Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
III liga
IV liga
Klasa okręgowa

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Gości online: 33

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 82,645
· Najnowszy użytkownik: locks413ym
Statystyki
statystyka
Adrian Gruchała (24)
Imię:Adrian
Nazwisko:Gruchała
Data urodzenia:10 sierpnia 1996
Wiek:23 l 328 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Wisła Nowy Korczyn

Przebieg kariery:
(1) (2014.08.swie2)  
(2) (2014.08.swie2)  
2014/15 Wisła Nowy Korczyn    6/  2/  1   386'
2014/15 Wisła Nowy Korczyn  
2015/16 Wisła Nowy Korczyn    2/  2/  1   231'
2016/17 Wisła Nowy Korczyn    1/  1/  0     90'
2016/17Strażak Karsy  
2017/18 Gród Wiślica    2/  1/  0   135'
2017/18 Wisła Nowy Korczyn  
2018/19 Wisła Nowy Korczyn    1/  1/  0     90'
2019/20 Wisła Nowy Korczyn  1  5/  5/  2   439'

Analityka statystyczna:
Razem:  117/12/  4 1371'
  Sezony
  Zespoďż˝y
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


20 SIE 15:00Wierna II 4 — 2 Gródklasa A
190'  
27 SIE 15:00Gród 3 — 6 Dąbklasa A
 
WRZ 15:00Piaskowianka 5 — 0 Gródklasa A
145'  
46' Norbert Szcześniak
10 WRZ 15:00Gród 1 — 1 Wisłaklasa A
12  
17 WRZ 15:00Jawornik 2 — 2 Gródklasa A
 
24 WRZ 15:00Gród 1 — 1 Zieleńklasa A
 
30 WRZ 16:00Partyzant 2 — 5 Gródklasa A
 
PAŹ 15:30Gród 1 — 5 Nida O.klasa A
 
15 PAŹ 11:30Zryw 0 — 3 Gródklasa A
 
22 PAŹ 14:00Nidzica 2 — 4 Gródklasa A
 
29 PAŹ 13:00Gród 3 — 2 Nida S.klasa A
 
31 MAR 11:00Gród 4 — 3 Wierna IIklasa A
 
31 MAR 11:00Partyzant 0 — 1 Wisłaklasa A
12  
KWI 11:00Dąb 0 — 2 Gródklasa A
 
KWI 15:00Wisła 2 — 1 Nida O.klasa A
12  
14 KWI 11:00Zryw 0 — 5 Wisłaklasa A
12  
15 KWI 15:00Gród 0 — 1 Piaskowiankaklasa A
 
22 KWI 15:00Wisła 4 — 3 Gródklasa A
12  
28 KWI 10:30Nida S. 1 — 1 Wisłaklasa A
12  
29 KWI 15:00Gród 3 — 3 Jawornikklasa A
 
MAJ 17:00Wisła 3 — 0 Wierna IIklasa A
21  
MAJ 15:00Zieleń 0 — 3 Gródklasa A
 
13 MAJ 11:00Dąb 3 — 3 Wisłaklasa A
12  
13 MAJ 15:00Gród 1 — 2 Partyzantklasa A
 
19 MAJ 15:00Nida O. 6 — 2 Gródklasa A
 
20 MAJ 15:00Wisła 1 — 1 Piaskowiankaklasa A
12  
27 MAJ 11:00Nidzica 4 — 0 Wisłaklasa A
12  
27 MAJ 15:00Gród 2 — 1 Zrywklasa A
 
CZE 15:00Jawornik 0 — 1 Wisłaklasa A
12  
CZE 15:00Gród 0 — 1 Nidzicaklasa A
 
10 CZE 15:00Wisła 0 — 4 Zieleńklasa A
 
10 CZE 15:00Nida S. 5 — 0 Gródklasa A