W naszym serwisie będziecie mogli na bieżąco śledzić wyniki zmagań piłkarzy. Aby jednak było to możliwe, prosimy o pomoc i nadsyłanie nam wyników — można do nas dzwonić albo słać SMSy na numery: 791888818, 518028540, 785172067.
Ekstraklasa | ||||||||
Kolejka 29 | ||||||||
Legia Warszawa | 0 — 0 | Korona Kielce | 17 KWI | 15:30 | ||||
II liga | ||||||||
Kolejka 26 | ||||||||
ROW 1964 Rybnik | 1 — 1 | Polonia Warszawa | 15 KWI | 12:00 | ||||
15 bramek | Wojciech Reiman (11 + 4 k.) (Stal) |
14 bramek | Artur Gieraga (3 + 11 k.) (Motor) |
13 bramek | Wojciech Białek (9 + 4 k.) (Avia) |
12 bramek | Piotr Prędota (Stal), Taras Jaworśkyj (6 + 6 k.) (Podhale) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
IV liga | ||||||||
Kolejka 24 | ||||||||
Czarni Połaniec | 0 — 1 | Wisła Sandomierz | 15 KWI | 11:00 | ||||
0 — 1 76' Czarni: 1 Wisła: 1 Kartki także: Kamil Lewandowski 80'.
| ||||||||
Sparta Kazimierza Wielka | 1 — 1 | Partyzant Radoszyce | 15 KWI | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 Sparta: 12 Partyzant: 1
| ||||||||
Lubrzanka Kajetanów | 0 — 0 | TS 1946 Nida Pińczów | 15 KWI | 11:00 | ||||
Lubrzanka: 80 TS 1946 Nida: 1
| ||||||||
Neptun Końskie | 1 — 4 | Korona II Kielce | 15 KWI | 11:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 1 — 2 1 — 3 1 — 4 Neptun: 1 Korona II: 1
| ||||||||
Olimpia Pogoń Staszów | 1 — 1 | Nidzianka Bieliny | 15 KWI | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 90+2' Pogoń: 24 Nidzianka: 23
| ||||||||
Moravia Morawica | 1 — 4 | ŁKS Łagów | 15 KWI | 14:00 | ||||
0 — 1 30' 0 — 2 55' 1 — 2 1 — 3 1 — 4 90+1' Moravia: 22 ŁKS Łagów: 1
| ||||||||
Hetman Włoszczowa | 3 — 0 | Unia Sędziszów | 15 KWI | 14:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Hetman: 33 Unia: 81
| ||||||||
MKS Zdrój Busko | 2 — 0 | Alit Ożarów | 15 KWI | 14:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 MKS Zdrój: 12 Alit: 1
| ||||||||
Naprzód Jędrzejów | 0 — 4 | Łysica Bodzentyn | 15 KWI | 14:00 | ||||
0 — 1 16' 0 — 2 41' 0 — 3 42' 0 — 4 90+4' Naprzód: 1 Łysica: 12
|
28 bramek | Mirosław Kalista (Łysica), Mateusz Michalski (Wisła) |
21 bramek | Mateusz Dziubek (MKS Zdrój), Karol Mojecki (19 + 2 k.) (ŁKS Łagów) |
14 bramek | Mateusz Fryc (Naprzód), Piotr Kamiński (Czarni), Tomasz Nartowski (Unia), Bartosz Sosiński (Partyzant), Michał Bracha (13 + 1 k.) (Lubrzanka) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa okręgowa | ||||||||
Kolejka 20 | ||||||||
GKS Rudki | 5 — 0 | Wicher Miedziana Góra | 15 KWI | 14:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 GKS Rudki: 92 Wicher: 1 Trenerzy: Kośmicki Marcin — Wojtasiński Sławomir.
| ||||||||
Zenit Chmielnik | 5 — 2 | Lechia Strawczyn | 15 KWI | 14:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 4 — 1 4 — 2 87' 5 — 2 Zenit: 1 Lechia: 37 Trenerzy: Ubożak Łukasz — Woźniak Bogdan , Gałęziowski Mirosław.
| ||||||||
Orlicz Suchedniów | 7 — 2 | Sparta Dwikozy | 15 KWI | 14:00 | ||||
0 — 1 26' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 4 — 1 5 — 1 6 — 1 6 — 2 82' 7 — 2 Orlicz: 1 Sparta: 71 Trenerzy: Dąbrowski Bogusław, Kabała Rajmund — Mazur Jeryz.
| ||||||||
Klimontowianka Klimontów | 2 — 0 | Stal Kunów | 15 KWI | 14:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Klimontowianka: 99 Stal: 1 Trenerzy: Mażysz Adam — Jałocha Jarosław.
| ||||||||
GKS Nowiny | 0 — 0 | Granat Skarżysko-Kamienna | 15 KWI | 14:00 | ||||
GKS Nowiny: 92 Granat: 30 Trenerzy: Ludwiek Mariusz — Arczewski Mariusz, Łakomiec Dariusz.
| ||||||||
Polanie Pierzchnica | 3 — 1 | Gród Ćmińsk | 15 KWI | 14:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 87' Polanie: 22 Gród .: 1 Trenerzy: Krzysztof Trela — Jagodziński Artur.
| ||||||||
Star Starachowice | 4 — 0 | Gród Wiślica | 15 KWI | 14:15 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Star: 1 Gród W.: 33 Trenerzy: Rot Jerzy — Gruchała Przemysław.
| ||||||||
Opóźniony 15 minut z powodu konieczności dojazdu sędziów z innego spotkania. | ||||||||
Piast Stopnica | 1 — 2 | Kamienna Brody | 15 KWI | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 50' 1 — 2 80' Piast: 27 Kamienna: 1 Trenerzy: Tomecki Grzegorz — Wróbel Marcin.
|
37 bramek | Jacek Rożek (33 + 4 k.) (Klimontowianka) |
26 bramek | Tomasz Staszewski (21 + 5 k.) (Orlicz) |
19 bramek | Jakub Majewski (18 + 1 k.) (Polanie), Dominik Szewczyk (18 + 1 k.) (GKS Nowiny) |
16 bramek | Jakub Olearczyk (GKS Nowiny), Marcin Dynarek (14 + 2 k.) (Stal) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa A, gr. I | ||||||||
Kolejka 20 | ||||||||
Astra Piekoszów | 4 — 1 | Tęcza Gowarczów | 15 KWI | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 49' 3 — 1 4 — 1 Astra: 12 Tęcza: 1 Trenerzy: Śladkowski Marcin — Skowron Paweł.
| ||||||||
Zieleń Żelisławice | 1 — 1 | ŁKS Łopuszno | 15 KWI | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 89' Zieleń: 99 ŁKS Łopuszno: 1 Trenerzy: Józefowski Karol — Picheta Jacek.
| ||||||||
Victoria Mniów | 3 — 0 | Zryw Skroniów | 15 KWI | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Victoria: 1 Zryw S.: 1 Trenerzy: Milcarz Michał — Ziółkowski Wojciech.
| ||||||||
Radiator$ Stąporków | 0 — 3 | Piaskowianka Piaski | 15 KWI | 11:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 3 — 1 Radiator$: 1 Piaskowianka: 1 Trenerzy: Jedynak Sławomir — Magiera Stanisław.
| ||||||||
Politechnika Świętokrzyska Kielce | 1 — 0 | Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn | 15 KWI | 11:00 | ||||
1 — 0 Politechnika Św.: 1 Sokół: 12 Trenerzy: Obarzanek Artur — Trela Mariusz.
| ||||||||
Nida Sobków | 1 — 6 | Nida Oksa | 15 KWI | 11:00 | ||||
0 — 1 15' 0 — 2 17' 0 — 3 31' 1 — 3 1 — 4 80' 1 — 5 89' 1 — 6 90+2' Nida S.: 13 Nida O.: 1 Trenerzy: Janicki Karol — Kusaj Andrzej, Stolarczyk Piotr.
| ||||||||
Bucovia Bukowa | 3 — 2 | Orlęta Kielce | 15 KWI | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 40' 2 — 2 3 — 2 Bucovia: 30 Orlęta: 1 Trenerzy: Jamrozik Michał, Tatar Tomasz — Kołodziejczyk Tomasz, Kozior Marcin.
| ||||||||
Piast Chęciny | 2 — 1 | Partyzant Wodzisław | 15 KWI | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 Piast: 1 Partyzant: 92 Trenerzy: Stefański Rafał — Objosło Przemysław.
|
32 bramek | Andrzej Kusaj (23 + 9 k.) (Nida O.) |
21 bramek | Marcin Snoch (Sokół) |
20 bramek | Patryk Kośmider (19 + 1 k.) (Piaskowianka), Łukasz Skuza (15 + 5 k.) (Nida S.) |
19 bramek | Jakub Tekiel (18 + 1 k.) (Politechnika Św.) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa A, gr. II | ||||||||
Kolejka 20 | ||||||||
MSS-Klonówka Masłów | 2 — 0 | Jawornik Gorzków | 15 KWI | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 MSS-Klonówka: 1 Jawornik: 1 Trenerzy: Dejworek Piotr, Sułek Przemysław — Sender Andrzej.
| ||||||||
Alit II Ożarów | 2 — 3 | Baszta Rytwiany | 15 KWI | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 68' 2 — 2 74' 2 — 3 75' Alit II: 12 Baszta: 91 Trenerzy: Ożóg Piotr — Zaliński Maciej.
| ||||||||
OKS Opatów | 4 — 1 | GKS Obrazów | 15 KWI | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 4 — 1 75' OKS Opatów: 1 GKS Obrazów: 1 Trenerzy: Kodyra Rafał — Gajda Maciej, Marzec Robert.
| ||||||||
Wisła Nowy Korczyn | 2 — 0 | Piast Osiek | 15 KWI | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Wisła: 1 Piast: 12 Trenerzy: Francuz Wiesław — Konat Rafał.
| ||||||||
Agricola Łoniów | 2 — 1 | Zorza Tempo Pacanów | 15 KWI | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 80' 2 — 1 Agricola: 1 Zorza Tempo: 12 Trenerzy: Twaróg Michał — Malczewski Lech.
| ||||||||
Koprzywianka Arka Koprzywnica | 0 — 5 | GKS Górno | 15 KWI | 11:00 | ||||
0 — 1 5' 0 — 2 31' 0 — 3 54' 0 — 4 0 — 5 Koprzywianka Arka: 12 GKS Górno: 1 Trenerzy: Ciach Wojciech — Szczurek Jarosław.
| ||||||||
LZS Samborzec | 7 — 0 | UKS Baćkowice | 15 KWI | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 LZS Samborzec: 33 UKS Baćkowice: 12 Trenerzy: GAWROŃSKI WOJCIECH — CHRUŚCIEL GRZEGORZ, GORAJ KRZYSZTOF.
| ||||||||
Nidzica Dobiesławice | 0 — 2 | Świt Ćmielów | 15 KWI | 11:00 | ||||
Koszyce | ||||||||
0 — 1 18' 0 — 2 59' Nidzica: 22 Świt: 1 Trenerzy: IDZIAK ADAM, TRĘDOWSKI STANISŁAW — CZAJA ADRIAN.
|
31 bramek | Dawid Banasiewicz (28 + 3 k.) (OKS Opatów) |
26 bramek | Damian Mądry (22 + 4 k.) (LZS Samborzec) |
22 bramek | Tomasz Stawiarski (Świt) |
20 bramek | Robert Radek (18 + 2 k.) (GKS Górno), Tomasz Kopacki (17 + 3 k.) (Zorza Tempo) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Klasa B, gr. I | ||||||||
Kolejka 14 | ||||||||
Płomień Wólka Kłucka | 1 — 2 | LKS Bolmin | 15 KWI | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 69' 1 — 2 Płomień: 1 LKS Bolmin: 1 Trenerzy: Kaniowski Mateusz, Kasprzyk Przemysław — Nowaczek Paweł, Kaczmarski Mateusz.
| ||||||||
ULKS Łączna | 2 — 4 | Top-Spin Promnik | 15 KWI | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 20' 1 — 2 1 — 3 37' 1 — 4 2 — 4 ULKS Łączna: 1 Top-Spin: 1 Trenerzy: Żmijewski Tadeusz — Gawroński Andrzej.
| ||||||||
Unia Małogoszcz | 0 — 2 | Skała Tumlin | 15 KWI | 14:30 | ||||
0 — 1 17' 0 — 2 41' Unia: 1 Skała: 12 Trenerzy: Bodzioch Marcin, Swirszcz Andrzej — Guzik Michał, Janik Wiesław.
| ||||||||
Polonia Białogon Kielce | 3 — 1 | KS Kamienna Wola | 15 KWI | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 10' 2 — 1 3 — 1 Polonia Białogon: 12 KS Kamienna W.: 13 Trenerzy: Drej Karol, Fiuk Przemysław, Rajecki Piotr — Sroka Jan.
| ||||||||
Samson Samsonów | 4 — 1 | Granat Borki | 15 KWI | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 4 — 1 88' Samson: 69 Granat: 1 Trenerzy: Rynk Mariusz — Górecki Dariusz.
| ||||||||
KS Smyków | 2 — 5 | Spartakus II Daleszyce | 15 KWI | 16:00 | ||||
Końskie, ul. Południowa (naw. sztuczna) | ||||||||
0 — 1 1 — 1 1 — 2 38' 1 — 3 39' 1 — 4 67' 1 — 5 77' 2 — 5 KS Smyków: 12 Spartakus II: 1 Trenerzy: Kołodziejczyk Dawid — Janaszek Arkadiusz.
|
14 bramek | Grzegorz Grzegorski (13 + 1 k.) (Polonia Białogon), Krystian Jas (10 + 4 k.) (Granat) |
12 bramek | Krzysztof Ślefarski (Skała), Hubert Myśliński (11 + 1 k.) (LKS Bolmin), Kacper Nawara (11 + 1 k.) (Samson), Patryk Zapała (11 + 1 k.) (Granat) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. II | ||||||||
Kolejka 14 | ||||||||
GKS Kluczewsko | 2 — 0 | Start Słupia Jędrzejowska | 15 KWI | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 GKS Kluczewsko: 1 Start: 12 Trenerzy: Dąbrowski Dariusz, Puka Paweł — Winiarski Łukasz.
| ||||||||
GLKS Krasocin | 4 — 1 | Strzelec Chroberz | 15 KWI | 11:00 | ||||
0 — 1 4' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 4 — 1 GLKS Krasocin: 1 Strzelec: 1 Trenerzy: Sitkowski Grzegorz, Ciszek Piotr — Szczygieł Robert.
| ||||||||
Vitalpol Solec-Zdrój | 0 — 3 | Wierna II Małogoszcz | 15 KWI | 11:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 50' 0 — 3 67' Vitalpol: 12 Wierna II: 1 Trenerzy: Boduszek Maciej — Bień Paweł.
| ||||||||
GKS Imielno | 3 — 1 | Deko Włoszczowa | 15 KWI | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 2 — 1 3 — 1 GKS Imielno: 1 Deko: 20 Trenerzy: Karasek Artur , Stępień Adrian — Dec Andrzej, Kosowski Włodzimierz.
| ||||||||
Fotorelacja Radosława Piaseckiego dostępna tutaj. | ||||||||
LZS Czarnocin | 2 — 4 | Victoria 2015 Skalbmierz | 15 KWI | 16:00 | ||||
0 — 1 13' 0 — 2 23' 1 — 2 1 — 3 33' 2 — 3 2 — 4 67' LZS Czarnocin: 29 Victoria 2015: 29 Trenerzy: Pytel Przemysław, Ciksla Dariusz — Borek Michał.
|
27 bramek | Adrian Koprowski (26 + 1 k.) (Start) |
24 bramek | Kamil Woliński (21 + 3 k.) (GKS Imielno) |
20 bramek | Łukasz Niemstak (19 + 1 k.) (Dąb) |
17 bramek | Krzysztof Witek (Victoria 2015) |
16 bramek | Kamil Cygan (13 + 3 k.) (Wierna II) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. III | ||||||||
Kolejka 17 | ||||||||
Zorza Czajków | 1 — 2 | Ester Wojciechowice | 15 KWI | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 1 — 2 83' Zorza: 1 Ester: 1 Trenerzy: Bochenek Leszek — Paszyński Piotr.
| ||||||||
GTS Raków | 0 — 2 | Zryw Zbigniewice | 15 KWI | 11:00 | ||||
0 — 1 27' 0 — 2 30' GTS Raków: 1 Zryw: 1 Trenerzy: Siuta Michał — Majewski Jerzy.
| ||||||||
Arka Pawłów | 2 — 1 | GKS Świniary | 15 KWI | 11:00 | ||||
Starachowice, boczne (Sahara) | ||||||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 65' Arka: 1 GKS Świniary: 1 Trenerzy: Koprowski Kamil, Styczyński Daniel — Smykla Krzysztof.
| ||||||||
Marol Jacentów | 3 — 6 | ŁKS II Łagów | 15 KWI | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 1 — 2 36' 1 — 3 52' 2 — 3 3 — 3 3 — 4 3 — 5 90+1' 3 — 6 90+3' Marol: 1 ŁKS II Łagów: 15 Trenerzy: Sobolewski Marcin — Siwoń Grzegorz.
| ||||||||
Strażak Bidziny | 6 — 0 | Huragan Wilczyce | 15 KWI | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 Strażak: 33 Huragan: 1 Trenerzy: stańczyk piotr, sobczyk mateusz — pierzchała wojciech.
| ||||||||
UKS Iwaniska | 2 — 0 | KS Tarłów | 15 KWI | 14:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 UKS Iwaniska: 1 KS Tarłów: 15 Trenerzy: Starba Grzegorz — Stańczyk Robert.
|
37 bramek | Piotr Kubacki (Strażak) |
29 bramek | Maciej Drozdowski (23 + 6 k.) (Huragan) |
23 bramek | Patryk Papaj (20 + 3 k.) (UKS Iwaniska) |
22 bramek | Szymon Bochniak (21 + 1 k.) (ŁKS II) |
20 bramek | Jarosław Kończak (17 + 3 k.) (Arka) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
II liga kobiet, gr. południowo-wschodnia | ||||||||
Kolejka 15 | ||||||||
Moravia Morawica | 1 — 0 | Victoria Gaj | 13 KWI | 16:00 | ||||
1 — 0 Moravia: 69 Victoria: 1 Trenerzy: Tarczyńska Maria — Piwowarczyk Radosław , Woźniak Marcin .
| ||||||||
Tarnovia Tarnów | 4 — 0 | UKS Widok SP 51 Lublin | 15 KWI | 11:30 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Tarnovia: 1 Widok: 1 Trenerzy: Gajdur Klaudia , Ćwik Jacek — Rodak Piotr, Porzucek Paweł.
| ||||||||
Naprzód Sobolów | 4 — 0 | Grodziszczanka Grodzisko Dolne | 15 KWI | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Naprzód: 1 Grodziszczanka: 12 Trenerzy: Bukowiec Piotr — Sołek Tomasz.
| ||||||||
Łysica Bodzentyn | 3 — 0 | Bronowianka Kraków | 15 KWI | 14:00 | ||||
0 — 1 3' 0 — 2 53' 0 — 3 61' Łysica: 1 Bronowianka: 1 Trenerzy: Rubinkiewicz Mirosław — Żądło Andrzej.
| ||||||||
Respekt Myślenice | 2 — 1 | DAP Dębica | 18 KWI | 17:00 | ||||
0 — 1 22' 1 — 1 2 — 1 Respekt: 41 DAP: 1 Trenerzy: Sanderski Przemysław, Dziadkowiec Jan — Cabaj Maciek.
|
27 bramek | Justyna Kapustka (23 + 4 k.) (Tarnovia) |
25 bramek | Anna Zielińska (24 + 1 k.) (Starówka), Viera Mašlejová (22 + 3 k.) (Starówka) |
19 bramek | Julia Basta (15 + 4 k.) (Bronowianka) |
18 bramek | Katarzyna Białoszewska (Naprzód) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
III liga kobiet | ||||||||
Termin 8 | ||||||||
Wisła Nowy Korczyn | 5 — 0 | Top-Spin Promnik | 18 KWI | 13:00 | ||||
Kolejka 10 | ||||||||
Sparta Daleszyce | 6 — 0 | Victoria Pińczów | 13 KWI | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 Sparta: 1 Victoria: 1 Trenerzy: WENGORSKI MARCIN — PASTERNAK JACEK, SOBOLEWSKI RAFAL.
| ||||||||
Kolejka 16 | ||||||||
Hetmanki Włoszczowa | 2 — 1 | Top-Spin Promnik | 13 KWI | 10:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 2 — 1 Hetmanki: 1 Top-Spin: 1 Trenerzy: Ochenduszka Mariusz — Brudziński Arkadiusz.
|
32 bramek | Kamila Komisarczyk (30 + 2 k.) (Sparta) |
24 bramek | Federica Dall'Ara (23 + 1 k.) (Orlicz) |
19 bramek | Zuzanna Dudek (Wisła), Aleksandra Misiak (18 + 1 k.) (Wisła) |
16 bramek | Gabriela Andzel (14 + 2 k.) (Hetmanki) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Centralna Liga Juniorów, gr. wsch. | ||||||||
Kolejka 23 | ||||||||
UKS SMS Łódź | 4 — 0 | Korona Kielce SA | 13 KWI | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 UKS SMS Łódź: 26 Korona SA: 1 Trenerzy: Dawidowski Mirosław, Perliński Marcin, Jabłoński Mariusz — Mierzwa Marek , Mądzik Krzysztof.
| ||||||||
GKS Bełchatów | 4 — 4 | Jagiellonia Białystok | 13 KWI | 11:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 1 — 2 2 — 2 3 — 2 3 — 3 4 — 3 4 — 4 72' GKS Bełchatów: 1 Jagiellonia: 12 Trenerzy: ZADWORNY TOMASZ, ŁUSZCZ ZYGMUNT, KIERACH KRYSTIAN — Tomasz Kulhawik, Piotr Grzybko.
| ||||||||
Cracovia Kraków | 1 — 2 | Stal Mielec | 13 KWI | 12:00 | ||||
0 — 1 15' 0 — 2 50' 1 — 2 Cracovia: 23 Stal: 1 Trenerzy: WÓJS KORDIAN, BARTOSZ MICHAŁ, CABAJ MARCIN — Skiba Damian, Dydo Bartłomiej, Ryguła Sebastian.
| ||||||||
Legia Warszawa | 9 — 0 | TOP 54 Biała Podlaska | 13 KWI | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 8 — 0 9 — 0 Legia: 1 TOP 54: 19 Trenerzy: Piotr Kobierecki, Mateusz Kamuda, Maciej Kowal, Tomasz Grudziński, Tomasz Jarzębowski — Mazur Robert, Jakubiec Tomasz, Więcierzewski Konrad. | ||||||||
Progres 99 Kraków | 0 — 0 | Znicz Pruszków | 13 KWI | 13:30 | ||||
Progres 99: 1 Znicz: 1 Trenerzy: MIŚ MATEUSZ — Prawda Andrzej, Kochański Robert, Mateusz Baj.
| ||||||||
Resovia Rzeszów | 1 — 5 | Polonia Warszawa | 13 KWI | 14:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 10' 1 — 2 1 — 3 34' 1 — 4 45' 1 — 5 58' Resovia: 33 Polonia: 25 Trenerzy: Jęczkowski Dariusz — Maliszewski Michał, Sobolewski Maciej.
| ||||||||
Motor Lublin | 1 — 3 | Wisła Kraków | 13 KWI | 14:30 | ||||
1 — 0 1 — 1 1 — 2 1 — 3 80' Motor: 1 Wisła: 1 Trenerzy: Zasada Piotr — Jop Mariusz, Regulski Paweł, Żuchowicz Wojciech.
|
24 bramek | Michał Góral (21 + 3 k.) (Legia) |
18 bramek | Bartłomiej Maćczak (16 + 2 k.) (UKS SMS Łódź) |
17 bramek | Patryk Klimala (16 + 1 k.) (Jagiellonia) |
14 bramek | Michał Wolinowski (UKS SMS Łódź) |
13 bramek | Paweł Mróz (12 + 1 k.) (UKS SMS Łódź), Marcel Stec (8 + 5 k.) (Stal) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Makroregion juniorów młodszych | ||||||||
Kolejka 5 | ||||||||
Stal Mielec | 3 — 1 | Górnik Łęczna | 13 KWI | 12:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 65' 3 — 1 Stal: 1 Górnik: 1 Trenerzy: Przemysław Paprocki, Łętocha Krzysztof, Żądło Jacek — Pogonowski Sławomir.
| ||||||||
Motor Lublin | 0 — 0 | Korona Kielce SA | 13 KWI | 12:00 | ||||
Motor: 13 Korona SA: 1 Trenerzy: Wej Rafał — Gębura Michał, Graba Marek.
| ||||||||
KKP Korona Kielce | 0 — 3 | Karpaty Krosno | 13 KWI | 12:00 | ||||
0 — 1 5' 0 — 2 26' 0 — 3 74' KKP Korona: 1 Karpaty: 1 Trenerzy: Krężołek Tomasz — Włodarski Marcin.
| ||||||||
Cracovia Kraków | 0 — 2 | Akademia Piłkarska 21 Kraków | 13 KWI | 13:30 | ||||
0 — 1 0 — 2 29' Cracovia: 83 AP 21: 21 Trenerzy: Trela Grzegorz, Kukiełka Mikołaj — Urbański Marcin. |
9 bramek | Mikołaj Grzęda (5 + 4 k.) (Motor) |
8 bramek | Przemysław Skałecki (6 + 2 k.) (Górnik) |
7 bramek | Edwin Rachoń (Górnik), Rafał Dusiło (6 + 1 k.) (Stal) |
6 bramek | Artur Piróg (Korona SA) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Świętokrzyska Liga Juniorów Starszych | ||||||||
Kolejka 10 | ||||||||
Klimontowianka Klimontów | 1 — 5 | Juventa Starachowice | 13 KWI | 13:00 | ||||
0 — 1 11' 0 — 2 47' 0 — 3 52' 1 — 3 1 — 4 74' 1 — 5 77' Klimontowianka: 12 Juventa: 1 Trenerzy: Szymański Łukasz — Wójtowicz Tomasz.
| ||||||||
Kolejka 14 | ||||||||
Juventa Starachowice | 3 — 0 | Granat Skarżysko-Kamienna |
19 bramek | Tomasz Woźniak (18 + 1 k.) (KP KSZO 1929) |
14 bramek | Piotr Serwicki (Juventa) |
12 bramek | Piotr Pyskaty (KP KSZO 1929), Wiktor Mazur (11 + 1 k.) (KP KSZO 1929) |
11 bramek | Albert Lasia (MKS Zdrój) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. I | ||||||||
Kolejka 14 | ||||||||
Czarnovia Kielce | 3 — 0 | Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn | 18 KWI | 16:00 | ||||
22 bramek | Mateusz Tumulec (21 + 1 k.) (Orlicz) |
19 bramek | Bartłomiej Jaros (GKS Nowiny), Patryk Mackiewicz (17 + 2 k.) (Zryw) |
16 bramek | Mateusz Cerkowniak (15 + 1 k.) (Lechia) |
14 bramek | Krystian Kmiecik (Lechia), Piotr Kępiński (Hetman) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. I | ||||||||
Kolejka 14 | ||||||||
ŁKS Łagów | 6 — 0 | Wicher Miedziana Góra | 13 KWI | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 ŁKS Łagów: 33 Wicher: 1 Trenerzy: Brudek Albert — Tacij Marcin.
| ||||||||
Orlęta Kielce | 2 — 1 | Astra Piekoszów | 13 KWI | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 55' Orlęta: 1 Astra: 12 Trenerzy: Stefański Rafał — Wróbel Karol.
| ||||||||
Czarnovia Kielce | 0 — 4 | Rodzina Kielce | 13 KWI | 13:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 60' 0 — 3 63' 0 — 4 76' Czarnovia: 1 Rodzina: 1 Trenerzy: Kośmicki Marcin — Łebek Daniel.
| ||||||||
Orlicz Suchedniów | 0 — 0 | MSS-Klonówka Masłów | 13 KWI | 13:00 | ||||
Orlicz: 1 MSS-Klonówka: 1 Trenerzy: Dołęga Leszek — Dejworek Piotr.
| ||||||||
Łysica Bodzentyn | 0 — 1 | Samson Samsonów | 13 KWI | 13:00 | ||||
0 — 1 78' Łysica: 1 Samson: 12 Trenerzy: DEJWOREK SEWERYN — PIASECKI ANDRZEJ, PAPAŁA DAMIAN.
| ||||||||
GKS Nowiny | 5 — 0 | Gród Ćmińsk | 13 KWI | 15:15 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 GKS Nowiny: 12 Gród: 1 Trenerzy: Cichoń Przemysław — Mech Paweł, Mech Kamil.
|
31 bramek | Dominik Rusiecki (29 + 2 k.) (ŁKS Łagów) |
23 bramek | Dominik Stodulski (21 + 2 k.) (Łysica) |
22 bramek | Erwin Skowron (GKS Nowiny) |
19 bramek | Jakub Wójcik (Samson) |
18 bramek | Dominik Wrzesień (Łysica) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IV | ||||||||
Kolejka 14 | ||||||||
Czarni Połaniec | 0 — 0 | Strażak Bidziny | 13 KWI | 13:00 | ||||
Czarni: 12 Strażak: 1 Trenerzy: Reczek Marcin — Jędrzejewski Damian.
| ||||||||
OKS Opatów | 0 — 1 | Baszta Rytwiany | 13 KWI | 13:00 | ||||
0 — 1 63' OKS Opatów: 1 Baszta: 12 Trenerzy: Pater Paweł — Tomczyk Zbigniew, Zaliński Maciej.
| ||||||||
GKS Świniary | 4 — 1 | Kamienna Brody | 13 KWI | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 4 — 1 76' GKS Świniary: 12 Kamienna: 1 Trenerzy: Urbaniak Robert — Stachura Hubert.
| ||||||||
LZS Samborzec | 1 — 3 | Alit Ożarów | 13 KWI | 15:00 | ||||
0 — 1 18' 0 — 2 29' 1 — 2 1 — 3 78' LZS Samborzec: 1 Alit: 31 Trenerzy: Lipiec Damian — Ożóg Paweł.
|
26 bramek | Adrian Rugała (24 + 2 k.) (Baszta) |
23 bramek | Łukasz Kominek (LZS Samborzec) |
19 bramek | Jakub Piątek (18 + 1 k.) (OKS Opatów) |
17 bramek | Daniel Cioch (13 + 4 k.) (Świt) |
14 bramek | Jakub Kończyk (Alit) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|