Termin 11 | ||||||||
GTS Raków | 3 — 0 | KS Tarłów | 23 PAŹ | 11:00 | ||||
Goście nie dojechali. | ||||||||
Zorza Czajków | 0 — 7 | Marol Jacentów | 23 PAŹ | 11:00 | ||||
Jacentów | ||||||||
0 — 1 0 — 2 0 — 3 0 — 4 0 — 5 0 — 6 0 — 7 90' Zorza: 12 Marol: 12 Trenerzy: Bohenek Leszek, Brzyszcz Grzegorz — Rutkowski Zbigniew.
| ||||||||
Opóźniony 15 minut z powodu spóźnienia gości. | ||||||||
Cukrownik Włostów | 1 — 2 | ŁKS Georyt II Łagów | 23 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 78' 1 — 2 90' Cukrownik: 1 ŁKS II: 1 Kartki także: Patryk Banakiewicz 67'. Trenerzy: Dywan Andrzej — .
| ||||||||
UKS Iwaniska | 1 — 3 | Strażak Bidziny | 23 PAŹ | 13:00 | ||||
0 — 1 20' 0 — 2 60' 0 — 3 75' 1 — 3 UKS Iwaniska: 1 Strażak: 33 Trenerzy: Starba Grzegorz — Stańczyk Piotr.
| ||||||||
Ester Wojciechowice | 2 — 1 | Huragan Wilczyce | 23 PAŹ | 13:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 2 — 1 Ester: 27 Huragan: 1 Trenerzy: paszyński piotr, pałasz jan — pierzchała wojciech.
| ||||||||
Zryw Zbigniewice | 4 — 0 | GKS Świniary | 23 PAŹ | 14:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Zryw: 1 GKS Świniary: 12 Trenerzy: Majewski Jerzy — Smykla Krzysztof.
|
37 bramek | Piotr Kubacki (Strażak) |
29 bramek | Maciej Drozdowski (23 + 6 k.) (Huragan) |
23 bramek | Patryk Papaj (20 + 3 k.) (UKS Iwaniska) |
22 bramek | Szymon Bochniak (21 + 1 k.) (ŁKS II) |
20 bramek | Jarosław Kończak (17 + 3 k.) (Arka) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
II liga kobiet, gr. południowo-wschodnia | ||||||||
Kolejka 8 | ||||||||
UKS Widok SP 51 Lublin | 1 — 0 | Moravia Morawica | 22 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 Widok: 1 Moravia: 12 Trenerzy: Rodak Piotr, Porzucek Paweł — Tarczyńska Maria. | ||||||||
Tarnovia Tarnów | 5 — 0 | Naprzód Sobolów | 22 PAŹ | 12:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 Tarnovia: 1 Naprzód: 1 Trenerzy: Gajdur Klaudia, Ćwik jacek — Bukowiec Piotr, Czapeczka Izabela.
| ||||||||
Bronowianka Kraków | 3 — 1 | Grodziszczanka Grodzisko Dolne | 22 PAŹ | 13:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 22' 2 — 1 3 — 1 Bronowianka: 21 Grodziszczanka: 12 Trenerzy: Żądło Andrzej — Sołek Tomasz.
| ||||||||
SMS Niemce | 5 — 1 | Łysica Bodzentyn | 22 PAŹ | 14:00 | ||||
0 — 1 43' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 4 — 1 5 — 1 SMS Niemce: 1 Łysica: 1 Trenerzy: KOT PIOTR, ŁAPA PIOTR — Rubikiewicz Mirosław.
| ||||||||
DAP Dębica | 2 — 1 | Victoria Gaj | 22 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 73' 2 — 1 DAP: 12 Victoria: 1 Trenerzy: Cabaj Maciej, Jorczyński Jakub — Piwowarczyk Radosław, Woźniak Marcin.
| ||||||||
Starówka Nowy Sącz | 2 — 3 | Respekt Myślenice | 23 PAŹ | 12:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 59' 2 — 2 66' 2 — 3 Starówka: 12 Respekt: 41 Trenerzy: Fiut Dominika, Maslej Marian — Senderski Przemysław, Dziadkowiec Jan.
|
27 bramek | Justyna Kapustka (23 + 4 k.) (Tarnovia) |
25 bramek | Anna Zielińska (24 + 1 k.) (Starówka), Viera Mašlejová (22 + 3 k.) (Starówka) |
19 bramek | Julia Basta (15 + 4 k.) (Bronowianka) |
18 bramek | Katarzyna Białoszewska (Naprzód) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
III liga kobiet | ||||||||
Termin 9 | ||||||||
Sparta Daleszyce | 3 — 0 | Orlicz Suchedniów | 22 PAŹ | 12:00 | ||||
Stal Kunów | 5 — 2 | Hetmanki Włoszczowa | 22 PAŹ | 14:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 38' 2 — 1 3 — 1 3 — 2 58' 4 — 2 5 — 2 Stal: 1 Hetmanki: 1 Trenerzy: Jałocha Jarosław — Ochenduszka Mariusz.
| ||||||||
Kamienna Brody | 1 — 4 | KSP Kielce | 23 PAŹ | 11:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 1 — 2 1 — 3 1 — 4 63' Kamienna: 12 KSP Kielce: 12 Trenerzy: KARWACKI MICHAŁ — CZERWIAK MONIKA, TEKIEL ŁUKASZ.
| ||||||||
Kobiecy KP Kielce | 0 — 2 | Top-Spin Promnik | 23 PAŹ | 11:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 90' Kobiecy KP: 1 Top-Spin: 12 Trenerzy: Kukła Dawid — Brudziński Arkadiusz.
|
32 bramek | Kamila Komisarczyk (30 + 2 k.) (Sparta) |
24 bramek | Federica Dall'Ara (23 + 1 k.) (Orlicz) |
19 bramek | Zuzanna Dudek (Wisła), Aleksandra Misiak (18 + 1 k.) (Wisła) |
16 bramek | Gabriela Andzel (14 + 2 k.) (Hetmanki) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Centralna Liga Juniorów, gr. zachodnia | ||||||||
Kolejka 12 | ||||||||
Piast Gliwice | 2 — 1 | Pogoń Szczecin | 22 PAŹ | 12:00 | ||||
Centralna Liga Juniorów, gr. wsch. | ||||||||
Kolejka 12 | ||||||||
Znicz Pruszków | 0 — 3 | Legia Warszawa | 22 PAŹ | 10:15 | ||||
1 — 0 1 — 1 15' 1 — 2 53' 1 — 3 69' 1 — 4 89' 2 — 4 Znicz: 1 Legia: 1 Trenerzy: MArcin Wojciechowski, MAteusz Baj, Jakub Kądziela — Pitr Kobierecki, Mateusz Kamuda, Arkadiusz Białostocki.
| ||||||||
Stal Mielec | 2 — 2 | Jagiellonia Białystok | 22 PAŹ | 12:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 1 — 2 2 — 2 Stal: 1 Jagiellonia: 21 Trenerzy: Kula Jakub, Białek Janusz, Dydo Bartłomiej — Kulhawik Tomasz, Grzybko Piotr.
| ||||||||
Łódzki KS | 1 — 0 | Cracovia Kraków | 22 PAŹ | 12:00 | ||||
1 — 0 Łódzki KS: 3 Cracovia: 23 Trenerzy: Janowski Jacek, Byczkowski Jarosław — Kordian Wójs. | ||||||||
Progres 99 Kraków | 4 — 2 | Resovia Rzeszów | 22 PAŹ | 12:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 3 — 1 3 — 2 41' 4 — 2 Progres 99: 1 Resovia: 33 Trenerzy: LIPECKI KRZYSZTOF, TERLECKI ŁUKASZ — Jęczkowski Dariusz , Rajzer Rafał.
| ||||||||
Neptun Końskie | 2 — 5 | Motor Lublin | 22 PAŹ | 14:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 0 — 3 63' 1 — 3 1 — 4 84' 2 — 4 2 — 5 90+3' Neptun: 1 Motor: 1 Trenerzy: Jarząb Arkadiusz, Gad Bartłomiej — Jasik Tomasz, Rogala Robert.
| ||||||||
Wisła Kraków | 2 — 0 | UKS SMS Łódź | 22 PAŹ | 14:15 | ||||
1 — 0 2 — 0 Wisła: 1 UKS SMS Łódź: 26 Trenerzy: Jop Mariusz, Regulski Paweł — Dawidowski Mirosław, Perliński Marcin, Jabłoński Mariusz.
| ||||||||
Polonia Warszawa | 1 — 0 | GKS Bełchatów | 23 PAŹ | 13:30 | ||||
1 — 0 Polonia: 1 GKS Bełchatów: 1 Trenerzy: Maliszewski Michał, Sobolewski Maciej, Przyrowski Sebastian — Zadworny Tomasz 7932.
|
24 bramek | Michał Góral (21 + 3 k.) (Legia) |
18 bramek | Bartłomiej Maćczak (16 + 2 k.) (UKS SMS Łódź) |
17 bramek | Patryk Klimala (16 + 1 k.) (Jagiellonia) |
14 bramek | Michał Wolinowski (UKS SMS Łódź) |
13 bramek | Paweł Mróz (12 + 1 k.) (UKS SMS Łódź), Marcel Stec (8 + 5 k.) (Stal) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Świętokrzyska Liga Juniorów Starszych | ||||||||
Termin 9 | ||||||||
Unia Sędziszów | 0 — 4 | MKS Zdrój Busko | 22 PAŹ | 13:00 | ||||
0 — 1 23' 0 — 2 50' 0 — 3 71' 0 — 4 88' Unia: 69 MKS Zdrój: 12 Trenerzy: Rokicki Krystian, Gardiew Tomasz — Malczewski Lech.
| ||||||||
Orlęta Kielce | 1 — 2 | Juventa Starachowice | 22 PAŹ | 13:00 | ||||
Orlęta: 1 Juventa: 1 Trenerzy: Janicki Karol — Wójtowik Tomasz.
| ||||||||
Klimontowianka Klimontów | 0 — 1 | Moravia Morawica | 23 PAŹ | 10:00 | ||||
0 — 1 31' Klimontowianka: 12 Moravia: 1 Trenerzy: Szymański Łukasz — Podsiadło Jarosław.
| ||||||||
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. | 4 — 0 | Granat Skarżysko-Kamienna | 23 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 KP KSZO 1929: 12 Granat: 1 Trenerzy: PIETRASIAK DARIUSZ — KASPRZYK DARIUSZ.
|
19 bramek | Tomasz Woźniak (18 + 1 k.) (KP KSZO 1929) |
14 bramek | Piotr Serwicki (Juventa) |
12 bramek | Piotr Pyskaty (KP KSZO 1929), Wiktor Mazur (11 + 1 k.) (KP KSZO 1929) |
11 bramek | Albert Lasia (MKS Zdrój) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych | ||||||||
Elim. makr. · Kolejka 11 | ||||||||
KKP Korona Kielce | 4 — 0 | TS 1946 Nida Pińczów | 22 PAŹ | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 KKP Korona: 1 TS 1946 Nida: 12 Trenerzy: Krężołek Tomasz, Sulak Andrzej — Karpiński Marcin.
| ||||||||
Juventa Starachowice | 6 — 1 | Neptun Końskie | 23 PAŹ | 10:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 3 — 1 4 — 1 5 — 1 6 — 1 Juventa: 1 Neptun: 1 Trenerzy: Wójcik Mariusz — Gad Bartłomiej.
| ||||||||
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. | 5 — 0 | Granat Skarżysko-Kamienna | 23 PAŹ | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 KP KSZO 1929: 1 Granat: 1 Trenerzy: BARAŃSKI RAFAŁ , SICZEK TOMASZ — SOKOŁOWSKI RAFAŁ, KASPRZYK DARIUSZ.
|
31 bramek | Klaudiusz Marzec (29 + 2 k.) (Juventa) |
20 bramek | Maciej Śliwa (Juventa) |
17 bramek | Artur Piróg (15 + 2 k.) (Korona SA) |
16 bramek | Kacper Librowski (15 + 1 k.) (KP KSZO 1929) |
13 bramek | Cezary Matuszewski (Korona SA) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. I | ||||||||
Termin 9 | ||||||||
Nida Oksa | 1 — 3 | Wierna Małogoszcz | 22 PAŹ | 13:00 | ||||
0 — 1 43' 0 — 2 54' 0 — 3 83' 1 — 3 Nida: 12 Wierna: 1 Trenerzy: KUSAJ ANDRZEJ — BIEŃ PAWEŁ, STALMASIŃSKI KAROL.
| ||||||||
Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn | 1 — 2 | Orlicz Suchedniów | 22 PAŹ | 14:00 | ||||
0 — 1 3' 1 — 1 1 — 2 39' Sokół: 12 Orlicz: 1 Trenerzy: Trela Mariusz — Krzysztoszek Mariusz.
|
22 bramek | Mateusz Tumulec (21 + 1 k.) (Orlicz) |
19 bramek | Bartłomiej Jaros (GKS Nowiny), Patryk Mackiewicz (17 + 2 k.) (Zryw) |
16 bramek | Mateusz Cerkowniak (15 + 1 k.) (Lechia) |
14 bramek | Krystian Kmiecik (Lechia), Piotr Kępiński (Hetman) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. II | ||||||||
Termin 8 | ||||||||
Stal Kunów | 0 — 0 | Sparta Dwikozy | 22 PAŹ | 11:00 | ||||
Stal: 1 Sparta: 12 Trenerzy: Jałocha Rafał — Gach Paweł.
| ||||||||
GKS Górno | 2 — 0 | Vitalpol Solec-Zdrój | 22 PAŹ | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 GKS Górno: 12 Vitalpol: 1 Trenerzy: Kobus Kamil, Krawczyk Adrian — Chrustek Grzegorz.
| ||||||||
Nidzianka Bieliny | 0 — 3 | Arka Pawłów | 23 PAŹ | 11:00 | ||||
0 — 1 57' 0 — 2 82' 0 — 3 Nidzianka: 1 Arka: 1
|
22 bramek | Dominik Haba (19 + 3 k.) (GKS Górno) |
15 bramek | Adrian Chorab (Sparta) |
14 bramek | Adrian Ozimina (Spartakus) |
11 bramek | Adrian Kosiarski (GKS Rudki), Wojciech Krzysiek (Arka, Nidzianka), Tomasz Syska (GKS Górno) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. I | ||||||||
Termin 9 | ||||||||
Samson Samsonów | 1 — 4 | Wicher Miedziana Góra | 22 PAŹ | 11:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 1 — 2 1 — 3 1 — 4 Samson: 11 Wicher: 12 Trenerzy: Pasecki Patryk, Hyb Ryszard — Tacij Marcin, Salwa Piotr.
| ||||||||
GKS Nowiny | 3 — 1 | ŁKS Georyt Łagów | 22 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 73' 3 — 1 GKS Nowiny: 12 ŁKS Łagów: 12 Kartki także: Adrian Kwiecień 75' — . Trenerzy: Cichoń Przemysław — Brudek Albert, Piotrowicz Damian.
| ||||||||
Orlęta Kielce | 2 — 0 | Czarnovia Kielce | 22 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Orlęta: 1 Czarnovia: 1 Trenerzy: STEFAŃSKI RAFAŁ — JAGODZIŃSKI ARTUR.
| ||||||||
Astra Piekoszów | 1 — 1 | Orlicz Suchedniów | 23 PAŹ | 10:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 Astra: 1 Orlicz: 12 Trenerzy: Śladkowski Marcin — Wawrzeńczyk Michał.
| ||||||||
Łysica Bodzentyn | 5 — 3 | MSS-Klonówka Masłów | 23 PAŹ | 11:00 | ||||
0 — 1 2' 0 — 2 9' 1 — 2 2 — 2 3 — 2 3 — 3 44' 4 — 3 5 — 3 Łysica: 1 MSS-Klonówka: 1 Trenerzy: DEJWOREK SEWERYN — DEJWOREK PIOTR.
|
31 bramek | Dominik Rusiecki (29 + 2 k.) (ŁKS Łagów) |
23 bramek | Dominik Stodulski (21 + 2 k.) (Łysica) |
22 bramek | Erwin Skowron (GKS Nowiny) |
19 bramek | Jakub Wójcik (Samson) |
18 bramek | Dominik Wrzesień (Łysica) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. II | ||||||||
Termin 6 | ||||||||
Wierna Małogoszcz | 8 — 1 | Tęcza Gowarczów | 24 PAŹ | 15:30 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 3 — 1 4 — 1 5 — 1 6 — 1 7 — 1 8 — 1 Wierna: 1 Tęcza: 1 Trenerzy: Rudkiewicz Mariusz — .
|
23 bramek | Sebastian Baran (Piaskowianka) |
21 bramek | Michał Ciosk (Piaskowianka), Ernest Banasik (19 + 2 k.) (Bucovia) |
16 bramek | Adam Kubicz (13 + 3 k.) (Hetman) |
14 bramek | Dawid Molus (Start) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. III | ||||||||
Kolejka 9 | ||||||||
Piast Stopnica | 5 — 2 | Zorza Tempo Pacanów | 22 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 10' 2 — 1 3 — 1 3 — 2 48' 4 — 2 5 — 2 Piast: 1 Zorza Tempo: 1
| ||||||||
Nidzica Dobiesławice | 0 — 0 | Wisła Nowy Korczyn | 22 PAŹ | 11:00 | ||||
Nidzica: 21 Wisła: 1 Trenerzy: Idziak Adam — Boduszek Maciej .
|
21 bramek | Szymon Wesołowski (19 + 2 k.) (Zenit) |
17 bramek | Patryk Kuśmierek (Zenit) |
16 bramek | Adrian Kapciak (Piast) |
12 bramek | Maciej Kardynał (Piast) |
11 bramek | Mariusz Matuszewski (Zorza Tempo) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IV | ||||||||
Termin 9 | ||||||||
Kamienna Brody | 3 — 0 | Czarni Połaniec | 22 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Kamienna: 1 Czarni: 1 Trenerzy: Stachura Robert — Mikoda rafał.
| ||||||||
Alit Ożarów | 3 — 1 | GKS Obrazów | 22 PAŹ | 13:30 | ||||
0 — 1 15' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 Alit: 1 GKS Obrazów: 1 Trenerzy: Piotr Ożóg — Marzec Robert.
| ||||||||
LZS Samborzec | 2 — 6 | OKS Opatów | 22 PAŹ | 15:00 | ||||
0 — 1 2' 0 — 2 21' 0 — 3 24' 0 — 4 0 — 5 31' 1 — 5 1 — 6 59' 2 — 6 LZS Samborzec: 12 OKS Opatów: 1 Trenerzy: Damian Lipiec — Pater Paweł, Kadela Mariusz.
|
26 bramek | Adrian Rugała (24 + 2 k.) (Baszta) |
23 bramek | Łukasz Kominek (LZS Samborzec) |
19 bramek | Jakub Piątek (18 + 1 k.) (OKS Opatów) |
17 bramek | Daniel Cioch (13 + 4 k.) (Świt) |
14 bramek | Jakub Kończyk (Alit) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|