Wierna zagra w niedzielę z Popradem
Dodane przez kamil1121 dnia Marca 13 2015 20:18:10

Treść rozszerzona
Trzecioligowa Wierna Małogoszcz w ostatnim sparingu przed rozpoczęciem rundy wiosennej wygrała z Klubem Sportowym Paradyż 5:4. Trzy bramki dla naszej drużyny zdobył Michał Smolarczyk, a jedną Hubert Drej.

-Po pierwszej połowie wrażenia były bardzo dobre, prowadziliśmy 5:1. Niestety, pierwsze dziesięć minut sprowadziło nas na ziemię, w tym krótkim czasie straciliśmy trzy bramki - mówił Mariusz Lniany, szkoleniowiec zespołu Wiernej.

W ten weekend Wierna inauguruje rundę wiosenną w trzeciej lidze. U siebie zagra z Popradem Muszyna. Spotkanie rozpocznie się w niedzielę o godzinie 15. Bardzo zależy jej na tym, żeby od mocnego uderzenie, czyli trzech punktów, zacząć rundę rewanżową.

Dodajmy, że po jesieni Poprad jest czternasty z dorobkiem 17 punktów, a Wierna plasuje się na siedemastej pozycji - na koncie ma zaledwie 7 punktów.

-Przygotowania do rundy wiosennej przebiegały spokojnie. Nie było nerwowych ruchów. Dokonaliśmy transferów na te pozycje, na które potrzebowaliśmy. Jesteśmy z nich zadowoleni. Poza tym, jak na nasze warunki, klub stworzył nam odpowiednie warunki. Mieliśmy zajęcia w hali, sparingi rozgrywaliśmy również w Kielcach. Mogliśmy przećwiczyć technikę i warianty taktyczne. Sparingi również dobrze wypadły, dwa remisy, pozostałe wygrane. To może nastrajać optymistycznie przed ligą. Czeka nas ciężka runda, ale do końca będzie walczyć o utrzymanie - dodał Mariusz Lniany.

Wszyscy nowi piłkarze powinni być do dyspozycji na pierwszy mecz - chodzi o Ołeksija Szrama, Bartosza Gugulskiego, Krzystzofa Trelę i Sebastiana Hajduka.

Źródło: Echo Dnia