Puchar Polski, świętokrzyskie | ||||||||
Ćwierćfinały | ||||||||
GKS Nowiny | 0 — 3 | Korona II Kielce | 5 KWI | 16:30 | ||||
0 — 1 0 — 2 75' 0 — 3 85' GKS Nowiny: Korona II: |
IV liga | ||||||||
Kolejka 20 | ||||||||
Lubrzanka Kajetanów | 5 — 0 | Sparta Kazimierza Wielka | 5 KWI | 17:00 | ||||
Ćmińsk | ||||||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 Lubrzanka:
| ||||||||
Opóźniony 20 minut z powodu spóźnienia gości. W pierwotnym terminie (18 marca, 15:00) spotkanie odwołane z powodu złego stanu murawy. |
28 bramek | Mirosław Kalista (Łysica), Mateusz Michalski (Wisła) |
21 bramek | Mateusz Dziubek (MKS Zdrój), Karol Mojecki (19 + 2 k.) (ŁKS Łagów) |
14 bramek | Mateusz Fryc (Naprzód), Piotr Kamiński (Czarni), Tomasz Nartowski (Unia), Bartosz Sosiński (Partyzant), Michał Bracha (13 + 1 k.) (Lubrzanka) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa | ||||||||
Kolejka 17 | ||||||||
Zenit Chmielnik | 1 — 2 | Orlicz Suchedniów | 5 KWI | 17:00 | ||||
0 — 1 7' 1 — 1 1 — 2 57' Zenit: 1 Orlicz: 1 Trenerzy: UBOŻAK ŁUKASZ, SOBURA MAREK — DĄBROWSKI BOGUSŁAW, KABAŁA RAJMUND.
|
37 bramek | Jacek Rożek (33 + 4 k.) (Klimontowianka) |
26 bramek | Tomasz Staszewski (21 + 5 k.) (Orlicz) |
19 bramek | Jakub Majewski (18 + 1 k.) (Polanie), Dominik Szewczyk (18 + 1 k.) (GKS Nowiny) |
16 bramek | Jakub Olearczyk (GKS Nowiny), Marcin Dynarek (14 + 2 k.) (Stal) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa A, gr. II | ||||||||
Kolejka 16 | ||||||||
UKS Baćkowice | 0 — 2 | GKS Górno | 5 KWI | 17:00 | ||||
0 — 1 30' 0 — 2 53' UKS Baćkowice: 1 GKS Górno: 1 Trenerzy: Chruściel Grzegorz, Goraj Krzysztof — Szczurek Jarosław.
| ||||||||
W pierwotnym terminie (19 marca, 15:00) spotkanie odwołane z powodu złego stanu murawy. | ||||||||
Kolejka 17 | ||||||||
Jawornik Gorzków | 0 — 2 | Wisła Nowy Korczyn | 5 KWI | 17:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 13' Jawornik: 1 Wisła: 1 Trenerzy: Sender Andrzej — Francuz Wiesław, Modzelewski Arkadiusz.
| ||||||||
W pierwotnym terminie (26 marca, 15:00) spotkanie odwołane z powodu złego stanu murawy. |
31 bramek | Dawid Banasiewicz (28 + 3 k.) (OKS Opatów) |
26 bramek | Damian Mądry (22 + 4 k.) (LZS Samborzec) |
22 bramek | Tomasz Stawiarski (Świt) |
20 bramek | Robert Radek (18 + 2 k.) (GKS Górno), Tomasz Kopacki (17 + 3 k.) (Zorza Tempo) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Centralna Liga Juniorów, gr. wsch. | ||||||||
Kolejka 20 | ||||||||
Jagiellonia Białystok | 2 — 1 | Motor Lublin | 5 KWI | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 Jagiellonia: 12 Motor: 1 Trenerzy: Kulhawik Tomasz, Grzybko Piotr — Jasik Tomasz.
| ||||||||
GKS Bełchatów | 0 — 1 | Legia Warszawa | 5 KWI | 16:30 | ||||
0 — 1 GKS Bełchatów: 1 Legia: 1 Trenerzy: ZADWORNY TOMASZ, ŁUSZCZ ZYGMUNT, KIERACH KRYSTIAN — Piotr Kobierecki , Mateusz Kamuda, Arkadiusz Białostocki, Tomasz Jarzębowski.
|
24 bramek | Michał Góral (21 + 3 k.) (Legia) |
18 bramek | Bartłomiej Maćczak (16 + 2 k.) (UKS SMS Łódź) |
17 bramek | Patryk Klimala (16 + 1 k.) (Jagiellonia) |
14 bramek | Michał Wolinowski (UKS SMS Łódź) |
13 bramek | Paweł Mróz (12 + 1 k.) (UKS SMS Łódź), Marcel Stec (8 + 5 k.) (Stal) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|