Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
III liga
IV liga
Klasa okręgowa

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Gości online: 25

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 82,648
· Najnowszy użytkownik: emeplu170sq
Statystyki
statystyka
Wojciech Surdyk (29)
Imię:Wojciech
Nazwisko:Surdyk
Data urodzenia:29 maja 1991
Wiek:29 l 37 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:MSS-Klonówka Masłów

Przebieg kariery:
(1)Korona Kielce  
2009/10 Czarnovia Kielce 3 (1) 17/15/  2 1529'
2010/11 Czarnovia Kielce  10/10/  1   916'
2011/12 Czarnovia Kielce    3/  2/  2   321'
2011/12 Wicher Miedziana Góra 1   4/  3/  7   454'
2012/13 Wicher Miedziana Góra    4/  1/11   490'
2013/14 Wicher Miedziana Góra   2  6/  1/  8   581'
2014/15 Wicher Miedziana Góra  
2015/16 Granat Borki 5 (1)  111/  9/  3 1077'
2016/17 Granat Borki    0/  0/  1     28'
2017/18 Czarnovia Kielce 1  1  9/  3/  1   762'
2018/19 Czarnovia Kielce  15/  5/  1 1156'
2019/20 MSS-Klonówka Masłów 2  2  7/  2/  6   666'

Analityka statystyczna:
Razem: 12 (2)  686/51/43 7980'
  Sezony
  Zespoďż˝y
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki
Galerie (3) ze spotkaĂą, w ktĂłrych braÂł udziaÂł Wojciech Surdyk.


15 SIE 15:30Czarnovia 0 — 4 Piast C.Puchar okr.
 1081'  
82' Piotr Piotrowski
26 SIE 17:00Granat 3 — 3 Czarnoviaklasa B
1074'  
40' 75' Tomasz Małkowski
WRZ 11:00Czarnovia 1 — 3 Samsonklasa B
 
WRZ 15:00KS Kamienna W. 1 — 3 Czarnoviaklasa B
 
17 WRZ 11:00Czarnovia 2 — 2 Ekstremalniklasa B
1028'  
50' Adrian Rudnicki 78' Piotr Piotrowski
23 WRZ 15:30Polonia Białogon 2 — 1 Czarnoviaklasa B
 
PAŹ 11:00Skała 1 — 3 Czarnoviaklasa B
1090'  
15 PAŹ 11:00Czarnovia 7 — 2 ULKS Łącznaklasa B
1086'  
87' Hubert Ziach
LIS 11:00Czarnovia 2 — 1 KS Smykówklasa B
1084'  
85' Piotr Detka
12 LIS 11:00Czarnovia 8 — 0 Płomieńklasa B
1067'  
62' 68' Marcin Ciulęba
19 LIS 11:00ŁKS II Łagów 3 — 2 Czarnoviaklasa B
1072'  
73' Mateusz Delegiewicz
31 MAR 11:00KS Smyków 0 — 7 Czarnoviaklasa B
 
KWI 15:00Czarnovia 0 — 3 Granatklasa B
 
15 KWI 15:00Samson 6 — 0 Czarnoviaklasa B
 
28 KWI 15:00Ekstremalni 3 — 1 Czarnoviaklasa B
 
MAJ 11:00Czarnovia 0 — 5 Polonia Białogonklasa B
 
MAJ 18:00Czarnovia 4 — 2 KS Kamienna W.klasa B
4  
13 MAJ 11:00Płomień 1 — 5 Czarnoviaklasa B
 
20 MAJ 11:00Czarnovia 0 — 2 Skałaklasa B
14  
27 MAJ 11:00ULKS Łączna 2 — 6 Czarnoviaklasa B
1490'  
10 CZE 11:00Czarnovia 4 — 5 ŁKS II Łagówklasa B
790'