Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2019
Rozgrywki
2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18;
    ŚLJS 1, 2;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17;
    ŚLJM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
Mł. Liga Jun. Mł.

2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna (baraż);
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C, D, E, F.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3;
    okr.: A, B.

Młodzik starszy:
    ŚLMS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
    okr.: A, B, C, D, E, F, G.

Kobiety
Ekstraliga, I liga płd., płn.;
II liga
III liga
MLJM, gr. D

Aktualnie online
· Gości online: 31

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 75,337
· Najnowszy użytkownik: lock880kn
Statystyki
statystyka
Jakub Praga (22)
Imię:Jakub
Nazwisko:Praga
Data urodzenia:24 marca 1998
Wiek:21 l 264 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Alit Ożarów

Przebieg kariery:
2010/11Alit Ożarów  
2011/12Alit Ożarów  15/15/  0 1350'
2011/12 Alit Ożarów    1/  1/  2   115'
2012/13 Alit Ożarów  
2012/13Alit Ożarów  
2013/14 Alit Ożarów 1 (1)  110/  9/  0   760'
2014/15 MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św. 7 0+1 414/  2/10   980'
2014/15 MKS KSZO-Junior II Ostrowiec Św.  
2015/16 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski   2  1/  1/  4   190'
2015/16 OKS Opatów   213/  7/  0   975'
2016/17 Kamienna Brody   622/21/  6 2106'
2017/18 Kamienna Brody   529/21/  2 2511'
2018/19 Alit Ożarów   424/10/  7 2019'
2019/20 Alit Ożarów  1 518/13/  0 1560'

Analityka statystyczna:
Razem: 8 (1) 1+1 29147/100/31 12566'
  Sezony
  Zespoďż˝y
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


30 SIE 11:00KSZO-Junior 5 — 0 TS 1946 NidaŚLJM
1740'  
60' 41' Daniel Król
30 SIE 11:30KSZO-Junior II 6 — 1 Wisła Juniorkl. okręg.
 
WRZ 17:00KSZO-Junior II 3 — 5 Łysicakl. okręg.
 
WRZ 17:00Granat 0 — 0 KSZO-JuniorŚLJM
1749'  
50' Sergiusz Targowski
WRZ 11:00KSZO-Junior 5 — 1 JuventaŚLJM
1780'  
61' 70'
WRZ 11:30Pogoń 2 — 5 KSZO-Junior IIkl. okręg.
 
13 WRZ 10:00KSZO-Junior II 3 — 2 Marolkl. okręg.
 
13 WRZ 10:00KKP Korona 3 — 2 KSZO-JuniorŚLJM
1767'  
68' Wojciech Mazur
17 WRZ 16:30Nidzianka 2 — 2 KSZO-Junior IIkl. okręg.
 
20 WRZ 10:00KSZO-Junior II 6 — 0 Czarnikl. okręg.
 
20 WRZ 11:00KSZO-Junior 0 — 2 Korona SAŚLJM
1748'  
49' Patryk Wójcik
23 WRZ 16:00Polonia Białogon 1 — 3 KSZO-JuniorŚLJM
944'  
45' Tomasz Woźniak
27 WRZ 11:00Arka 0 — 4 KSZO-Junior IIkl. okręg.
 
PAŹ 11:00KSZO-Junior II 5 — 1 Spartakl. okręg.
 
PAŹ 11:00TS 1946 Nida 1 — 3 KSZO-JuniorŚLJM
957'  
58' Patryk Nowak
11 PAŹ 11:00KSZO-Junior 3 — 0 GranatŚLJM
1759'  
60' Sergiusz Targowski
12 PAŹ 12:00Ester 1 — 2 KSZO-Junior IIkl. okręg.
 
18 PAŹ 10:00Juventa 1 — 7 KSZO-JuniorŚLJM
1740'  
11' 23' 41' Tomasz Woźniak
19 PAŹ 09:30KSZO-Junior II 6 — 0 Cukrownikkl. okręg.
 
25 PAŹ 10:00Piast 5 — 4 KSZO-Junior IIkl. okręg.
 
25 PAŹ 11:00KSZO-Junior 2 — 0 KKP KoronaŚLJM
9  
31 PAŹ 14:00Korona SA 5 — 0 KSZO-JuniorŚLJM
1740'  
63' 41' Mateusz Madej
LIS 09:30KSZO-Junior 5 — 0 Polonia BiałogonŚLJM
1780'  
58'
21 MAR 11:30Resovia 2 — 1 KSZO-Juniormakroregion
1743'  
44' Kamil Niekurzak
29 MAR 11:00KSZO-Junior 1 — 1 Stalmakroregion
1751'  
9' 52' Bartłomiej Niedbała
KWI 14:00Progres 3 — 2 KSZO-Juniormakroregion
225'  
26' Wiktor Jaworski
11 KWI 11:00Łysica 1 — 0 KSZO-Junior IIkl. okręg.
 
12 KWI 11:00KSZO-Junior 4 — 2 Górnikmakroregion
1621'  
60' Gabriel Grabowski
18 KWI 11:00KSZO-Junior II 2 — 0 Pogońkl. okręg.
 
18 KWI 11:00Korona SA 2 — 2 KSZO-Juniormakroregion
17  
25 KWI 11:00Marol 0 — 6 KSZO-Junior IIkl. okręg.
 
26 KWI 11:00KSZO-Junior 1 — 1 Motormakroregion
1722'  
80+3' 58' Wiktor Jaworski
29 KWI 16:00Wisła Junior 2 — 0 KSZO-Junior IIkl. okręg.
 
29 KWI 16:00Cracovia 2 — 0 KSZO-Juniormakroregion
1716'  
65' Filip Lipka
MAJ 11:00KSZO-Junior II 3 — 1 Nidziankakl. okręg.
 
MAJ 17:00KSZO-Junior 2 — 2 Resoviamakroregion
1748'  
39' 49' Bartłomiej Niedbała
MAJ 09:30Czarni 1 — 5 KSZO-Junior IIkl. okręg.
 
MAJ 14:00Stal 4 — 0 KSZO-Juniormakroregion
1727'  
54' Filip Lipka
14 MAJ 17:00KSZO-Junior 2 — 3 Progresmakroregion
1747'  
48' Bartłomiej Niedbała
16 MAJ 10:30KSZO-Junior II 1 — 2 Arkakl. okręg.
 
23 MAJ 16:00Sparta 1 — 2 KSZO-Junior IIkl. okręg.
 
23 MAJ 17:00Górnik 0 — 2 KSZO-Juniormakroregion
1729'  
52' Wiktor Jaworski
30 MAJ 10:30KSZO-Junior II 1 — 3 Esterkl. okręg.
 
31 MAJ 11:00KSZO-Junior 1 — 1 Korona SAmakroregion
1716'  
65' Patryk Nowak
CZE 12:00Motor 3 — 1 KSZO-Juniormakroregion
1716'  
65' Wiktor Jaworski
CZE 11:00Cukrownik 0 — 8 KSZO-Junior IIkl. okręg.
 
10 CZE 13:00KSZO-Junior 3 — 2 Cracoviamakroregion
1714'  
67' Bartłomiej Niedbała
13 CZE 10:30KSZO-Junior II 3 — 2 Piastkl. okręg.