Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
III liga
IV liga
Klasa okręgowa

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Gości online: 36

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 82,649
· Najnowszy użytkownik: locks392yr
Statystyki
statystyka
Mateusz Słoka (21)
Imię:Mateusz
Nazwisko:Słoka
Data urodzenia:11 grudnia 1999
Wiek:20 l 206 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Unia Sędziszów

Przebieg kariery:
2011/12Unia Sędziszów    0/  0/13   412'
2012/13Unia Sędziszów  1  2/  2/  0   100'
2012/13Unia Sędziszów  
2013/14 Unia Sędziszów    4/  2/  7   407'
2014/15 Unia Sędziszów 2 16/  8/  2 1340'
2014/15 Unia Sędziszów    1/  1/  1   120'
2015/16 Unia Sędziszów   110/  5/  0   783'
2015/16 Unia Sędziszów  11/11/  0   880'
2016/17 Unia Sędziszów 1   1/  1/  3   150'
2016/17 Unia Sędziszów  13/  8/  0   993'
2017/18 Unia Sędziszów 1  111/  5/  8   953'
2017/18 Unia Sędziszów 1  1  7/  2/  1   450'
2018/19 Unia Sędziszów   510/  4/10   880'
2019/20 Unia Sędziszów   1  7/  4/  7   700'

Analityka statystyczna:
Razem: 5 1 993/53/52 8168'
  Sezony
  Zespoďż˝y
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


14 SIE 17:30Wicher 3 — 1 Uniakl. okręg.
 
18 SIE 15:00Unia 5 — 1 Świtkl. okręg.
1431'  
60' Jakub Grzych
24 SIE 12:00Stal 3 — 1 Uniakl. okręg.
1490'  
31 SIE 17:00Unia 3 — 1 Sparta D.kl. okręg.
1490'  
WRZ 16:00Hetman 2 — 1 Uniakl. okręg.
1445'  
46' Łukasz Winiarski
14 WRZ 16:30Unia 4 — 2 Kamiennakl. okręg.
621'  
70' Adrian Bratek
22 WRZ 15:00Victoria 2015 0 — 3 Uniakl. okręg.
 
25 WRZ 15:45Nida O. 0 — 1 Unia S.Puchar okr.
 690'  
29 WRZ 15:30Unia S. 3 — 3 Sparta K. W.kl. okręg.
1445'  
46' Kacper Grzybek
PAŹ 15:00OKS Opatów 2 — 0 Unia S.kl. okręg.
1464'  
65' Łukasz Winiarski
PAŹ 15:00Unia S. 2 — 1 WiernaPuchar okr.
 1490'  
12 PAŹ 12:00Unia S. 0 — 2 Klimontowiankakl. okręg.
14  
20 PAŹ 14:00Piast 1 — 1 Unia S.kl. okręg.
1421'  
70' Hubert Molus
27 PAŹ 13:00Unia S. 4 — 0 Zorza Tempokl. okręg.
214'  
77' Kamil Gacek
LIS 13:00Zenit 2 — 1 Unia S.kl. okręg.
18  
10 LIS 13:00Unia S. 3 — 4 Moraviakl. okręg.
564'  
60' 65' Hubert Molus
17 LIS 13:00Piaskowianka 2 — 1 Unia S.kl. okręg.
1426'  
65' Tomasz Nartowski
MAR 13:00Unia S. 0 — 2 Granat S.Puchar okr.
 149'  
82' Karol Gacek