Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
III liga
IV liga
Klasa okręgowa

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Gości online: 34

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 82,664
· Najnowszy użytkownik: locks984vi
Statystyki
statystyka
Jakub Praga (22)
Imię:Jakub
Nazwisko:Praga
Data urodzenia:24 marca 1998
Wiek:22 l 103 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Alit Ożarów

Przebieg kariery:
2010/11Alit Ożarów  
2011/12Alit Ożarów  15/15/  0 1350'
2011/12 Alit Ożarów    1/  1/  2   115'
2012/13 Alit Ożarów  
2012/13Alit Ożarów  
2013/14 Alit Ożarów 1 (1)  110/  9/  0   760'
2014/15 MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św. 7 0+1 414/  2/10   980'
2014/15 MKS KSZO-Junior II Ostrowiec Św.  
2015/16 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski   2  1/  1/  4   190'
2015/16 OKS Opatów   213/  7/  0   975'
2016/17 Kamienna Brody   622/21/  6 2106'
2017/18 Kamienna Brody   529/21/  2 2511'
2018/19 Alit Ożarów   424/10/  7 2019'
2019/20 Alit Ożarów  1 519/14/  0 1650'

Analityka statystyczna:
Razem: 8 (1) 1+1 29148/101/31 12656'
  Sezony
  Zespoďż˝y
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


WRZ 11:00Alit 1 — 3 Pogońkl. okręg.
   
WRZ 11:00OKS Opatów 1 — 3 Alitkl. okręg.
 
WRZ 17:00Alit 2 — 3 Powiślekl. okręg.
 
WRZ 11:00Sparta 4 — 3 Alitkl. okręg.
   
15 WRZ 11:00Alit 0 — 9 KSZO-Juniorkl. okręg.
   
15 WRZ 15:00KS Tarłów 1 — 12 Alitkl. okręg.
 
22 WRZ 11:00Alit 8 — 0 Sokółkl. okręg.
 
22 WRZ 11:00Huragan 3 — 3 Alitkl. okręg.
   
29 WRZ 11:00Cukrownik 1 — 0 Alitkl. okręg.
 
29 WRZ 11:00Alit 5 — 0 Marolkl. okręg.
   
PAŹ 11:00Alit 4 — 2 Kamiennakl. okręg.
 
PAŹ 11:00Czarni 2 — 1 Alitkl. okręg.
   
13 PAŹ 11:00Alit 2 — 1 Basztakl. okręg.
   
14 PAŹ 11:00Ester 0 — 3 Alitkl. okręg.
 
20 PAŹ 11:00Alit 0 — 0 Wisłakl. okręg.
   
21 PAŹ 14:00Łysica 2 — 3 Alitkl. okręg.
 
27 PAŹ 11:15Alit 0 — 3 ŁKS Łagówkl. okręg.
   
27 PAŹ 13:00Alit 1 — 2 ŁKS Łagówkl. okręg.
 
13 KWI 11:00Alit 3 — 6 OKS Opatówkl. okręg.
 
20 KWI 11:00Alit 5 — 2 Spartakl. okręg.
   
27 KWI 10:00KSZO-Junior 9 — 0 Alitkl. okręg.
   
27 KWI 11:00Alit 6 — 3 KS Tarłówkl. okręg.
 
Sokół 0 — 3 Alitkl. okręg.
 
MAJ 17:00Powiśle 0 — 3 Alitkl. okręg.
 
MAJ 17:00Alit 1 — 2 Huragankl. okręg.
   
11 MAJ 11:00Alit 8 — 1 Cukrownikkl. okręg.
 
11 MAJ 11:00Marol 0 — 1 Alitkl. okręg.
   
18 MAJ 11:00Kamienna 0 — 7 Alitkl. okręg.
 
25 MAJ 11:00Alit 6 — 1 Esterkl. okręg.
 
25 MAJ 11:00Baszta 1 — 2 Alitkl. okręg.
   
CZE 11:00Alit 1 — 5 Łysicakl. okręg.
 
CZE 17:00Wisła 2 — 0 Alitkl. okręg.
   
11 CZE 17:00Alit 8 — 1 Czarnikl. okręg.
   
15 CZE 11:00Pogoń 7 — 1 Alitkl. okręg.
   
18 CZE 17:30ŁKS Łagów 3 — 0 Alitkl. okręg.
 
20 CZE 17:30ŁKS Łagów 3 — 0 Alitkl. okręg.