Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Popro¶ o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
III liga
IV liga
Klasa okręgowa

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ¦LJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ¦LJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ¦LTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ¦LTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ¦LMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Go¶ci online: 36

· Użytkowników online: 0

· Ł±cznie użytkowników: 82,648
· Najnowszy użytkownik: emeplu170sq
Statystyki
statystyka
Michał B±k I (27)
Imię:Michał
Nazwisko:B±k I
Data urodzenia:03 sierpnia 1993
Wiek:26 l 335 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Bucovia Bukowa

Przebieg kariery:
(1) (brak danych)  
2010/11 Krasocin/Bucovia  
2011/12 Krasocin/Bucovia   212/12/  2 1157'
2013/14 Bucovia Bukowa 10  113/  9/  0 1086'
2014/15 Bucovia Bukowa 16 (4)  119/15/  1 1701'
2015/16 Bucovia Bukowa 5  123/  9/  1 1845'
2016/17 Bucovia Bukowa 8  121/19/  6 2062'
2017/18 Bucovia Bukowa 6  324/22/  2 2190'
2018/19 Bucovia Bukowa 9  430/24/  0 2595'
2019/20 Bucovia Bukowa 6  1  4/  2/  5   496'

Analityka statystyczna:
Razem: 60 (4)  14146/112/17 13132'
  Sezony
  Zespoďż˝y
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki
Galerie (2) ze spotkañ, w ktĂłrych braÂł udziaÂł Michał B±k I.


27 SIE 13:00Bucovia 0 — 6 Neptunkl. okręg.
 
WRZ 13:00Bucovia 1 — 4 Partyzantkl. okręg.
 90'  
10 WRZ 13:00MKS St±porków — Bucoviakl. okręg.
 
17 WRZ 13:00Bucovia 3 — 0 GLKS Krasocinkl. okręg.
 
24 WRZ 13:00Deko 1 — 3 Bucoviakl. okręg.
 21'  
70' Radosław Tatar
PA¬ 13:00Neptun 4 — 6 Bucoviakl. okręg.
 90'  
PA¬ 13:00Partyzant 1 — 1 Bucoviakl. okręg.
 90'  
22 PA¬ 13:00GLKS Krasocin 3 — 5 Bucoviakl. okręg.
 56'  
35' Dawid Jaworski
29 PA¬ 13:00Bucovia 5 — 2 Dekokl. okręg.
 90'  
14 KWI 13:00Neptun 6 — 1 Bucoviakl. okręg.
 90'  
21 KWI 13:00Partyzant 2 — 1 Bucoviakl. okręg.
 90'  
MAJ 13:00GLKS Krasocin 10 — 1 Bucoviakl. okręg.
 90'  
56'
MAJ 13:00Bucovia 2 — 1 Dekokl. okręg.
 90'  
12 MAJ 13:00Bucovia 3 — 4 Neptunkl. okręg.
 90'  
19 MAJ 13:00Bucovia 0 — 4 Partyzantkl. okręg.
 90'  
CZE 13:00Bucovia 1 — 1 GLKS Krasocinkl. okręg.
 90'  
90'
CZE 13:00Deko 3 — 2 Bucoviakl. okręg.
 90'