Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
III liga
IV liga
Klasa okręgowa

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Gości online: 34

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 82,648
· Najnowszy użytkownik: emeplu170sq
Statystyki
statystyka
Klaudiusz Tomaszewski (18)
Imię:Klaudiusz
Nazwisko:Tomaszewski
Data urodzenia:22 kwietnia 2002
Wiek:18 l 73 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Świt Ćmielów

Przebieg kariery:
2012/13Świt Ćmielów  
2014/15Świt Ćmielów 1   1/  1/13   248'
2015/16Świt Ćmielów  
2016/17 Świt Ćmielów    3/  2/  7   383'
2019/20 Świt Ćmielów   1  1/  1/  7   251'

Analityka statystyczna:
Razem: 1  1  5/  4/27   882'
  Sezony
  Zespoďż˝y
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


WRZ 17:00Świt 3 — 0 Czarnikl. okręg.
   
WRZ 10:00ŁKS Łagów 1 — 4 Świtkl. okręg.
 1418'  
70+2' 53' Jakub Murdza
WRZ 17:00GKS Obrazów 4 — 3 Świtkl. okręg.
 1411'  
60' Michał Łukasik
12 WRZ 16:00Świt 3 — 0 Łysicakl. okręg.
   
20 WRZ 10:00Strażak 1 — 5 Świtkl. okręg.
 139'  
62' Jakub Gruszka
27 WRZ 10:00Świt 2 — 2 GKS Obrazówkl. okręg.
 1734'  
37' Michał Łukasik
PAŹ 10:00Czarni 2 — 2 Świtkl. okręg.
 1326'  
45' Michał Łukasik
12 PAŹ 13:00Świt 0 — 5 ŁKS Łagówkl. okręg.
 1321'  
50' Paweł Sobczak
18 PAŹ 10:00Łysica 0 — 4 Świtkl. okręg.
 1016'  
55' Michał Łukasik
25 PAŹ 10:00Świt 5 — 0 Strażakkl. okręg.
 1570'  
11 KWI 11:30Świt 3 — 0 Astra P.kl. okręg.
   
25 KWI 11:30Świt 1 — 0 Wicherkl. okręg.
 136'  
65' Paweł Sobczak
MAJ 11:30Astra S. 4 — 2 Świtkl. okręg.
 1316'  
55' Tomasz Milewski
17 MAJ 11:30Astra P. 2 — 0 Świtkl. okręg.
 136'  
65' Kacper Oraniec
20 MAJ 17:00Świt 4 — 2 Strażakkl. okręg.
 172'  
69' Kacper Oraniec
30 MAJ 10:30Wicher 1 — 4 Świtkl. okręg.
 139'  
62' Patryk Łukawski
CZE 11:30Świt 6 — 1 Astra S.kl. okręg.
 134'  
67' Filip Krawiec
13 CZE 11:30Strażak 0 — 7 Świtkl. okręg.