Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
III liga
IV liga
Klasa okręgowa

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Gości online: 24

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 82,651
· Najnowszy użytkownik: plumba656ve
Statystyki
statystyka
 Wodnik Styków
NrImię i nazwiskoGoleKartkiMecze Data ur.WiekKlub macierzysty/poprzedni
pozostali
7Bartosz Adamczyk 4  8/  4/  1   665'  8 lip 199524Kamienna Brody
20Patryk Adamczyk  5/  0/  4   509'31 maj 199723Sokół StarachowiceJuventa Starachowice
4Jacek Bębas 2  6/  6/  0   540'14 sie 198930Kamienna Brody
12Przemysław Bębas  2/  1/  2   183'13 lut 198337wychowanek
17Adam Biurkowski 1  2/  0/  5   196'28 maj 200119wychowanek
11Mateusz Duda 8 1  9/  8/  0   801'  5 sty 199822Sokół StarachowiceStar Starachowice
18Patryk Garbacz 2  5/  2/  2   495'11 wrz 198930wychowanek
3Hubert Goszczyński  7/  2/  0   526'31 paź 199722Sokół StarachowiceKamienna Brody
15Dawid Grudniewski 1  0/  0/  4     64'21 sty 199624Kamienna Brody
10.Maciej Jankowicz19 sie 199920Star StarachowiceJuventa Starachowice
6Piotr Jankowicz 2 1  4/  3/  2   423'  8 paź 200019Kamienna BrodyStar/Juventa Starachowice
10Mateusz Kania 5 1  5/  2/  0   362'15 paź 199722Sokół StarachowiceJuventa Starachowice
11Przemysław Kania 0+2 4  3/  2/  0   234'15 paź 199722Sokół StarachowiceJuventa Starachowice
3Bartosz Karpeta  0/  0/  1     11'  2 maj 199426wychowanek
21Wojciech Karwacki  2/  1/  0   134'25 kwi 199426wychowanek
19Bartłomiej Koźlik 3  4/  2/  0   301'10 mar 199822Sokół StarachowiceStar Starachowice
1Bartosz Kruciński  0/  0/  1     45'27 maj 199921Star StarachowiceJuventa Starachowice
6Kamil Kurek 1 1  4/  1/  1   320'24 mar 199723Sokół StarachowiceStar Starachowice
5Karol Kusiak  9/  9/  0   810'11 mar 199525Kamienna BrodyArka Pawłów
1Jakub Łabędzki  1/  1/  0     90'  1 kwi 199525Juventa StarachowiceStar Starachowice
18Patryk Łuczkiewicz21 cze 199822wychowanek
22.Jakub Makarewicz18 gru 199227wychowanek
1Kamil Marcula 1  6/  5/  0   522'  6 cze 199327brak danychKamienna II Brody
21Adrian Molenda 1  1/  1/  5   232'  1 paź 199326wychowanek
23Błażej Orczyk 1  1/  0/  4   105'17 wrz 199227wychowanek
15Wojciech Petrus  1/  0/  0     43'17 mar 199426wychowanek
8Mikołaj Podzielny 1 1  7/  7/  0   630'  4 wrz 199722Juventa StarachowiceStar Starachowice
28.Jakub Śpiewak  2 lut 199525Kamienna BrodyJuventa Starachowice
29.Karol Śpiewak25 maj 198832Kamienna Brody
14Kacper Turek  1/  1/  4   156'16 paź 199722wychowanek
3Paweł Turek  0/  0/  1     45'14 sie 199821wychowanek
9Michał Zapała 1  6/  3/  1   468'26 wrz 198831wychowanek
Kompletność informacji dotyczących strzelców: 30/30.
Kompletność informacji dotyczących kartek: 77%.
Kompletność informacji dotyczących występów: 100%.
Kompletność informacji dotyczących czasu gry: 100%.
Legenda:
bramki (w tym z karnych)
bezpośrednie czerwone kartki + za dwie żółte
żółte kartki
mecze w pierwszym składzie/pełne mecze/wejścia z ławki
czas na boisku (min.)