Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
IV liga

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Gości online: 29

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 82,565
· Najnowszy użytkownik: Bristoes10x
Statystyki
statystyka
Paweł Wowk (17)
Imię:Paweł
Nazwisko:Wowk
Data urodzenia:19 października 2003
Wiek:16 l 258 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Alit Ożarów

Przebieg kariery:
2013/14Alit Ożarów  
2014/15Alit Ożarów    1/  1/  0     60'
2015/16Alit Ożarów    1/  1/  0     70'
2016/17Alit Ożarów 1   7/  7/  0   560'
2016/17 Alit Ożarów  
2017/18 Alit Ożarów    0/  0/  2     22'
2017/18Alit Ożarów 1   7/  7/  0   560'
2018/19 Alit Ożarów    5/  4/  9   640'
2019/20 Alit Ożarów    4/  1/  6   494'

Analityka statystyczna:
Razem: 2 25/21/17 2406'
  Sezony
  Zespoďż˝y
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


WRZ 10:00Juventa 8 — 0 AlitŚLJM
2033'  
58' Bartłomiej Oleksiak
WRZ 12:00Futsal 4 — 0 AlitŚLJM
20 
10 WRZ 17:00Orlęta 14 — 1 AlitŚLJM
2045'  
46' Mikołaj Pińkowski
14 WRZ 10:00Alit 0 — 6 KP KSZO 1929ŚLJM
2046'  
45' Patryk Trojan
21 WRZ 10:00MKS Zdrój 4 — 2 AlitŚLJM
2041'  
50' Gabriel Gierach
24 WRZ 17:15Alit 3 — 8 KS SmykówŚLJM
2054'  
55' Mateusz Kozakiewicz
28 WRZ 10:00Alit 1 — 4 JuventaŚLJM
2026'  
65' Bartosz Soja
15 PAŹ 16:00Alit 0 — 1 FutsalŚLJM
2159'  
60' Bartłomiej Oleksiak
19 PAŹ 10:00Alit 1 — 5 OrlętaŚLJM
2154'  
55' Mateusz Kozakiewicz
26 PAŹ 10:00KP KSZO 1929 11 — 1 AlitŚLJM
 
LIS 10:00Alit 1 — 9 MKS ZdrójŚLJM
1946'  
45' Jakub Wasilewski
LIS 11:00KS Smyków 0 — 1 AlitŚLJM