Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
III liga
IV liga
Klasa okręgowa

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Gości online: 33

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 82,649
· Najnowszy użytkownik: locks392yr
Statystyki
statystyka
Hubert Pastuszka (18)
Imię:Hubert
Nazwisko:Pastuszka
Data urodzenia:20 sierpnia 2002
Wiek:17 l 319 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Kamienna Brody

Przebieg kariery:
2013/14Kamienna Brody  
2014/15Kamienna Brody  16/16/  0   960'
2015/16Kamienna Brody  15/15/  0 1200'
2016/17 Kamienna Brody 4 16/  4/  0 1051'
2017/18 Kamienna Brody 2  119/18/  0 1512'
2018/19 Kamienna Brody 1 12/  7/  0   951'
2018/19 Kamienna Brody    0/  0/  4     23'
2019/20 Kamienna Brody 2  2  6/  4/  0   526'
2019/20 Kamienna Brody  

Analityka statystyczna:
Razem: 9  384/64/  4 6223'
  Sezony
  Zespoďż˝y
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


WRZ 15:00Kamienna 0 — 3 ŁKS Łagówkl. okręg.
790'  
15 WRZ 15:30LZS Samborzec 4 — 1 Kamiennakl. okręg.
769'  
70' Mateusz Sala
22 WRZ 16:00Kamienna 5 — 1 Spartakl. okręg.
783'  
75' 84' Adam Oziomek
30 WRZ 10:00Nidzianka 5 — 1 Kamiennakl. okręg.
790'  
PAŹ 13:00Kamienna 6 — 1 GKS Rudkikl. okręg.
779'  
80' Wiktor Jamski
20 PAŹ 12:00Granat 1 — 0 Kamiennakl. okręg.
790'  
10 MAR 14:00Kamienna 1 — 2 Unia4 liga
 
17 MAR 14:00GKS Nowiny 2 — 1 Kamienna4 liga
 
24 MAR 15:00Kamienna 1 — 1 Naprzód4 liga
 
31 MAR 11:00Korona II 8 — 2 Kamienna4 liga
 
KWI 13:00ŁKS Łagów 5 — 0 Kamiennakl. okręg.
790'  
KWI 16:00Kamienna 0 — 1 Pogoń4 liga
 
13 KWI 13:00Kamienna 3 — 0 LZS Samborzeckl. okręg.
790'  
14 KWI 16:00Kamienna 2 — 5 Granat4 liga
 
17 KWI 17:00Alit 3 — 1 Kamienna4 liga
 
20 KWI 15:00Łysica 4 — 2 Kamienna4 liga
 
27 KWI 15:30Sparta 1 — 3 Kamiennakl. okręg.
790'  
28 KWI 17:00Kamienna 0 — 3 Partyzant4 liga
 
MAJ 17:00Neptun 3 — 0 Kamienna4 liga
76'  
85' Szczepan Dziewięcki
MAJ 13:00Kamienna 1 — 3 Nidziankakl. okręg.
745'  
46' Bartosz Sobecki
MAJ 17:00Kamienna 0 — 1 TS 1946 Nida4 liga
79'  
82' Bartłomiej Niedbała
11 MAJ 13:00GKS Rudki 6 — 4 Kamiennakl. okręg.
745'  
46' Adam Oziomek
12 MAJ 17:00MKS Zdrój 6 — 1 Kamienna4 liga
75'  
86' Bartłomiej Niedbała
19 MAJ 17:00Kamienna 0 — 2 Klimontowianka4 liga
73'  
88' Dawid Soboń
25 MAJ 13:00Kamienna 5 — 2 Granatkl. okręg.
790'  
26 MAJ 11:00Wierna 1 — 1 Kamienna4 liga
 
CZE 17:00Kamienna 2 — 1 Hetman4 liga
7  
CZE 17:00ŁKS Łagów 1 — 0 Kamienna4 liga
7  
15 CZE 17:00Kamienna 2 — 2 Lubrzanka4 liga
7