Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
III liga
IV liga
Klasa okręgowa

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Gości online: 36

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 82,649
· Najnowszy użytkownik: locks392yr
Statystyki
statystyka
Patryk Papaj (29)
Imię:Patryk
Nazwisko:Papaj
Data urodzenia:20 listopada 1991
Wiek:28 l 227 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:UKS Baćkowice

Przebieg kariery:
2014/15 Marol Jacentów 7  217/  9/  1 1371'
2015/16 UKS Iwaniska 10 (3)  322/21/  0 1967'
2016/17 UKS Iwaniska 23 (3)  122/17/  0 1876'
2017/18 UKS Baćkowice 12 (1)  324/16/  0 2061'
2018/19 UKS Baćkowice 11 0+1 621/16/  1 1872'
2019/20 UKS Baćkowice 13 12/  8/  0 1048'

Analityka statystyczna:
Razem: 76 (7) 0+1 15118/87/  2 10195'
  Sezony
  Zespoďż˝y
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki
Galerie (2) ze spotkaĂą, w ktĂłrych braÂł udziaÂł Patryk Papaj.


24 SIE 15:00Marol 2 — 0 Arkaklasa B
1611'  
80' Przemysław Sokołowski
31 SIE 14:00Ester 2 — 2 Marolklasa B
 85'  
28' 35' 86' Patryk Lach
WRZ 15:00Marol 0 — 0 Huraganklasa B
2069'  
70' Tomasz Kołodziej
14 WRZ 13:00Alit II 3 — 2 Marolklasa B
2060'  
61' Patryk Żelazowski
21 WRZ 16:00Marol 1 — 1 ŁKS IIklasa B
790'  
28 WRZ 11:00Kamienna II 1 — 2 Marolklasa B
1187'  
88' Krzysztof Kozieł
PAŹ 15:00Marol 2 — 0 Strażakklasa B
1366'  
60' 67' Marcin Sobolewski
12 PAŹ 11:00GKS Obrazów 2 — 2 Marolklasa B
1390'  
19 PAŹ 11:00Marol 4 — 1 Cukrownikklasa B
1390'  
13'
26 PAŹ 11:00Marol 2 — 8 Łysica IIklasa B
 
LIS 11:00UKS Baćkowice 2 — 1 Marolklasa B
1145'  
46' Konrad Kania
12 KWI 11:00Marol 3 — 1 Esterklasa B
1190'  
35' 65'
19 KWI 11:00Huragan 2 — 1 Marolklasa B
1090'  
26 KWI 11:00Marol 1 — 3 Alit IIklasa B
990'  
30 KWI 17:00Arka 4 — 2 Marolklasa B
990'  
70' 7'
ŁKS II 0 — 3 Marolklasa B
 
10 MAJ 11:00Marol 2 — 5 Kamienna IIklasa B
1190'  
16 MAJ 17:00Strażak 0 — 3 Marolklasa B
13 
57' 70' Konrad Tomaszewski
24 MAJ 17:00Marol 0 — 5 GKS Obrazówklasa B
2069'  
70' Konrad Tomaszewski
31 MAJ 11:00Cukrownik 6 — 0 Marolklasa B
990'  
CZE 11:00Łysica II 6 — 3 Marolklasa B
 
14 CZE 11:00Marol 1 — 1 UKS Baćkowiceklasa B