11 SIE 17:00Arka 1 — 2 OrlętaPuchar okr.
2545' 46' Tomasz Kołodziejczyk |
19 SIE 15:00Orlęta 5 — 0 Lechiaklasa A
735' 56' Marcin Czerwiński |
26 SIE 15:00Orlęta 4 — 2 Polanieklasa A
718' 73' Damian Salwa |
28 SIE 17:00Orlęta 1 — 0 KP KSZO 1929ŚLJM
3780'
|
29 SIE 16:30Łazy 0 — 5 OrlętaPuchar okr.
|
1 WRZ 11:00Orlęta 4 — 0 PiaskowiankaŚLJM
3780'
|
2 WRZ 15:00Orlęta 7 — 1 Gródklasa A
|
5 WRZ 17:00Orlęta 7 — 1 TS 1946 NidaŚLJS2
|
5 WRZ 17:00Czarni 1 — 2 OrlętaŚLJM
3780'
|
8 WRZ 11:00Orlęta 1 — 0 KKP KoronaŚLJM
3780'
|
8 WRZ 13:00Piaskowianka 0 — 5 OrlętaŚLJS2
|
9 WRZ 16:00Samson 1 — 3 Orlętaklasa A
|
12 WRZ 16:30Rodzina 0 — 8 OrlętaŚLJM
3740' 41' Maciej Pokora |
12 WRZ 17:00Orlęta 8 — 2 HetmanŚLJS2
|
15 WRZ 11:00Orlęta 4 — 2 NaprzódŚLJM
3780'
|
15 WRZ 15:00Orlęta 0 — 2 Sokółklasa A
|
19 WRZ 15:45Orlęta 6 — 2 NidziankaPuchar okr.
|
22 WRZ 13:00Neptun 0 — 5 OrlętaŚLJS2
3736' 55' Patryk Sala |
23 WRZ 15:00Orlęta 1 — 3 Polonia Białogonklasa A
2045' 46' Karol Kowalik |
23 WRZ 16:00Victoria 2015 1 — 3 OrlętaŚLJM
|
29 WRZ 11:00Piaskowianka 0 — 5 OrlętaŚLJM
3780' 59' |
30 WRZ 15:00Top-Spin 1 — 3 Orlętaklasa A
|
6 PAŹ 11:00Orlęta 6 — 2 CzarniŚLJM
3780' 50' |
6 PAŹ 12:00TS 1946 Nida 1 — 4 OrlętaŚLJS2
|
7 PAŹ 15:00Orlęta 4 — 1 Tęczaklasa A
|
9 PAŹ 16:00KP KSZO 1929 0 — 6 OrlętaŚLJM
3749' 50' Przemysław Molęda |
10 PAŹ 15:00Orlęta 3 — 1 LubrzankaPuchar okr.
|
14 PAŹ 15:00Granat 5 — 0 Orlętaklasa A
|
14 PAŹ 16:00KKP Korona 3 — 1 OrlętaŚLJM
3780'
|
17 PAŹ 15:30Orlęta 4 — 1 PiaskowiankaŚLJS2
3790'
|
21 PAŹ 14:00Orlęta 1 — 2 Wicherklasa A
1851' 40' Daniel Gładysz |
24 PAŹ 15:30Hetman 0 — 3 OrlętaŚLJS2
|
24 PAŹ 17:30Orlęta 8 — 0 RodzinaŚLJM
3780' 60' |
27 PAŹ 11:00Naprzód 2 — 4 OrlętaŚLJM
3780' 47' |
27 PAŹ 13:00Orlęta 4 — 1 NeptunŚLJS2
|
3 LIS 11:00Orlęta 10 — 0 Victoria 2015ŚLJM
25
|
4 LIS 10:00GKS Nowiny 2 — 2 Orlętabaraż
3790'
|
4 LIS 13:00Orlęta 2 — 2 MSS-Klonówkaklasa A
|
10 LIS 10:00Orlęta 5 — 0 GKS Nowinybaraż
3721' 70' Igor Ogonowski |
11 LIS 13:00ŁKS Łopuszno 2 — 5 Orlętaklasa A
|
18 LIS 11:00Politechnika Św. 0 — 5 Orlętaklasa A
|
3 MAR 12:30Orlęta 3 — 0 PartyzantPuchar okr.
1814' 77' Tomasz Paździor |
16 MAR 17:00Orlęta K. 3 — 1 StalLM U19
3790'
|
23 MAR 11:00Orlęta 4 — 1 WiernaŚLJM
3745' 32' 46' Piotr Górzyński |
24 MAR 12:30Star/Juventa 1 — 2 Orlęta K.LM U19
3778' 79' Filip Kaczmarski |
30 MAR 12:00Orlęta K. 0 — 1 GarbarniaLM U19
3790'
|
30 MAR 13:00Naprzód 1 — 5 OrlętaŚLJM
|
31 MAR 15:00Lechia 1 — 2 Orlętaklasa A
|
3 KWI 16:00Orlęta 1 — 3 KP KSZO 1929Puchar okr.
1875' 76' Łukasz Dziewięcki |
6 KWI 11:30Orlęta 1 — 1 JuventaŚLJM
3745' 46' Wojciech Gajos |
7 KWI 14:00Resovia 2 — 0 Orlęta K.LM U19
3778' 79' Maksym Delipacy |
7 KWI 15:00Polanie 2 — 2 Orlętaklasa A
|
13 KWI 12:00Orlęta K. 2 — 1 Orlęta R. P.LM U19
1445' 46' Filip Kaczmarski |
14 KWI 11:00Orlęta 2 — 0 ZrywŚLJM
|
14 KWI 15:00Gród 3 — 0 Orlętaklasa A
1090'
|
17 KWI 16:00KKP Korona 1 — 0 OrlętaŚLJM
3780'
|
20 KWI 11:00Orlęta 1 — 2 Samsonklasa A
|
20 KWI 16:00Orlęta K. 0 — 4 ChełmiankaLM U19
877' 64' 78' Maksym Delipacy |
24 KWI 17:00Orlęta 4 — 1 PiaskowiankaŚLJM
3780'
|
27 KWI 15:30Sokół 0 — 0 Orlętaklasa A
1845' 46' Patryk Żak |
28 KWI 12:00Hutnik 3 — 2 Orlęta K.LM U19
3790'
|
30 KWI 17:00Futsal 2 — 4 OrlętaŚLJM
3780'
|
1 MAJ 12:00Polonia Białogon 0 — 4 Orlętaklasa A
|
4 MAJ 14:00Orlęta 5 — 0 Top-Spinklasa A
|
5 MAJ 12:00Stal 3 — 0 Orlęta K.LM U19
|
5 MAJ 14:00Wierna 0 — 7 OrlętaŚLJM
|
11 MAJ 15:00Orlęta K. 0 — 0 Star/JuventaLM U19
3736' 55' Kamil Mróz |
12 MAJ 11:00Tęcza 1 — 6 Orlętaklasa A
1190'
|
15 MAJ 17:00Orlęta 7 — 1 NaprzódŚLJM
3780' 61' |
18 MAJ 12:30Garbarnia 3 — 0 Orlęta K.LM U19
3745' 46' Kamil Mróz |
19 MAJ 10:00Juventa 1 — 3 OrlętaŚLJM
3780'
|
19 MAJ 15:00Orlęta 6 — 0 Granatklasa A
|
25 MAJ 12:00Wicher 3 — 1 Orlętaklasa A
|
26 MAJ 16:00Orlęta K. 1 — 6 ResoviaLM U19
3790'
|
29 MAJ 16:00Orlęta 5 — 4 KKP KoronaŚLJM
3780'
|
1 CZE 14:00Orlęta 2 — 3 Politechnika Św.klasa A
|
2 CZE 12:00Orlęta R. P. 2 — 3 Orlęta K.LM U19
3790'
|
5 CZE 17:00Piaskowianka 1 — 5 OrlętaŚLJM
3782' 83' Maciej Litwinek |
8 CZE 17:00Chełmianka 2 — 1 Orlęta K.LM U19
3745' 46' Łukasz Dziewięcki |
9 CZE 11:00Orlęta 3 — 1 FutsalŚLJM
3780' 22' |
9 CZE 15:00MSS-Klonówka 6 — 2 Orlętaklasa A
|
12 CZE 17:00Zryw 0 — 12 OrlętaŚLJM
3780' 80' 83' |
15 CZE 17:00Orlęta K. 3 — 7 HutnikLM U19
3745' 46' Maciej Żądło |
16 CZE 12:00Orlęta 1 — 3 TOP 54baraże
3780'
|
16 CZE 15:00Orlęta 3 — 4 ŁKS Łopusznoklasa A
|
19 CZE 18:30TOP 54 2 — 1 Orlętabaraże
3780' 81' 45' |