Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2019
Rozgrywki
2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17;
    ŚLJM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
Mł. Liga Jun. Mł.

2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna (baraż);
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C, D, E, F.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3;
    okr.: A, B.

Młodzik starszy:
    ŚLMS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
    okr.: A, B, C, D, E, F, G.

Kobiety
Ekstraliga, I liga płd., płn.;
II liga
III liga
MLJM, gr. D

Aktualnie online
· Gości online: 41

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 81,465
· Najnowszy użytkownik: europebus
Statystyki
statystyka
 Orlęta Kielce
NrImię i nazwiskoGoleKartkiMecze Data ur.WiekKlub macierzysty/poprzedni
pozostali
14Jakub Binek  1 lut 200416Rodzina Kielce
27Sebastian Czechowski  3 kwi 200415Juventa StarachowiceKKP Korona Kielce
16Dawid Duda24 lis 200316brak danych
13Kacper Gad18 cze 200415brak danychPolonia Białogon II Kielce
1Aleksander Galera  4 sie 200415Orlęta Kielcewychowanek
17Mateusz Gawlik11 mar 200415GKS Nowiny
35Radosław Grzesiak  7 mar 200316Orlęta Kielcewychowanek
32Jakub Harabin14 wrz 200316brak danych
5Marcin Jamioł  7 wrz 200316brak danychKKP Korona Kielce
31Hubert Jaroń14 cze 200316brak danychSpartakus Aureus Daleszyce
34Jacek Karpacz  4 lut 200317Orlęta Kielcewychowanek
3Konrad Konieczny17 maj 200415brak danychKKP Korona Kielce
77Kamil Kozłowski23 paź 200316Czarni PołaniecPiast Stopnica
8Kamil Kozubek  8 sty 200416Orlęta Kielcewychowanek
39Mateusz Królikowski17 lis 200415Metalowiec ŁódźSPSCh Widzew Łódź
28Adrian Kudelski25 paź 200316brak danych
17.Kacper Kwapisz14 sty 200317brak danychKKP Korona Kielce
30Juliusz Lenckowski  2 sty 200317Orlęta Kielcewychowanek
18Paweł Lis25 cze 200415Orlęta Kielcewychowanek
39Maciej Litwinek  7 maj 200316Polonia Białogon KielcePolonia Białogon II Kielce
20Mikołaj Łuczak23 cze 200415brak danychKorona Kielce SA
22.Dominik Materek20 kwi 200415Orlęta Kielcewychowanek
22Mateusz Misztal17 wrz 200415Polonia Białogon KielcePolonia Białogon II Kielce
15Jakub Miter15 maj 200415brak danychKKP Korona Kielce
29Przemysław Molęda  1 lut 200317KKP Korona Kielce
6Jakub Moralski  9 lip 200415Orlęta Kielcewychowanek
19Jakub Niedziałek25 sty 200416Orlęta Kielcewychowanek
77Kacper Nowak17 sty 200416Polonia Białogon KielcePolonia Białogon II Kielce
18Krystian Rodzim29 maj 200316brak danychFutsal Nowiny
41Michał Sitarski  4 gru 200316brak danych
4Franciszek Słoń  8 cze 200415Orlęta Kielcewychowanek
7Kacper Szymaniak  1 maj 200316brak danych
24Jakub Śliwa24 lis 200316KKP Korona Kielce
1Olaf Tomasik20 mar 200415brak danychKKP Korona Kielce
38Wiktor Węgliński28 lut 200317Orlęta Kielcewychowanek
2Karol Wojtachnio  8 lut 200416brak danychKKP Korona Kielce
Kompletność informacji dotyczących strzelców: /.
Kompletność informacji dotyczących kartek: –%.
Kompletność informacji dotyczących występów: –%.
Kompletność informacji dotyczących czasu gry: –%.
Legenda:
bramki (w tym z karnych)
bezpośrednie czerwone kartki + za dwie żółte
żółte kartki
mecze w pierwszym składzie/pełne mecze/wejścia z ławki
czas na boisku (min.)