W naszym serwisie będziecie mogli na bieżąco śledzić wyniki zmagań piłkarzy. Aby jednak było to możliwe, prosimy o pomoc i nadsyłanie nam wyników — można do nas dzwonić albo słać SMSy na numery: 791888818, 518028540, 785172067.
Ekstraklasa | ||||||||
Kolejka 31 | ||||||||
Lech Poznań | 3 — 2 | Korona Kielce | 28 KWI | 20:30 | ||||
1 — 0 1 — 1 21' 2 — 1 2 — 2 44' 3 — 2 Korona: 82 Trenerzy: BJELICA NENAD, POMS RENE , MAYER MARTIN, DAWIDZIUK ANDRZEJ — MACIEJ BARTOSZEK, PIOTR TWOREK, KAMIL KUZERA, MICHAŁ DUTKIEWICZ.
|
15 bramek | Wojciech Reiman (11 + 4 k.) (Stal) |
14 bramek | Artur Gieraga (3 + 11 k.) (Motor) |
13 bramek | Wojciech Białek (9 + 4 k.) (Avia) |
12 bramek | Piotr Prędota (Stal), Taras Jaworśkyj (6 + 6 k.) (Podhale) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
IV liga | ||||||||
Kolejka 26 | ||||||||
Czarni Połaniec | 3 — 2 | Partyzant Radoszyce | 28 KWI | 17:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 36' 2 — 1 2 — 2 82' 3 — 2 Czarni: 99 Partyzant: 12
| ||||||||
Neptun Końskie | 3 — 1 | Nidzianka Bieliny | 29 KWI | 16:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 45' 2 — 1 3 — 1 Neptun: 1 Nidzianka: 23
| ||||||||
W 26. minucie Piotr Gardynik (Neptun) nie wykorzystał rzutu karnego (Dawid Szcześniak obronił). | ||||||||
Wisła Sandomierz | 1 — 1 | ŁKS Łagów | 29 KWI | 17:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 90+2' Wisła: 1 ŁKS Łagów: 1 Kartki także: Hubert Siepierski .
| ||||||||
W 67. minucie Karol Mojecki (Łagów) nie wykorzystał rzutu karnego. | ||||||||
Hetman Włoszczowa | 1 — 3 | Korona II Kielce | 29 KWI | 17:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 1 — 2 1 — 3 90+2' Hetman: 33 Korona II: 25
| ||||||||
Moravia Morawica | 2 — 2 | Unia Sędziszów | 30 KWI | 17:00 | ||||
0 — 1 34' 1 — 1 1 — 2 74' 2 — 2 Moravia: 22 Unia: 47
| ||||||||
MKS Zdrój Busko | 0 — 0 | Łysica Bodzentyn | 30 KWI | 17:00 | ||||
MKS Zdrój: 12 Łysica: 12
| ||||||||
W 70. minucie Adam Imiela (Busko) nie wykorzystał rzutu karnego. | ||||||||
Naprzód Jędrzejów | 0 — 2 | Olimpia Pogoń Staszów | 30 KWI | 17:00 | ||||
0 — 1 34' 0 — 2 Naprzód: 1 Pogoń: 24
|
28 bramek | Mirosław Kalista (Łysica), Mateusz Michalski (Wisła) |
21 bramek | Mateusz Dziubek (MKS Zdrój), Karol Mojecki (19 + 2 k.) (ŁKS Łagów) |
14 bramek | Mateusz Fryc (Naprzód), Piotr Kamiński (Czarni), Tomasz Nartowski (Unia), Bartosz Sosiński (Partyzant), Michał Bracha (13 + 1 k.) (Lubrzanka) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa okręgowa | ||||||||
Kolejka 22 | ||||||||
Piast Stopnica | 1 — 3 | Stal Kunów | 29 KWI | 17:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 52' 1 — 2 80' 1 — 3 90' Piast: 27 Stal: 1 Trenerzy: TOMECKI GRZEGORZ — Jałocha Rafał, Dynarek Marcin.
| ||||||||
Zenit Chmielnik | 3 — 0 | Kamienna Brody | 30 KWI | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Zenit: 1 Kamienna: 1 Trenerzy: Ubożak Łukasz, Sobura Marek — Wróbel Marcin.
| ||||||||
Orlicz Suchedniów | 2 — 0 | Gród Wiślica | 30 KWI | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Orlicz: 1 Gród W.: 12 Trenerzy: Dąbrowski Bogusław, Kabała Rajmund — Gruchała Przemysław.
| ||||||||
Klimontowianka Klimontów | 3 — 2 | Gród Ćmińsk | 30 KWI | 17:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 23' 1 — 2 2 — 2 3 — 2 Klimontowianka: 99 Gród .: 1 Trenerzy: Mażysz Adam, Kuranty Jacek — JAGODZIŃSKI ARTUR.
|
37 bramek | Jacek Rożek (33 + 4 k.) (Klimontowianka) |
26 bramek | Tomasz Staszewski (21 + 5 k.) (Orlicz) |
19 bramek | Jakub Majewski (18 + 1 k.) (Polanie), Dominik Szewczyk (18 + 1 k.) (GKS Nowiny) |
16 bramek | Jakub Olearczyk (GKS Nowiny), Marcin Dynarek (14 + 2 k.) (Stal) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa A, gr. I | ||||||||
Kolejka 22 | ||||||||
Piast Chęciny | 0 — 4 | Bucovia Bukowa | 29 KWI | 11:00 | ||||
0 — 1 2' 0 — 2 67' 0 — 3 78' 0 — 4 83' Piast: 1 Bucovia: 69 Trenerzy: Mochocki Karol — Jamrozik Michał.
| ||||||||
Radiator$ Stąporków | 2 — 2 | Tęcza Gowarczów | 29 KWI | 15:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 13' 1 — 2 2 — 2 Radiator$: 1 Tęcza: 1 Trenerzy: Jedynak Sławomir — Skowron Paweł, Muszyński Maciej.
| ||||||||
Politechnika Świętokrzyska Kielce | 4 — 2 | Nida Oksa | 29 KWI | 15:00 | ||||
Kielce, ul. Ściegiennego (boczne) | ||||||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 66' 3 — 2 85' 4 — 2 Politechnika Św.: 1 Nida O.: 1 Trenerzy: Obarzanek Artur — Radziejewski Marcin, Stolarczyk Piotr.
| ||||||||
Zieleń Żelisławice | 1 — 3 | Zryw Skroniów | 30 KWI | 15:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 1 — 2 51' 1 — 3 Zieleń: 12 Zryw S.: 1 Trenerzy: Józefowski Karol — Ziółkowski Wojciech.
| ||||||||
ŁKS Łopuszno | 3 — 1 | Piaskowianka Piaski | 30 KWI | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 ŁKS Łopuszno: 1 Piaskowianka: 1 Trenerzy: Picheta Jacek — Magiera Stanisław, Pietrasiewicz Mirosław .
| ||||||||
Victoria Mniów | 2 — 0 | Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn | 30 KWI | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Victoria: 1 Sokół: 1 Trenerzy: Milcarz Michał — Filipiak Mateusz.
| ||||||||
Nida Sobków | 0 — 3 | Orlęta Kielce | 30 KWI | 15:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 0 — 3 60' Nida S.: 1 Orlęta: 1 Trenerzy: JANICKI KAROL, POCZĘTY MACIEJ — KOŁODZIEJCZYK TOMASZ.
| ||||||||
Astra Piekoszów | 5 — 2 | Partyzant Wodzisław | 30 KWI | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 4 — 1 5 — 1 5 — 2 85' Astra: 12 Partyzant: 1 Trenerzy: Śladkowski Marcin — Objosło Przemysław.
|
32 bramek | Andrzej Kusaj (23 + 9 k.) (Nida O.) |
21 bramek | Marcin Snoch (Sokół) |
20 bramek | Patryk Kośmider (19 + 1 k.) (Piaskowianka), Łukasz Skuza (15 + 5 k.) (Nida S.) |
19 bramek | Jakub Tekiel (18 + 1 k.) (Politechnika Św.) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa A, gr. II | ||||||||
Kolejka 22 | ||||||||
Wisła Nowy Korczyn | 1 — 1 | GKS Górno | 30 KWI | 12:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 35' Wisła: 1 GKS Górno: 1 Trenerzy: Francuz Wiesław, Boduszek Maciej — Szczurek Jarosław.
| ||||||||
Jawornik Gorzków | 0 — 4 | GKS Obrazów | 30 KWI | 15:00 | ||||
0 — 1 11' 0 — 2 20' 0 — 3 64' 0 — 4 70' Jawornik: 1 GKS Obrazów: 1 Trenerzy: Sender Andrzej — Gajda Maciej.
| ||||||||
Alit II Ożarów | 5 — 1 | Piast Osiek | 30 KWI | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 24' 2 — 1 3 — 1 4 — 1 5 — 1 Alit II: 1 Piast: 12 Trenerzy: Ozóg Piotr — Konat Rafał.
| ||||||||
OKS Opatów | 0 — 2 | Zorza Tempo Pacanów | 30 KWI | 15:00 | ||||
0 — 1 74' 0 — 2 90' OKS Opatów: 1 Zorza Tempo: 1 Trenerzy: Kodyra Rafał — Malczewski Lech.
| ||||||||
Agricola Łoniów | 2 — 1 | UKS Baćkowice | 30 KWI | 15:00 | ||||
0 — 1 25' 1 — 1 2 — 1 Agricola: 93 UKS Baćkowice: 12 Trenerzy: Twaróg Michał — Rutkowski Zbigniew.
| ||||||||
Koprzywianka Arka Koprzywnica | 1 — 2 | Świt Ćmielów | 30 KWI | 15:00 | ||||
0 — 1 81' 1 — 1 1 — 2 90+3' Koprzywianka Arka: 12 Świt: 1 Trenerzy: ciach wojciech — CZAJA ADRIAN.
| ||||||||
LZS Samborzec | 10 — 0 | Nidzica Dobiesławice | 30 KWI | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 8 — 0 9 — 0 10 — 0 LZS Samborzec: 33 Nidzica: 22 Trenerzy: Gawroński Wojciech — Idziak Adam, Trędowski Stanisław.
|
31 bramek | Dawid Banasiewicz (28 + 3 k.) (OKS Opatów) |
26 bramek | Damian Mądry (22 + 4 k.) (LZS Samborzec) |
22 bramek | Tomasz Stawiarski (Świt) |
20 bramek | Robert Radek (18 + 2 k.) (GKS Górno), Tomasz Kopacki (17 + 3 k.) (Zorza Tempo) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Klasa B, gr. I | ||||||||
Kolejka 16 | ||||||||
Polonia Białogon Kielce | 0 — 1 | Samson Samsonów | 29 KWI | 15:00 | ||||
0 — 1 89' Polonia Białogon: 12 Samson: 69 Trenerzy: DREJ KAROL, FIUK PRZEMYSŁAW — RYNK MARIUSZ.
| ||||||||
KS Smyków | 1 — 1 | Granat Borki | 29 KWI | 16:00 | ||||
Końskie, ul. Południowa (naw. sztuczna) | ||||||||
1 — 0 1 — 1 34' KS Smyków: 12 Granat: 1 Trenerzy: Kołodziejczyk Dawid — Pytlas Norbert, Kolus Zbigniew.
| ||||||||
ULKS Łączna | 1 — 1 | KS Kamienna Wola | 30 KWI | 11:00 | ||||
0 — 1 35' 1 — 1 ULKS Łączna: 1 KS Kamienna W.: 12 Trenerzy: Żmijewski Tadeusz — Sroka Jan.
|
14 bramek | Grzegorz Grzegorski (13 + 1 k.) (Polonia Białogon), Krystian Jas (10 + 4 k.) (Granat) |
12 bramek | Krzysztof Ślefarski (Skała), Hubert Myśliński (11 + 1 k.) (LKS Bolmin), Kacper Nawara (11 + 1 k.) (Samson), Patryk Zapała (11 + 1 k.) (Granat) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. II | ||||||||
Kolejka 16 | ||||||||
GLKS Krasocin | 4 — 4 | Wierna II Małogoszcz | 30 KWI | 11:00 | ||||
0 — 1 31' 0 — 2 0 — 3 67' 1 — 3 2 — 3 2 — 4 80' 3 — 4 4 — 4 GLKS Krasocin: 12 Wierna II: 1 Trenerzy: Sitkowski Grzegorz, Ciszek Piotr — Bień Paweł.
| ||||||||
GKS Kluczewsko | 1 — 0 | Victoria 2015 Skalbmierz | 30 KWI | 14:00 | ||||
1 — 0 GKS Kluczewsko: 1 Victoria 2015: 29 Trenerzy: Dąbrowski Dariusz — Borek Michał.
| ||||||||
LZS Czarnocin | 4 — 3 | Deko Włoszczowa | 30 KWI | 16:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 11' 1 — 2 2 — 2 3 — 2 3 — 3 90+2' 4 — 3 LZS Czarnocin: 99 Deko: 12 Trenerzy: Pytel Przemysław, Cieśla Dariusz — Dec Andrzej , Kosowski Włodzimierz .
|
27 bramek | Adrian Koprowski (26 + 1 k.) (Start) |
24 bramek | Kamil Woliński (21 + 3 k.) (GKS Imielno) |
20 bramek | Łukasz Niemstak (19 + 1 k.) (Dąb) |
17 bramek | Krzysztof Witek (Victoria 2015) |
16 bramek | Kamil Cygan (13 + 3 k.) (Wierna II) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. III | ||||||||
Kolejka 19 | ||||||||
Zorza Czajków | 0 — 3 | Zryw Zbigniewice | 30 KWI | 11:00 | ||||
Marol Jacentów | 1 — 3 | Strażak Bidziny | 30 KWI | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 37' 1 — 2 45+1' 1 — 3 80' Marol: 1 Strażak: 33 Trenerzy: Sobolewski Marcin — Stańczyk Piotr, Sobczyk Artur.
| ||||||||
Ester Wojciechowice | 4 — 0 | KS Tarłów | 30 KWI | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Ester: 1 KS Tarłów: 12 Trenerzy: Paszyński Piotr — Tomczyk Robert.
| ||||||||
GTS Raków | 2 — 1 | ŁKS II Łagów | 30 KWI | 14:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 GTS Raków: 1 ŁKS II Łagów: 12 Trenerzy: Siuta Michał — Siwoń Grzegorz.
|
37 bramek | Piotr Kubacki (Strażak) |
29 bramek | Maciej Drozdowski (23 + 6 k.) (Huragan) |
23 bramek | Patryk Papaj (20 + 3 k.) (UKS Iwaniska) |
22 bramek | Szymon Bochniak (21 + 1 k.) (ŁKS II) |
20 bramek | Jarosław Kończak (17 + 3 k.) (Arka) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
II liga kobiet, gr. południowo-wschodnia | ||||||||
Kolejka 17 | ||||||||
Łysica Bodzentyn | 0 — 1 | Grodziszczanka Grodzisko Dolne | 29 KWI | 14:00 | ||||
0 — 1 29' Łysica: 1 Grodziszczanka: 1 Trenerzy: — Telka Arkadiusz.
| ||||||||
Starówka Nowy Sącz | 2 — 6 | Tarnovia Tarnów | 29 KWI | 16:30 | ||||
0 — 1 23' 0 — 2 34' 0 — 3 45' 1 — 3 1 — 4 1 — 5 68' 1 — 6 69' 2 — 6 Starówka: 1 Tarnovia: 1 Trenerzy: Fiut Dominika, Maslej Marian — Gajdur Klaudia, Ćwik Jacek.
|
27 bramek | Justyna Kapustka (23 + 4 k.) (Tarnovia) |
25 bramek | Anna Zielińska (24 + 1 k.) (Starówka), Viera Mašlejová (22 + 3 k.) (Starówka) |
19 bramek | Julia Basta (15 + 4 k.) (Bronowianka) |
18 bramek | Katarzyna Białoszewska (Naprzód) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
III liga kobiet | ||||||||
Kolejka 14 | ||||||||
Top-Spin Promnik | 1 — 1 | Sparta Daleszyce | 29 KWI | 12:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 Top-Spin: 12 Sparta: 77 Trenerzy: — Wengorski Marcin.
| ||||||||
Wisła Nowy Korczyn | 2 — 1 | KSP Kielce | 30 KWI | 14:30 | ||||
1 — 0 1 — 1 21' 2 — 1 Wisła: 1 KSP Kielce: 1 Trenerzy: Pabiańczyk Henryk, Boduszek Maciej — Czerwiak Monika, Tekiel Łukasz.
|
32 bramek | Kamila Komisarczyk (30 + 2 k.) (Sparta) |
24 bramek | Federica Dall'Ara (23 + 1 k.) (Orlicz) |
19 bramek | Zuzanna Dudek (Wisła), Aleksandra Misiak (18 + 1 k.) (Wisła) |
16 bramek | Gabriela Andzel (14 + 2 k.) (Hetmanki) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Centralna Liga Juniorów, gr. wsch. | ||||||||
Kolejka 25 | ||||||||
Jagiellonia Białystok | 4 — 2 | Korona Kielce SA | 29 KWI | 11:00 | ||||
0 — 1 18' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 4 — 1 4 — 2 90+2' Jagiellonia: 12 Korona SA: 98 Trenerzy: Kulhawik Tomasz, Grzybko Piotr — Mierzwa Marek, Mądzik Krzysztof.
| ||||||||
UKS SMS Łódź | 7 — 0 | TOP 54 Biała Podlaska | 29 KWI | 12:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 UKS SMS Łódź: 26 TOP 54: 77 Trenerzy: Dawidowski Mirosław, Perliński Marcin, Jabłoński Mariusz — Buraczewski Tomasz, Jakubiec Tomasz. | ||||||||
Motor Lublin | 1 — 2 | Znicz Pruszków | 29 KWI | 12:00 | ||||
0 — 1 35' 0 — 2 42' 1 — 2 Motor: 66 Znicz: 1 Trenerzy: Tomasz Jasik, Zasada Piotr — Andrzej Prawda, Mateusz Baj.
| ||||||||
Progres 99 Kraków | 8 — 1 | Neptun Końskie | 29 KWI | 12:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 5 — 1 63' 6 — 1 7 — 1 8 — 1 Progres 99: 1 Neptun: 99 Trenerzy: MIŚ MATEUSZ, MRÓZEK KAMIL, DYKAS KAMIL — Jarząb Arkadiusz, Tomala Grzegorz, Gad Bartłomiej. | ||||||||
Cracovia Kraków | 2 — 2 | Polonia Warszawa | 29 KWI | 13:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 45+1' 1 — 2 74' 2 — 2 Cracovia: 23 Polonia: 1 Trenerzy: WÓJS KORDIAN, BARTOSZ MICHAŁ, CABAJ MARCIN — Maliszewski Michał, Sobolewski Maciej.
| ||||||||
GKS Bełchatów | 2 — 1 | Stal Mielec | 29 KWI | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 14' 2 — 1 GKS Bełchatów: 54 Stal: 1 Trenerzy: ZADWORNY TOMASZ, ŁUSZCZ ZYGMUNT — Skiba Damian, Wójtowicz Igor.
| ||||||||
Legia Warszawa | 2 — 0 | Wisła Kraków | 29 KWI | 18:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Legia: 1 Wisła: 1 Trenerzy: Piotr Kobierecki, Mateusz Kamuda, Maciej Kowal, Tomasz Grudziński, Tomasz Jarzębowski — Mariusz Jop, Regulski Paweł, Żuchowicz Wojciech.
| ||||||||
Resovia Rzeszów | 0 — 2 | Łódzki KS | 30 KWI | 12:00 | ||||
0 — 1 33' 0 — 2 69' Łódzki KS: 1 Trenerzy: Rajzer Rafał — Janowski Jacek. |
24 bramek | Michał Góral (21 + 3 k.) (Legia) |
18 bramek | Bartłomiej Maćczak (16 + 2 k.) (UKS SMS Łódź) |
17 bramek | Patryk Klimala (16 + 1 k.) (Jagiellonia) |
14 bramek | Michał Wolinowski (UKS SMS Łódź) |
13 bramek | Paweł Mróz (12 + 1 k.) (UKS SMS Łódź), Marcel Stec (8 + 5 k.) (Stal) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Makroregion juniorów młodszych | ||||||||
Kolejka 7 | ||||||||
Stal Mielec | 0 — 0 | Karpaty Krosno | 28 KWI | 16:00 | ||||
Stal: 1 Karpaty: 1 Trenerzy: Paprocki Przemysław, Łętocha Krzysztof, Żądło Jacek — Włodarski Marcin.
| ||||||||
Korona Kielce SA | 6 — 2 | Akademia Piłkarska 21 Kraków | 29 KWI | 12:00 | ||||
Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego | ||||||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 5 — 1 63' 6 — 1 6 — 2 80+2' Korona SA: 1 AP 21: 21 Trenerzy: Gębura Michał, Graba Marek — Urbański Marcin.
| ||||||||
Motor Lublin | 2 — 1 | Górnik Łęczna | 30 KWI | 12:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 61' Motor: 13 Górnik: 1 Trenerzy: Wej Rafał — Pogonowski Sławomir, Kurzępa Karol.
| ||||||||
Cracovia Kraków | 3 — 0 | KKP Korona Kielce | 30 KWI | 12:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Cracovia: 83 KKP Korona: 1 Trenerzy: TRELA GRZEGORZ — KRĘŻOŁEK TOMASZ.
|
9 bramek | Mikołaj Grzęda (5 + 4 k.) (Motor) |
8 bramek | Przemysław Skałecki (6 + 2 k.) (Górnik) |
7 bramek | Edwin Rachoń (Górnik), Rafał Dusiło (6 + 1 k.) (Stal) |
6 bramek | Artur Piróg (Korona SA) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Świętokrzyska Liga Juniorów Starszych | ||||||||
Kolejka 13 | ||||||||
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. | 3 — 0 | Orlęta Kielce | 29 KWI | 09:30 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 KP KSZO 1929: 1 Orlęta: 1 Trenerzy: PIETRASIAK DARIUSZ, DOMAGAŁA WALDEMAR — JANICKI KAROL.
| ||||||||
Olimpia Pogoń Staszów | 0 — 3 | Klimontowianka Klimontów | 29 KWI | 13:00 | ||||
Granat Skarżysko-Kamienna | 0 — 3 | Moravia Morawica |
19 bramek | Tomasz Woźniak (18 + 1 k.) (KP KSZO 1929) |
14 bramek | Piotr Serwicki (Juventa) |
12 bramek | Piotr Pyskaty (KP KSZO 1929), Wiktor Mazur (11 + 1 k.) (KP KSZO 1929) |
11 bramek | Albert Lasia (MKS Zdrój) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. I | ||||||||
Kolejka 16 | ||||||||
Zryw Skroniów | 3 — 0 | Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn | 29 KWI | 13:00 | ||||
Spotkanie odwołane z powodu złego stanu murawy. | ||||||||
Wierna Małogoszcz | 3 — 0 | Rodzina Kielce | 29 KWI | 14:00 | ||||
22 bramek | Mateusz Tumulec (21 + 1 k.) (Orlicz) |
19 bramek | Bartłomiej Jaros (GKS Nowiny), Patryk Mackiewicz (17 + 2 k.) (Zryw) |
16 bramek | Mateusz Cerkowniak (15 + 1 k.) (Lechia) |
14 bramek | Krystian Kmiecik (Lechia), Piotr Kępiński (Hetman) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. II | ||||||||
Kolejka 13 | ||||||||
Cukrownik Włostów | 0 — 4 | GKS Górno | 29 KWI | 13:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 27' 0 — 3 30' 0 — 4 63' Cukrownik: 1 GKS Górno: 1 Trenerzy: Dywan Andrzej — Kobus Kamil.
| ||||||||
Vitalpol Solec-Zdrój | 0 — 3 | Nidzianka Bieliny |
22 bramek | Dominik Haba (19 + 3 k.) (GKS Górno) |
15 bramek | Adrian Chorab (Sparta) |
14 bramek | Adrian Ozimina (Spartakus) |
11 bramek | Adrian Kosiarski (GKS Rudki), Wojciech Krzysiek (Arka, Nidzianka), Tomasz Syska (GKS Górno) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. I | ||||||||
Kolejka 16 | ||||||||
Orlęta Kielce | 4 — 5 | Samson Samsonów | 29 KWI | 17:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 11' 1 — 2 2 — 2 2 — 3 20' 3 — 3 3 — 4 71' 3 — 5 73' 4 — 5 Orlęta: 12 Samson: 12 Trenerzy: Stefański Rafał — Piasecki Andrzej.
|
31 bramek | Dominik Rusiecki (29 + 2 k.) (ŁKS Łagów) |
23 bramek | Dominik Stodulski (21 + 2 k.) (Łysica) |
22 bramek | Erwin Skowron (GKS Nowiny) |
19 bramek | Jakub Wójcik (Samson) |
18 bramek | Dominik Wrzesień (Łysica) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. II | ||||||||
Kolejka 9 | ||||||||
Start Słupia Jędrzejowska | 0 — 5 | Piaskowianka Piaski | 29 KWI | 11:00 | ||||
0 — 1 19' 0 — 2 31' 0 — 3 46' 0 — 4 78' 0 — 5 Start: 1 Piaskowianka: 1 Trenerzy: Winiarski Łukasz, Łapka Grzegorz — Pietrasiewicz Mirosław.
| ||||||||
Wierna Małogoszcz | 4 — 2 | Radiator$ Stąporków | 29 KWI | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 30' 3 — 1 4 — 1 4 — 2 69' Wierna: 12 Radiator$: 1 Trenerzy: Kleszcz Filip, Stalmasiński Kamil — Janus Ryszard.
| ||||||||
Deko Włoszczowa | 1 — 3 | Bucovia Bukowa | 1 MAJ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 64' 1 — 2 1 — 3 80+1' Deko: 1 Bucovia: 1 Trenerzy: Andrzej Dec, Włodzimierz Kosowski — Haczkiewicz Marian.
|
23 bramek | Sebastian Baran (Piaskowianka) |
21 bramek | Michał Ciosk (Piaskowianka), Ernest Banasik (19 + 2 k.) (Bucovia) |
16 bramek | Adam Kubicz (13 + 3 k.) (Hetman) |
14 bramek | Dawid Molus (Start) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IV | ||||||||
Kolejka 16 | ||||||||
Strażak Bidziny | 5 — 0 | GKS Obrazów | 28 KWI | 17:30 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 Strażak: 1 GKS Obrazów: 1 Trenerzy: — Marzec Robety.
| ||||||||
OKS Opatów | 0 — 5 | Kamienna Brody | 29 KWI | 11:00 | ||||
0 — 1 12' 0 — 2 23' 0 — 3 68' 0 — 4 72' 0 — 5 75' OKS Opatów: 1 Kamienna: 1 Trenerzy: Pater Paweł — Stachura Hubert.
|
26 bramek | Adrian Rugała (24 + 2 k.) (Baszta) |
23 bramek | Łukasz Kominek (LZS Samborzec) |
19 bramek | Jakub Piątek (18 + 1 k.) (OKS Opatów) |
17 bramek | Daniel Cioch (13 + 4 k.) (Świt) |
14 bramek | Jakub Kończyk (Alit) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|