Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
IV liga

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Gości online: 24

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 82,541
· Najnowszy użytkownik: locks648nz
Statystyki
statystyka
 Stal Kunów
NrImię i nazwiskoGoleKartkiMecze Data ur.WiekKlub macierzysty/poprzedni
bramkarze
12Damian Pietrasik 326/25/  2 2364'29 cze 199921Wisła Sandomierz
pomocnicy
16Mateusz Burakowski 2  2/  1/  6   326'  4 wrz 198633brak danychLKS Pawłów
pozostali
6Damian Cholewiński 5 520/  6/  2 1510'  7 cze 199921Stal Kunówwychowanek
2Bogusław Cieślik 130/24/  0 2587'18 kwi 198337MKS BodzechówKamienna II Brody
5Hubert Czeski  3 sty 199822Stal Kunówwychowanek
16Kacper Czeski 212/12/  3 1100'10 paź 200019Stal Kunówwychowanek
3Mateusz Ćwiek 1  1/  0/13   250'14 cze 199624Stal KunówMarol Jacentów
5Sebastian Dębniak 2 (1) 0+1 616/15/  0 1434'  9 wrz 199128MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św.KSZO 1929 II Ostrowiec Św.
9.Marcin Dębniewski  5 mar 198634brak danychEster Wojciechowice
11Marcin Dynarek 22 (2) 0+1 823/14/  1 1951'31 maj 198931brak danychKSZO 1929 II Ostrowiec Św.
9Robert Haraźny 1 423/19/  1 1961'17 wrz 198534wychowanek
14Rafał Jałocha  0/  0/  2     19'27 paź 198930wychowanekKamienna Brody
7Jarosław Kaczor 3 0+1 415/  2/14 1474'  2 sty 198931brak danych
20Konrad Kijanka 1 718/12/  5 1593'  7 sie 199227MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św.Świt Ćmielów
14Ernest Klauziński  0/  0/  9     77'22 maj 199822Stal Kunówwychowanek
10Kamil Kowalski 10 728/23/  0 2343'20 lip 199128brak danychMarol Jacentów
21Robert Krzemiński 1  3/  0/  9   508'20 kwi 199426MKS BodzechówKSZO 1929 II Ostrowiec Św.
16Bartłomiej Kwapisz 3  6/  4/  3   523'14 maj 199129brak danych
8Jakub Ostrowski 1021/15/  0 1811'28 cze 199624Stal Kunówwychowanek
17Albert Pocheć 513/  1/12 1292'  8 kwi 199129brak danych
4Konrad Ronduda 926/17/  0 2160'30 maj 198931wychowanek
15Łukasz Ronduda 2 3  3/  2/15   548'30 maj 198931wychowanek
23.Przemysław Rynio29 lis 199623Stal Kunówwychowanek
24.Michał Sekuła25 lut 199624Stal Kunówwychowanek
25.Piotr Sekuła  2 maj 199822Stal Kunówwychowanek
20Bartosz Sęga 1  7/  1/  7   590'23 cze 198733brak danychStar Starachowice
1Filip Sobański  6/  4/  1   516'15 lip 199722Stal Kunówwychowanek
18Adam Witek 8 330/24/  0 2622'19 maj 199822Stal Kunówwychowanek
13Michał Witek 2 418/14/  5 1574'  5 sty 199921Stal Kunówwychowanek
20Patryk Wodnicki 14 (1) 212/12/  0 1080'24 maj 199921Stal Kunówwychowanek
31.Sebastian Woźniak16 sty 199822Stal Kunówwychowanek
Kompletność informacji dotyczących strzelców: 65/65.
Kompletność informacji dotyczących kartek: 100%.
Kompletność informacji dotyczących występów: 100%.
Kompletność informacji dotyczących czasu gry: 100%.
Legenda:
bramki (w tym z karnych)
bezpośrednie czerwone kartki + za dwie żółte
żółte kartki
mecze w pierwszym składzie/pełne mecze/wejścia z ławki
czas na boisku (min.)