Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
III liga
IV liga
Klasa okręgowa

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Gości online: 29

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 82,647
· Najnowszy użytkownik: blocks730hu
Statystyki
statystyka
Arkadiusz Zięba (26)
Imię:Arkadiusz
Nazwisko:Zięba
Data urodzenia:27 czerwca 1994
Wiek:26 l 7 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Star Starachowice

Przebieg kariery:
(1) (brak danych)  
2010/11 Star Starachowice 8   2/  0/  1   173'
2011/12 Star Starachowice    1/  0/  7   240'
2011/12 Star Starachowice  13/  9/  2 1080'
2012/13 Star Starachowice 6  210/  2/  8   878'
2012/13 Star Starachowice   1  1/  1/  0     90'
2013/14 Star Starachowice 2  211/  2/17 1070'
2014/15 Star Starachowice   1  6/  2/  7   475'
2015/16 Star Starachowice 3  116/  5/13 1477'
2016/17 Star Starachowice    3/  3/  1   288'
2018/19 Arka Pawłów 1 0+1 4  6/  3/  0   430'
2018/19 Star Starachowice 2  2  2/  1/  8   348'

Analityka statystyczna:
Razem: 22 0+1 1371/28/64 6549'
  Sezony
  Zespoďż˝y
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki
Galerie (2) ze spotkaĂą, w ktĂłrych braÂł udziaÂł Arkadiusz Zięba.


15 SIE 17:00Orlęta II 1 — 2 StarPuchar okr.
   
19 SIE 17:00Star 2 — 4 Koprzywiankaklasa A
 21'  
72' 70' Dawid Brzozowski
26 SIE 17:00KSZO 1929 II 1 — 0 Starklasa A
 
WRZ 14:00Kamienna 6 — 1 Starkl. okręg.
 
WRZ 16:00Star 0 — 0 Stalklasa A
 
WRZ 17:00Lechia 5 — 3 StarPuchar okr.
   
36'
WRZ 16:00Agricola 2 — 3 Starklasa A
 28'  
63' Dawid Brzozowski
15 WRZ 13:00Arka 3 — 1 Starkl. okręg.
 
16 WRZ 15:00Star 6 — 1 Basztaklasa A
 63'  
57' 64' Marcin Chodniewicz
22 WRZ 15:00Gród 1 — 1 Starklasa A
 90'  
29 WRZ 13:00Sparta 2 — 4 Starkl. okręg.
 
30 WRZ 15:00Star 2 — 1 Zrywklasa A
 
PAŹ 15:30Star 1 — 4 Basztakl. okręg.
 90'  
61'
PAŹ 13:00Klimontowianka 0 — 3 Starkl. okręg.
 
PAŹ 15:00Świt 1 — 3 Starklasa A
 45'  
46' Mateusz Witkowski
14 PAŹ 15:00Star 6 — 1 OKS Opatówklasa A
 16'  
75' Mateusz Witkowski
20 PAŹ 13:00Star 1 — 3 Czarnikl. okręg.
 
21 PAŹ 14:00Star 3 — 0 Victoria S.klasa A
 15'  
83' 76' Mateusz Witkowski
LIS 13:00Star 5 — 0 Piastklasa A
 31'  
60' Mateusz Witkowski
10 LIS 14:00Wisła 2 — 3 Starklasa A
   
18 LIS 12:00Huragan 0 — 0 Starklasa A
 
13 KWI 15:00Stal 1 — 1 Starklasa A
 70'  
67' 43' 71' Mateusz Jezulin
20 KWI 13:00Star 1 — 4 Kamiennakl. okręg.
 
21 KWI 15:00Star 2 — 0 Agricolaklasa A
 64'  
65' Patryk Jackowski
27 KWI 13:00Czarni 4 — 5 Starkl. okręg.
 
28 KWI 17:00Baszta 3 — 4 Starklasa A
 45'  
46' Piotr Dudek
MAJ 15:00Star 1 — 0 Gródklasa A
 45'  
46' Patryk Kosztowniak
MAJ 12:00Star 5 — 0 Arkakl. okręg.
 
MAJ 15:00Zryw 2 — 0 Starklasa A
   
11 MAJ 11:30Baszta 3 — 5 Starkl. okręg.
 
12 MAJ 15:00Star 4 — 1 Świtklasa A
 
82'
18 MAJ 13:00Star 4 — 1 Spartakl. okręg.
 
19 MAJ 15:00OKS Opatów 0 — 1 Starklasa A
 61'  
62' Paweł Markowski
25 MAJ 12:00Star 2 — 1 Klimontowiankakl. okręg.
 
26 MAJ 15:00Victoria S. 2 — 9 Starklasa A
 45'  
46' Dawid Brzozowski
30 MAJ 15:00Koprzywianka 2 — 3 Starklasa A
 
CZE 17:00Star 3 — 1 Huraganklasa A
 35'  
56' Łukasz Orczyk
CZE 17:00Piast 1 — 2 Starklasa A
 90'  
16 CZE 17:00Star 1 — 0 KSZO 1929 IIklasa A
1469'  
70' Dawid Brzozowski
23 CZE 17:00Star 5 — 1 Wisłaklasa A
 45'  
16' 46' Marcin Chodniewicz