Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
III liga
IV liga
Klasa okręgowa

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Gości online: 19

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 82,671
· Najnowszy użytkownik: locks989me
Statystyki
statystyka
 Olimpia Pogoń Staszów
NrImię i nazwiskoGoleKartkiMecze Data ur.WiekKlub macierzysty/poprzedni
bramkarze
12Karol Wołowiec23 kwi 199723Pogoń Staszówwychowanek
pozostali
13Krzysztof Baczewski20 gru 198831wychowanekŁysica Akamit Bodzentyn
3.Kacper Barański31 sie 200316brak danych
2Robert Ciesielski17 sty 200020Olimpia Pogoń StaszówBaszta Rytwiany
5Krzysztof Dutka  2 sie 198930brak danychVictoria 2009 Kurozwęki
24Bartłomiej Fitowski  3 lis 200019TS 1946 Nida PińczówZenit Chmielnik
25Mateusz Franus  4 sty 198436wychowanekKamienna Brody
10Michał Hołody15 gru 198831Sparta DwikozyAlit Ożarów
12Piotr Kluszczyński  7 wrz 200118Olimpia Pogoń StaszówBaszta Rytwiany
28Kamil Koszela  1 wrz 199821KKP Korona II KielceTS 1946 Nida Pińczów
11.Rafał Kowalski26 wrz 200118Baszta Rytwiany
7Patryk Kukiełka  6 paź 199821Olimpia Pogoń StaszówSpartakus II Daleszyce
27Norbert Kula28 sty 198337wychowanekMKS Zdrój Busko
9Marcin Kumański  4 mar 200119Olimpia Pogoń StaszówJuventa Starachowice
18Dominik Lis28 mar 199525KKP Korona KielceNidzianka Bieliny
23Piotr Malec23 cze 198931wychowanekMKS Zdrój Busko
7Dawid Nowak13 maj 200317brak danych
31Dawid Pluciński  7 lip 200316brak danych
25Łukasz Rechowicz28 gru 198138Nida PińczówŁysica Bodzentyn
8Ernest Rozmysłowski  5 lut 199723Pogoń Staszówwychowanek
7Krystian Rzepa  9 mar 199327Baszta II RytwianyBaszta Rytwiany
11Dawid Skrzek11 lis 200118Baszta Rytwiany
14Wojciech Skrzyniarz22 kwi 199525Korona III KielceLubrzanka Kajetanów
4Piotr Sojda  2 lut 200020Baszta RytwianyAlit Ożarów
6Marcin Taler12 lut 199228AKS Busko ZdrójWisła Nowy Korczyn
1Kamil Wareliś28 mar 199624Alit Ożarów
26Mateusz Wicik26 maj 199921Baszta Rytwiany
30Norbert Wołczyk14 sty 199822KKP Korona KielceTS 1946 Nida Pińczów
Kompletność informacji dotyczących strzelców: /.
Kompletność informacji dotyczących kartek: –%.
Kompletność informacji dotyczących występów: –%.
Kompletność informacji dotyczących czasu gry: –%.
Legenda:
bramki (w tym z karnych)
bezpośrednie czerwone kartki + za dwie żółte
żółte kartki
mecze w pierwszym składzie/pełne mecze/wejścia z ławki
czas na boisku (min.)