Transfery 2024
Rozgrywki
2023/2024
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga,
gr.: 1,
2,
3
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy PP
Junior starszy:
CLJ U-19, ŚLJS, makro,
okr.:
1,
2,
3.
Junior młodszy:
CLJ U-17,
gr. B;
ŚLJM, ŚLJM U-16;
okr.:
1,
2,
3,
4.
Trampkarz starszy:
CLJ U-15,
gr.: A,
B,
C;
wiosna,
gr.: A,
B,
C.
ŚLTS,
(bar.),
okr.:
1,
2,
3,
4.
Trampkarz młodszy:
ŚLTM 1,
ŚLTM 2,
ŚLTM 3,
okr.:
1,
2,
3,
4.
Młodzik starszy:
ŚLMS1, ŚLM2 gr 1,
gr. 2,
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6.
Młodzik młodszy:
ŚLMM 1,
ŚLMM 2,
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6.
Kobiety:
Ekstraliga,
I liga,
II liga płd., ( płn.),
III liga,
IV liga,
CLJ U-18.
CLJ U-16.
Puchar Polski.
2022/2023
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy PP
Junior starszy:
CLJ U-19, makr.;
ŚLJS 1, wiosna,
ŚLJS 2, wiosna;
okr.:
1,
2,
3,
4.
Junior młodszy:
CLJ U-17, bar., fin.;
ŚLJM, ŚLJM U-16;
okr.:
1,
2,
3,
4.
Trampkarz starszy:
CLJ U-15 ( bar.),
wiosna, bar., fin.;
ŚLTS 1, wiosna,
ŚLTS 2, wiosna;
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6.
Trampkarz młodszy:
ŚLTM 1, wiosna,
ŚLTM 2, wiosna;
okr.:
1,
2,
3,
4.
Młodzik starszy:
ŚLMS 1, wiosna,
ŚLMS 2, wiosna,
ŚLMS 3, wiosna;
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6,
7,
8,
9,
10,
11,
12.
Młodzik młodszy:
ŚLMM 1, wiosna,
ŚLMM 2, wiosna;
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6,
7,
8.
Kobiety:
Ekstraliga,
I liga,
II liga płd., ( płn.),
III liga,
IV liga,
CLJ U-17.
|
Krystian Góźdź (24) Imię: | Krystian | Nazwisko: | Góźdź | Data urodzenia: | 13 czerwca 2000 | Wiek: | 23 l 289 dni | Obywatelstwo | polskie | Ostatni klub: | Łysica Bodzentyn |
pierwszy skład /
w tym pełne 90' / z ławki
9 WRZ 13:00Łysica 3 — 1 Nidziankakl. okręg.
1616' 75' Dominik Wrzesień | 16 WRZ 13:00Cukrownik 0 — 12 Łysicakl. okręg.
16 10' | 30 WRZ 13:00Stal 3 — 0 Łysicakl. okręg.
| 7 PAŹ 13:00Łysica 2 — 2 Czarnoviakl. okręg.
| 14 PAŹ 13:00OKS Opatów 0 — 3 Łysicakl. okręg.
1626' 65' Piotr Chrzanowski | 21 PAŹ 13:00Łysica 0 — 2 Arkakl. okręg.
2023' 68' Oskar Luciński | 28 PAŹ 13:30Łysica 3 — 0 ŁKS Łagówkl. okręg.
1690'
| 14 KWI 13:00Nidzianka 2 — 0 Łysicakl. okręg.
684' 85' Dominik Stodulski | 21 KWI 13:00Łysica 3 — 0 Cukrownikkl. okręg.
17
| 28 KWI 11:00ŁKS Łagów 5 — 2 Łysicakl. okręg.
327' 35' Oskar Luciński 62' Sebastian Materek | 12 MAJ 13:00Czarnovia 3 — 3 Łysicakl. okręg.
| 19 MAJ 13:00Łysica 4 — 0 OKS Opatówkl. okręg.
| 26 MAJ 13:00Arka 1 — 1 Łysicakl. okręg.
| 9 CZE 13:00Łysica 0 — 1 Stalkl. okręg.
|
|