W naszym serwisie będziecie mogli na bieżąco śledzić wyniki zmagań piłkarzy. Aby jednak było to możliwe, prosimy o pomoc i nadsyłanie nam wyników — można do nas dzwonić albo słać SMSy na numery: 791888818, 518028540, 785172067.
Ekstraklasa | ||||||||
Kolejka 15 | ||||||||
Bruk-Bet Termalica Nieciecza | 1 — 3 | Korona Kielce | 5 LIS | 15:30 | ||||
0 — 1 22' 1 — 1 1 — 2 68' 1 — 3 75' Korona: 1 Trenerzy: Michniewicz Czesław, Pochroń Jan, Węglewski Marcin, Mucharski Mariusz — SŁAWOMIR GRZESIK, JACEK KUBICKI, MICHAŁ DUTKIEWICZ, ZBIGNIEW ROBAKIEWICZ.
|
II liga | ||||||||
Kolejka 16 | ||||||||
Warta Poznań | 2 — 1 | Błękitni Stargard | 5 LIS | 14:00 | ||||
15 bramek | Wojciech Reiman (11 + 4 k.) (Stal) |
14 bramek | Artur Gieraga (3 + 11 k.) (Motor) |
13 bramek | Wojciech Białek (9 + 4 k.) (Avia) |
12 bramek | Piotr Prędota (Stal), Taras Jaworśkyj (6 + 6 k.) (Podhale) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
IV liga | ||||||||
Kolejka 16 | ||||||||
Czarni Połaniec | 0 — 1 | Hetman Włoszczowa | 5 LIS | 11:00 | ||||
0 — 1 19' Czarni: 45 Hetman: 12 Trenerzy: Kiciński Tomasz — Pawlik Jacek, Szafrański Marcin.
| ||||||||
Sparta Kazimierza Wielka | 1 — 2 | Naprzód Jędrzejów | 5 LIS | 13:00 | ||||
0 — 1 7' 0 — 2 1 — 2 Sparta: 69 Naprzód: 1 Trenerzy: Burliga Szymon — Kośmider Mariusz, Osiński Cezary.
| ||||||||
Lubrzanka Kajetanów | 0 — 1 | MKS Zdrój Busko | 6 LIS | 13:00 | ||||
Ćmińsk | ||||||||
0 — 1 2' Lubrzanka: 97 MKS Zdrój: 1 Trenerzy: Świetlik Darisuz — Pietrzykowski Ireneusz.
| ||||||||
Moravia Morawica | 1 — 0 | Neptun Końskie | 6 LIS | 13:00 | ||||
1 — 0 Moravia: 22 Neptun: 12 Trenerzy: BĘBEN MAREK — SZPIEGA WALDEMAR.
| ||||||||
Wisła Sandomierz | 3 — 3 | Olimpia Pogoń Staszów | 6 LIS | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 26' 3 — 1 3 — 2 43' 3 — 3 73' Wisła: 1 Pogoń: 1 Trenerzy: PACHOLARZ JAROSŁAW, BESZCZYŃSKI DANIEL — Maciej Przetak, Piotr Malec.
| ||||||||
Spotkanie przerwane w 2. minucie z powodu wrzucenia serpentyn oraz w 60. minucie na 7 minut z powodu odpalenia środków pirotechnicznych przez kibiców. | ||||||||
Partyzant Radoszyce | 2 — 2 | Nidzianka Bieliny | 6 LIS | 13:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 39' 2 — 1 2 — 2 90+3' Partyzant: 20 Nidzianka: 87 Trenerzy: Komisarski Jarosław — Wijak Paweł, Gawęcki Damian.
| ||||||||
ŁKS Georyt Łagów | 3 — 0 | Łysica Bodzentyn | 6 LIS | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 ŁKS Łagów: 1 Łysica: 1 Trenerzy: JAWOREK PAWEŁ — CIEŚLAK JANUSZ, PAWŁOWSKI PIOTR.
| ||||||||
TS 1946 Nida Pińczów | 0 — 6 | Korona II Kielce | 6 LIS | 13:00 | ||||
0 — 1 30' 0 — 2 41' 0 — 3 67' 0 — 4 70' 0 — 5 80' 0 — 6 88' TS 1946 Nida: 1 Korona II: 25 Trenerzy: CEZARY RUSZKOWSKI, SEWERYN SOSIEŃ — Czaja Paweł, Kuzera Kamil, Szołowski Andrzej, Haczkiewicz Jarosław.
| ||||||||
Unia Sędziszów | 1 — 3 | Alit Ożarów | 6 LIS | 13:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 27' 1 — 2 32' 1 — 3 90+3' Unia: 1 Alit: 2 Trenerzy: Fendrych Andrzej, Styczeń Tomasz — CHORAB PIOTR.
|
28 bramek | Mirosław Kalista (Łysica), Mateusz Michalski (Wisła) |
21 bramek | Mateusz Dziubek (MKS Zdrój), Karol Mojecki (19 + 2 k.) (ŁKS Łagów) |
14 bramek | Mateusz Fryc (Naprzód), Piotr Kamiński (Czarni), Tomasz Nartowski (Unia), Bartosz Sosiński (Partyzant), Michał Bracha (13 + 1 k.) (Lubrzanka) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa okręgowa | ||||||||
Kolejka 14 | ||||||||
Gród Wiślica | 0 — 4 | Stal Kunów | 5 LIS | 13:00 | ||||
0 — 1 12' 0 — 2 43' 0 — 3 74' 0 — 4 79' Gród W.: 1 Stal: 1 Trenerzy: Gruchała Przemysław, Sobura Marek — Jałocha Jarosław, Dynarek Marcin.
| ||||||||
GKS Rudki | 0 — 0 | Piast Stopnica | 6 LIS | 13:00 | ||||
GKS Rudki: 92 Piast: 1 Trenerzy: Kowalski Łukasz, Kośmicki Marcin — Tomecki Grzegorz.
| ||||||||
Orlicz Suchedniów | 1 — 2 | Star Starachowice | 6 LIS | 13:00 | ||||
0 — 1 45+1' 0 — 2 1 — 2 Orlicz: 99 Star: 1 Trenerzy: Górecki Dariusz — Anduła Artur.
| ||||||||
Zenit Chmielnik | 1 — 1 | Klimontowianka Klimontów | 6 LIS | 13:00 | ||||
0 — 1 12' 1 — 1 Zenit: 1 Klimontowianka: 24 Trenerzy: UBOŻAK ŁUKASZ — Mażysz Adam.
| ||||||||
Wicher Miedziana Góra | 0 — 1 | GKS Nowiny | 6 LIS | 13:00 | ||||
0 — 1 68' Wicher: 1 GKS Nowiny: 1 Trenerzy: Wojtasiński Sławomir , Salwa Piotr — Ludwinek Mariusz.
| ||||||||
Lechia Strawczyn | 2 — 3 | Polanie Pierzchnica | 6 LIS | 13:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 22' 1 — 2 29' 2 — 2 2 — 3 85' Lechia: 37 Polanie: 22 Trenerzy: Woźniak Bogdan, Gałęziowski Mirosław — Trela Krzysztof.
| ||||||||
Sparta Dwikozy | 2 — 1 | Gród Ćmińsk | 6 LIS | 13:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 Sparta: 55 Gród .: 1 Trenerzy: Mazur Jerzy — Jagodziński Artur.
| ||||||||
Kamienna Brody | 5 — 1 | Granat Skarżysko-Kamienna | 6 LIS | 13:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 16' 2 — 1 3 — 1 4 — 1 5 — 1 Kamienna: 1 Granat: 70 Trenerzy: Wróbel Marcin — Rot Jerzy, Gołofit Rafał.
|
37 bramek | Jacek Rożek (33 + 4 k.) (Klimontowianka) |
26 bramek | Tomasz Staszewski (21 + 5 k.) (Orlicz) |
19 bramek | Jakub Majewski (18 + 1 k.) (Polanie), Dominik Szewczyk (18 + 1 k.) (GKS Nowiny) |
16 bramek | Jakub Olearczyk (GKS Nowiny), Marcin Dynarek (14 + 2 k.) (Stal) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa A, gr. I | ||||||||
Termin 14 | ||||||||
Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn | 7 — 0 | Partyzant Wodzisław | 5 LIS | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 Sokół: 1 Partyzant: 92 Trenerzy: Trela Mariusz — Objosło Przemysław.
| ||||||||
Victoria Mniów | 2 — 4 | Nida Sobków | 5 LIS | 17:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 20' 1 — 2 38' 1 — 3 45+2' 1 — 4 51' 2 — 4 Victoria: 1 Nida S.: 77 Trenerzy: Milcarz Michał — Janicki Karol, Poczęty Maciej.
| ||||||||
Tęcza Gowarczów | 2 — 2 | Nida Oksa | 6 LIS | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 23' 2 — 1 2 — 2 90+2' Tęcza: 1 Nida O.: 12 Trenerzy: Skowron Paweł — Kusaj Andrzej, Radziejewski Marcin.
| ||||||||
Zieleń Żelisławice | 1 — 2 | Politechnika Świętokrzyska Kielce | 6 LIS | 13:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 1 — 2 82' Zieleń: 12 Politechnika Św.: 1 Trenerzy: Józefowski Karol — Obarzanek Artur.
| ||||||||
Radiator$ Stąporków | 0 — 3 | Astra Piekoszów | 6 LIS | 13:00 | ||||
0 — 1 40' 0 — 2 60' 0 — 3 90+4' Radiator$: 1 Astra: 1 Trenerzy: Jedynak Sławomir — Guzy Edward, Wiśniewski Marcin.
| ||||||||
ŁKS Łopuszno | 2 — 2 | Piast Chęciny | 6 LIS | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 2 — 2 89' ŁKS Łopuszno: 1 Piast: 1 Trenerzy: Picheta Jacek — Stefański Rafał.
| ||||||||
Zryw Skroniów | 0 — 5 | Bucovia Bukowa | 6 LIS | 13:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 54' 0 — 3 78' 0 — 4 0 — 5 89' Zryw S.: 12 Bucovia: 69 Trenerzy: ZIÓŁKOWSKI WOJCIECH — JAMROZIK MICHAŁ, TATAR TOMASZ.
| ||||||||
Piaskowianka Piaski | 1 — 2 | Orlęta Kielce | 6 LIS | 13:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 1 — 2 37' Piaskowianka: 1 Orlęta: 1 Trenerzy: Magiera Stanisław, Pietrasiewicz Mirosław — Kołodziejczyk Tomasz.
|
32 bramek | Andrzej Kusaj (23 + 9 k.) (Nida O.) |
21 bramek | Marcin Snoch (Sokół) |
20 bramek | Patryk Kośmider (19 + 1 k.) (Piaskowianka), Łukasz Skuza (15 + 5 k.) (Nida S.) |
19 bramek | Jakub Tekiel (18 + 1 k.) (Politechnika Św.) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa A, gr. II | ||||||||
Termin 14 | ||||||||
Baszta Rytwiany | 5 — 1 | Nidzica Dobiesławice | 5 LIS | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 5 — 1 90+2' Baszta: 91 Nidzica: 22 Trenerzy: Zaliński Maciej, Jerzy Gwizdowski — Idziak Adam.
| ||||||||
GKS Obrazów | 0 — 3 | Świt Ćmielów | 6 LIS | 11:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 17' 0 — 3 GKS Obrazów: 1 Świt: 1 Trenerzy: Gajda Maciej, Marzec Robert — Marynowski Tomasz.
| ||||||||
MSS-Klonówka Masłów | 0 — 1 | Wisła Nowy Korczyn | 6 LIS | 13:00 | ||||
0 — 1 1' MSS-Klonówka: 90 Wisła: 1 Trenerzy: Dejworek Piotr, Zarychta Tomasz — Francuz Wiesław, Modzelewski Arkadiusz.
| ||||||||
OKS Opatów | 2 — 1 | Agricola Łoniów | 6 LIS | 13:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 OKS Opatów: 1 Agricola: 99 Trenerzy: Pietrasiak Dariusz, Ćwik Radosław — Twaróg Michał, Kołacz Łukasz.
| ||||||||
Alit II Ożarów | 6 — 5 | Koprzywianka Arka Koprzywnica | 6 LIS | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 31' 3 — 1 4 — 1 5 — 1 5 — 2 76' 5 — 3 79' 6 — 3 6 — 4 90+1' 6 — 5 90+3' Alit II: 1 Koprzywianka Arka: 1 Trenerzy: Ożóg Piotr — Ciach Wojciech.
| ||||||||
Piast Osiek | 1 — 1 | UKS Baćkowice | 6 LIS | 13:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 Piast: 1 UKS Baćkowice: 1 Trenerzy: Ryński Robet — Czaja Adrian.
| ||||||||
Od 20. minuty 3Tomasz Nowocień w bramce UKS Baćkowice. | ||||||||
Zorza Tempo Pacanów | 5 — 4 | GKS Górno | 6 LIS | 13:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 2 — 1 2 — 2 18' 3 — 2 4 — 2 4 — 3 68' 4 — 4 5 — 4 Zorza Tempo: 12 GKS Górno: 1 Trenerzy: Lech Malczewski — Szczurek Jarosław.
|
31 bramek | Dawid Banasiewicz (28 + 3 k.) (OKS Opatów) |
26 bramek | Damian Mądry (22 + 4 k.) (LZS Samborzec) |
22 bramek | Tomasz Stawiarski (Świt) |
20 bramek | Robert Radek (18 + 2 k.) (GKS Górno), Tomasz Kopacki (17 + 3 k.) (Zorza Tempo) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Klasa B, gr. I | ||||||||
Kolejka 7 | ||||||||
Polonia Białogon Kielce | 1 — 0 | KS Smyków | 5 LIS | 13:40 | ||||
1 — 0 Polonia Białogon: 12 KS Smyków: 12 Trenerzy: Drej Karol, Minda Paweł — Kołodziejczyk Dawid.
|
14 bramek | Grzegorz Grzegorski (13 + 1 k.) (Polonia Białogon), Krystian Jas (10 + 4 k.) (Granat) |
12 bramek | Krzysztof Ślefarski (Skała), Hubert Myśliński (11 + 1 k.) (LKS Bolmin), Kacper Nawara (11 + 1 k.) (Samson), Patryk Zapała (11 + 1 k.) (Granat) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. III | ||||||||
Termin 13 | ||||||||
Zorza Czajków | 2 — 4 | GTS Raków | 6 LIS | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 22' 1 — 2 30' 1 — 3 59' 2 — 3 2 — 4 Zorza: 1 GTS Raków: 1 Trenerzy: Bochenek Leszek — Chodynko Tomasz.
| ||||||||
Cukrownik Włostów | 0 — 7 | Strażak Bidziny | 6 LIS | 11:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 7' 0 — 3 37' 0 — 4 57' 0 — 5 58' 0 — 6 64' 0 — 7 71' Cukrownik: 1 Strażak: 33 Trenerzy: Dywan Andrzej — Piotr Stańczyk, Marchewka Wojciech.
| ||||||||
Zryw Zbigniewice | 4 — 0 | Huragan Wilczyce | 6 LIS | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Zryw: 1 Huragan: 1 Trenerzy: majewski jerzy — pierzchała wojciech.
| ||||||||
GKS Świniary | 0 — 3 | ŁKS Georyt II Łagów | 6 LIS | 11:00 | ||||
0 — 1 79' 0 — 2 82' 0 — 3 84' GKS Świniary: 12 ŁKS II: 12 Trenerzy: Smykala Krzysztof — Siwoń Grzegorz, Bochniak Szymon.
| ||||||||
Ester Wojciechowice | 1 — 1 | Marol Jacentów | 6 LIS | 12:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 Ester: 27 Marol: 12 Trenerzy: Paszyński Piotr, Pałasz Jan — Rutkowski Zbigniew.
|
37 bramek | Piotr Kubacki (Strażak) |
29 bramek | Maciej Drozdowski (23 + 6 k.) (Huragan) |
23 bramek | Patryk Papaj (20 + 3 k.) (UKS Iwaniska) |
22 bramek | Szymon Bochniak (21 + 1 k.) (ŁKS II) |
20 bramek | Jarosław Kończak (17 + 3 k.) (Arka) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
II liga kobiet, gr. południowo-wschodnia | ||||||||
Kolejka 10 | ||||||||
Bronowianka Kraków | 0 — 2 | DAP Dębica | 5 LIS | 11:00 | ||||
0 — 1 45+1' 0 — 2 49' Bronowianka: 1 DAP: 12 Trenerzy: Żądło Andrzej — Cabaj Maciej, Jurczyński Jakub.
| ||||||||
Respekt Myślenice | 1 — 1 | Naprzód Sobolów | 5 LIS | 13:30 | ||||
1 — 0 1 — 1 62' Respekt: 41 Naprzód: 1 Trenerzy: Senderski Przemysław, Dziadkowiec Jan — Bukowiec Piotr.
| ||||||||
UKS Widok SP 51 Lublin | 3 — 0 | Victoria Gaj | 6 LIS | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Widok: 1 Victoria: 1 Trenerzy: Rodak Piotr, Porzucek Paweł — PIWOWARCZYK RADOSŁAW, WOŹNIAK MARCIN. | ||||||||
Tarnovia Tarnów | 12 — 0 | Łysica Bodzentyn | 6 LIS | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 8 — 0 9 — 0 10 — 0 11 — 0 12 — 0 Tarnovia: 1 Łysica: 1 Trenerzy: Gajdur Klaudia, Ćwik Jacek — Rubinkiewicz Mirosław.
| ||||||||
Starówka Nowy Sącz | 9 — 0 | Moravia Morawica | 6 LIS | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 8 — 0 9 — 0 Starówka: 12 Moravia: 1 Trenerzy: Fiut Dominika, Kalisz Klaudia — Tarczyńska Maria.
| ||||||||
SMS Niemce | 9 — 1 | Grodziszczanka Grodzisko Dolne | 6 LIS | 13:30 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 5 — 1 42' 6 — 1 7 — 1 8 — 1 9 — 1 SMS Niemce: 1 Grodziszczanka: 12 Trenerzy: KOT PIOTR, STEFANIAK PAWEŁ — Sołek Tomasz.
|
27 bramek | Justyna Kapustka (23 + 4 k.) (Tarnovia) |
25 bramek | Anna Zielińska (24 + 1 k.) (Starówka), Viera Mašlejová (22 + 3 k.) (Starówka) |
19 bramek | Julia Basta (15 + 4 k.) (Bronowianka) |
18 bramek | Katarzyna Białoszewska (Naprzód) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
III liga kobiet | ||||||||
Termin 5 | ||||||||
Sparta Daleszyce | 3 — 0 | Top-Spin Promnik | 5 LIS | 11:00 | ||||
Nie odbył się. | ||||||||
Hetmanki Włoszczowa | 9 — 1 | Kamienna Brody | 6 LIS | 11:30 | ||||
1 — 0 1 — 1 2 — 1 3 — 1 4 — 1 5 — 1 6 — 1 7 — 1 8 — 1 9 — 1 Hetmanki: 1 Kamienna: 12 Trenerzy: ocheduszka mariusz — karwacki michał .
|
32 bramek | Kamila Komisarczyk (30 + 2 k.) (Sparta) |
24 bramek | Federica Dall'Ara (23 + 1 k.) (Orlicz) |
19 bramek | Zuzanna Dudek (Wisła), Aleksandra Misiak (18 + 1 k.) (Wisła) |
16 bramek | Gabriela Andzel (14 + 2 k.) (Hetmanki) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Centralna Liga Juniorów, gr. wsch. | ||||||||
Kolejka 14 | ||||||||
Łódzki KS | 2 — 0 | GKS Bełchatów | 5 LIS | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Łódzki KS: 3 GKS Bełchatów: 52 Trenerzy: Janowski Jacek, Byczkowski Jarosław — ZADWORNY TOMASZ, ŁUSZCZ ZYGMUNT. | ||||||||
Korona Kielce SA | 2 — 0 | Stal Mielec | 5 LIS | 12:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Korona SA: 1 Stal: 1 Trenerzy: Mierzwa Marek, Mądzik Krzysztof — Kula Jakub, Białek Janusz.
| ||||||||
Znicz Pruszków | 0 — 3 | UKS SMS Łódź | 5 LIS | 12:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 0 — 3 Znicz: 1 UKS SMS Łódź: 26 Trenerzy: Robert Kochański, Wojciechowski Marcin, Kądziela Jakub — Dawidowski Mirosław, Perliński Marcin, Jabłoński Mariusz. | ||||||||
Progres 99 Kraków | 2 — 2 | Cracovia Kraków | 5 LIS | 12:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 1 — 2 82' 2 — 2 Progres 99: 1 Cracovia: 23 Trenerzy: LIPECKI KRZYSZTOF, TERLECKI ŁUKASZ — WÓJS KORDIAN, CABAJ MARCIN.
| ||||||||
Polonia Warszawa | 0 — 2 | Jagiellonia Białystok | 5 LIS | 12:30 | ||||
0 — 1 56' 0 — 2 60' Polonia: 1 Jagiellonia: 33 Trenerzy: Maliszewski Michał, Sobolewski Maciej, Przyrowski Sebastian — Kulhawik Tomasz, Grzybko Piotr.
| ||||||||
Neptun Końskie | 0 — 3 | Legia Warszawa | 5 LIS | 13:00 | ||||
0 — 1 39' 0 — 2 58' 0 — 3 90+1' Neptun: 1 Legia: 1 Trenerzy: Jarząb Arkadiusz, Bartłomiej Gad — Piotr Kobierecki , Mateusz Kamuda, Arkadiusz Białostocki.
| ||||||||
Wisła Kraków | 0 — 0 | TOP 54 Biała Podlaska | 6 LIS | 11:00 | ||||
Wisła: 1 TOP 54: 1 Trenerzy: Mariusz Jop, Regulski Paweł — Buraczewski Tomasz, Jakubiec tomasz. | ||||||||
Resovia Rzeszów | 1 — 1 | Motor Lublin | 6 LIS | 12:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 73' Resovia: 33 Motor: 31 Trenerzy: Jęczkowski Dariusz , Rajzer Rafał — Jasik Tomasz.
|
24 bramek | Michał Góral (21 + 3 k.) (Legia) |
18 bramek | Bartłomiej Maćczak (16 + 2 k.) (UKS SMS Łódź) |
17 bramek | Patryk Klimala (16 + 1 k.) (Jagiellonia) |
14 bramek | Michał Wolinowski (UKS SMS Łódź) |
13 bramek | Paweł Mróz (12 + 1 k.) (UKS SMS Łódź), Marcel Stec (8 + 5 k.) (Stal) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Świętokrzyska Liga Juniorów Starszych | ||||||||
Termin 9 | ||||||||
Olimpia Pogoń Staszów | 3 — 2 | Zenit Chmielnik | 5 LIS | 13:15 | ||||
0 — 1 0 — 2 58' 1 — 2 2 — 2 3 — 2 Pogoń: 1 Zenit: 23 Trenerzy: Konat Rafał — Ozóg Radosław.
|
19 bramek | Tomasz Woźniak (18 + 1 k.) (KP KSZO 1929) |
14 bramek | Piotr Serwicki (Juventa) |
12 bramek | Piotr Pyskaty (KP KSZO 1929), Wiktor Mazur (11 + 1 k.) (KP KSZO 1929) |
11 bramek | Albert Lasia (MKS Zdrój) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych | ||||||||
Elim. makr. · Kolejka 13 | ||||||||
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. | 5 — 0 | Neptun Końskie | 5 LIS | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 KP KSZO 1929: 1 Neptun: 1 Trenerzy: Barański Rafał — Ślifierz Zbigniew .
| ||||||||
Korona Kielce SA | 5 — 1 | Granat Skarżysko-Kamienna | 5 LIS | 13:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 3 — 1 4 — 1 5 — 1 Korona SA: 12 Granat: 1 Trenerzy: Michał Gębura, Marek Graba — Sokołowski Rafał.
| ||||||||
Juventa Starachowice | 1 — 1 | KKP Korona Kielce | 6 LIS | 10:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 80' Juventa: 1 KKP Korona: 1 Trenerzy: Wójcik Mariusz — Krężołek Tomasz, Sulak Andrzej.
| ||||||||
Naprzód Jędrzejów | 2 — 1 | TS 1946 Nida Pińczów | 6 LIS | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 2 — 1 Naprzód: 12 TS 1946 Nida: 1 Trenerzy: Osiński Cezary — Karpiński Marcin.
|
31 bramek | Klaudiusz Marzec (29 + 2 k.) (Juventa) |
20 bramek | Maciej Śliwa (Juventa) |
17 bramek | Artur Piróg (15 + 2 k.) (Korona SA) |
16 bramek | Kacper Librowski (15 + 1 k.) (KP KSZO 1929) |
13 bramek | Cezary Matuszewski (Korona SA) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. I | ||||||||
Termin 11 | ||||||||
Gród Ćmińsk | 0 — 4 | Orlicz Suchedniów | 5 LIS | 13:00 | ||||
0 — 1 49' 0 — 2 62' 0 — 3 64' 0 — 4 Gród: 1 Orlicz: 1 Trenerzy: Mech Paweł — Krzysztoszek Mariusz.
| ||||||||
Nida Oksa | 3 — 5 | Rodzina Kielce | 5 LIS | 13:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 2 — 2 43' 2 — 3 53' 2 — 4 68' 2 — 5 3 — 5 Nida: 12 Rodzina: 1 Trenerzy: Kusaj Andrzej, Radziejewski Marcin — Pawlik Jacek.
| ||||||||
GKS Nowiny | 1 — 1 | Lechia Strawczyn | 5 LIS | 13:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 GKS Nowiny: 12 Lechia: 1 Trenerzy: Cichoń Przemysław — Bogdan Woźniak.
| ||||||||
Czarnovia Kielce | 1 — 6 | Wierna Małogoszcz | 5 LIS | 13:00 | ||||
0 — 1 6' 0 — 2 27' 1 — 2 1 — 3 52' 1 — 4 1 — 5 89' 1 — 6 90+1' Czarnovia: 1 Wierna: 1 Trenerzy: Wąchała Jan — Bień Paweł.
| ||||||||
Mecz opóźniony z powodu rozgrywania poprzedniego spotkania. | ||||||||
Hetman Włoszczowa | 1 — 2 | Zryw Skroniów | 6 LIS | 10:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 1 — 2 Hetman: 1 Zryw: 1 Trenerzy: Chuptyś Łukasz — Olesiński Michał.
|
22 bramek | Mateusz Tumulec (21 + 1 k.) (Orlicz) |
19 bramek | Bartłomiej Jaros (GKS Nowiny), Patryk Mackiewicz (17 + 2 k.) (Zryw) |
16 bramek | Mateusz Cerkowniak (15 + 1 k.) (Lechia) |
14 bramek | Krystian Kmiecik (Lechia), Piotr Kępiński (Hetman) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. II | ||||||||
Termin 1 | ||||||||
GKS Rudki | 4 — 1 | Vitalpol Solec-Zdrój | 5 LIS | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 35' 4 — 1 GKS Rudki: 1 Vitalpol: 1 Trenerzy: Halik Sebastian — Chrustek Grzegorz.
| ||||||||
Termin 9 | ||||||||
Arka Pawłów | — | Stal Kunów | 6 LIS | 11:00 | ||||
Starachowice, boczne (Sahara) | ||||||||
1 — 0 Arka: 12 Stal: 1 Trenerzy: Krzewicki Przemysław — Jałocha Rafał.
| ||||||||
Przerwany po 1. połowie. W przerwie meczu w rezultacie sprawdzenia tożsamości piłkarzy gospodarzy ujawniono dwóch nieuprawnionych zawodników Arki Pawłów. Po stwierdzeniu tego faktu Stal Kunów odmówiła dalszej gry. |
22 bramek | Dominik Haba (19 + 3 k.) (GKS Górno) |
15 bramek | Adrian Chorab (Sparta) |
14 bramek | Adrian Ozimina (Spartakus) |
11 bramek | Adrian Kosiarski (GKS Rudki), Wojciech Krzysiek (Arka, Nidzianka), Tomasz Syska (GKS Górno) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. I | ||||||||
Termin 11 | ||||||||
Gród Ćmińsk | 1 — 0 | Orlicz Suchedniów | 5 LIS | 11:00 | ||||
1 — 0 Gród: 44 Orlicz: 1 Trenerzy: MECH PAWEŁ, MECH KAMIL — WAWRZEŃCZYK MICHAŁ, GRABA MACIEJ.
| ||||||||
Samson Samsonów | 5 — 1 | Astra Piekoszów | 5 LIS | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 56' 2 — 1 3 — 1 4 — 1 5 — 1 Samson: 12 Astra: 1 Trenerzy: Piasecki Andrzej, Hyb Ryszard — Śladkowski Marcin.
| ||||||||
Łysica Bodzentyn | 0 — 1 | Rodzina Kielce | 5 LIS | 11:00 | ||||
0 — 1 77' Łysica: 77 Rodzina: 1 Trenerzy: Dejworek Seweryn — Łebek Daniel.
| ||||||||
GKS Nowiny | 2 — 1 | Wicher Miedziana Góra | 5 LIS | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 GKS Nowiny: 99 Wicher: 12 Trenerzy: Chrzanowski Sebastian — Tacij Marcin, Salwa Piotr.
| ||||||||
Czarnovia Kielce | 0 — 5 | ŁKS Georyt Łagów | 5 LIS | 11:00 | ||||
0 — 1 19' 0 — 2 36' 0 — 3 39' 0 — 4 41' 0 — 5 52' Czarnovia: 1 ŁKS Łagów: 1 Trenerzy: Jagodziński Artur — Brudek Albert, Piotrowicz Damian.
|
31 bramek | Dominik Rusiecki (29 + 2 k.) (ŁKS Łagów) |
23 bramek | Dominik Stodulski (21 + 2 k.) (Łysica) |
22 bramek | Erwin Skowron (GKS Nowiny) |
19 bramek | Jakub Wójcik (Samson) |
18 bramek | Dominik Wrzesień (Łysica) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. III | ||||||||
Kolejka 9 | ||||||||
Zenit Chmielnik | 1 — 0 | Gród Wiślica | 5 LIS | 11:00 | ||||
1 — 0 Zenit: 1 Gród: 12 Trenerzy: Ozóg Radosław — Wieloch Piotr.
|
21 bramek | Szymon Wesołowski (19 + 2 k.) (Zenit) |
17 bramek | Patryk Kuśmierek (Zenit) |
16 bramek | Adrian Kapciak (Piast) |
12 bramek | Maciej Kardynał (Piast) |
11 bramek | Mariusz Matuszewski (Zorza Tempo) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IV | ||||||||
Termin 11 | ||||||||
Alit Ożarów | 1 — 0 | Czarni Połaniec | 5 LIS | 11:00 | ||||
1 — 0 Alit: 1 Czarni: 1 Trenerzy: Ożóg Piotr — Mikoda Rafał.
| ||||||||
Świt Ćmielów | 3 — 1 | Kamienna Brody | 5 LIS | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 79' Świt: 1 Kamienna: 1 Trenerzy: DYJEWSKI PRZEMYSŁAW — STACHURA HUBERT.
| ||||||||
Olimpia Pogoń Staszów | — | GKS Obrazów | 5 LIS | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 8 — 0 9 — 0 Pogoń: 99 GKS Obrazów: 1 Trenerzy: Twaróg Michał — Marzec Robert.
| ||||||||
GKS Świniary | 11 — 1 | Strażak Bidziny | 5 LIS | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 8 — 0 9 — 0 10 — 0 10 — 1 75' 11 — 1 GKS Świniary: 1 Strażak: 1 Trenerzy: Urbaniak Robert — Jędrzejewski Damian.
| ||||||||
LZS Samborzec | 3 — 3 | Baszta Rytwiany | 5 LIS | 14:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 40' 1 — 2 50' 2 — 2 3 — 2 3 — 3 70' LZS Samborzec: 1 Baszta: 1 Trenerzy: Damian Lipiec — Piotr Malec.
| ||||||||
Huragan Wilczyce | — | OKS Opatów | 6 LIS | 14:00 | ||||
0 — 1 1' 0 — 2 0 — 3 6' 0 — 4 14' 0 — 5 21' 0 — 6 36' 0 — 7 0 — 8 50' 1 — 8 1 — 9 56' 1 — 10 65' 1 — 11 75' Huragan: 1 OKS Opatów: 12 Trenerzy: Gajda Maciej — Pater Paweł.
|
26 bramek | Adrian Rugała (24 + 2 k.) (Baszta) |
23 bramek | Łukasz Kominek (LZS Samborzec) |
19 bramek | Jakub Piątek (18 + 1 k.) (OKS Opatów) |
17 bramek | Daniel Cioch (13 + 4 k.) (Świt) |
14 bramek | Jakub Kończyk (Alit) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|