Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Gości online: 30

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 82,849
· Najnowszy użytkownik: xiaofeifei151
Statystyki
statystyka
 Granat Borki
NrImię i nazwiskoGoleKartkiMecze Data ur.WiekKlub macierzysty/poprzedni
1.Wiktor Golawychowanek
2.Radosław Jarząbwychowanek
3.Krystian Jaswychowanek
4.Michał Koluswychowanek
5.Dawid Kuterskiwychowanek
6.Grzegorz Pacakwychowanek
7.Tomasz Sadkowychowanek
8.Artur Szewczykwychowanek
9.Cezary Trojanwychowanek
10.Wojciech Węgrzynwychowanek
11.Przemysław Wiśniewskiwychowanek
pozostali
12.Waldemar Armuła14 maj 199624brak danychLubrzanka Kajetanów
13.Dominik Czerwiak21 gru 200019Czarnovia Kielce
20Szymon Dybel  0/  0/  1       4'  3 lis 199227wychowanek
7Klaudiusz Fornalczyk 2  6/  1/  5   563'  6 kwi 200218Victoria Mniów
97Bartłomiej Gorzelak  4/  4/  0   360'13 maj 199723brak danychLechia Strawczyn
6Dominik Gorzelak 1 313/  8/  0 1115'29 sie 200118Victoria MniówGród Ćmińsk
3Dariusz Górecki 2  3/  3/  5   294'10 cze 197842Skała TumlinOrlicz Suchedniów
22Seweryn Guzy 2 212/  6/  0 1006'  4 sty 199624Victoria Górki Szczukowskie
16Maciej Hamera  0/  0/  1     13'18 cze 199327GKS Rudki
17Radosław Jarząb 313/11/  0 1118'23 mar 199822Partyzant RadoszycePłomień Wólka Kłucka
10Krystian Jas 1 213/12/  0 1125'16 maj 199624Gród ĆmińskLubrzanka Kajetanów
14Wiktor Kaniewski  0/  0/  5     27'  4 kwi 200218wychowanek
15Grzegorz Karbownik  3/  2/  7   434'10 kwi 199624Zryw ŁopusznoCzarnovia Kielce
25.Michał Kolus25 paź 199623wychowanek
4Dawid Lesik 1 3  8/  3/  1   677'  9 kwi 199822Pogoń KamykLKS Junior Szarlejka
5Maciej Leśniewski 1 1  8/  5/  1   716'  8 maj 199030Gród Ćmińsk
18Karol Lurzyński  1/  0/  1     71'  4 maj 198931brak danychCzarnovia Kielce
1Bartłomiej Pinda 1  9/  9/  1   831'  4 sie 199623Victoria Górki SzczukowskieSokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn
8Mirosław Słoń 4 111/  2/  2   902'26 lut 197842Skała TumlinCzarnovia Kielce
2Kamil Stolarski 1  0/  0/10   185'23 cze 199525Gród Ćmińsk
9Paweł Ślusarczyk 3 113/13/  0 1170'22 sie 199425Gród ĆmińskTop-Spin Promnik
3Kamil Walczak  6/  5/  0   519'20 sty 199228Pogoń ŚwiebodzinSantos Świebodzin
98Przemysław Wiśniewski  0/  0/  2     18'15 lut 199525Gród Ćmińsk
13Jakub Zakrzewski 412/12/  0 1080'13 wrz 199524GKS Rudki
11Patryk Zapała 1 1  8/  2/  3   642'15 lis 199623Polonia Białogon KielceCzarnovia Kielce
Kompletność informacji dotyczących strzelców: 18/18.
Kompletność informacji dotyczących kartek: 84%.
Kompletność informacji dotyczących występów: 100%.
Kompletność informacji dotyczących czasu gry: 100%.
Legenda:
bramki (w tym z karnych)
bezpośrednie czerwone kartki + za dwie żółte
żółte kartki
mecze w pierwszym składzie/pełne mecze/wejścia z ławki
czas na boisku (min.)