W naszym serwisie będziecie mogli na bieżąco śledzić wyniki zmagań piłkarzy. Aby jednak było to możliwe, prosimy o pomoc i nadsyłanie nam wyników — można do nas dzwonić albo słać SMSy na numery: 791888818, 518028540, 785172067.
Ekstraklasa | ||||||||
Kolejka 26 | ||||||||
Korona Kielce | 3 — 0 | Cracovia Kraków | 19 MAR | 15:30 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Korona: 82 Trenerzy: MACIEJ BARTOSZEK, PIOTR TWOREK, KAMIL KUZERA, MICHAŁ DUTKIEWICZ — ZIELIŃSKI JACEK, GÓRECKI PIOTR, PALCZEWSKI MACIEJ, ŻYCHOWICZ PAWEŁ.
| ||||||||
W 8. minucie Jacek Kiełb (Korona) nie wykorzystał rzutu karnego. |
15 bramek | Wojciech Reiman (11 + 4 k.) (Stal) |
14 bramek | Artur Gieraga (3 + 11 k.) (Motor) |
13 bramek | Wojciech Białek (9 + 4 k.) (Avia) |
12 bramek | Piotr Prędota (Stal), Taras Jaworśkyj (6 + 6 k.) (Podhale) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
IV liga | ||||||||
Kolejka 20 | ||||||||
Czarni Połaniec | 2 — 0 | Moravia Morawica | 18 MAR | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Czarni: 99 Moravia: 22 Trenerzy: Kiciński Tomasz — Bęben Marek.
| ||||||||
Łysica Bodzentyn | 3 — 1 | Korona II Kielce | 18 MAR | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 39' 2 — 1 3 — 1 Łysica: 12 Korona II: 25 Trenerzy: Cieślak Janusz, Pawłowski Piotr — Czaja Paweł, Grzesik Sławomir, Haczkiewicz Jarosław.
| ||||||||
Hetman Włoszczowa | 2 — 1 | Wisła Sandomierz | 19 MAR | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 81' Hetman: 33 Wisła: 1 Trenerzy: Pawlik Jacek — PACHOLARZ JAROSŁAW, BESZCZYŃSKI DANIEL.
| ||||||||
MKS Zdrój Busko | 2 — 1 | Partyzant Radoszyce | 19 MAR | 15:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 MKS Zdrój: 1 Partyzant: 1 Trenerzy: IRENEUSZ PIETRZYKOWSKI — Komisarski Jarosław.
| ||||||||
Neptun Końskie | 0 — 3 | ŁKS Łagów | 19 MAR | 15:00 | ||||
0 — 1 24' 0 — 2 60' 0 — 3 Neptun: 12 ŁKS Łagów: 1 Trenerzy: Szpiega Waldemar, MADEJ CEZARY — JAWOREK PAWEŁ.
| ||||||||
W 76. minucie Piotr Gardynik (Neptun) nie wykorzystał rzutu karnego. | ||||||||
Naprzód Jędrzejów | 1 — 1 | TS 1946 Nida Pińczów | 19 MAR | 15:00 | ||||
0 — 1 44' 1 — 1 Naprzód: 1 TS 1946 Nida: 1 Trenerzy: Kośmider Mariusz, Osiński Cezary — Cezary ruszkowski, SEWERYN SOSIEŃ.
| ||||||||
Olimpia Pogoń Staszów | 2 — 3 | Unia Sędziszów | 19 MAR | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 19' 1 — 2 56' 1 — 3 66' 2 — 3 Pogoń: 24 Unia: 47 Trenerzy: KLEPACZ GRZEGORZ — GARDZIEW TOMASZ, STYCZEŃ TOMASZ.
| ||||||||
Nidzianka Bieliny | 2 — 1 | Alit Ożarów | 19 MAR | 15:00 | ||||
0 — 1 27' 1 — 1 2 — 1 Nidzianka: 23 Alit: 1 Trenerzy: Wijas Paweł — CHORAB PIOTR.
|
28 bramek | Mirosław Kalista (Łysica), Mateusz Michalski (Wisła) |
21 bramek | Mateusz Dziubek (MKS Zdrój), Karol Mojecki (19 + 2 k.) (ŁKS Łagów) |
14 bramek | Mateusz Fryc (Naprzód), Piotr Kamiński (Czarni), Tomasz Nartowski (Unia), Bartosz Sosiński (Partyzant), Michał Bracha (13 + 1 k.) (Lubrzanka) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa okręgowa | ||||||||
Kolejka 16 | ||||||||
GKS Nowiny | 5 — 0 | Sparta Dwikozy | 18 MAR | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 GKS Nowiny: 92 Sparta: 55 Trenerzy: Ludwinek Mariusz — Mazur Jerzy.
| ||||||||
W 74. minucie Artur Warzocha (Sparta) nie wykorzystał rzutu karnego (Paweł Mech obronił). | ||||||||
Polanie Pierzchnica | 0 — 4 | Kamienna Brody | 18 MAR | 15:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 0 — 3 76' 0 — 4 82' Polanie: 22 Kamienna: 1 Trenerzy: Krzysztof Trela, Marek Malinowski — Marcin Wróbel .
| ||||||||
Granat Skarżysko-Kamienna | 4 — 1 | Stal Kunów | 18 MAR | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 77' 4 — 1 Granat: 30 Stal: 1 Trenerzy: Arczewski Mariusz, Kosela Kamil — Jałocha Jarosław , Dynarek Marcin.
| ||||||||
Piast Stopnica | 1 — 2 | Zenit Chmielnik | 19 MAR | 14:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 26' 1 — 2 Piast: 27 Zenit: 77 Trenerzy: Tomecki Grzegorz — Łukasz Ubożak, Sobura Marek.
| ||||||||
GKS Rudki | 2 — 1 | Orlicz Suchedniów | 19 MAR | 15:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 GKS Rudki: 1 Orlicz: 99 Trenerzy: Kośmicki Marcin — Dąbrowski Bogdan.
| ||||||||
Wicher Miedziana Góra | 0 — 4 | Star Starachowice | 19 MAR | 15:00 | ||||
0 — 1 50' 0 — 2 78' 0 — 3 83' 0 — 4 Wicher: 1 Star: 1 Trenerzy: Wojtasiński Sławomir — Rot Jerzy, Hyrowski Radosław.
| ||||||||
Klimontowianka Klimontów | 2 — 1 | Lechia Strawczyn | 19 MAR | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 68' Klimontowianka: 99 Lechia: 37 Trenerzy: Mażysz Adam — Woźniak Bogdan, Gałęziowski Mirosław.
|
37 bramek | Jacek Rożek (33 + 4 k.) (Klimontowianka) |
26 bramek | Tomasz Staszewski (21 + 5 k.) (Orlicz) |
19 bramek | Jakub Majewski (18 + 1 k.) (Polanie), Dominik Szewczyk (18 + 1 k.) (GKS Nowiny) |
16 bramek | Jakub Olearczyk (GKS Nowiny), Marcin Dynarek (14 + 2 k.) (Stal) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa A, gr. I | ||||||||
Kolejka 16 | ||||||||
Nida Sobków | 2 — 1 | Zryw Skroniów | 19 MAR | 12:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 Nida S.: 1 Zryw S.: 12 Trenerzy: Janicki Karol — Ziółkowski Wojciech.
| ||||||||
Orlęta Kielce | 3 — 0 | Tęcza Gowarczów | 19 MAR | 12:30 | ||||
1 — 0 2 — 0 Orlęta: 1 Tęcza: 1 Trenerzy: Kołodziuejczyk Tomasz — Skowron Paweł.
| ||||||||
Zieleń Żelisławice | 1 — 1 | Radiator$ Stąporków | 19 MAR | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 69' Zieleń: 12 Radiator$: 12 Trenerzy: Józefowski Karor — Jedznak Sawomir.
| ||||||||
Politechnika Świętokrzyska Kielce | 0 — 1 | Victoria Mniów | 19 MAR | 15:00 | ||||
0 — 1 25' Politechnika Św.: 1 Victoria: 1 Trenerzy: Artur Obarzanek — Milcarz Michał, Plech Waldemar.
| ||||||||
Astra Piekoszów | 1 — 3 | ŁKS Łopuszno | 19 MAR | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 12' 1 — 2 74' 1 — 3 84' Astra: 12 ŁKS Łopuszno: 1 Trenerzy: Śladkowski Marcin, Wiśniewski Marcin — Picheta Jacek.
| ||||||||
Piast Chęciny | 2 — 1 | Piaskowianka Piaski | 19 MAR | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 36' 2 — 1 Piast: 1 Piaskowianka: 1 Trenerzy: Stefański Rafał — Magiera Stanisław.
| ||||||||
Bucovia Bukowa | 1 — 1 | Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn | 19 MAR | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 Bucovia: 30 Sokół: 12 Trenerzy: Jamrozik Michał, Tatar Tomasz — Trela Mariusz.
| ||||||||
Partyzant Wodzisław | 2 — 2 | Nida Oksa | 19 MAR | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 1 — 2 49' 2 — 2 Partyzant: 1 Nida O.: 12 Trenerzy: Objosło Przemysław — Radziejewski Marcin, Kusaj Andrzej.
|
32 bramek | Andrzej Kusaj (23 + 9 k.) (Nida O.) |
21 bramek | Marcin Snoch (Sokół) |
20 bramek | Patryk Kośmider (19 + 1 k.) (Piaskowianka), Łukasz Skuza (15 + 5 k.) (Nida S.) |
19 bramek | Jakub Tekiel (18 + 1 k.) (Politechnika Św.) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa A, gr. II | ||||||||
Kolejka 16 | ||||||||
LZS Samborzec | 2 — 2 | GKS Obrazów | 18 MAR | 15:30 | ||||
1 — 0 1 — 1 32' 2 — 1 2 — 2 77' LZS Samborzec: GKS Obrazów: Trenerzy: Gawroński Wojciech — Gajda Maciej, Marzec Robert.
| ||||||||
MSS-Klonówka Masłów | 3 — 3 | OKS Opatów | 19 MAR | 15:00 | ||||
0 — 1 11' 1 — 1 1 — 2 25' 2 — 2 2 — 3 53' 3 — 3 MSS-Klonówka: 1 OKS Opatów: 1 Trenerzy: DEJWOREK PIOTR, ZARYCHTA TOMASZ — KODYRA RAFAŁ, ĆWIK RADOSŁAW .
| ||||||||
Wisła Nowy Korczyn | 4 — 1 | Alit II Ożarów | 19 MAR | 15:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 3 — 1 4 — 1 Wisła: 12 Alit II: 31 Trenerzy: FRANCUZ WIESŁĄW, BODUSZEK MACIEJ — OŻÓG PIOTR.
| ||||||||
Jawornik Gorzków | 2 — 2 | Agricola Łoniów | 19 MAR | 15:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 2 — 2 89' Jawornik: 1 Agricola: 93 Kartki także: Piotr Sołtys 60'. Trenerzy: Sender Andrzej — Michał Twaróg.
| ||||||||
Nidzica Dobiesławice | 2 — 2 | Piast Osiek | 19 MAR | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 20' 2 — 1 2 — 2 44' Nidzica: 22 Piast: 12 Trenerzy: Idziak Adam, Trędowski Stanisław — Konat Rafał.
| ||||||||
Świt Ćmielów | 4 — 1 | Zorza Tempo Pacanów | 19 MAR | 15:00 | ||||
0 — 1 41' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 4 — 1 Świt: 1 Zorza Tempo: 12 Trenerzy: MARYNOWSKI TOMASZ, CZAJA ADRIAN — MALCZEWSKI LECH.
| ||||||||
Koprzywianka Arka Koprzywnica | 0 — 1 | Baszta Rytwiany | 19 MAR | 15:00 | ||||
0 — 1 51' Koprzywianka Arka: 12 Baszta: 91 Trenerzy: Ciach Wojciech — Zaliński Maciej.
|
31 bramek | Dawid Banasiewicz (28 + 3 k.) (OKS Opatów) |
26 bramek | Damian Mądry (22 + 4 k.) (LZS Samborzec) |
22 bramek | Tomasz Stawiarski (Świt) |
20 bramek | Robert Radek (18 + 2 k.) (GKS Górno), Tomasz Kopacki (17 + 3 k.) (Zorza Tempo) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
III liga kobiet | ||||||||
Termin 9 | ||||||||
Wisła Nowy Korczyn | 4 — 1 | Victoria Pińczów | 18 MAR | 12:30 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 46' 4 — 1 Wisła: 1 Victoria: 1 Trenerzy: Pabijańczyk Henryk, Boduszek Maciej — Pasternak Jacek, Sobolewski Rafał.
| ||||||||
W pierwotnym terminie 11 listopada, 11:00, mecz się nie odbył. |
Centralna Liga Juniorów, gr. zachodnia | ||||||||
Kolejka 19 | ||||||||
Śląsk Wrocław | 0 — 0 | Gwarek Zabrze | 18 MAR | 11:00 | ||||
Centralna Liga Juniorów, gr. wsch. | ||||||||
Kolejka 19 | ||||||||
Znicz Pruszków | 2 — 0 | Polonia Warszawa | 17 MAR | 14:45 | ||||
1 — 0 2 — 0 Znicz: 12 Polonia: 25 Trenerzy: Prawda Andrzej, Kochański Robert, Wojciechowski Marcin, Baj Mateusz, Jończyk Rafał — Maliszewski Michał, Sobolewski Maciej, Przyrowski Sebastian.
| ||||||||
Neptun Końskie | 0 — 9 | Stal Mielec | 18 MAR | 12:00 | ||||
0 — 1 13' 0 — 2 16' 0 — 3 34' 0 — 4 41' 0 — 5 60' 0 — 6 72' 0 — 7 76' 0 — 8 78' 0 — 9 81' Neptun: 99 Stal: 12 Trenerzy: Jarząb Arkadiusz, Gad Bartłomiej, Tomala Grzegorz — Skiba Damian, Ryguła Sebastian.
| ||||||||
Łódzki KS | 2 — 3 | Wisła Kraków | 18 MAR | 12:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 25' 1 — 2 2 — 2 2 — 3 75' Łódzki KS: 33 Wisła: 1 Trenerzy: JANOWSKI JACEK, BYCZKOWSKI JAROSŁAW — Mariusz Jop, Regulski Paweł, Żuchowicz Wojciech.
| ||||||||
Cracovia Kraków | 1 — 2 | GKS Bełchatów | 18 MAR | 13:00 | ||||
0 — 1 28' 0 — 2 54' 1 — 2 Cracovia: 23 GKS Bełchatów: 1 Trenerzy: WÓJS KORDIAN, BARTOSZ MICHAŁ, KRÓL KAMIL — ZADWORNY TOMASZ, ŁUSZCZ ZYGMUNT.
| ||||||||
Legia Warszawa | 4 — 1 | Korona Kielce SA | 18 MAR | 18:00 | ||||
0 — 1 9' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 4 — 1 Legia: 1 Korona SA: 98 Trenerzy: Piotr Kobierecki, Mateusz Kamuda, Maciej Kowal, Tomasz Grudziński — Mierzwa Marek, Mądzik Krzysztof.
| ||||||||
Motor Lublin | 0 — 1 | UKS SMS Łódź | 19 MAR | 12:00 | ||||
0 — 1 Motor: 1 UKS SMS Łódź: 26 Trenerzy: Jasik Tomasz, Zasada Piotr — Dawidowski Mirosław, Perliński Marcin, Jabłoński Mariusz.
| ||||||||
Resovia Rzeszów | 0 — 0 | Jagiellonia Białystok | 19 MAR | 12:00 | ||||
Resovia: 33 Jagiellonia: 12 Trenerzy: Jęczkowski Dariusz — PIOTR GRZYBKO, SAMUEL TOMAR, TOMASZ KOZHAWIK.
| ||||||||
Progres 99 Kraków | 3 — 0 | TOP 54 Biała Podlaska | 19 MAR | 12:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Progres 99: 12 TOP 54: 19 Trenerzy: MIŚ MATEUSZ, TERLECKI ŁUKASZ — Mazur Robert, Jakubiec Tomasz, Więcierzewski Konrad.
|
24 bramek | Michał Góral (21 + 3 k.) (Legia) |
18 bramek | Bartłomiej Maćczak (16 + 2 k.) (UKS SMS Łódź) |
17 bramek | Patryk Klimala (16 + 1 k.) (Jagiellonia) |
14 bramek | Michał Wolinowski (UKS SMS Łódź) |
13 bramek | Paweł Mróz (12 + 1 k.) (UKS SMS Łódź), Marcel Stec (8 + 5 k.) (Stal) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Makroregion juniorów młodszych | ||||||||
Kolejka 1 | ||||||||
KKP Korona Kielce | 1 — 1 | Motor Lublin | 18 MAR | 12:00 | ||||
Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego | ||||||||
0 — 1 41' 1 — 1 KKP Korona: 1 Motor: 13 Trenerzy: Krężołek Tomasz, Sulak Andrzej — Wej Rafał.
| ||||||||
Stal Mielec | 3 — 1 | Cracovia Kraków | 18 MAR | 12:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 2 — 1 3 — 1 Stal: 1 Cracovia: 83 Trenerzy: Przemysław Paprocki, Krzysztof Łętocha — Trela Grzegorz, Frańczak Dominik. | ||||||||
Górnik Łęczna | 1 — 0 | Korona Kielce SA | 18 MAR | 15:00 | ||||
1 — 0 Górnik: 1 Korona SA: 1 Trenerzy: Pogonowski Sławomir, Kurzępa Karol — Gębura Michał, Graba Marek.
| ||||||||
Akademia Piłkarska 21 Kraków | 1 — 0 | Karpaty Krosno | 18 MAR | 15:30 | ||||
1 — 0 AP 21: 21 Karpaty: 1 Trenerzy: Urbański Marcin — Włodarski Marcin.
|
9 bramek | Mikołaj Grzęda (5 + 4 k.) (Motor) |
8 bramek | Przemysław Skałecki (6 + 2 k.) (Górnik) |
7 bramek | Edwin Rachoń (Górnik), Rafał Dusiło (6 + 1 k.) (Stal) |
6 bramek | Artur Piróg (Korona SA) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Makroregion juniorek, gr. D | ||||||||
Kolejka 2 | ||||||||
KSP Kielce | 2 — 0 | Bronowianka Kraków | 18 MAR | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 KSP Kielce: 1 Bronowianka: 17 | ||||||||
KU AZS PSW Biała Podlaska | 1 — 2 | UKS 3 Staszkówka-Jelna | 18 MAR | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 48' 1 — 2 80+2' KU AZS PSW: 1 UKS 3: 1 | ||||||||
Górnik Łęczna | 1 — 1 | SMS Resovia Rzeszów | 18 MAR | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 69' Górnik: 1 SMS Resovia: 1 | ||||||||
DAP Dębica | 0 — 0 | Hetmanki Włoszczowa | 18 MAR | 14:30 | ||||
DAP: 10 Hetmanki: 1 |
10 bramek | Paulina Tomasiak (UKS 3) |
8 bramek | Karolina Bednarz (SMS Resovia), Sandra Różycka (UKS 3) |
7 bramek | Weronika Kłoda (Górnik) |
6 bramek | Natalia Chwedczuk (KU AZS PSW), Patrycja Łach (SMS Resovia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|