Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2019
Rozgrywki
2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18;
    ŚLJS 1, 2;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17;
    ŚLJM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
Mł. Liga Jun. Mł.

2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna (baraż);
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C, D, E, F.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3;
    okr.: A, B.

Młodzik starszy:
    ŚLMS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
    okr.: A, B, C, D, E, F, G.

Kobiety
Ekstraliga, I liga płd., płn.;
II liga
III liga
MLJM, gr. D

Aktualnie online
· Gości online: 55

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 75,099
· Najnowszy użytkownik: lock383zk
Statystyki
statystyka
 Unia Sędziszów
NrImię i nazwiskoGoleKartkiMecze Data ur.WiekKlub macierzysty/poprzedni
bramkarze
1Tomasz Pawlikowski 117/17/  0 1530'25 kwi 199821Unia Sędziszówwychowanek
pozostali
2.Tomasz Adamczyk23 maj 199821Unia Sędziszówwychowanek
9Konrad Bieniek 3  8/  1/  5   581'23 wrz 200019Start Słupia Jędrzejowska
4Adrian Bratek 1 (1) 723/  7/  5 1764'  7 lip 200019Unia Sędziszówwychowanek
3Kamil Bratek I 2 1 929/27/  1 2624'  8 maj 199227wychowanek
4Kamil Bratek II 1 210/  8/  2   908'  4 sty 200118Unia Sędziszówwychowanek
7Adam Brożek 3 1 627/16/  2 2346'14 sty 199524Unia Sędziszówwychowanek
8Grzegorz Brożek 1  0/  0/  3     38'16 kwi 199227Start Słupia Jędrzejowska
12Bartłomiej Dębicki  5/  1/  7   500'11 kwi 200217brak danych
2Kamil Gacek 2 (1) 0+1 2  9/  4/11   971'31 maj 200019Unia SędziszówProgres 99 Kraków
17Karol Gacek 2 1  8/  4/16   906'18 mar 200217brak danychKKP Korona Kielce
13 Kacper Grzybek 4  9/  3/  4   849'  5 maj 199524Hetman Włoszczowa
18Jakub Grzych  1/  0/11   174'  9 maj 199821Unia Sędziszówwychowanek
15Mikołaj Jawor10/  8/  3   951'  8 paź 200217Unia Sędziszówwychowanek
2Krystian Kaszuba 16 (1)10/  7/  4   846'22 lip 200019Unia Sędziszówwychowanek
2Tomasz Kita 1 (1) 0+1 615/15/  0 1350'  7 mar 199029wychowanekSarmacja Będzin
2Michał Koczanoski 0+1 510/  6/  0   853'16 wrz 199821Naprzód JędrzejówDąb Nagłowice
18Bartosz Kotarski10/  4/  4   871'31 lip 200118Unia Sędziszówwychowanek
13Klaudiusz Mastyna 2  1/  0/  4   167'10 maj 200217brak danych
18Piotr Matan 1  4/  1/  1   322'  9 sty 199326Naprzód Jędrzejów
6Hubert Molus 3  8/  7/  2   756'10 sty 200118brak danych
11Tomasz Nartowski 426/10/  8 2181'26 lut 199326wychowanek
13Łukasz Niemstak  4/  2/10   540'  7 lis 199029Dąb Nagłowice
47Łukasz Otręba13/12/  0 1125'17 paź 199029wychowanek
6Bartosz Pańtak 6  9/  8/  4   925'16 sty 199920KKP Korona KielcePiast Gliwice
6Hubert Pańtak 0+2 912/11/  0 1035'26 paź 199128brak danychZryw Skroniów
9Konrad Papaj 7 124/14/  5 2155'22 sty 199722Start Słupia JędrzejowskaTalent Szczekociny
10Mateusz Rejowski 10 216/10/  1 1430'  3 sie 199722Unia Sędziszówwychowanek
8Jakub Ryczko 9 (2) 310/  7/  6   955'16 paź 200118brak danych
14Mateusz Słoka 510/  4/10   880'11 gru 199920Unia Sędziszówwychowanek
4Kacper Sroga 2 212/  5/  3   961'25 lut 200217Unia Sędziszówwychowanek
32.Sebastian Stachera 1  1/  1/  1   113'  5 mar 200217Unia Sędziszówwychowanek
19Bartosz Styczeń 19 (1)14/10/12 1278'21 lis 200118Unia Sędziszówwychowanek
12Sebastian Szota 3  4/  4/  1   405'25 lip 198435Partyzant WodzisławPiaskowianka Piaski
10Robert Szymański 3 116/  8/  1 1358'24 lis 199623Piaskowianka PiaskiNaprzód Jędrzejów
8Patryk Ślęzak 519/  8/  3 1626'  6 kwi 199326Unia SędziszówSparta Szczekociny
15Łukasz Winiarski 3 (1) 930/28/  1 2657'  5 sie 198732Wierna MałogoszczStart Słupia Jędrzejowska
18Tomasz Zapalski 1  2/  0/  6   251'25 maj 199227wychowanekPolitechnika Świętokrzyska Kielce
17Wojciech Zapalski 1 1 122/19/  3 1973'16 lut 198831wychowanek
40.Bartosz Zieliński 211/  9/  2   977'28 sty 200217Partyzant Wodzisław
5Karol Żebrowski 718/10/  4 1613'  2 lip 199623Unia Sędziszówwychowanek
Kompletność informacji dotyczących strzelców: 35/35.
Kompletność informacji dotyczących kartek: 94%.
Kompletność informacji dotyczących występów: 100%.
Kompletność informacji dotyczących czasu gry: 100%.
Legenda:
bramki (w tym z karnych)
bezpośrednie czerwone kartki + za dwie żółte
żółte kartki
mecze w pierwszym składzie/pełne mecze/wejścia z ławki
czas na boisku (min.)