Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
IV liga

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Gości online: 25

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 82,572
· Najnowszy użytkownik: locks245gc
Statystyki
statystyka
 Piast Stopnica
NrImię i nazwiskoGoleKartkiMecze Data ur.WiekKlub macierzysty/poprzedni
bramkarze
1Kamil Kardynał  2/  2/  0   180'31 maj 199525Piast II Stopnicawychowanek
27Marcin Piotrowski 225/25/  0 2250'27 wrz 198039Czarni PołaniecGKS Szydłów
12Marcin Rachuna  2/  2/  0   180'24 cze 198535wychowanek
1Przemysław Śliski15 gru 199227brak danychMKS Zdrój II Busko
obrońcy
2Norbert Kabot 1  4/  4/  0   360'27 mar 198733Pogoń StaszówOlimpia Pogoń Staszów
13Jarosław Majka 1  1/  0/  3   122'26 wrz 198435wychowanek
2Michał Pławski 720/18/  1 1779'13 lut 199129MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św.Czarni Połaniec
17Kamil Poniewierski 2  0/  0/  4   112'  5 lip 199623MKS Zdrój BuskoOrlęta Kielce
3Paweł Rajca 2 0+1 326/20/  2 2266'22 cze 199129wychowanekSkalnik Trzemeśnia
10.Mateusz Sobierajski27 lis 199029Czarni Połaniec
pomocnicy
6Kamil Drozdowski  0/  0/  1       6'  2 cze 198733brak danych
16Kamil Guła 2 425/17/  1 2048'  1 lip 199228wychowanek
6Rafał Jabłoński 4 319/14/  5 1803'  2 paź 198534brak danychZorza Tempo Pacanów
14.Zbigniew Janik  5 lip 199326brak danych
17Adrian Jankoski 1 1 112/11/  2 1112'14 sty 199129wychowanekMKS KSZO-Junior Ostrowiec Św.
9Mateusz Kapusta 2 (2)14/14/  1 1276'17 gru 198534wychowanek
8Tomasz Mius  7/  5/  6   730'26 sie 198039Tempo PacanówMKS Zdrój Busko
4Tomasz Nowak 2 727/19/  0 2211'  1 wrz 199227Czarni PołaniecKlimontowianka Klimontów
18Mariusz Pisarski 5  8/  7/  6   849'12 lip 198633wychowanek
10Tomasz Skałbania 1 3  7/  0/10   808'19 wrz 199029wychowanek
pomocnicy/napastnicy
8Patryk Malec 1  6/  3/  8   602'27 mar 199426wychowanek
11Andrzej Segda 3 310/  1/  8   799'22 cze 198436wychowanek
23.Mariusz Szymański22 sty 199129Czarni PołaniecBaszta Rytwiany
napastnicy
7Piotr Rajca 17 (4) 0+1 525/19/  2 2135'22 cze 199129wychowanekTS 1946 Nida Pińczów
25.Marcin Wojciechowski  7 gru 198435wychowanek
pozostali
6Mateusz Cichoń 1  6/  3/  3   498'  6 gru 198633wychowanek
14Adrian Drzazga15/  9/  6 1398'  4 sty 199327Czarni Połaniec
13Kamil Fortuna 1  2/  1/  0   174'14 wrz 199425wychowanek
29.Patryk Fortuna23 lip 199227brak danych
30.Patryk Gajek12 gru 199623Piast II Stopnicawychowanek
2Piotr Gajek  2/  1/  2   191'12 lut 199525brak danych
11Karol Gołębiowski17 paź 199821wychowanek
4Paweł Guła  0/  0/  3     32'19 sie 199326brak danych
34.Piotr Guła19 sie 199326brak danych
12Mateusz Guzewicz24 lip 198732wychowanek
17Bartosz Judasz 1 112/  8/  0   973'17 lut 199525wychowanekKorona Kielce SA
37.Karol Kopiński18 sty 199426Piast II Stopnicawychowanek
13Dawid Kowalski  5/  5/  0   450'27 paź 199227MKS Zdrój BuskoGród Wiślica
39.Dawid Podkowa23 gru 199623Piast II Stopnicawychowanek
40.Kamil Podkowa19 lip 199524brak danych
15Kamil Prusiewicz 0+1 515/10/  4 1353'16 gru 199623brak danych
5Filip Rogoziński 2 0+1 822/19/  5 2013'14 sie 199722Zorza Tempo Pacanów
trener
Grzegorz Tomecki19 wrz 196158
Kompletność informacji dotyczących strzelców: 35/35.
Kompletność informacji dotyczących kartek: 96%.
Kompletność informacji dotyczących występów: 100%.
Kompletność informacji dotyczących czasu gry: 100%.
Legenda:
bramki (w tym z karnych)
bezpośrednie czerwone kartki + za dwie żółte
żółte kartki
mecze w pierwszym składzie/pełne mecze/wejścia z ławki
czas na boisku (min.)