W naszym serwisie będziecie mogli na bieżąco śledzić wyniki zmagań piłkarzy. Aby jednak było to możliwe, prosimy o pomoc i nadsyłanie nam wyników — można do nas dzwonić albo słać SMSy na numery: 791888818, 518028540, 785172067.
Ekstraklasa | ||||||||
Kolejka 28 | ||||||||
Korona Kielce | 1 — 0 | Ruch Chorzów | 10 KWI | 18:00 | ||||
Nabil Aankour 84' 1 — 0 |
15 bramek | Wojciech Reiman (11 + 4 k.) (Stal) |
14 bramek | Artur Gieraga (3 + 11 k.) (Motor) |
13 bramek | Wojciech Białek (9 + 4 k.) (Avia) |
12 bramek | Piotr Prędota (Stal), Taras Jaworśkyj (6 + 6 k.) (Podhale) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
IV liga | ||||||||
Kolejka 23 | ||||||||
Korona II Kielce | 2 — 1 | Naprzód Jędrzejów | 8 KWI | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 Korona II: 25 Naprzód: 1
| ||||||||
ŁKS Łagów | 1 — 1 | Lubrzanka Kajetanów | 8 KWI | 15:30 | ||||
1 — 0 1 — 1 ŁKS Łagów: 1 Lubrzanka: 80
| ||||||||
Alit Ożarów | 1 — 0 | Neptun Końskie | 8 KWI | 16:00 | ||||
1 — 0 Alit: 1 Neptun: 1
| ||||||||
Unia Sędziszów | 0 — 2 | MKS Zdrój Busko | 8 KWI | 16:00 | ||||
0 — 1 40' 0 — 2 70' Unia: 81 MKS Zdrój: 82
| ||||||||
W 75. minucie Grzegorz Brożek (Unia) nie wykorzystał rzutu karnego (Konrad Majcherczyk obronił). | ||||||||
Łysica Bodzentyn | 2 — 3 | Olimpia Pogoń Staszów | 8 KWI | 16:30 | ||||
1 — 0 1 — 1 28' 1 — 2 36' 1 — 3 51' 2 — 3 Łysica: 12 Pogoń: 24
| ||||||||
Nidzianka Bieliny | 0 — 3 | Czarni Połaniec | 9 KWI | 16:00 | ||||
0 — 1 63' 0 — 2 72' 0 — 3 83' Nidzianka: 18 Czarni: 1
| ||||||||
W 54. minucie Sebastian Satro (Nidzianka) nie wykorzystał rzutu karnego (Marcin Reczek obronił). | ||||||||
TS 1946 Nida Pińczów | 1 — 1 | Hetman Włoszczowa | 9 KWI | 16:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 TS 1946 Nida: 1 Hetman: 33
| ||||||||
Partyzant Radoszyce | 2 — 0 | Moravia Morawica | 9 KWI | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Partyzant: 1 Moravia: 1
| ||||||||
Wisła Sandomierz | 3 — 1 | Sparta Kazimierza Wielka | 9 KWI | 16:00 | ||||
0 — 1 19' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 Wisła: 1 Sparta: 12
|
28 bramek | Mirosław Kalista (Łysica), Mateusz Michalski (Wisła) |
21 bramek | Mateusz Dziubek (MKS Zdrój), Karol Mojecki (19 + 2 k.) (ŁKS Łagów) |
14 bramek | Mateusz Fryc (Naprzód), Piotr Kamiński (Czarni), Tomasz Nartowski (Unia), Bartosz Sosiński (Partyzant), Michał Bracha (13 + 1 k.) (Lubrzanka) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa okręgowa | ||||||||
Kolejka 19 | ||||||||
Granat Skarżysko-Kamienna | 1 — 0 | Polanie Pierzchnica | 8 KWI | 16:00 | ||||
1 — 0 Granat: 70 Polanie: 22 Trenerzy: ARCZEWSKI MARIUSZ — Krzysztof Trela , Stanisław Juszcze .
| ||||||||
Kamienna Brody | 0 — 1 | Star Starachowice | 8 KWI | 16:00 | ||||
0 — 1 83' Kamienna: 1 Star: 1 Trenerzy: Wróbel marcin — Rot Jerzy.
| ||||||||
Wicher Miedziana Góra | 1 — 4 | Zenit Chmielnik | 8 KWI | 16:00 | ||||
0 — 1 26' 0 — 2 76' 1 — 2 1 — 3 86' 1 — 4 90+3' Wicher: 1 Zenit: 1 Trenerzy: Wojtasiński Sławomir — Ubożak Łukasz, Sobura Marek.
| ||||||||
Gród Ćmińsk | 4 — 1 | GKS Rudki | 9 KWI | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 4 — 1 88' Gród .: 1 GKS Rudki: 92 Trenerzy: Jagodziński Artur — Kośmicki Marcin.
| ||||||||
Stal Kunów | 0 — 1 | GKS Nowiny | 9 KWI | 16:00 | ||||
0 — 1 60' Stal: 1 GKS Nowiny: 92 Trenerzy: Jarosław Jałocha, Dynarek Marcin — Ludwinek Mariusz.
| ||||||||
Gród Wiślica | 0 — 9 | Klimontowianka Klimontów | 9 KWI | 16:00 | ||||
0 — 1 17' 0 — 2 22' 0 — 3 32' 0 — 4 39' 0 — 5 51' 0 — 6 53' 0 — 7 57' 0 — 8 62' 0 — 9 90' Gród W.: 33 Klimontowianka: 99 Trenerzy: Gruchała Przemysław — Mażysz Adam.
| ||||||||
Sparta Dwikozy | 1 — 0 | Piast Stopnica | 9 KWI | 16:00 | ||||
1 — 0 Sparta: 55 Piast: 27 Trenerzy: Mazur Jerzy — Tomecki Grzegorz.
| ||||||||
Lechia Strawczyn | 2 — 1 | Orlicz Suchedniów | 9 KWI | 16:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 2 — 1 Lechia: 37 Orlicz: 1 Trenerzy: Woźniak Bogdan, Gałęziowski Mirosław — Dąbrowski Bogusław, Kabała Rajmund.
|
37 bramek | Jacek Rożek (33 + 4 k.) (Klimontowianka) |
26 bramek | Tomasz Staszewski (21 + 5 k.) (Orlicz) |
19 bramek | Jakub Majewski (18 + 1 k.) (Polanie), Dominik Szewczyk (18 + 1 k.) (GKS Nowiny) |
16 bramek | Jakub Olearczyk (GKS Nowiny), Marcin Dynarek (14 + 2 k.) (Stal) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa A, gr. I | ||||||||
Kolejka 19 | ||||||||
Zryw Skroniów | 1 — 0 | Radiator$ Stąporków | 8 KWI | 16:00 | ||||
1 — 0 Zryw S.: 65 Radiator$: 12 Trenerzy: Ziółkowski Wojciech — Jedynak Sławomir.
| ||||||||
Tęcza Gowarczów | 2 — 1 | Nida Sobków | 9 KWI | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 45' 2 — 1 Tęcza: 1 Nida S.: 13 Trenerzy: Skowron Paweł, Muszyński Maciej — Janicki Karol.
| ||||||||
Orlęta Kielce | 5 — 1 | Zieleń Żelisławice | 9 KWI | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 28' 3 — 1 4 — 1 5 — 1 Orlęta: 1 Zieleń: 12 Trenerzy: Kołodziejczyk Tomasz — Józefowski Karol.
| ||||||||
Nida Oksa | 4 — 0 | Piast Chęciny | 9 KWI | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Nida O.: 1 Piast: 1 Trenerzy: Kusaj Andrzej, Stolarczyk Piotr — Stefański Rafał.
| ||||||||
Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn | 2 — 3 | Astra Piekoszów | 9 KWI | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 58' 2 — 2 68' 2 — 3 90+1' Sokół: 12 Astra: 12 Trenerzy: Trela Mariusz — Śladkowski Marcin.
| ||||||||
Piaskowianka Piaski | 1 — 1 | Politechnika Świętokrzyska Kielce | 9 KWI | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 62' Piaskowianka: 1 Politechnika Św.: 1 Trenerzy: MAGIERA STANISŁAW, PIETRASIEWICZ MIROSŁAW — OBARZANEK ARTUR.
| ||||||||
ŁKS Łopuszno | 3 — 0 | Victoria Mniów | 9 KWI | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 ŁKS Łopuszno: 1 Victoria: 1 Trenerzy: Picheta Jacek — Milcarz Michał, Strycharczyk Andrzej.
| ||||||||
Partyzant Wodzisław | 1 — 2 | Bucovia Bukowa | 9 KWI | 15:00 | ||||
0 — 1 30' 0 — 2 78' 1 — 2 Partyzant: 1 Bucovia: 69 Trenerzy: Objosło Przemysław — Jamrozik Michał.
| ||||||||
Fotorelacja ze spotkania dostępna jest tutaj. |
32 bramek | Andrzej Kusaj (23 + 9 k.) (Nida O.) |
21 bramek | Marcin Snoch (Sokół) |
20 bramek | Patryk Kośmider (19 + 1 k.) (Piaskowianka), Łukasz Skuza (15 + 5 k.) (Nida S.) |
19 bramek | Jakub Tekiel (18 + 1 k.) (Politechnika Św.) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa A, gr. II | ||||||||
Kolejka 19 | ||||||||
Jawornik Gorzków | 2 — 2 | Alit II Ożarów | 8 KWI | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 2 — 1 2 — 2 87' Jawornik: 1 Alit II: 12 Trenerzy: Andrzej Sender — Ożóg Piotr.
| ||||||||
GKS Obrazów | 0 — 1 | Wisła Nowy Korczyn | 9 KWI | 11:00 | ||||
0 — 1 67' GKS Obrazów: 1 Wisła: 1 Trenerzy: Gajda Maciej — Francuz Wiesław.
| ||||||||
UKS Baćkowice | 1 — 3 | Nidzica Dobiesławice | 9 KWI | 15:00 | ||||
0 — 1 53' 0 — 2 63' 0 — 3 86' 1 — 3 UKS Baćkowice: 1 Nidzica: 22 Trenerzy: Chruściel Grzegorz, Goraj Krzysztof — Idziak Adam, Trędowski Stanisław.
| ||||||||
GKS Górno | 1 — 2 | LZS Samborzec | 9 KWI | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 1 — 2 83' GKS Górno: 1 LZS Samborzec: 1 Trenerzy: Szczurek Jarosław — Gawroński Wojciech.
| ||||||||
Zorza Tempo Pacanów | 5 — 1 | Koprzywianka Arka Koprzywnica | 9 KWI | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 5 — 1 76' Zorza Tempo: 12 Koprzywianka Arka: 1 Trenerzy: Malczewski Lech — Ciach Wojciech.
| ||||||||
Piast Osiek | 1 — 3 | Agricola Łoniów | 9 KWI | 15:00 | ||||
0 — 1 9' 1 — 1 1 — 2 62' 1 — 3 75' Piast: 12 Agricola: 93 Trenerzy: Konat Rafał — Twaróg Michał.
| ||||||||
Baszta Rytwiany | 0 — 4 | OKS Opatów | 9 KWI | 15:00 | ||||
0 — 1 24' 0 — 2 48' 0 — 3 0 — 4 79' Baszta: 91 OKS Opatów: 1 Trenerzy: Zaliński Maciej — Kodyra Rafał, Ćwik Radosław.
| ||||||||
Świt Ćmielów | 1 — 0 | MSS-Klonówka Masłów | 9 KWI | 15:00 | ||||
1 — 0 Świt: 1 MSS-Klonówka: 1 Trenerzy: Marynowski Tomasz — Dejworek Piotr.
|
31 bramek | Dawid Banasiewicz (28 + 3 k.) (OKS Opatów) |
26 bramek | Damian Mądry (22 + 4 k.) (LZS Samborzec) |
22 bramek | Tomasz Stawiarski (Świt) |
20 bramek | Robert Radek (18 + 2 k.) (GKS Górno), Tomasz Kopacki (17 + 3 k.) (Zorza Tempo) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Klasa B, gr. I | ||||||||
Kolejka 13 | ||||||||
KS Kamienna Wola | 0 — 3 | Samson Samsonów | 8 KWI | 15:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 61' 0 — 3 KS Kamienna W.: 12 Samson: 69 Trenerzy: Sroka Jan, Kucbart Tomasz — Rynk Mariusz, Gębski Łukasz.
| ||||||||
KS Smyków | 1 — 1 | Top-Spin Promnik | 8 KWI | 16:00 | ||||
Końskie, ul. Południowa (naw. sztuczna) | ||||||||
1 — 0 1 — 1 11' KS Smyków: 12 Top-Spin: 1 Trenerzy: Kolodziejczyk dawid — Gawroński Andrzej.
| ||||||||
Granat Borki | 6 — 2 | Unia Małogoszcz | 9 KWI | 11:00 | ||||
0 — 1 13' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 3 — 2 4 — 2 5 — 2 6 — 2 Granat: 97 Unia: 1 Trenerzy: Górecki Dariusz, Kolus Zbigniew — Bodzioch Marcin, Świerszcz Andrzej.
| ||||||||
Spartakus II Daleszyce | 1 — 2 | Polonia Białogon Kielce | 9 KWI | 11:00 | ||||
0 — 1 52' 1 — 1 1 — 2 Spartakus II: 1 Polonia Białogon: 12 Trenerzy: Janaszek Arkadiusz — Drej Karol, Fiuk Przemysław.
| ||||||||
LKS Bolmin | 3 — 0 | ULKS Łączna | 9 KWI | 11:00 | ||||
Goście nie dojechali. | ||||||||
Skała Tumlin | 4 — 1 | Płomień Wólka Kłucka | 9 KWI | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 59' 3 — 1 4 — 1 Skała: 99 Płomień: 1 Trenerzy: Guzik Michał, Janik Wiesław — Gadecki Piotr , Kasprzyk Przemysław.
|
14 bramek | Grzegorz Grzegorski (13 + 1 k.) (Polonia Białogon), Krystian Jas (10 + 4 k.) (Granat) |
12 bramek | Krzysztof Ślefarski (Skała), Hubert Myśliński (11 + 1 k.) (LKS Bolmin), Kacper Nawara (11 + 1 k.) (Samson), Patryk Zapała (11 + 1 k.) (Granat) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. II | ||||||||
Kolejka 13 | ||||||||
Vitalpol Solec-Zdrój | 2 — 2 | Victoria 2015 Skalbmierz | 9 KWI | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 14' 2 — 1 2 — 2 80' Vitalpol: 12 Victoria 2015: 99 Trenerzy: boduszek maciej — orek michał.
| ||||||||
Start Słupia Jędrzejowska | 3 — 1 | GLKS Krasocin | 9 KWI | 11:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 3 — 1 Start: 1 GLKS Krasocin: 12 Trenerzy: Winiarski Łukasz, Opałka Grzegorz — Sitkowski Grzegorz, Ciszek Piotr.
| ||||||||
Dąb Nagłowice | 0 — 0 | GKS Kluczewsko | 9 KWI | 11:00 | ||||
Dąb: 1 GKS Kluczewsko: 1 Trenerzy: Krupa Zbigniew, Seweryn Bogdan — Dąbrowski Dariusz.
| ||||||||
Wierna II Małogoszcz | 1 — 0 | GKS Imielno | 9 KWI | 16:00 | ||||
1 — 0 Wierna II: 1 GKS Imielno: 1 Trenerzy: Bień Paweł, Stalmasiński Karol — Artur Karasek , Adrian Stępień .
| ||||||||
Strzelec Chroberz | 1 — 1 | LZS Czarnocin | 9 KWI | 16:00 | ||||
0 — 1 25' 1 — 1 Strzelec: 1 LZS Czarnocin: 99 Trenerzy: Szczygieł Robert — Pytel Przemysław, Kwiecień Krystian.
|
27 bramek | Adrian Koprowski (26 + 1 k.) (Start) |
24 bramek | Kamil Woliński (21 + 3 k.) (GKS Imielno) |
20 bramek | Łukasz Niemstak (19 + 1 k.) (Dąb) |
17 bramek | Krzysztof Witek (Victoria 2015) |
16 bramek | Kamil Cygan (13 + 3 k.) (Wierna II) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. III | ||||||||
Kolejka 16 | ||||||||
ŁKS II Łagów | 1 — 0 | Strażak Bidziny | 9 KWI | 11:00 | ||||
1 — 0 ŁKS II Łagów: 12 Strażak: 33 Trenerzy: SIWOŃ GRZEGORZ — STŃCZYK PIOTR, SOBCZYK MATEUSZ.
| ||||||||
GKS Świniary | 3 — 1 | Marol Jacentów | 9 KWI | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 GKS Świniary: 1 Marol: 1 Trenerzy: Smykla Krzysztof — Sobolewski Marcin.
| ||||||||
Zryw Zbigniewice | 5 — 1 | Arka Pawłów | 9 KWI | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 35' 2 — 1 3 — 1 4 — 1 5 — 1 Zryw: 1 Arka: 1 Trenerzy: Majewski Jerzy — Koprowski Kamil.
| ||||||||
Cukrownik Włostów | 3 — 2 | GTS Raków | 9 KWI | 11:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 1 — 2 44' 2 — 2 3 — 2 Cukrownik: 1 GTS Raków: 1 Trenerzy: Dywan Andrzej — Siuta Michal.
| ||||||||
UKS Iwaniska | 0 — 3 | Zorza Czajków | 9 KWI | 12:00 | ||||
0 — 1 72' 0 — 2 82' 0 — 3 83' UKS Iwaniska: 12 Zorza: 1 Trenerzy: Starba Grzegorz — Bochenek Leszek.
| ||||||||
KS Tarłów | 6 — 1 | Huragan Wilczyce | 9 KWI | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 22' 3 — 1 4 — 1 5 — 1 6 — 1 KS Tarłów: 12 Huragan: 1 Trenerzy: Tomczyk Robert — Pierzchała Wojciech.
|
37 bramek | Piotr Kubacki (Strażak) |
29 bramek | Maciej Drozdowski (23 + 6 k.) (Huragan) |
23 bramek | Patryk Papaj (20 + 3 k.) (UKS Iwaniska) |
22 bramek | Szymon Bochniak (21 + 1 k.) (ŁKS II) |
20 bramek | Jarosław Kończak (17 + 3 k.) (Arka) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
II liga kobiet, gr. południowo-wschodnia | ||||||||
Kolejka 14 | ||||||||
Bronowianka Kraków | 1 — 5 | UKS Widok SP 51 Lublin | 8 KWI | 13:30 | ||||
0 — 1 0 — 2 0 — 3 65' 0 — 4 1 — 4 1 — 5 90+1' Bronowianka: 1 Widok: 1 Trenerzy: Żądło Andrzej — Rodak Piotr, Porzucek Paweł.
| ||||||||
Łysica Bodzentyn | 0 — 1 | Moravia Morawica | 8 KWI | 14:00 | ||||
0 — 1 14' Łysica: 1 Moravia: 12 Trenerzy: Rubinkiewicz Mirosław — Tarczyńska Maria .
| ||||||||
DAP Dębica | 1 — 2 | Starówka Nowy Sącz | 8 KWI | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 45+1' 1 — 2 90+2' DAP: 12 Starówka: 12 Trenerzy: Cabaj Maciej, Cholewa Klaudia — Fiut Dominika, Maslej Marian. | ||||||||
Grodziszczanka Grodzisko Dolne | 1 — 4 | Respekt Myślenice | 8 KWI | 15:00 | ||||
0 — 1 25' 0 — 2 27' 0 — 3 0 — 4 44' 1 — 4 Grodziszczanka: 12 Respekt: 41 Trenerzy: Sołek Tomasz — Sanderski Przemysław, Dziadkowiec Jan. | ||||||||
SMS Niemce | 3 — 2 | Tarnovia Tarnów | 9 KWI | 11:00 | ||||
0 — 1 19' 1 — 1 1 — 2 38' 2 — 2 3 — 2 SMS Niemce: 1 Tarnovia: 13 Trenerzy: KOT PIOTR, ŁAPA PIOTR — Gajdur Klaudia, Ćwik Jacek. | ||||||||
Victoria Gaj | 1 — 3 | Naprzód Sobolów | 9 KWI | 11:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 1 — 2 1 — 3 88' Victoria: 1 Naprzód: 1 Trenerzy: Piwowarczyk Radosław, woźniak Marcin — Bukowiec Piotr.
|
27 bramek | Justyna Kapustka (23 + 4 k.) (Tarnovia) |
25 bramek | Anna Zielińska (24 + 1 k.) (Starówka), Viera Mašlejová (22 + 3 k.) (Starówka) |
19 bramek | Julia Basta (15 + 4 k.) (Bronowianka) |
18 bramek | Katarzyna Białoszewska (Naprzód) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
III liga kobiet | ||||||||
Kolejka 12 | ||||||||
Sparta Daleszyce | 7 — 0 | Kamienna Brody | 8 KWI | 12:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 Sparta: 1 Kamienna: 1 Trenerzy: WENGORSKI MARCIN — KARWACKI MICHAL .
| ||||||||
Stal Kunów | 1 — 4 | Wisła Nowy Korczyn | 8 KWI | 15:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 1 — 2 42' 1 — 3 60' 1 — 4 68' Stal: 1 Wisła: 12 Trenerzy: Jałocha Jarosław — Pabijańczyk Henryk, Brożyna Kamil.
| ||||||||
Orlicz Suchedniów | 2 — 1 | Top-Spin Promnik | 9 KWI | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 60' 2 — 1 Orlicz: 1 Top-Spin: 1 Trenerzy: Kabała Rajmund — .
| ||||||||
KSP Kielce | 0 — 0 | Kobiecy KP Kielce | 9 KWI | 16:00 | ||||
Nowiny | ||||||||
KSP Kielce: 12 Kobiecy KP: 1 Trenerzy: Czerwiak Monika, Tekiel Łukasz — Kukła Dawid.
|
32 bramek | Kamila Komisarczyk (30 + 2 k.) (Sparta) |
24 bramek | Federica Dall'Ara (23 + 1 k.) (Orlicz) |
19 bramek | Zuzanna Dudek (Wisła), Aleksandra Misiak (18 + 1 k.) (Wisła) |
16 bramek | Gabriela Andzel (14 + 2 k.) (Hetmanki) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Centralna Liga Juniorów, gr. wsch. | ||||||||
Kolejka 22 | ||||||||
TOP 54 Biała Podlaska | 0 — 2 | Cracovia Kraków | 8 KWI | 11:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 90' TOP 54: 1 Cracovia: 23 Trenerzy: Buraczewski Tomasz, Jakubiec Tomasz, Joński Daniel — WÓJS KORDIAN.
| ||||||||
Polonia Warszawa | 1 — 0 | Progres 99 Kraków | 8 KWI | 12:00 | ||||
1 — 0 Polonia: 22 Progres 99: 1 Trenerzy: Maliszewski Michał, Sobolewski Maciej, Przyrowski Sebastian — MIŚ MATEUSZ. | ||||||||
Wisła Kraków | 4 — 1 | Resovia Rzeszów | 8 KWI | 12:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 55' 4 — 1 Wisła: 1 Resovia: 33 Trenerzy: Jop Mariusz, Regulski Paweł, Zuchowicz Wojciech — Jęczkowski Dariusz , Rajzer Rafał.
| ||||||||
Stal Mielec | 0 — 1 | Motor Lublin | 8 KWI | 12:00 | ||||
0 — 1 21' Stal: 12 Motor: 1 Trenerzy: Skiba Damian, Ryguła Sebastian, Dydo Bartłomiej, Pydych Krystian — Tomasz Jasik, Buczek Jakub.
| ||||||||
Jagiellonia Białystok | 2 — 1 | Legia Warszawa | 8 KWI | 12:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 90+3' Jagiellonia: 12 Legia: 1 Trenerzy: Kulhawik Tomasz, Grzybko Piotr — Piotr Kobierecki, Mateusz Kamuda, Arkadiusz Białostocki, Tomasz Jarzębowski. | ||||||||
UKS SMS Łódź | 3 — 0 | GKS Bełchatów | 8 KWI | 12:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 UKS SMS Łódź: 26 GKS Bełchatów: 1 Trenerzy: Dawidowski Mirosław, Perliński Marcin, Jabłoński Mariusz — ZADWORNY TOMASZ, ŁUSZCZ ZYGMUNT.
| ||||||||
Korona Kielce SA | 2 — 0 | Łódzki KS | 8 KWI | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Korona SA: 98 Łódzki KS: 1 Trenerzy: Mierzwa Marek, Mądzik Krzysztof — Janowski Jacek.
| ||||||||
Znicz Pruszków | 3 — 1 | Neptun Końskie | 9 KWI | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 84' Znicz: 1 Neptun: 99 Trenerzy: Prawda Andrzej , Kochański Robert, Wojciechowski Marcin, BAj Mateusz — Jarząb Arkadiusz, Tomala Grzegorz.
|
24 bramek | Michał Góral (21 + 3 k.) (Legia) |
18 bramek | Bartłomiej Maćczak (16 + 2 k.) (UKS SMS Łódź) |
17 bramek | Patryk Klimala (16 + 1 k.) (Jagiellonia) |
14 bramek | Michał Wolinowski (UKS SMS Łódź) |
13 bramek | Paweł Mróz (12 + 1 k.) (UKS SMS Łódź), Marcel Stec (8 + 5 k.) (Stal) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Makroregion juniorów młodszych | ||||||||
Kolejka 4 | ||||||||
Karpaty Krosno | 1 — 3 | Motor Lublin | 8 KWI | 13:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 1 — 2 68' 1 — 3 75' Karpaty: 1 Motor: 13 Trenerzy: Włodarski Marcin — Wej Rafał. | ||||||||
Akademia Piłkarska 21 Kraków | 1 — 1 | Stal Mielec | 8 KWI | 14:30 | ||||
1 — 0 1 — 1 69' AP 21: 21 Stal: 1 Trenerzy: Urbański Marcin — Paprocki Przemysław, Łętocha Krzysztof, Żądło Jacek. | ||||||||
Górnik Łęczna | 5 — 0 | KKP Korona Kielce | 8 KWI | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 Górnik: 1 KKP Korona: 1 Trenerzy: Pogonowski Sławomir, Kurzępa Karol — Krężołek Tomasz, Nowak Jarosław.
| ||||||||
Korona Kielce SA | 0 — 0 | Cracovia Kraków | 9 KWI | 16:00 | ||||
Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego | ||||||||
Korona SA: 1 Cracovia: 83 Trenerzy: Gębura Michał, Graba Marek — TRELA GRZEGORZ.
|
9 bramek | Mikołaj Grzęda (5 + 4 k.) (Motor) |
8 bramek | Przemysław Skałecki (6 + 2 k.) (Górnik) |
7 bramek | Edwin Rachoń (Górnik), Rafał Dusiło (6 + 1 k.) (Stal) |
6 bramek | Artur Piróg (Korona SA) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Świętokrzyska Liga Juniorów Starszych | ||||||||
Kolejka 11 | ||||||||
Granat Skarżysko-Kamienna | 0 — 3 | Orlęta Kielce | 8 KWI | |||||
MKS Zdrój Busko | 3 — 0 | Klimontowianka Klimontów | 8 KWI | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 70' MKS Zdrój: 1 Klimontowianka: 2 Trenerzy: Malczewski Lech — Szymański Łukasz.
| ||||||||
Unia Sędziszów | 3 — 0 | Olimpia Pogoń Staszów | 9 KWI | |||||
Juventa Starachowice | 7 — 0 | Moravia Morawica | 9 KWI | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 Juventa: 1 Moravia: 1 Trenerzy: Wójtowicz Tomasz — Podsiadło Jarosław.
| ||||||||
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. | 13 — 0 | Zenit Chmielnik | 9 KWI | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 8 — 0 9 — 0 10 — 0 11 — 0 12 — 0 13 — 0 KP KSZO 1929: 33 Zenit: 23 Trenerzy: Domagała Waldemar, Pietrasiak Dariusz — Ożóg Radosław.
|
19 bramek | Tomasz Woźniak (18 + 1 k.) (KP KSZO 1929) |
14 bramek | Piotr Serwicki (Juventa) |
12 bramek | Piotr Pyskaty (KP KSZO 1929), Wiktor Mazur (11 + 1 k.) (KP KSZO 1929) |
11 bramek | Albert Lasia (MKS Zdrój) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. I | ||||||||
Kolejka 13 | ||||||||
Lechia Strawczyn | 1 — 2 | Hetman Włoszczowa | 8 KWI | 13:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 34' 1 — 2 Lechia: 1 Hetman: 18 Trenerzy: WOŹNIAK BOGDAN — CHUPTYŚ ŁUKASZ.
| ||||||||
Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn | 0 — 12 | GKS Nowiny | 8 KWI | 13:00 | ||||
0 — 1 11' 0 — 2 15' 0 — 3 17' 0 — 4 20' 0 — 5 34' 0 — 6 39' 0 — 7 51' 0 — 8 61' 0 — 9 73' 0 — 10 75' 0 — 11 80' 0 — 12 88' Sokół: 15 GKS Nowiny: 12 Trenerzy: Trela Mariusz — Cichoń Przemysław.
| ||||||||
Rodzina Kielce | 2 — 3 | Czarnovia Kielce | 8 KWI | 16:00 | ||||
Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego | ||||||||
1 — 0 1 — 1 2 — 1 2 — 2 59' 2 — 3 88' Rodzina: 1 Czarnovia: 21 Trenerzy: Pawlik Jacek — Wąchała Jan.
| ||||||||
Wierna Małogoszcz | 3 — 2 | Zryw Skroniów | 9 KWI | 12:30 | ||||
1 — 0 1 — 1 63' 2 — 1 3 — 1 3 — 2 85' Wierna: 1 Zryw: 12 Trenerzy: Bień Paweł, Stalmański Karol — Olesiński Michał , Kasza Piotr.
|
22 bramek | Mateusz Tumulec (21 + 1 k.) (Orlicz) |
19 bramek | Bartłomiej Jaros (GKS Nowiny), Patryk Mackiewicz (17 + 2 k.) (Zryw) |
16 bramek | Mateusz Cerkowniak (15 + 1 k.) (Lechia) |
14 bramek | Krystian Kmiecik (Lechia), Piotr Kępiński (Hetman) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. II | ||||||||
Kolejka 11 | ||||||||
GKS Rudki | 1 — 4 | Sparta Dwikozy | 8 KWI | 13:00 | ||||
0 — 1 32' 0 — 2 37' 0 — 3 43' 1 — 3 1 — 4 60' GKS Rudki: 1 Sparta: 1 Trenerzy: Halik Sebastian — Mazur Jerzy.
| ||||||||
GKS Górno | 5 — 5 | Stal Kunów | 8 KWI | 13:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 29' 2 — 1 2 — 2 42' 3 — 2 3 — 3 61' 3 — 4 68' 4 — 4 5 — 4 5 — 5 90+2' GKS Górno: 12 Stal: 1 Trenerzy: Kobus Kamil — Jałocha Rafał.
| ||||||||
Spartakus Aureus Daleszyce | 4 — 2 | Vitalpol Solec-Zdrój | 8 KWI | 14:30 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 3 — 1 3 — 2 65' 4 — 2 Spartakus: 1 Vitalpol: 1 Trenerzy: JANASZEK ARKADIUSZ — CHRUSTEK GRZEGORZ.
| ||||||||
Cukrownik Włostów | 0 — 4 | Arka Pawłów | 9 KWI | 13:30 | ||||
0 — 1 0 — 2 50' 0 — 3 55' 0 — 4 82' Cukrownik: 1 Arka: 1 Trenerzy: Dywan Andrzej — Krzewicji Przemysław.
|
22 bramek | Dominik Haba (19 + 3 k.) (GKS Górno) |
15 bramek | Adrian Chorab (Sparta) |
14 bramek | Adrian Ozimina (Spartakus) |
11 bramek | Adrian Kosiarski (GKS Rudki), Wojciech Krzysiek (Arka, Nidzianka), Tomasz Syska (GKS Górno) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. I | ||||||||
Kolejka 13 | ||||||||
Rodzina Kielce | 2 — 1 | Orlęta Kielce | 8 KWI | 10:00 | ||||
Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego | ||||||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 Rodzina: 1 Orlęta: 12 Trenerzy: Łebek Daniel — .
| ||||||||
Wicher Miedziana Góra | 4 — 3 | Czarnovia Kielce | 8 KWI | 10:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 19' 2 — 2 38' 2 — 3 3 — 3 4 — 3 Wicher: 1 Czarnovia: 12 Trenerzy: Tacij Marcin, Salwa Piotr — Kośmicki Marcin.
| ||||||||
Samson Samsonów | 7 — 1 | Orlicz Suchedniów | 8 KWI | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 4 — 1 5 — 1 6 — 1 7 — 1 Samson: 12 Orlicz: 1 Trenerzy: Piasecki Andrzej — Dołęga Leszek.
| ||||||||
Astra Piekoszów | 0 — 5 | GKS Nowiny | 9 KWI | 10:00 | ||||
0 — 1 16' 0 — 2 33' 0 — 3 44' 0 — 4 50' 0 — 5 Astra: 1 GKS Nowiny: 99 Trenerzy: Wróbel Karol — Cichoń Przemysław.
|
31 bramek | Dominik Rusiecki (29 + 2 k.) (ŁKS Łagów) |
23 bramek | Dominik Stodulski (21 + 2 k.) (Łysica) |
22 bramek | Erwin Skowron (GKS Nowiny) |
19 bramek | Jakub Wójcik (Samson) |
18 bramek | Dominik Wrzesień (Łysica) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IV | ||||||||
Kolejka 13 | ||||||||
Świt Ćmielów | 1 — 0 | Czarni Połaniec | 8 KWI | 11:00 | ||||
1 — 0 Świt: 1 Czarni: 1 Trenerzy: Dyjewski Przemysław — Mikoda Rafał.
| ||||||||
Kamienna Brody | 0 — 5 | LZS Samborzec | 8 KWI | 11:00 | ||||
0 — 1 1' 0 — 2 0 — 3 18' 0 — 4 0 — 5 Kamienna: 1 LZS Samborzec: 1 Trenerzy: Stachura Robert — Lipiec Damian.
| ||||||||
GKS Obrazów | 0 — 2 | GKS Świniary | 8 KWI | 11:00 | ||||
0 — 1 20' 0 — 2 33' GKS Obrazów: 1 GKS Świniary: 12 Trenerzy: marzec robert — urbaniak robert.
| ||||||||
Strażak Bidziny | 1 — 2 | OKS Opatów | 8 KWI | 11:00 | ||||
Opatów | ||||||||
1 — 0 1 — 1 61' 1 — 2 63' Strażak: 1 OKS Opatów: 1 Trenerzy: Jędrzejewski Damian — Pater Paweł.
|
26 bramek | Adrian Rugała (24 + 2 k.) (Baszta) |
23 bramek | Łukasz Kominek (LZS Samborzec) |
19 bramek | Jakub Piątek (18 + 1 k.) (OKS Opatów) |
17 bramek | Daniel Cioch (13 + 4 k.) (Świt) |
14 bramek | Jakub Kończyk (Alit) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|