Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
III liga
IV liga
Klasa okręgowa

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Gości online: 32

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 82,649
· Najnowszy użytkownik: locks392yr
Statystyki
statystyka
Grzegorz Sułek (26)
Imię:Grzegorz
Nazwisko:Sułek
Data urodzenia:07 kwietnia 1994
Wiek:26 l 88 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Nida Sobków

Przebieg kariery:
2011/12 Nida Sobków  13/13/  1 1196'
2012/13 Nida Sobków  12/12/  1 1111'
2013/14 Nida Sobków 1  112/11/  1 1049'
2014/15 Nida Sobków  
2015/16 Nida Sobków 1 (1)  826/23/  1 2337'
2016/17 Nida Sobków   624/22/  1 2132'
2017/18 Nida Sobków 2 1 317/17/  0 1530'
2018/19 Nida Sobków 1 1 619/17/  1 1654'
2019/20 Nida Sobków   312/12/  0 1080'

Analityka statystyczna:
Razem: 5 (1) 2 27135/127/  6 12089'
  Sezony
  Zespoďż˝y
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki
Galerie (1) ze spotkaĂą, w ktĂłrych braÂł udziaÂł Grzegorz Sułek.


17 SIE 17:30Nida S. 2 — 0 KS SmykówPuchar okr.
  90'  
21 SIE 17:00Nida S. 0 — 2 Piaskowiankaklasa A
1490'  
24 SIE 17:00Sokół 3 — 3 Nida S.klasa A
1490'  
28 SIE 16:00Nida S. 5 — 0 Tęczaklasa A
1490'  
WRZ 16:00Nida O. 3 — 0 Nida S.klasa A
1490'  
73'
WRZ 16:30Nida S. 0 — 2 GródPuchar okr.
   
11 WRZ 15:00Nida S. 1 — 1 Partyzantklasa A
1390'  
78'
18 WRZ 15:00Orlęta 1 — 0 Nida S.klasa A
 
25 WRZ 15:00Nida S. 4 — 2 Bucoviaklasa A
1490'  
PAŹ 15:00Piast 0 — 2 Nida S.klasa A
1490'  
PAŹ 15:00Zieleń 0 — 3 Nida S.klasa A
1490'  
16 PAŹ 15:00Nida S. 4 — 2 Astraklasa A
1490'  
23 PAŹ 14:00Politechnika Św. 3 — 2 Nida S.klasa A
1490'  
30 PAŹ 13:00Nida S. 4 — 0 Radiator$klasa A
1490'  
LIS 17:00Victoria 2 — 4 Nida S.klasa A
1490'  
82'
11 LIS 11:00Nida S. 1 — 2 ŁKS Łopusznoklasa A
1490'  
13 LIS 13:30Zryw S. 2 — 2 Nida S.klasa A
1490'  
19 MAR 12:00Nida S. 2 — 1 Zryw S.klasa A
1490'  
26 MAR 15:00Piaskowianka 3 — 1 Nida S.klasa A
1486'  
72' 87' Sebastian Misztal
KWI 15:00Nida S. 2 — 2 Sokółklasa A
 
KWI 11:00Tęcza 2 — 1 Nida S.klasa A
1445'  
46' Konrad Orliński
15 KWI 11:00Nida S. 1 — 6 Nida O.klasa A
14  
23 KWI 15:00Partyzant 1 — 5 Nida S.klasa A
14  
30 KWI 15:00Nida S. 0 — 3 Orlętaklasa A
1421'  
70' Kamil Makocki
MAJ 15:00Bucovia 1 — 0 Nida S.klasa A
 
MAJ 15:00Nida S. 3 — 2 Piastklasa A
 
14 MAJ 15:00Nida S. 0 — 1 Zieleńklasa A
1490'  
24'
21 MAJ 15:00Astra 2 — 2 Nida S.klasa A
1490'  
28 MAJ 11:00Nida S. 2 — 4 Politechnika Św.klasa A
1490'  
CZE 15:00Radiator$ 3 — 2 Nida S.klasa A
1490'  
11 CZE 17:00Nida S. 0 — 3 Victoriaklasa A
14 
15 CZE 17:00ŁKS Łopuszno 3 — 0 Nida S.klasa A
1490'  
38'