W naszym serwisie będziecie mogli na bieżąco śledzić wyniki zmagań piłkarzy. Aby jednak było to możliwe, prosimy o pomoc i nadsyłanie nam wyników — można do nas dzwonić albo słać SMSy na numery: 791888818, 518028540, 785172067.
I liga | ||||||||
Kolejka 30 | ||||||||
Wisła Puławy | 0 — 0 | Stal Mielec | 13 MAJ | 20:00 | ||||
15 bramek | Wojciech Reiman (11 + 4 k.) (Stal) |
14 bramek | Artur Gieraga (3 + 11 k.) (Motor) |
13 bramek | Wojciech Białek (9 + 4 k.) (Avia) |
12 bramek | Piotr Prędota (Stal), Taras Jaworśkyj (6 + 6 k.) (Podhale) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
IV liga | ||||||||
Kolejka 29 | ||||||||
Olimpia Pogoń Staszów | 0 — 0 | Hetman Włoszczowa | 13 MAJ | 12:00 | ||||
Pogoń: 24 Hetman: 33
| ||||||||
Neptun Końskie | 0 — 0 | Czarni Połaniec | 13 MAJ | 16:00 | ||||
Neptun: 1 Czarni: 1
| ||||||||
Alit Ożarów | 0 — 2 | Wisła Sandomierz | 13 MAJ | 17:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 Alit: 3 Wisła: 1
| ||||||||
Unia Sędziszów | 2 — 6 | Partyzant Radoszyce | 13 MAJ | 17:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 10' 0 — 3 20' 1 — 3 1 — 4 51' 1 — 5 53' 1 — 6 70' 2 — 6 Unia: 47 Partyzant: 1
| ||||||||
Korona II Kielce | 5 — 1 | Sparta Kazimierza Wielka | 14 MAJ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 34' 3 — 1 4 — 1 5 — 1 Korona II: 25 Sparta: 12
| ||||||||
Naprzód Jędrzejów | 0 — 0 | MKS Zdrój Busko | 14 MAJ | 17:00 | ||||
Naprzód: 1 MKS Zdrój: 82
| ||||||||
Nidzianka Bieliny | 0 — 1 | Lubrzanka Kajetanów | 14 MAJ | 17:00 | ||||
0 — 1 Nidzianka: 88 Lubrzanka: 2
| ||||||||
Łysica Bodzentyn | 2 — 0 | Moravia Morawica | 14 MAJ | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Łysica: 12 Moravia: 22
| ||||||||
TS 1946 Nida Pińczów | 2 — 1 | ŁKS Łagów | 14 MAJ | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 90+3' TS 1946 Nida: 1 ŁKS Łagów: 1
|
28 bramek | Mirosław Kalista (Łysica), Mateusz Michalski (Wisła) |
21 bramek | Mateusz Dziubek (MKS Zdrój), Karol Mojecki (19 + 2 k.) (ŁKS Łagów) |
14 bramek | Mateusz Fryc (Naprzód), Piotr Kamiński (Czarni), Tomasz Nartowski (Unia), Bartosz Sosiński (Partyzant), Michał Bracha (13 + 1 k.) (Lubrzanka) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa okręgowa | ||||||||
Kolejka 25 | ||||||||
GKS Nowiny | 3 — 3 | Star Starachowice | 13 MAJ | 16:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 1 — 2 16' 2 — 2 3 — 2 3 — 3 90' GKS Nowiny: 92 Star: 1 Trenerzy: Ludwinek Mariusz — Spadło Zdzisław.
| ||||||||
W 90+3. minucie sędzia usunął trenera Zdzisława Spadło ze strefy technicznej. | ||||||||
Klimontowianka Klimontów | 2 — 0 | GKS Rudki | 13 MAJ | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Klimontowianka: 99 GKS Rudki: 92 Trenerzy: Mażysz Adam, Pyszczek Konrad — KOŚMICKI MARCIN.
| ||||||||
Gród Ćmińsk | 0 — 2 | Orlicz Suchedniów | 13 MAJ | 17:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 Gród .: 1 Orlicz: 1 Trenerzy: Jagodziński Artur — Dąbrowski Bogusław, Kabała Rajmund.
| ||||||||
Granat Skarżysko-Kamienna | 2 — 1 | Zenit Chmielnik | 13 MAJ | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 87' Granat: 30 Zenit: 1 Trenerzy: Arczewski Mariusz — Ubożak Łukasz, Sobura Marek.
| ||||||||
Stal Kunów | 3 — 0 | Wicher Miedziana Góra | 14 MAJ | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Stal: 1 Wicher: 1 Trenerzy: Jałocha Rafał, Dynarek Marcin — Wojtasiński Sławomir.
| ||||||||
Kamienna Brody | 1 — 0 | Sparta Dwikozy | 14 MAJ | 17:00 | ||||
1 — 0 Kamienna: 1 Sparta: 55 Trenerzy: Marcin Wróbel — Mazur Jerzy.
|
37 bramek | Jacek Rożek (33 + 4 k.) (Klimontowianka) |
26 bramek | Tomasz Staszewski (21 + 5 k.) (Orlicz) |
19 bramek | Jakub Majewski (18 + 1 k.) (Polanie), Dominik Szewczyk (18 + 1 k.) (GKS Nowiny) |
16 bramek | Jakub Olearczyk (GKS Nowiny), Marcin Dynarek (14 + 2 k.) (Stal) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa A, gr. I | ||||||||
Kolejka 25 | ||||||||
Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn | 0 — 2 | Piaskowianka Piaski | 13 MAJ | 11:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 58' Sokół: 1 Piaskowianka: 1 Trenerzy: Filipiak Mateusz — Magiera Stanisław.
| ||||||||
Orlęta Kielce | 3 — 0 | Radiator$ Stąporków | 13 MAJ | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Orlęta: 1 Radiator$: 1 Trenerzy: Kołodziejczyk Tomasz — Jedynak Sławomir.
| ||||||||
Partyzant Wodzisław | 4 — 1 | Victoria Mniów | 13 MAJ | 13:30 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 35' 3 — 1 4 — 1 Partyzant: 92 Victoria: 12 Trenerzy: Objosło Przemysław — Milarz Michał.
| ||||||||
Nida Oksa | 4 — 3 | ŁKS Łopuszno | 13 MAJ | 15:00 | ||||
0 — 1 10' 1 — 1 1 — 2 33' 2 — 2 3 — 2 3 — 3 68' 4 — 3 Nida O.: 12 ŁKS Łopuszno: 1 Trenerzy: Radziejewski Marcin, Stolarczyk Piotr — Picheta Jacek.
| ||||||||
Tęcza Gowarczów | 2 — 2 | Zryw Skroniów | 14 MAJ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 30' 1 — 2 32' 2 — 2 Tęcza: 1 Zryw S.: 1 Trenerzy: Skowron Paweł — Ziółkowski Wojciech.
| ||||||||
Nida Sobków | 0 — 1 | Zieleń Żelisławice | 14 MAJ | 15:00 | ||||
0 — 1 26' Nida S.: 13 Zieleń: 20 Trenerzy: Janicki Karol — .
| ||||||||
Piast Chęciny | 0 — 1 | Astra Piekoszów | 14 MAJ | 15:00 | ||||
0 — 1 Piast: 1 Astra: 1 Trenerzy: Mochocki Karol — Śladkowski Marcin.
| ||||||||
Bucovia Bukowa | 4 — 0 | Politechnika Świętokrzyska Kielce | 14 MAJ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Bucovia: 21 Politechnika Św.: 1 Trenerzy: Jamrozik Michał, Chojnecki Daniel — Obarzanek Artur.
|
32 bramek | Andrzej Kusaj (23 + 9 k.) (Nida O.) |
21 bramek | Marcin Snoch (Sokół) |
20 bramek | Patryk Kośmider (19 + 1 k.) (Piaskowianka), Łukasz Skuza (15 + 5 k.) (Nida S.) |
19 bramek | Jakub Tekiel (18 + 1 k.) (Politechnika Św.) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa A, gr. II | ||||||||
Kolejka 25 | ||||||||
Koprzywianka Arka Koprzywnica | 0 — 5 | MSS-Klonówka Masłów | 14 MAJ | 15:00 | ||||
0 — 1 14' 0 — 2 18' 0 — 3 0 — 4 76' 0 — 5 85' Koprzywianka Arka: 12 MSS-Klonówka: 90 Trenerzy: Ciach Wojciech — Dejworek Piotr.
| ||||||||
Nidzica Dobiesławice | 0 — 1 | Wisła Nowy Korczyn | 14 MAJ | 15:00 | ||||
0 — 1 85' Nidzica: 22 Wisła: 1 Trenerzy: Idziak Adam — Francuz Wiesław, Rechowicz Łukasz.
| ||||||||
Świt Ćmielów | 1 — 0 | OKS Opatów | 14 MAJ | 15:00 | ||||
1 — 0 Świt: 1 OKS Opatów: 1 Trenerzy: Czaja Adrian — Kodyra Rafał.
| ||||||||
UKS Baćkowice | 2 — 1 | Alit II Ożarów | 14 MAJ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 41' UKS Baćkowice: 12 Alit II: 12 Trenerzy: Rutkowski Zbigniew — Chorab Piotr.
| ||||||||
GKS Górno | 4 — 1 | Jawornik Gorzków | 14 MAJ | 15:00 | ||||
0 — 1 10' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 4 — 1 GKS Górno: 1 Jawornik: 1 Trenerzy: szczurek jarosław — szlembarski marcin, radziszewski paweł.
| ||||||||
Zorza Tempo Pacanów | 3 — 2 | Baszta Rytwiany | 14 MAJ | 15:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 19' 1 — 2 2 — 2 3 — 2 Zorza Tempo: 1 Baszta: 91 Trenerzy: MALCZEWSKI LECH — ZALIŃSKI MACIEJ.
| ||||||||
Piast Osiek | 0 — 3 | GKS Obrazów | 14 MAJ | 16:30 | ||||
0 — 1 23' 0 — 2 25' 0 — 3 90+1' Piast: 12 GKS Obrazów: 1 Trenerzy: Konat Rafał — Gajda Maciej, Marzec Robert.
| ||||||||
LZS Samborzec | 1 — 1 | Agricola Łoniów | 14 MAJ | 17:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 LZS Samborzec: 12 Agricola: 93 Trenerzy: Gawroński Wojciech — Twaróg Michał.
|
31 bramek | Dawid Banasiewicz (28 + 3 k.) (OKS Opatów) |
26 bramek | Damian Mądry (22 + 4 k.) (LZS Samborzec) |
22 bramek | Tomasz Stawiarski (Świt) |
20 bramek | Robert Radek (18 + 2 k.) (GKS Górno), Tomasz Kopacki (17 + 3 k.) (Zorza Tempo) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Klasa B, gr. I | ||||||||
Kolejka 18 | ||||||||
KS Smyków | 0 — 1 | Polonia Białogon Kielce | 13 MAJ | 16:00 | ||||
Końskie, ul. Południowa (naw. sztuczna) | ||||||||
0 — 1 78' KS Smyków: 12 Polonia Białogon: 12 Trenerzy: Kołodziejczyk Dawid — Ruszkowski Cezary, Fiuk Przemysław.
| ||||||||
LKS Bolmin | 5 — 0 | Spartakus II Daleszyce | 13 MAJ | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 LKS Bolmin: 1 Spartakus II: 1 Kartki także: Mateusz Petelicki 86'. Trenerzy: Nowaczek Paweł, Wnuk Piotr — Arkadiusz Janaszek, Dawid Banasik.
| ||||||||
Unia Małogoszcz | 2 — 4 | Top-Spin Promnik | 14 MAJ | 11:00 | ||||
0 — 1 16' 0 — 2 45' 1 — 2 1 — 3 1 — 4 82' 2 — 4 Unia: 1 Top-Spin: 1 Trenerzy: Bodzioch Marcin, Świercz Andrzej — Gawroński Andrzej, Wąsowicz Marcin.
| ||||||||
Skała Tumlin | 3 — 3 | KS Kamienna Wola | 14 MAJ | 11:00 | ||||
0 — 1 22' 0 — 2 53' 1 — 2 1 — 3 82' 2 — 3 3 — 3 Skała: 33 KS Kamienna W.: 12 Trenerzy: Janik Wiesław, Guzik Michał — Sroka Jan, Goryczka Maciej.
| ||||||||
Płomień Wólka Kłucka | 1 — 1 | Granat Borki | 14 MAJ | 11:00 | ||||
0 — 1 20' 1 — 1 Płomień: 1 Granat: 97 Trenerzy: Kaniowski Mateusz , Kasprzyk Przemysław — Gorecki Dariusz.
| ||||||||
ULKS Łączna | 0 — 3 | Samson Samsonów | 14 MAJ | 11:00 | ||||
0 — 1 ULKS Łączna: 1 Samson: 69 Trenerzy: Zmijewski Tadeusz — Rynk Mariusz.
| ||||||||
Spotkanie przerwane po 10 minutach z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy po kontuzji 17Przemysława Obary (ULKS rozpoczął w 7-osobowym składzie). |
14 bramek | Grzegorz Grzegorski (13 + 1 k.) (Polonia Białogon), Krystian Jas (10 + 4 k.) (Granat) |
12 bramek | Krzysztof Ślefarski (Skała), Hubert Myśliński (11 + 1 k.) (LKS Bolmin), Kacper Nawara (11 + 1 k.) (Samson), Patryk Zapała (11 + 1 k.) (Granat) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. II | ||||||||
Kolejka 18 | ||||||||
Start Słupia Jędrzejowska | 5 — 1 | Victoria 2015 Skalbmierz | 14 MAJ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 4 — 1 89' 5 — 1 Start: 12 Victoria 2015: 99 Trenerzy: WINIARSKI ŁUKASZ — BOREK MICHAŁ.
| ||||||||
Dąb Nagłowice | 0 — 1 | Wierna II Małogoszcz | 14 MAJ | 11:00 | ||||
0 — 1 20' Dąb: 1 Wierna II: 1 Trenerzy: Krupa Zbigniew, Koczanowski Michał — Bień Paweł.
| ||||||||
GLKS Krasocin | 1 — 2 | GKS Imielno | 14 MAJ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 87' 1 — 2 89' GLKS Krasocin: 12 GKS Imielno: 1 Trenerzy: Sitkowski Grzegorz — Karasek Artur , Woliński Jakub , Adamski Kamil .
| ||||||||
GKS Kluczewsko | 1 — 1 | Deko Włoszczowa | 14 MAJ | 14:00 | ||||
0 — 1 17' 1 — 1 GKS Kluczewsko: 1 Deko: 20 Trenerzy: Dąbrowski Dariusz — Dec Andrzej, Kosowski Włodzimierz.
| ||||||||
LZS Czarnocin | 4 — 2 | Vitalpol Solec-Zdrój | 14 MAJ | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 4 — 1 67' 4 — 2 68' LZS Czarnocin: 12 Vitalpol: 12 Trenerzy: Pytel Przemysław, Cieśla Dariusz — Boduszek Maciej.
|
27 bramek | Adrian Koprowski (26 + 1 k.) (Start) |
24 bramek | Kamil Woliński (21 + 3 k.) (GKS Imielno) |
20 bramek | Łukasz Niemstak (19 + 1 k.) (Dąb) |
17 bramek | Krzysztof Witek (Victoria 2015) |
16 bramek | Kamil Cygan (13 + 3 k.) (Wierna II) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. III | ||||||||
Kolejka 21 | ||||||||
Ester Wojciechowice | 1 — 3 | Zryw Zbigniewice | 13 MAJ | 17:00 | ||||
0 — 1 45+1' 0 — 2 57' 0 — 3 1 — 3 Ester: 1 Zryw: 1 Trenerzy: Paszyński Piotr — Jerzy Majewski .
| ||||||||
Cukrownik Włostów | 2 — 3 | KS Tarłów | 14 MAJ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 29' 1 — 2 32' 1 — 3 47' 2 — 3 Cukrownik: 1 KS Tarłów: 1 Trenerzy: Dywan Andrzej — Tomczyk Robert.
| ||||||||
GTS Raków | 1 — 3 | Strażak Bidziny | 14 MAJ | 11:00 | ||||
0 — 1 3' 0 — 2 20' 1 — 2 1 — 3 85' GTS Raków: 12 Strażak: 33 Trenerzy: Siuta Michał — Stańczyk Piotr.
| ||||||||
UKS Iwaniska | 6 — 0 | GKS Świniary | 14 MAJ | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 UKS Iwaniska: 12 GKS Świniary: 1 Trenerzy: Starba Grzegorz — Smykla Krzysztof.
| ||||||||
Zorza Czajków | 0 — 3 | ŁKS II Łagów |
37 bramek | Piotr Kubacki (Strażak) |
29 bramek | Maciej Drozdowski (23 + 6 k.) (Huragan) |
23 bramek | Patryk Papaj (20 + 3 k.) (UKS Iwaniska) |
22 bramek | Szymon Bochniak (21 + 1 k.) (ŁKS II) |
20 bramek | Jarosław Kończak (17 + 3 k.) (Arka) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
II liga kobiet, gr. południowo-wschodnia | ||||||||
Kolejka 17 | ||||||||
Victoria Gaj | 2 — 5 | Bronowianka Kraków | 13 MAJ | 11:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 0 — 3 21' 0 — 4 28' 0 — 5 1 — 5 2 — 5 Victoria: 1 Bronowianka: 15 Trenerzy: Piwowarczyk Radosław, Woźniak Marcin — Żądło Andrzej.
|
27 bramek | Justyna Kapustka (23 + 4 k.) (Tarnovia) |
25 bramek | Anna Zielińska (24 + 1 k.) (Starówka), Viera Mašlejová (22 + 3 k.) (Starówka) |
19 bramek | Julia Basta (15 + 4 k.) (Bronowianka) |
18 bramek | Katarzyna Białoszewska (Naprzód) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
III liga kobiet | ||||||||
Kolejka 16 | ||||||||
Kobiecy KP Kielce | 3 — 1 | Kamienna Brody | 14 MAJ | 15:00 | ||||
Kielce, Stadion Międzyszkolny, ul. Prosta | ||||||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 57' Kobiecy KP: 1 Kamienna: 1 Trenerzy: Kukła Dawid — Jan Surma.
|
32 bramek | Kamila Komisarczyk (30 + 2 k.) (Sparta) |
24 bramek | Federica Dall'Ara (23 + 1 k.) (Orlicz) |
19 bramek | Zuzanna Dudek (Wisła), Aleksandra Misiak (18 + 1 k.) (Wisła) |
16 bramek | Gabriela Andzel (14 + 2 k.) (Hetmanki) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Centralna Liga Juniorów, gr. wsch. | ||||||||
Kolejka 27 | ||||||||
Resovia Rzeszów | 1 — 2 | Progres 99 Kraków | 12 MAJ | 18:00 | ||||
0 — 1 10' 0 — 2 15' 1 — 2 Resovia: 33 Progres 99: 1 Trenerzy: Jęczkowski Dariusz, Rajzer Rafał — MIŚ MATEUSZ, SIKORA ŁUKASZ.
| ||||||||
Jagiellonia Białystok | 2 — 2 | Stal Mielec | 13 MAJ | 11:00 | ||||
0 — 1 23' 0 — 2 26' 1 — 2 2 — 2 Jagiellonia: 12 Stal: 1 Trenerzy: Kulhawik Tomasz, Grzybko Piotr — Skiba Damian, Strugała Robert.
| ||||||||
UKS SMS Łódź | 2 — 1 | Wisła Kraków | 13 MAJ | 12:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 62' 2 — 1 UKS SMS Łódź: 26 Wisła: 1 Trenerzy: Dawidowski Mirosław, Perliński Marcin, Jabłoński Mariusz — Jop Mariusz, Regulski Paweł, Żuchowicz Wojciech.
| ||||||||
Cracovia Kraków | 3 — 1 | Łódzki KS | 13 MAJ | 12:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 38' 2 — 1 3 — 1 Cracovia: 8 Łódzki KS: 1 Trenerzy: WÓJS KORDIAN, BARTOSZ MICHAŁ, CABAJ MARCIN — Janowski Jacek.
| ||||||||
Legia Warszawa | 2 — 1 | Znicz Pruszków | 13 MAJ | 18:15 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 Legia: 1 Znicz: 1 Trenerzy: Piotr Kobierecki, Mateusz Kamuda, Michał Kubiak, Tomasz Grudziński — Kochański Robert, Prawda Andrzej, Wojciechowski Marcin, Faliszewski Bartłomiej.
| ||||||||
Motor Lublin | 4 — 1 | Neptun Końskie | 14 MAJ | 14:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 55' 4 — 1 Motor: 66 Neptun: 99 Trenerzy: Tomasz Jasik, Zasada Piotr — Jarząb Arkadiusz, Gad Bartłomiej, Tomala Grzegorz.
| ||||||||
TOP 54 Biała Podlaska | 0 — 3 | Korona Kielce SA | 14 MAJ | 15:00 | ||||
0 — 1 10' 0 — 2 67' 0 — 3 82' TOP 54: 1 Korona SA: 77 Trenerzy: Buraczewski Tomasz, Jakubiec Tomasz, Więcierzewski Konrad — Mierzwa Marek, Mądzik Krzysztof.
| ||||||||
GKS Bełchatów | 2 — 1 | Polonia Warszawa | 14 MAJ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 71' GKS Bełchatów: 12 Polonia: 1 Trenerzy: ZADWORNY TOMASZ, ŁUSZCZ ZYGMUNT — Maliszewski Michał, Sobolewski Maciej, Przyrowski Sebastian. |
24 bramek | Michał Góral (21 + 3 k.) (Legia) |
18 bramek | Bartłomiej Maćczak (16 + 2 k.) (UKS SMS Łódź) |
17 bramek | Patryk Klimala (16 + 1 k.) (Jagiellonia) |
14 bramek | Michał Wolinowski (UKS SMS Łódź) |
13 bramek | Paweł Mróz (12 + 1 k.) (UKS SMS Łódź), Marcel Stec (8 + 5 k.) (Stal) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Makroregion juniorów młodszych | ||||||||
Kolejka 9 | ||||||||
KKP Korona Kielce | 0 — 3 | Korona Kielce SA | 13 MAJ | 10:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 31' 0 — 3 50' KKP Korona: 24 Korona SA: 1 Trenerzy: Kręzołek Tomasz — Gębura Michał, Graba Marek.
| ||||||||
Stal Mielec | 3 — 2 | Motor Lublin | 13 MAJ | 12:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 35' 3 — 1 3 — 2 51' Stal: 12 Motor: 13 Trenerzy: Paprocki Przemysław, Krukowski Grzegorz, Żądło Jacek — Wej Rafał. | ||||||||
Cracovia Kraków | 1 — 0 | Karpaty Krosno | 14 MAJ | 13:00 | ||||
1 — 0 Cracovia: 83 Karpaty: 1 Trenerzy: Trela Grzegorz, Fiałek Mateusz — Włodarski Marcin.
| ||||||||
Górnik Łęczna | 1 — 0 | Akademia Piłkarska 21 Kraków | 14 MAJ | 16:00 | ||||
1 — 0 Górnik: 1 AP 21: 21 Trenerzy: Pogonowski Sławomir, Kurzępa Karol — Konieczny Marek. |
9 bramek | Mikołaj Grzęda (5 + 4 k.) (Motor) |
8 bramek | Przemysław Skałecki (6 + 2 k.) (Górnik) |
7 bramek | Edwin Rachoń (Górnik), Rafał Dusiło (6 + 1 k.) (Stal) |
6 bramek | Artur Piróg (Korona SA) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Świętokrzyska Liga Juniorów Starszych | ||||||||
Kolejka 13 | ||||||||
MKS Zdrój Busko | 2 — 3 | Juventa Starachowice | 13 MAJ | 13:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 25' 2 — 1 2 — 2 80' 2 — 3 90+2' MKS Zdrój: 12 Juventa: 1 Trenerzy: Malczewski Lech — Wójtowicz Tomasz .
| ||||||||
Kolejka 15 | ||||||||
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. | 6 — 0 | Moravia Morawica | 13 MAJ | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 KP KSZO 1929: 12 Moravia: 1 Trenerzy: Pietrasiak Dariusz, Domagała Waldemar — Podsiadło Jarosław.
| ||||||||
Granat Skarżysko-Kamienna | 0 — 3 | MKS Zdrój Busko | ||||||
Olimpia Pogoń Staszów | 0 — 3 | Juventa Starachowice | ||||||
Orlęta Kielce | 0 — 2 | Zenit Chmielnik | 14 MAJ | 11:00 | ||||
Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego | ||||||||
0 — 1 0 — 2 45' Orlęta: 1 Zenit: 23 Trenerzy: JANICKI KAROL — OŻÓG RADOSŁAW.
| ||||||||
Unia Sędziszów | 3 — 0 | Klimontowianka Klimontów | 14 MAJ | 11:00 | ||||
19 bramek | Tomasz Woźniak (18 + 1 k.) (KP KSZO 1929) |
14 bramek | Piotr Serwicki (Juventa) |
12 bramek | Piotr Pyskaty (KP KSZO 1929), Wiktor Mazur (11 + 1 k.) (KP KSZO 1929) |
11 bramek | Albert Lasia (MKS Zdrój) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. I | ||||||||
Kolejka 18 | ||||||||
Lechia Strawczyn | 3 — 0 | Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn | 13 MAJ | 13:00 | ||||
Czarnovia Kielce | 1 — 2 | GKS Nowiny | 13 MAJ | 13:00 | ||||
0 — 1 68' 0 — 2 85' 1 — 2 Czarnovia: 12 GKS Nowiny: 1 Trenerzy: Wąchała Jan — Cichoń Przemysław.
| ||||||||
Opóźniony 15 minut z powodu spóźnienia gości. | ||||||||
Orlicz Suchedniów | 7 — 0 | Rodzina Kielce | 13 MAJ | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 Orlicz: 1 Rodzina: 1 Trenerzy: KRZYSZTOSZEK MARIUSZ — PAWLIK JACEK, ŁEBEK DANIEL.
| ||||||||
Hetman Włoszczowa | 3 — 0 | Nida Oksa | 14 MAJ | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Hetman: 12 Nida: 12 Trenerzy: Chuptyś Łukasz — Radziejewski Marcin, Stolarczyk Piotr.
| ||||||||
Wierna Małogoszcz | 2 — 0 | Gród Ćmińsk | 14 MAJ | 13:30 | ||||
1 — 0 2 — 0 Wierna: 12 Gród: 1 Trenerzy: Bień Paweł, Rudkiewicz Mariusz — Jagodziński Artur.
|
22 bramek | Mateusz Tumulec (21 + 1 k.) (Orlicz) |
19 bramek | Bartłomiej Jaros (GKS Nowiny), Patryk Mackiewicz (17 + 2 k.) (Zryw) |
16 bramek | Mateusz Cerkowniak (15 + 1 k.) (Lechia) |
14 bramek | Krystian Kmiecik (Lechia), Piotr Kępiński (Hetman) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. II | ||||||||
Kolejka 15 | ||||||||
Spartakus Aureus Daleszyce | 0 — 3 | GKS Górno | 13 MAJ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 49' 2 — 1 Spartakus: 99 GKS Górno: 12 Trenerzy: Gołąbek Marek, Więcek Andrzej — Kobus Kamil.
| ||||||||
GKS Rudki | 5 — 3 | Cukrownik Włostów | 13 MAJ | 13:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 21' 2 — 1 3 — 1 3 — 2 63' 4 — 2 4 — 3 81' 5 — 3 GKS Rudki: 1 Cukrownik: 1 Trenerzy: Halik Sebastian — Andrzej Dywan, Roch Krakowiak.
| ||||||||
Sparta Dwikozy | 4 — 1 | Nidzianka Bieliny | 13 MAJ | 13:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 3 — 1 4 — 1 Sparta: 77 Nidzianka: 12 Trenerzy: Mazur Jerzy — Wiącek Andrzej.
| ||||||||
Vitalpol Solec-Zdrój | 0 — 3 | Arka Pawłów |
22 bramek | Dominik Haba (19 + 3 k.) (GKS Górno) |
15 bramek | Adrian Chorab (Sparta) |
14 bramek | Adrian Ozimina (Spartakus) |
11 bramek | Adrian Kosiarski (GKS Rudki), Wojciech Krzysiek (Arka, Nidzianka), Tomasz Syska (GKS Górno) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. I | ||||||||
Kolejka 18 | ||||||||
Orlęta Kielce | 1 — 3 | GKS Nowiny | 13 MAJ | 09:30 | ||||
Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego | ||||||||
0 — 1 0 — 2 34' 1 — 2 1 — 3 Orlęta: 1 GKS Nowiny: 99 Trenerzy: Stefański Rafał — Cichoń Przemysław.
| ||||||||
Wicher Miedziana Góra | 2 — 1 | Astra Piekoszów | 13 MAJ | 11:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 Wicher: 1 Astra: 12 Trenerzy: Tacij Marcin, Salwa Piotr — Wróbel Adam.
| ||||||||
Orlicz Suchedniów | 0 — 5 | Rodzina Kielce | 13 MAJ | 11:00 | ||||
0 — 1 12' 0 — 2 37' 0 — 3 56' 0 — 4 0 — 5 77' Orlicz: 1 Rodzina: 1 Trenerzy: Dołęga Leszek — Łebek Daniel.
| ||||||||
Łysica Bodzentyn | 3 — 0 | Czarnovia Kielce | 13 MAJ | 11:00 | ||||
ŁKS Łagów | 2 — 2 | Samson Samsonów | 13 MAJ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 30' 2 — 1 2 — 2 48' ŁKS Łagów: 1 Samson: 12 Trenerzy: Brudek Albert — Piasecki Andrzej, Kuliński Jan.
| ||||||||
MSS-Klonówka Masłów | 4 — 2 | Gród Ćmińsk | 14 MAJ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 3 — 1 4 — 1 4 — 2 75' MSS-Klonówka: 1 Gród: 44 Trenerzy: Dejworek Piotr — Mech Paweł, Mech Kamil.
|
31 bramek | Dominik Rusiecki (29 + 2 k.) (ŁKS Łagów) |
23 bramek | Dominik Stodulski (21 + 2 k.) (Łysica) |
22 bramek | Erwin Skowron (GKS Nowiny) |
19 bramek | Jakub Wójcik (Samson) |
18 bramek | Dominik Wrzesień (Łysica) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. II | ||||||||
Kolejka 11 | ||||||||
Bucovia Bukowa | 1 — 7 | Hetman Włoszczowa | 13 MAJ | 11:00 | ||||
0 — 1 12' 0 — 2 38' 0 — 3 39' 0 — 4 43' 1 — 4 1 — 5 53' 1 — 6 58' 1 — 7 78' Bucovia: 1 Hetman: 12 Trenerzy: Haczkiewicz Marian — Dąbrowski dariusz.
| ||||||||
Start Słupia Jędrzejowska | 6 — 3 | Wierna Małogoszcz | 13 MAJ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 5 — 1 64' 5 — 2 6 — 2 6 — 3 75' Start: 1 Wierna: 12 Trenerzy: Winiarski Łukasz — Kleszcz Filip, Stalmasiński Karol.
| ||||||||
Deko Włoszczowa | 1 — 0 | Radiator$ Stąporków | 13 MAJ | 11:00 | ||||
1 — 0 Deko: 1 Radiator$: 1 Trenerzy: Kosowski Włodzimierz — Janus Ryszard.
| ||||||||
Mecz wstrzymany w 31. minucie na 6. minut z powodu kontuzji bramkarza gospodarzy. |
23 bramek | Sebastian Baran (Piaskowianka) |
21 bramek | Michał Ciosk (Piaskowianka), Ernest Banasik (19 + 2 k.) (Bucovia) |
16 bramek | Adam Kubicz (13 + 3 k.) (Hetman) |
14 bramek | Dawid Molus (Start) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IV | ||||||||
Kolejka 18 | ||||||||
Czarni Połaniec | 7 — 0 | GKS Obrazów | 13 MAJ | 09:30 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 Czarni: 12 GKS Obrazów: 1 Trenerzy: Mikoda Rafał — Marzec Robert.
| ||||||||
Baszta Rytwiany | 4 — 2 | Kamienna Brody | 13 MAJ | 11:00 | ||||
0 — 1 10' 1 — 1 1 — 2 34' 2 — 2 3 — 2 4 — 2 Baszta: 12 Kamienna: 1 Trenerzy: Tomczyk Zbigniew — Stachura Hubert.
| ||||||||
Strażak Bidziny | 0 — 4 | Alit Ożarów | 13 MAJ | 11:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 10' 0 — 3 45' 0 — 4 74' Strażak: 1 Alit: 31 Trenerzy: Jedrzejewski Damian — Ozóg Piotr.
| ||||||||
OKS Opatów | 6 — 0 | Świt Ćmielów | 13 MAJ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 OKS Opatów: 1 Świt: 1 Trenerzy: Pater Paweł — Kasicki Łukasz.
| ||||||||
GKS Świniary | 3 — 4 | LZS Samborzec | 13 MAJ | 16:00 | ||||
0 — 1 15' 0 — 2 20' 1 — 2 1 — 3 38' 2 — 3 3 — 3 3 — 4 75' GKS Świniary: 12 LZS Samborzec: 1 Trenerzy: Urbaniak Robert — Damian Lipiec.
|
26 bramek | Adrian Rugała (24 + 2 k.) (Baszta) |
23 bramek | Łukasz Kominek (LZS Samborzec) |
19 bramek | Jakub Piątek (18 + 1 k.) (OKS Opatów) |
17 bramek | Daniel Cioch (13 + 4 k.) (Świt) |
14 bramek | Jakub Kończyk (Alit) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|