Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
IV liga

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Gości online: 28

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 82,558
· Najnowszy użytkownik: Tscriousaq90z
Statystyki
statystyka
 Nidzianka Bieliny
NrImię i nazwiskoGoleKartkiMecze Data ur.WiekKlub macierzysty/poprzedni
bramkarze
1.Karol Bzymek10/  9/  2   945'  4 cze 199129Łysica BodzentynŁysica II Bodzentyn
2.Hubert Iwan11/11/  0   990'16 lis 197940wychowanek
3.Wojciech Pióro  2/  2/  0   180'  9 sie 197841wychowanekMister Rudki
4.Paweł Pustuła  7/  6/  1   630'29 lis 199029ŁKS Georyt II Łagów
obrońcy
5.Marcin Banasik 120/19/  0 1750'18 cze 198337Spartakus Daleszyce
6.Konrad Chlewicki 1  3/  3/11   488'20 maj 199426wychowanek
7.Paweł Gałka 127/25/  1 2428'18 kwi 198535wychowanek
8.Piotr Góźdź15/13/  0 1337'  4 lip 198930Łysica BodzentynŁysica II Bodzentyn
9.Mateusz Sito  1/  0/  1     65'  8 lut 198931wychowanek
10.Rafał Skrzypek 1  7/  7/  0   630'  8 sie 198831Spartakus Daleszyce
obrońcy/pomocnicy
11.Tomasz Adamczyk 2 118/12/  0 1398'25 maj 197941Korona KielceSpartakus Razem Daleszyce
12.Michał Brzeziński 1  2/  2/  2   252'  8 lut 199030Łysica Bodzentyn
13.Łukasz Gajda 1 1  9/  6/15   921'  8 maj 198436Korona KielceLechia Strawczyn
14.Maciej Maciejski  0/  0/  1     12'22 maj 198832wychowanek
15.Sebastian Satro 515/15/  0 1350'22 sty 197644wychowanek
pomocnicy
16.Patryk Barucha 1 0+1 413/13/  0 1170'12 lip 199128Łysica BodzentynSamson Samsonów
17.Filip Bąk 322/11/  5 1794'  4 paź 199128Łysica BodzentynKorona Kielce
18.Łukasz Kraj 3 228/18/  0 2352'27 paź 198831Spartakus Daleszyce
19.Wojciech Mochocki  1/  0/  3   112'13 kwi 199129wychowanek
20.Maciej Mucha30 wrz 199326wychowanek
21.Dominik Sito 2 112/  5/  7 1150'16 sie 199029wychowanek
22.Sebastian Sot 1  1/  0/  2   106'29 lis 199227wychowanek
pomocnicy/napastnicy
23.Rafał Kowalczyk 3 (2) 1 220/17/  0 1739'22 lis 198435wychowanek
24.Szczepan Maciejski 3  8/  3/  7   865'17 lip 198534wychowanek
25.Grzegorz Olejarczyk 4  6/  3/12   720'12 maj 198634wychowanek
26.Marcin Pindral 5 326/19/  2 2305'  3 sie 199227wychowanek
27.Tomasz Pustuła  8/  7/  3   755'  7 kwi 198931Mister RudkiŁKS Georyt Łagów
28.Łukasz Skrzyniarz  1/  0/  0     61'  4 sty 198634wychowanek
napastnicy
29.Szymon Bochniak 13 (1)14/  9/  0 1152'  6 gru 198930Mister RudkiŁKS Georyt Łagów
30.Mateusz Pindral 9 123/19/  0 2022'10 sty 198139wychowanekŁysica Bodzentyn
31.Igor Satro  0/  0/  1     21'20 mar 199228Spartakus Daleszyce
pozostali
32.Dawid Parszowski  6 lip 199227wychowanek
trener
Marek Gniady
Jarosław Szczurek  1 sty 196753
Andrzej Wiącek
Kompletność informacji dotyczących strzelców: 58/58.
Kompletność informacji dotyczących kartek: 26%.
Kompletność informacji dotyczących występów: 100%.
Kompletność informacji dotyczących czasu gry: 100%.
Legenda:
bramki (w tym z karnych)
bezpośrednie czerwone kartki + za dwie żółte
żółte kartki
mecze w pierwszym składzie/pełne mecze/wejścia z ławki
czas na boisku (min.)