Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Popro¶ o nowe hasło
Transfery 2019
Rozgrywki
2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18;
    ¦LJS 1, 2;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17;
    ¦LJM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15;
    ¦LTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ¦LTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ¦LMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar okr.
Juniorki

2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ¦LJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ¦LJM, wiosna (baraż);
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C, D, E, F.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ¦LTS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B.
Trampkarz młodszy:
    ¦LTM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3;
    okr.: A, B.

Młodzik starszy:
    ¦LMS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
    okr.: A, B, C, D, E, F, G.

Kobiety
Ekstraliga, I liga płd., płn.;
II liga
III liga
MLJM, gr. D

Aktualnie online
· Go¶ci online: 44

· Użytkowników online: 0

· Ł±cznie użytkowników: 69,893
· Najnowszy użytkownik: lucy546um
Statystyki
statystyka
Paweł B±k (21)
Imię:Paweł
Nazwisko:B±k
Data urodzenia:19 marca 1999
Wiek:20 l 214 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Bucovia Bukowa

Przebieg kariery:
2011/12Krasocin/Bucovia  13/10/  0 1006'
2012/13Bucovia Bukowa  
2013/14Bucovia Bukowa    9/  9/  0   720'
2014/15 Bucovia Bukowa 24 (2)  220/14/  2 1504'
2014/15 Bucovia Bukowa    1/  0/  3   110'
2015/16 Bucovia Bukowa 4  1  7/  0/11   762'
2015/16 Bucovia Bukowa 7   6/  2/  1   409'
2016/17 Bucovia Bukowa 12  124/  6/  5 1805'
2017/18 Bucovia Bukowa 10 (7)  330/16/  0 2487'
2018/19 Bucovia Bukowa 6  215/10/  0 1226'
2018/19 Wierna Małogoszcz 1  2  8/  3/  9   918'
2018/19 Wierna II Małogoszcz 1  1  1/  1/  0     90'
2019/20 Bucovia Bukowa 2  2  7/  6/  0   614'

Analityka statystyczna:
Razem: 67 (9)  14141/77/31 11651'
  Sezony
  Zespoďż˝y
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki
Galerie (2) ze spotkañ, w ktĂłrych braÂł udziaÂł Paweł B±k.


30 SIE 11:00Orlęta 4 — 1 Bucoviakl. okręg.
980'  
WRZ 11:00Bucovia 2 — 1 GKS Nowinykl. okręg.
980'  
51' 79'
WRZ 17:00Hetman 0 — 1 Bucoviakl. okręg.
980'  
75' 2'
13 WRZ 11:30Bucovia 1 — 0 Gródkl. okręg.
980'  
42' 69'
17 WRZ 16:30UKS Chęciny 0 — 1 Bucoviakl. okręg.
980'  
59'
21 WRZ 11:30Bucovia 1 — 4 Lechiakl. okręg.
980'  
47'
27 WRZ 11:00Victoria 2 — 6 Bucoviakl. okręg.
980'  
18' 54'
PA¬ 16:00Bucovia 4 — 1 Orliczkl. okręg.
970'  
62' 71' Radosław Bała
11 PA¬ 12:00Spartakus 1 — 2 Bucoviakl. okręg.
980'  
22' 24'
18 PA¬ 11:30Bucovia 1 — 0 Partyzantkl. okręg.
96'  
7' Szymon Włodarczyk
25 PA¬ 11:00ŁKS Łopuszno 2 — 3 Bucoviakl. okręg.
980'  
20' 61' 80+2'
LIS 11:00Bucovia 9 — 0 Astrakl. okręg.
940'  
15' 17' 28' 31' 37' 41' Szymon Włodarczyk
11 KWI 12:00Bucovia 2 — 2 Orlętakl. okręg.
980'  
60' 63'
17 KWI 17:00GKS Nowiny 5 — 0 Bucoviakl. okręg.
980'  
19 KWI 15:00Bucovia 4 — 1 Top-Spinklasa B
 
25 KWI 11:00Bucovia 2 — 3 Hetmankl. okręg.
975'  
76' Filip Goszczyński
26 KWI 11:00GKS Kluczewsko 0 — 2 Bucoviaklasa B
 
MAJ 13:00Bucovia 4 — 1 Startklasa B
 
MAJ 11:00Gród 2 — 1 Bucoviakl. okręg.
980'  
58'
MAJ 17:00Bucovia 0 — 2 UKS Chęcinykl. okręg.
966'  
67' Dawid Łapot
MAJ 11:00Lechia 4 — 0 Bucoviakl. okręg.
1080'  
10 MAJ 15:00Bucovia 5 — 0 Wierna IIklasa B
 
16 MAJ 11:00Bucovia 6 — 1 Victoriakl. okręg.
 
17 MAJ 15:00Nida 1 — 2 Bucoviaklasa B
 
24 MAJ 15:00Bucovia 4 — 2 ŁKS Łopusznoklasa B
 
31 MAJ 16:00D±b 3 — 0 Bucoviaklasa B
1119'  
72' Arkadiusz Bebel
CZE 11:00Bucovia 1 — 0 Spartakuskl. okręg.
940'  
72' 41' Konrad Hajduk
CZE 15:00Bucovia 3 — 0 GLKS Krasocinklasa B
1516'  
75' Mateusz Nowak
CZE 17:30Partyzant 2 — 1 Bucoviakl. okręg.
966'  
60' 67' Radosław Stefańczyk
13 CZE 11:00Bucovia 2 — 4 ŁKS Łopusznokl. okręg.
921'  
60' Jakub Stańczyk
14 CZE 11:00LKS Bolmin 2 — 2 Bucoviaklasa B
911'  
80' Mateusz Mazur
17 CZE 17:30Astra 9 — 1 Bucoviakl. okręg.
980'  
21 CZE 11:00Tęcza 0 — 1 Bucoviabaraż
 16  
23 CZE 17:30Orlicz 3 — 0 Bucoviakl. okręg.
 
27 CZE 17:00Bucovia 1 — 0 Tęczabaraż
 964'  
65' Zdzisław Klimczyk