Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Gości online: 23

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 82,849
· Najnowszy użytkownik: xiaofeifei151
Statystyki
statystyka
 Świt Ćmielów
NrImię i nazwiskoGoleKartkiMecze Data ur.WiekKlub macierzysty/poprzedni
pozostali
8Jacek Bińczak 1  4/  3/  1   355'23 maj 198832brak danychStrażak Bidziny
6Mateusz Burakowski 1  1/  0/  0     69'  4 wrz 198633brak danychStrażak Bidziny
16Daniel Cioch 110/  0/  3   746'24 cze 200020MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św.
10Ksawery Foremniak 1  5/  1/  6   517'16 lis 200316Świt Ćmielówwychowanek
7Kacper Harabin 1  9/  4/  6   881'23 lis 199227OKS Opatów
12Olaf Kądziela  6/  5/  1   506'20 cze 200317Stal Kunów
7. Filip Krawiec  3 maj 200317brak danychKP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.
11Piotr Kubacki 314/11/  0 1180'28 cze 199327brak danychStrażak Bidziny
4Patryk Łukawski 1 414/13/  0 1252'  5 lis 200217brak danychKP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.
6Sebastian Mazur 3  7/  5/  1   655'  8 lip 200218Strażak Bidziny
8Arkadiusz Michałowski 115/12/  0 1257'31 mar 198733brak danychKSZO 1929 II Ostrowiec Św.
9Błażej Misiura  9/  4/  2   745'29 cze 200317brak danychKP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.
5Bartosz Niedbała 1 215/15/  0 1350'  5 sie 199326brak danychKSZO 1929 II Ostrowiec Św.
16Patryk Nowak 1  2/  0/  1   144'  8 sie 199821MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św.Kamienna Brody
14Krystian Piłat 1  6/  0/  5   478'13 maj 199624MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św.UKS Baćkowice
1Olaf Reimus 1  9/  9/  1   855'17 cze 200218Alit Ożarów
2Damian Rokita 1 1  8/  5/  0   656'  3 maj 199327brak danychStrażak Bidziny
19Patryk Sarna 312/10/  0 1038'18 lut 199228MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św.Klimontowianka Klimontów
13Rafał Stan  1/  1/  1   126'  2 lut 198634brak danychStrażak Bidziny
15Klaudiusz Tomaszewski 1  1/  1/  6   220'22 kwi 200218Świt Ćmielówwychowanek
2Tomasz Wójcik 315/13/  0 1315'17 paź 199326brak danychMarol Jacentów
13Łukasz Zając 1 1  1/  1/10   285'27 sty 200020Marol Jacentów
7Damian Zemsta  1/  0/  0     45'12 lip 199623brak danychKSZO 1929 II Ostrowiec Św.
17Mariusz Zybała  0/  0/  8   175'10 lut 198535Strażak Bidziny
Kompletność informacji dotyczących strzelców: 15/15.
Kompletność informacji dotyczących kartek: 80%.
Kompletność informacji dotyczących występów: 100%.
Kompletność informacji dotyczących czasu gry: 100%.
Legenda:
bramki (w tym z karnych)
bezpośrednie czerwone kartki + za dwie żółte
żółte kartki
mecze w pierwszym składzie/pełne mecze/wejścia z ławki
czas na boisku (min.)