Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2019
Rozgrywki
2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18;
    ŚLJS 1, 2;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17;
    ŚLJM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar okr.
Juniorki

2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna (baraż);
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C, D, E, F.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3;
    okr.: A, B.

Młodzik starszy:
    ŚLMS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
    okr.: A, B, C, D, E, F, G.

Kobiety
Ekstraliga, I liga płd., płn.;
II liga
III liga
MLJM, gr. D

Aktualnie online
· Gości online: 37

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 70,220
· Najnowszy użytkownik: glass167et
Statystyki
statystyka
 Strażak Bidziny
NrImię i nazwiskoGoleKartkiMecze Data ur.WiekKlub macierzysty/poprzedni
pozostali
11Dawid Ciamaga  3/  2/  0   200'17 lut 200217wychowanek
2Jakub Cieszkowski 113/12/  2 1089'29 mar 200118brak danych
3.Jakub Ćwik 111/11/  0   660'  1 mar 200514Strażak Bidzinywychowanek
11Karol Głąb 2 (1) 218/17/  0 1400'  9 wrz 200217Strażak Bidzinywychowanek
5.Tomasz Kot27 gru 200216wychowanek
4Kacper Kulczuga 113/12/  0 1000'12 cze 200415Strażak Bidzinywychowanek
13Daniel Lasota20 maj 200118brak danych
7Jakub Łukawski 4 (1) 118/12/  1 1369'  5 kwi 200217Ester Wojciechowice
8Bartłomiej Marchewka 515/15/  3 1332'15 lut 200217Strażak Bidzinywychowanek
7Bartosz Maruniak 1215/14/  0 1179'27 maj 200118MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św.
5Michał Maruniak 414/12/  3 1181'  4 gru 200414Strażak Bidzinywychowanek
6Sebastian Mazur 5 (2) 116/16/  0 1280'  8 lip 200217Strażak Bidzinywychowanek
16Igor Oraniec 3 0+1 315/15/  0 1200'  2 mar 200118Ester Wojciechowice
1Arkadiusz Ożóg18/18/  0 1440'23 kwi 200316wychowanek
10Konrad Ożóg 5 (1) 120/  6/  5 1496'  3 lut 200118wychowanek
16.Damian Pater  8/  8/  0   480'26 wrz 200514Strażak Bidzinywychowanek
25Dominik Pietruszka 1  4/  4/  1   346'10 lut 200217Ester Wojciechowice
8Krystian Przysucha 115/12/  1 1143'11 cze 200217Strażak Bidzinywychowanek
19.Dawid Senderowicz17 wrz 200316Strażak Bidzinywychowanek
10Jakub Sidor 5  9/  8/  1   699'29 lip 200118Ester Wojciechowice
3Jakub Tonder 5 115/14/  3 1230'  9 sie 200118brak danych
22.Paweł Tracz  5 kwi 200217Strażak Bidzinywychowanek
23.Jakub Wisz 1  9/  9/  0   540'22 sie 200514Strażak Bidzinywychowanek
11Tomasz Zakrzewski 2  6/  6/  0   480'15 sty 200316Strażak Bidzinywychowanek
Kompletność informacji dotyczących strzelców: 53/53.
Kompletność informacji dotyczących kartek: 77%.
Kompletność informacji dotyczących występów: 100%.
Kompletność informacji dotyczących czasu gry: 100%.
Legenda:
bramki (w tym z karnych)
bezpośrednie czerwone kartki + za dwie żółte
żółte kartki
mecze w pierwszym składzie/pełne mecze/wejścia z ławki
czas na boisku (min.)