Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
III liga
IV liga
Klasa okręgowa

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Gości online: 28

· Użytkowników online: 2
Ryba, blocks730hu

· Łącznie użytkowników: 82,647
· Najnowszy użytkownik: blocks730hu
Statystyki
statystyka
Nikodem Samiec (18)
Imię:Nikodem
Nazwisko:Samiec
Data urodzenia:10 czerwca 2002
Wiek:18 l 24 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Gród Ćmińsk

Przebieg kariery:
2015/16Akademia Piłkarska Korona Kielce 2   9/  9/  0   720'
2016/17 Gród Ćmińsk    7/  0/10   601'
2017/18 Gród Ćmińsk 4 15/  1/  5 1040'
2018/19 Gród Ćmińsk    7/  2/  1   566'
2018/19 Gród Ćmińsk 5 11/  6/  4   753'
2018/19 Gród Ćmińsk    9/  1/  3   660'
2019/20 Gród Ćmińsk    0/  0/  1     34'
2019/20 Gród Ćmińsk 4  211/11/  0   990'

Analityka statystyczna:
Razem: 15  269/30/24 5364'
  Sezony
  Zespoďż˝y
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


18 SIE 11:00Radiator$ 1 — 3 Gródklasa A
 
21 SIE 17:00Gród Ć. 4 — 0 BucoviaPuchar okr.
   
24 SIE 17:00Gród Ć. 2 — 2 Tęczaklasa A
 
31 SIE 11:00Gród 4 — 3 Partyzantkl. okręg.
790'  
WRZ 15:00MSS-Klonówka 2 — 0 Gród Ć.klasa A
 
WRZ 11:00Lechia 3 — 3 Gródkl. okręg.
790'  
WRZ 16:00Gród Ć. 1 — 3 Orlętaklasa A
 
11 WRZ 16:30Łazy 1 — 3 Gród Ć.Puchar okr.
   
14 WRZ 11:30Gród 15 — 0 Nidakl. okręg.
790'  
23'
15 WRZ 15:00Polanie 0 — 2 Gród Ć.klasa A
 
21 WRZ 11:00Zenit 3 — 1 Gródkl. okręg.
790'  
21 WRZ 16:00Gród Ć. 2 — 0 Lechiaklasa A
 
25 WRZ 15:45Gród Ć. 0 — 3 MoraviaPuchar okr.
   
29 WRZ 11:00Gród — Skałakl. okręg.
790'  
10' 43'
29 WRZ 15:00Samson 0 — 1 Gród Ć.klasa A
 
PAŹ 13:30Sparta 0 — 2 Gródkl. okręg.
790'  
PAŹ 15:00Gród Ć. 2 — 1 Polonia Białogonklasa A
 
12 PAŹ 10:00Gród 2 — 4 Dekokl. okręg.
790'  
13 PAŹ 13:00ŁKS Łopuszno 0 — 0 Gród Ć.klasa A
 
19 PAŹ 15:00Gród Ć. 1 — 3 Sokółklasa A
1334'  
57' Wojciech Żołowicz
20 PAŹ 11:00Moravia 2 — 1 Gródkl. okręg.
790'  
42' 76'
26 PAŹ 11:00Victoria M. 1 — 2 Gród Ć.klasa A
 
26 PAŹ 14:30Gród 0 — 0 Sokółkl. okręg.
790'  
LIS 14:00Rodzina 0 — 3 Gródkl. okręg.
1090'  
LIS 13:00Gród Ć. 3 — 0 Granat B.klasa A
 
LIS 11:30Gród 4 — 2 Naprzódkl. okręg.
990'  
43'
LIS 18:30Astra 0 — 1 Gród Ć.klasa A