Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18

Junior młodszy:
    CLJ U-17

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga.

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga (bar.)
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Gości online: 23

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 84,522
· Najnowszy użytkownik: Kowallaq30a
Statystyki
statystyka
 Orlęta Radzyń Podlaski
NrImię i nazwiskoGoleKartkiMecze Data ur.WiekKlub macierzysty/poprzedni
pozostali
9Jan Bożym 3 1  8/  5/  0   653'14 wrz 200217brak danych
16Patryk Burda  1/  1/  1   133'11 paź 200217wychowanek
4Kacper Fijałek 212/10/  0 1017'12 cze 200020wychowanek
5Mikołaj Golec 213/  8/  0 1129'  1 maj 200020wychowanek
18Bartosz Idzikowski 1 2  9/  6/  1   782'17 maj 200218brak danych
11Przemysław Jaworski  1/  1/  0     90'18 gru 200217wychowanek
7.Michał Kalicki17 mar 200218wychowanek
2Kacper Kania 2 110/  8/  1   919'27 sty 200218brak danych
1Bartosz Klebaniuk  9/  4/  1   771'  3 kwi 200218brak danych
6Arkadiusz Korolczuk 4 1  3/  3/  1   315'  5 sty 200218brak danych
17Grzegorz Kot 1 3  9/  3/  4   707'11 lip 200020brak danych
12.Jakub Kowalik  7 mar 200218wychowanek
13.Bartosz Kryczka  7 lut 200317wychowanek
13Piotr Krzewski  8/  4/  3   778'11 sty 200020wychowanek
13Piotr Kuźma  1/  1/  0     90'15 cze 200317wychowanek
12Mateusz Kwaśny 1  2/  2/  2   241'  8 lut 200020wychowanek
16Kacper Lipiński 1  8/  7/  0   684'30 mar 200020brak danych
8Piotr Madejski 2 510/  5/  0   830'12 sty 200119brak danych
19.Jakub Mainusz  9 sty 200218wychowanek
20.Dawid Mitroniuk14 sty 200218wychowanek
16Kacper Musiatowicz  1/  0/  2   127'20 sty 200218brak danych
22.Dawid Niedźwiecki28 lut 200218wychowanek
3Artur Nowacki 1  5/  1/  7   424'  8 maj 200020wychowanek
12Bartłomiej Olszewski 1  3/  1/  7   283'  2 lut 200020wychowanek
18Maciej Orzechowski  2/  1/  1   175'22 kwi 200020wychowanek
26.Patryk Pawlina19 lut 200020wychowanek
6Adrian Pinkus  4/  1/  5   376'  1 lut 200119wychowanek
10Dominik Rycaj 1 1  9/  6/  0   732'21 cze 200020wychowanek
29.Piotr Sadowski  4 mar 200218wychowanek
14Kacper Semeniuk  1/  0/11   231'17 maj 200119wychowanek
31.Kacper Sidor10 cze 200317wychowanek
32.Bartek Sierpień  7 lut 200317wychowanek
11Oskar Siwek 2 1  9/  8/  0   769'15 sty 200119wychowanek
18Karol Turek 1  6/  6/  0   540'23 cze 200020Górnik Łęczna
15Piotr Włoszek  4/  2/  7   498'  5 paź 200019wychowanek
36.Krystian Zając18 lut 200119wychowanek
7Piotr Zieliński  6/  2/  4   566'16 sty 200119wychowanek
Kompletność informacji dotyczących strzelców: /.
Kompletność informacji dotyczących kartek: –%.
Kompletność informacji dotyczących występów: –%.
Kompletność informacji dotyczących czasu gry: –%.
Legenda:
bramki (w tym z karnych)
bezpośrednie czerwone kartki + za dwie żółte
żółte kartki
mecze w pierwszym składzie/pełne mecze/wejścia z ławki
czas na boisku (min.)