Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
III liga
IV liga
Klasa okręgowa

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Gości online: 17

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 82,651
· Najnowszy użytkownik: plumba656ve
Statystyki
statystyka
 Siarka Tarnobrzeg
NrImię i nazwiskoGoleKartkiMecze Data ur.WiekKlub macierzysty/poprzedni
pomocnicy
98Jakub Głaz 0+1 1117/16/  0 1512'13 sie 199821Siarka Tarnobrzegwychowanek
pozostali
69Hubert Banach  1/  1/  0     90'15 sty 200119Jagiellonia Białystok
3.Kamil Beszczyński21 paź 198534brak danychStal Rzeszów
99Luigi Dapollonio  0/  0/  4     30'12 mar 200119Stal MielecMotor Lublin
14Sebastian Duda 0+1 418/18/  0 1620'15 kwi 199327brak danychStal Rzeszów
77Michał Fornek 1  5/  0/  6   378'15 wrz 200019brak danych
42Arkadiusz Gajewski  1/  1/  0     90'11 mar 199723brak danych
16Eryk Galara 1  1/  1/  0     90'23 gru 200019Polonia Warszawa
19Adrian Gębalski 2 3  4/  0/11   492'  4 maj 198931Czarni PołaniecStal Stalowa Wola
10.Adam Głowa 1 1  1/  1/  0     90'21 sty 200218brak danych
25Jakub Janczyk  6 kwi 200218Resovia Rzeszów
10Mateusz Janeczko 2 614/10/  2 1272'30 lis 199425brak danych
30Kacper Józefiak 1 2  5/  4/  2   428'  3 sty 200119brak danych
21Patryk Kapuściński 3 414/13/  1 1326'  7 sie 199227brak danychSokół Sieniawa
27Kamil Kargulewicz 2 615/  4/  3 1290'15 wrz 200019Olimpia Pogoń StaszówKorona Kielce SA
26Piotr Kasperkiewicz 0+1 816/13/  0 1395'12 lut 198832Start ŁódźSokół Aleksandrów Łódzki
1Bartosz Kieliszek  1/  1/  0     90'28 kwi 200119brak danych
25Gracjan Kloc28 lip 200118Resovia RzeszówKorona II Kielce
18Oliwer Kowalik 2  3/  2/  5   327'24 wrz 200019brak danych
7Artur Lenartowski 114/  6/  2 1100'17 mar 198832Olimpijczyk CzęstochowaPodbeskidzie Bielsko-Biała
45Paweł Mróz  5/  2/  8   593'24 maj 199921UKS SMS Łódź
17Dawid Orzechowski  1/  1/  0     90'21 sty 200218brak danych
11Przemysław Pyrdek  3/  0/  2   259'12 lip 199623brak danychResovia Rzeszów
9Krzysztof Ropski 16 (1) 218/15/  0 1611'14 wrz 199623Cracovia KrakówUnia Tarnów
20Bartosz Sulkowski 1 0+1 618/14/  0 1473'26 sty 199129brak danychWisła Puławy
8Łukasz Świderski 1  3/  0/  7   341'26 lut 200020brak danych
15Mateusz Wawrylak  1/  1/  2   119'  2 wrz 199821brak danych
5Patryk Wdowiak 1  1/  1/  2   127'  6 maj 200218brak danych
6Bartłomiej Wiktor 1 0+2 913/  9/  3 1137'  7 lis 200019MKS KolbuszowaKKP Korona Kielce
7Paweł Wolski  1/  1/  0     90'  9 lis 199326brak danych
29Hieronim Zoch 118/18/  0 1620'30 wrz 199029brak danych
Kompletność informacji dotyczących strzelców: 28/27.
Kompletność informacji dotyczących kartek: 100%.
Kompletność informacji dotyczących występów: 100%.
Kompletność informacji dotyczących czasu gry: 100%.
Legenda:
bramki (w tym z karnych)
bezpośrednie czerwone kartki + za dwie żółte
żółte kartki
mecze w pierwszym składzie/pełne mecze/wejścia z ławki
czas na boisku (min.)